FESTIVALY 2022

listopad
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Still Corners přivezou na Metronome Prague prvotřídní zasněný pop

Still Corners přivezou na Metronome Prague prvotřídní zasněný pop
27. 11. 2019   |   Autor: redakce   |   Komentáře (50)
(Promotion) Dream pop a jemnou psychedelii v nejvyšší kvalitě, v osobitém balení i v evidentní návaznosti na skvělé žánrové předchůdce přiveze na pátý ročník události Metronome Prague britská skupina Still Corners. Po nedávno oznámených hvězdách elektronické scény Underworld jsou Still Corners dalším zajímavým jménem nadcházejícího ročníku, rozšiřujícím stylový záběr celé akce.
Tak jako poslední čtyři roky se i pátý ročník Metronome Prague bude konat na pražském Výstavišti, a to v pátek 19. a sobotu 20. června. Posledních pár vstupenek z první vlny lze zakoupit za zvýhodněnou cenu 1 590 Kč, a to na stránkách www.metronome.cz a www.goout.cz.

Still Corners

Skupinu tvoří zpěvačka a klávesistka Tessa Murray a multiinstrumentalista Greg Hughes. Jejich první setkání bylo jak z romantické učebnice: seznámili se totiž na perónu londýnského nádraží. Slovo dalo slovo a arizonský expat a rodilá Londýňanka se shodli na společných hudebních láskách i na chuti zkusit spolu něco vytvořit. To se odehrálo v roce 2007 a už o rok později se objevilo jejich první, vlastním nákladem vydané EP Remember Pepper?. Zlomem v kariéře Still Corners byl podpis smlouvy s jedním z nejkultovnějších amerických labelů Sub Pop, který stál u kolébky kapel jako Nirvana či Soundgarden. Jeho provozovatelé zjevně neztratili dobrý čich na talenty, protože debutové album Still Corners nazvané Creatures of an Hour získalo záplavu skvělých recenzí z obou stran oceánu. A totéž se opakovalo i o dva roky později s následujícím titulem Strange Pleasures. Po vypršení smlouvy se Sub Pop se Still Corners rozhodli jít s krokem doby a založit si pro svoji produkci vlastní vydavatelství. Dostalo jméno Wrecking Light a vyšla zde další dvě alba kapely Dead Blue (2016) a Slow Air (2018).
Still Corners jednoznačně tvoří originální písně, jejich styl je nicméně výslednicí lásky k vysloveně fajnšmekrovským hudebním kořenům. Na začátku kariéry to byla psychedelie 60. let, kterou posléze propojili s o dvě dekády mladším synth popem. Inspirace Brianem Wilsonem nebo Roxy Music se potkává s obrazivými zvukovými plochami, jaké známe z Morriconeho nebo Vangelisových soundtracků. S touto hudbou už úspěšně několikrát objeli starý kontinent a Severní Ameriku, letos poprvé absolvovali šňůru po Asii a aktuálně mají za sebou svoje vůbec nejrozsáhlejší evropské turné. Na Metronome Prague přivezou Still Corners osobitý sound, jaký zatím na tomto stále ještě mladém pražském festivalu nemá konkurenci.

Posledních pár vstupenek z první vlny lze zakoupit za zvýhodněnou cenu 1 590 Kč, a to na stránkách www.metronome.cz a v předprodejní síti GoOut.cz. I letos bude možné zakoupit si různé druhy vstupenek, včetně vstupenek pro náročné se vstupem do VIP zóny s vlastním barem a pohodlným zázemím. Akce se bude konat znovu na Výstavišti, kde je možné poslechnout si koncert jak na open air stage, tak si na něj zajít na menší zastřešenou scénu. Pro pohodlí návštěvníků je zde dostatek míst k sezení. Letos vůbec poprvé bude Metronome Prague plně podporovat pouze bezhotovostní platby, ať už kreditní či debetní kartou, nebo Apple Pay a Google Pay. Další jména zajímavých pozvaných kapel oznámí pořadatelé události již brzy. Proto využijte této příležitosti a kupte si své vstupenky za zvýhodněnou cenu již teď. Příští léto začne s Metronome Prague!

O Metronome Prague:
Metronome Prague je první mezinárodní hudební a umělecká událost konaná v Praze, která nyní zve na 5. ročník. Organizátoři akce si kladou za cíl oslovit všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy. Sází na aktuální dění v progresivní hudbě, ale neopomíjí ani stále živou klasiku různých žánrů. Dramaturgie této akce neopomíná tuzemské účinkující, kteří zde mnohdy nabízí unikátní program, jakým byl například návrat Sexy Dancers nebo spojení J.A.R. a gospelového sboru Maranatha a Ivana Krále s Jiřím Suchým.

Za první čtyři roky, ještě když událost působila pod svým původním názvem Metronome Festival Prague, tuto akci navštívily hvězdy, jako jsou Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale nebo Massive Attack. Z tuzemské scény vystoupili Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs 30, David Koller s Katarzií, comeback Sexy Dancers a další interpreti. Na loňský ročník, v létě 2019, zavítalo bezmála 20 000 návštěvníků.

Dodal: Michaela Kadlecová, Metronome Festival

METRONOME

Čtvrtek 23. 6. 2022 až Neděle 26. 6. 2022
Vystupují:
Oh Wonder (UK), Beck (USA), Nick Cave and The Bad Seeds (AUS), Underworld (UK) a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Mike Morgan | 23. 11. 2022 | 03:33:30
Easy Loan offer Apply Now

Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score. Personal Loans (Secure and Unsecured) Business Loans (Secure and Unsecured) Consolidation Loan and many more. Contact US for more information about Loan offer and we will solve your financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com Phone number: 917428831341 (Call/What's app)
MARY MASON | 07. 11. 2022 | 10:48:11
Podjetje Sky Wealth posojilo, dajemo posojila po obrestni meri 0f 3%. Dober dan gospod/ma. Smo zasebno podjetje in ponujamo posojila po nizkih obrestnih merah, da se določi znesek posojila med 100 milijoni rezervacij posojila in 1000 evrov posojila za poslovni razvoj: prednost / konkurenčnost širitve poslovanja. Ponujamo različna posojila * Osebna posojila (zavarovana in nezavarovana) * Poslovna posojila (zavarovana in nezavarovana) * Konsolidacijsko posojilo Brez vnaprejšnjih stroškov Zahvaljujemo se vam, da ste si vzeli čas in prebrali ta oglas. Za več informacij in povpraševanja nam pošljite e-pošto še danes skywealthloanfirm@gmail.com skywealthloanfirm@gmail.com skywealthloanfirm@gmail.com Do nas lahko pridete tudi prek naše poslovne linije Whatsapp: 1(646)4440366 Prav tako nas lahko kontaktirate preko spletne strani podjetja: http://skywealthloanfirm.wixsite.com/webworld Gospa Mary Mason.
George | 05. 11. 2022 | 10:55:41
georgeanderson.loanfirm255@gmail.com

Pozdravljeni, ali potrebujete 100-odstotno financiranje, ali imate finančne težave, ali so vas lokalne banke zavrnile, ali potrebujete nujno posojilo, kot je posojilo za montažo, posojilo za plačilo računov, študentsko posojilo, stanovanjsko posojilo, poslovno posojilo itd. , naj se zainteresirane osebe obrnejo na spomladanski kredit preko e-pošte: georgeanderson.loanfirm255@gmail.com
ALI | 26. 10. 2022 | 02:46:52
Potrebujete nujno pomoč pri posojilu? iščete nujno posojilo ali poslovno posojilo? nato nam pošljite e-pošto prek {adamssalmaloanfirm@gmail.com}
dr james eric | 23. 10. 2022 | 10:52:08
We can assist you with a loan

We can assist you with a loan here on any amount you need provided you are going to pay it back after given, We give out a loan with 3% interest rate on any amount. Kindly contact us today for more information and get funded without any problem.E-mail: financialserviceoffer876@gmail.com WhatsApp: 918929509036
Richard | 21. 10. 2022 | 03:33:00
richardcosmos5@gmail.com

Potrebujete kakršno koli finančno pomoč? Osebna posojila? Poslovna posojila? Hipotekarna posojila? Posojila podjetja? Financiranje kmetijstva in projektov? Dajemo posojila po 2% obrestni meri! Kontakt: (richardcosmos5@gmail.com)
Mark Thomas | 20. 10. 2022 | 02:56:53
Are you in need of a loan? Do you want to pay off your bills? Do you want to be financially stable? All you have to do is to contact us for more information on how to get started and get the loan you desire. This offer is open to all that will be able to repay back in due time. Contact us for some genuine and certified financial services to set yourself up with a new business or if you wish to enlarge your business in this new year. Our financial services ranges from personal/individual to organization and we deliver as fast as possible within 24 hours. contact us now via email: ronnieinfo247@gmail.com Whatsapp 91 93118 56893 Regards
Endre | 13. 10. 2022 | 11:47:14
dakany.endre@gmail.com

Specializirani smo za zagotavljanje široke palete storitev, kot so posojila, stanovanjska posojila, vzajemni skladi, osebna posojila, zdravstvena posojila, poročna posojila, nepremičninska posojila, posojila za ustanovitev podjetja in posojila za podjetja. lahko uredimo kakršno koli posojilo, ki ustreza vašemu proračunu, po zelo nizki obrestni meri. Če vas zanima, nas kontaktirajte še danes preko e-pošte: dakany.endre@gmail.com
Richard | 08. 10. 2022 | 12:21:19
richardcosmos5@gmail.com

Iščete nujno posojilo? Ali: Za ponoven zagon vaših finančnih dejavnosti? Prenoviti notranjost svojega stanovanja, doma, stavbe? Najeti ? Kupiš avto za poroko? Določiti dolg? Izpeljati projekt? Ali iz drugih razlogov, če potrebujete posojilo, nas kontaktirajte po e-pošti: (richardcosmos5@gmail.com)
Richard | 01. 10. 2022 | 11:08:55
richardcosmos5@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? zasebno posojilo? Poslovna posojila? Božični kredit Hipotekarni kredit? Kmetijsko in projektno financiranje? Ponujamo vse vrste posojil po 2% obrestni meri! Kontaktni e-naslov: (richardcosmos5@gmail.com) Ali potrebujete posojilo?
WILSONTRADESZONE | 01. 10. 2022 | 10:16:16
we want to introduce you to a real and authentic CRYPTO CURRENCIES Future trading PACKAGES with lesser risk of loosing, you can earn 700% profit of your invested funds on weekly base and profit are 100% guaranteed for example you invest 500 EUR we are capable to earn 3500 EUR for you in 7 days Interested Viewers should contact us via whats-app: 27633586789 or email: wilsontradeszone@gmail.com to get started
Endre | 24. 09. 2022 | 12:16:14
dakany.endre@gmail.com

Potrebujete financiranje za poslovne namene? Strankam, ki jih zanima naša ponudba, dajemo posojila od 3.000 do 500.000.000 evrov po 2-odstotni obrestni meri mesečno/letno; naši pogoji so preprosti in prijazni. Trenutno imamo predloge za posojila za mala podjetja, komercialna posojila, gradbena posojila, financiranje nepremičnin, avtomobilska posojila, stanovanjska posojila, avtomobilska posojila, osebna posojila itd. Pišite nam: (dakany.endre@gmail.com) danes po e-pošti za več podrobnosti informacije.
Endre | 24. 09. 2022 | 12:15:04
dakany.endre@gmail.com

Izposodite si denar tukaj Hitri spletni krediti pod najugodnejšimi pogoji! 2% obresti. Pišite nam preko: dakany.endre@gmail.com Ali potrebujete posojilo?
Hermes | 22. 09. 2022 | 10:44:20
Ali potrebujete posojilo? Če da, kontaktne informacije spodaj. kontaktni e-naslov: skyfinance88@gmail.com Whatsapp: 17186917827
Hakim | 14. 09. 2022 | 05:41:33
liberty private funding

HELLO Loan Offer Alert For Everyone! Are you financially down and you need an urgent credit/financial assistance? Or are you in need of a loan to start-up/increase your business or buy your dream house. GET YOUR INSTANT LOAN APPROVAL 100% GUARANTEED TODAY NO MATTER YOUR CREDIT SCORE. WhatsApp: 447535135409 Email: Libertyprivatefunding@gmail.com , they are Reliable, Fast in communication and Trusted.
Jerome Burchael | 14. 09. 2022 | 07:39:17
jeromeburchael91@gmail.com

Hello, DO YOU NEED A LOAN? Are you interested of geting any type of loan? Are you financial worried? Or do you need a loan to pay off your debt and bills?, if yes contact us now via company email at: jeromeburchael91@gmail.com contact whatsapp: 09027345692 We are at your service.
Endre | 14. 09. 2022 | 12:59:57
dakany.endre@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? zasebno posojilo? Poslovna posojila? Božični kredit Hipotekarni kredit? Kmetijsko in projektno financiranje? Ponujamo vse vrste posojil po 2% obrestni meri! Kontaktni e-naslov: (dakany.endre@gmail.com) Ali potrebujete posojilo?
Holland | 11. 09. 2022 | 05:51:26
Hi, everybody, are you looking for a business investment loan urgently? Do you need a loan or are you facing financial pressures and you have been denied by your bank, please contact us for more contact information. contact.infocapital@gmail.com
Mariam Liame | 11. 09. 2022 | 05:50:32
Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame Do you need any Finance help such as loan finance If yes email: liame809@gmail.com for more details WhatsApp 91 84898 10716 Mariam Liame
KIUUI | 08. 09. 2022 | 01:08:28
Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1% ? CYSCredits@Asia.com ( CYSCredits@Post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Via Email: ( CYSCredits@Asia.com ) CYSCredits@Post.com =================== Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan amount needed: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - Name Of The Site You/Link Hear About Us: =================== Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1% ? CYSCredits@Asia.com ( CYSCredits@Post.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Via Email: ( CYSCredits@Asia.com ) CYSCredits@Post.com
dakany.endre@gmail.com | 06. 09. 2022 | 06:53:43
Ponudba za nujno posojilo.

Ponujamo različne vrste financ, vključno z: osebnim posojilom, stanovanjskim posojilom, posojili za konsolidacijo dolga, avtomobilskimi posojili, kmetijskimi posojili, poslovnimi posojili in posojili podjetij po 2-odstotni letni obrestni meri in je fiksna. Za več informacij nas kontaktirajte po e-pošti: (dakany.endre@gmail.com). Ponudba za nujno posojilo.
Fred Moore | 02. 09. 2022 | 11:55:54
fredmorefinance@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? Ponujamo vse vrste posojil, vključno s posojili za nepremičnine, poslovnimi posojili, zdravstvenimi posojili, stanovanjskimi posojili, študentskimi posojili z 2-odstotno obrestno mero. Danes nas lahko kontaktirate za finančno pomoč preko e-pošte: fredmorefinance@gmail.com fredmorefinance@hotmail.com ali WhatsApp: 919654763221 Najboljše želje Fred Moore
Endre | 28. 08. 2022 | 11:03:17
Ponudba za nujno posojilo.

Ponujamo različne vrste financ, vključno z: osebnim posojilom, stanovanjskim posojilom, posojili za konsolidacijo dolga, avtomobilskimi posojili, kmetijskimi posojili, poslovnimi posojili in posojili podjetij po 2-odstotni letni obrestni meri in je fiksna. Za več informacij nas kontaktirajte po e-pošti: (dakany.endre@gmail.com). Ponudba za nujno posojilo.
Endre | 27. 08. 2022 | 07:15:57
dakany.endre@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? zasebno posojilo? Poslovna posojila? Hipoteka? Kmetijsko in projektno financiranje? Nudimo vse vrste posojil po 2% obresti! Pišite nam po e-pošti: dakany.endre@gmail.com
Endre | 24. 08. 2022 | 01:09:57
dakany.endre@gmail.com

Zdravo, Certificirani smo za ponudbo vrst posojil ali katerega koli naslednjega financiranja: Zasebno posojilo? Poslovna posojila? Kredit za konsolidacijo dolgov? Želite izboljšati svoj dom? Investicijski kredit? Na voljo krediti? Osebna posojila? Komercialna posojila? Kombinirano posojilo? Konsolidacijska posojila? Če ste zainteresirani, nas kontaktirajte: (dakany.endre@gmail.com) Ponudba za nujno posojilo.
Endre | 23. 08. 2022 | 01:52:53
dakany.endre@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? osebna posojila? poslovna posojila? hipotekarna posojila? financiranje kmetijstva in projektov? dajemo vse vrste posojil po 2% obrestni meri! Kontaktni e-poštni naslov; (dakany.endre@gmail.com) Ponudba za nujno posojilo.
Endre | 15. 08. 2022 | 02:03:39
dakany.endre@gmail.com

Potrebujete nujno denar? Dajemo poslovni denar, osebni denar, študentski denar, avtomobilski denar itd. Če ste zainteresirani, nas kontaktirajte preko: (dakany.endre@gmail.com)
Endre | 15. 08. 2022 | 01:42:07
dakany.endre@gmail.com

Potrebujete nujna posojila? Ponujamo 2000 evrov za 500.000.000 evrov. Za več informacij nas kontaktirajte: dakany.endre@gmail.com
Endre | 15. 08. 2022 | 12:57:47
dakany.endre@gmail.com

Potrebujete projektna posojila za investicijska posojila, osebna posojila, podjetja, stanovanjska posojila, študentska posojila, konsolidacijska posojila in posojila za različne projekte? za tiste, ki želite dobiti posojilo od podjetja, nas kontaktirajte še danes (dakany.endre@gmail.com) in prejmite posojilo še danes.
Endre | 15. 08. 2022 | 12:56:20
dakany.endre@gmail.com

Dober večer, Sem registriran zasebni posojilodajalec denarja. Dajemo posojila za pomoč ljudem, podjetjem, ki morajo posodobiti svoje finančno stanje po vsem svetu, zelo nizke letne obrestne mere, tako nizke kot 2% v enem letu - 30 let odplačevanja futamido v katerem koli delu sveta. Posojila nudimo v razponu od 2.000 € do 500.000.000 €. Posojila so dobro zavarovana in največja varnost je najpomembnejša. Zainteresirana oseba naj nas kontaktira na e-mail: (dakany.endre@gmail.com) Ponudba posojila.
hopkinsonloan@hotmail.com | 11. 08. 2022 | 12:19:20
Dober dan, Hopkinson Finance Limited Private Lender ponuja: Zasebno posojilo Poslovno posojilo Finančne storitve Posojilo za gradnjo Posojilo za nafto in plin Posojilo za nepremičnine Svetovalne storitve Posojilo za rehabilitacijo Splošne finančne storitve Kontakt: E-pošta: hopkinsonloan@hotmail.com Spletna stran: http://hopkinsonloans.webs.com/ hvala
richardcosmos5@gmail.com | 09. 08. 2022 | 10:22:36
Ponudba za nujno posojilo.

Zdravo, Potrebujete nujno posojilo? Ponujamo izobraževalna posojila, poslovna posojila, stanovanjska posojila, kmetijska posojila, osebna posojila, avtomobilska posojila in druge dobre razloge po 2 %. Pišite nam: (richardcosmos5@gmail.com) za več podrobnosti Ponudba za nujno posojilo.
Richard | 09. 08. 2022 | 06:07:13
Ponudba za nujno posojilo.

Ponujamo različne vrste financ, vključno z: osebnim posojilom, stanovanjskim posojilom, posojili za konsolidacijo dolga, avtomobilskimi posojili, kmetijskimi posojili, poslovnimi posojili in posojili podjetij po 2-odstotni letni obrestni meri in je fiksna. Za več informacij nas kontaktirajte po e-pošti: (richardcosmos5@gmail.com). Ponudba za nujno posojilo.
Josef Kupka | 09. 08. 2022 | 06:10:24
josefkupka870@gmail.com

Posojila za vsakogar. Pozdravljeni, ponudba posojila po ugodni obrestni meri 2 %. Številne banke so vas zavrnile. Ali morate financirati svojo konsolidacijo dolga? Potrebujete finančna sredstva, da bi lahko obnovili svoje podjetje? Zainteresiranim strankam dajem posojila po zelo ugodni 2-odstotni obrestni meri. Če ste zainteresirani, me kontaktirajte preko e-pošte: Josefkupka870@gmail.com
Josef Kupka | 09. 08. 2022 | 06:08:19
Posojila za vsakogar. Pozdravljeni, ponudba posojila po ugodni obrestni meri 2 %. Številne banke so vas zavrnile. Ali morate financirati svojo konsolidacijo dolga? Potrebujete finančna sredstva, da bi lahko obnovili svoje podjetje? Zainteresiranim strankam dajem posojila po zelo ugodni 2-odstotni obrestni meri. Če ste zainteresirani, me kontaktirajte preko e-pošte: Josefkupka870@gmail.com
Richard | 03. 08. 2022 | 09:28:21
richardcosmos5@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? osebna posojila? poslovna posojila? hipotekarna posojila? financiranje kmetijstva in projektov? dajemo vse vrste posojil po 2% obrestni meri! Kontaktni email; (richardcosmos5@gmail.com) Ponudba za nujno posojilo.
Fred Moore | 03. 08. 2022 | 02:19:59
Loan Offer

Pozdravljeni. Potrebujete nujno posojilo za rešitev svojih finančnih potreb? Ponujamo posojila v razponu od 5.000,00 € do 50.000.000,00 €, smo zanesljivi, močni, hitri in dinamični, brez preverjanja kreditne sposobnosti in nudimo 100-odstotno jamstvo za tuja posojila v obdobju prenosa. Izdali smo tudi katero koli valutno posojilo s 3-odstotnimi obrestmi za vsa posojila. Če ste zainteresirani, se nam vrnite na to e-pošto: fredmorefinance@gmail.com https://wa.me/message/XCNLHKM3AMNGB1 WhatsApp: 919654763221
Endre | 31. 07. 2022 | 07:56:53
dakany.endre@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? osebna posojila? poslovna posojila? hipotekarna posojila? financiranje kmetijstva in projektov? dajemo vse vrste posojil po 2% obrestni meri! Kontaktni e-poštni naslov; (dakany.endre@gmail.com)
Hitra ponudba financiranj | 27. 07. 2022 | 11:23:21
Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah. E-pošta: ( brice.landry.ltd.corp@gmail.com )
Hitra ponudba financiranj | 27. 07. 2022 | 11:23:19
Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah. E-pošta: ( brice.landry.ltd.corp@gmail.com )
Hitra ponudba financiranj | 27. 07. 2022 | 11:23:06
Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah. E-pošta: ( brice.landry.ltd.corp@gmail.com )
Hitra ponudba financiranj | 27. 07. 2022 | 11:22:43
Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah. E-pošta: brice.landry.ltd.corp@gmail.com
Hitra ponudba financiranj | 27. 07. 2022 | 11:22:42
Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah. E-pošta: brice.landry.ltd.corp@gmail.com
Hitra ponudba financiranj | 27. 07. 2022 | 11:22:41
Potrebujete posojilo za nakup hiše, avtomobila ali financiranje različnih dejavnosti, pošljite nam e-pošto. Zahteva je hitro obdelana in denar nakazan na vaš bančni račun po 24 urah. E-pošta: brice.landry.ltd.corp@gmail.com
Endre | 27. 07. 2022 | 10:25:02
dakany.endre@gmail.com

Potrebujete posojilo za financiranje poslovnega projekta ali poravnavo osebnih potreb? Podjetjem in posameznikom dajemo posojila po nizki obrestni meri. Pišite nam: (dakany.endre@gmail.com) zdaj. Ponudba za nujno posojilo.
Endre | 27. 07. 2022 | 10:21:22
dakany.endre@gmail.com

Zdravo, Potrebujete nujno posojilo? Ponujamo izobraževalna posojila, poslovna posojila, stanovanjska posojila, kmetijska posojila, osebna posojila, avtomobilska posojila in druge dobre razloge po 2 %. Pišite nam: (dakany.endre@gmail.com) za več podrobnosti Ponudba za nujno posojilo.
Sharon | 21. 07. 2022 | 03:33:25
Dober dan, Ste v kakršni koli obliki finančne pomoči? ali Potrebujete hitro posojilo, da poravnate svoje dolgove in se vrnete k poslovanju po zelo nizki obrestni meri? Če da, pošljite e-pošto na :mobilfunding1999@gmail.com za več informacij, ker sem dobil posojilo pri njih in so popolnoma vredni zaupanja. S spoštovanjem.
Endre | 19. 07. 2022 | 11:52:58
dakany.endre@gmail.com

Ali si želite izposoditi denar? če da, nas kontaktirajte še danes po e-pošti: (dakany.endre@gmail.com) Ponudba za nujno posojilo.
Endre | 19. 07. 2022 | 11:49:55
dakany.endre@gmail.com

Ali iščete poslovno posojilo, osebna posojila, hipoteke, posojila za avtomobile, študentska posojila, posojila za konsolidacijo dolga, nezavarovana posojila, tvegani kapital, po nizki obrestni meri in dostopni obrestni meri 2 %. Odgovorite nam po e-pošti: (dakany.endre@gmail.com) Ponudba za nujno posojilo.
Endre | 16. 07. 2022 | 05:40:44
dakany.endre@gmail.com

Draga cenjena stranka, Potrebujete osebno posojilo, naložbeno posojilo, posojilo za počitnice, poslovno posojilo, študentsko posojilo, stanovanjsko posojilo ali katero koli vrsto posojila? Nudimo posojila po 2% obrestni meri. Ponujamo ugodna posojila od 2.000 do 8.000.000 evrov. Pišite nam po e-pošti: (dakany.endre@gmail.com) Za več informacij Ponudba za nujno posojilo.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |