FESTIVALY 2024

únor
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
DOPORUČUJEME FESTIVALY
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Do Prahy přijedou Underworld s novou deskou

Do Prahy přijedou Underworld s novou deskou
20. 11. 2019   |   Autor: redakce   |   Komentáře (8)
(Promotion) Pátý ročník Metronome Prague, největšího pražského festivalu hudby a umění může hrdě oznámit jméno první zahraniční kapely. Na pražském Výstavišti zahraje skupina Underworld, která tento týden vydává své desáté studiové album Drift Songs.
Show, která bude nové album propagovat, by měla být neopakovatelná a největší, jakou kdy Underworld předvedli. Vstupenky lze zakoupit v omezeném počtu 2 000 kusů za zvýhodněnou cenu 1590 Kč, a to na stránkách festivalu www.metronome.cz.

Underworld

Cardiffské elektronické duo Underworld působí na scéně bez jednoho roku třicet let, přesto jde o kapelu maximálně aktuální, která je na scéně neustále přítomna a neuvěřitelně zdařile formuje tvář moderní hudby. Nové album Drift Songs vydává po třech letech. „Jsme velmi šťastní, že se nám podařilo získat tak živou a aktuální skupinu. Skupinu, která je symbolem pro mnoho generací, a přitom je naprosto moderní. Její nové album očekávají miliony fanoušků a my jsme opravdu rádi, že jej představí právě v Praze, našemu domácímu publiku a ve své životní formě. Underworld si naši fanoušci toužebně přáli a jsme hrdí, že jsme jejich přání dokázali vyjít vstříc,“ říká David Gaydečka, ředitel Metronome festivalu.

Nové album Drift songs je součástí ročního projektu Drift, který Underworld oznámili právě před rokem. V rámci tohoto projektu se kapela zavázala každý týden představit nový nebo doposud nevydaný materiál, nejenom skladby, ale i videa a výtvarná díla. Projekt kapela odstartovala 1. listopadu 2018 coby veřejný slib publiku, který se jí podařilo dodržet.

Underworld tvoří dvojice Karl Hyde a Rick Smith. Na scéně působí od roku 1980, přelomová pro ně byla třetí deska Dubnobasswithmyheadman, jež přinesla například hity Cowgirl nebo Dark & Long, kterými se kapela jasně přihlásila k probíhající raveové revoluci. Megahit Born Slippy vyšel v roce 1995, režisér Danny Boyl ho proslavil díky filmu Trainspotting. S kapelou spolupracoval na zahajovacím ceremoniálu letních olympijských her v Londýně. Doposud kapela vydala devět studiových alb, poslední před třemi lety. Desáté album Drift Songs představuje kapelu coby živou, aktuální, reflektující moderní trendy, přitom stále kapelu svou a fanoušky tak milovanou. Název projektu Drift pochází od konverzace se spolupracovníkem kapely Haydnem Cruickshankem, který se stará o světelnou choreografii na koncertech a je fanouškem driftové jízdy. Kapela vyjíždí propagovat desku po celém světě, české fanoušky může těšit, že ji uvidí v tom nejlepším světle a že půjde o zážitek, o kterém se bude ještě dlouho hovořit.

Vstupenky lze zakoupit v omezeném počtu 2 000 kusů za výhodné ceny, a to na stránkách festivalu www.metronome.cz a v předprodejní síti GoOut.cz. Cena dvoudenní vstupenky na stání je 1 590 Kč a i letos bude možné zakoupit si různé druhy vstupenek, včetně vstupenek pro náročné se vstupem do VIP zóny s vlastním barem a pohodlným zázemím. Festival se bude konat znovu na Výstavišti, kde je možné poslechnout si koncert jak na open air stage, tak si na něj zajít na menší zastřešenou scénu. Pro pohodlí návštěvníků je zde dostatek míst k sezení. Letos vůbec poprvé bude Metronome Prague plně podporovat pouze bezhotovostní platby ať už kreditní kartou, debetní kartou nebo Apple Pay a Google Pay. První jména dalších pozvaných kapel oznámí pořadatelé festivalu již příští týden. Příští léto začne s Metronome Prague!

O festivalu Metronome Prague:
Festival Metronome Prague je první velký hudební a umělecký festival konaný v Praze, který nyní zve na 5. ročník. Oslovuje všechny věkové i žánrové posluchačské vrstvy a sází na aktuální dění v progresivní hudbě. Dramaturgie festivalu neopomíná tuzemské účinkující, kteří zde mnohdy nabízí unikátní program, jakým byl například návrat Sexy Dancers nebo spojení J.A.R. a gospelového sboru Maranatha a Ivana Krále s Jiřím Suchým.
Festival Metronome Prague za dobu jeho konání navštívily hvězdy, jako jsou Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale nebo Massive Attack. Z tuzemské scény vystoupili Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs 30, David Koller s Katarzií, comeback Sexy Dancers a další interpreti. Jen loni na festival zavítalo skoro 20 000 návštěvníků.

Dodal: Michaela Kadlecová, Metronome Festival

METRONOME

Čtvrtek 23. 6. 2022 až Neděle 26. 6. 2022
Vystupují:
Oh Wonder (UK), Beck (USA), Nick Cave and The Bad Seeds (AUS), Underworld (UK) a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
dakany.endre@gmail.com | 17. 01. 2024 | 01:38:18
dakany.endre@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? V tem primeru pošljite e-pošto: dakany.endre@gmail.com Ali potrebujete posojilo? osebna posojila? poslovno posojilo? hipoteka? Kmetijstvo in projektno financiranje, HITRI KREDITI. Potrebujete posojilo, da poplačate svoje dolgove, plačate račune ali začnete dobro podjetje? ? Ponujamo vse vrste posojil z 2% obrestmi! Kontaktni e-poštni naslov: (dakany.endre@gmail.com) Nujna posojilna ponudba.
Endre | 04. 11. 2023 | 11:12:39
dakany.endre@gmail.com

Ali potrebujete posojilo? osebna posojila? Poslovna posojila? božično posojilo? Hipoteke? Kmetijsko in projektno financiranje? Oddajamo vse vrste posojil z 2% obrestnimi merami! kontaktni email; (dakany.endre@gmail.com) Božično posojilo
Elizbeta | 19. 08. 2023 | 11:09:21
pravkar sem dobil posojilo v višini 50.000 evrov

Pozdravljeni vsi, pravkar sem dobil posojilo v višini 50.000 evrov pri nujni posojilni službi, 100 % varno in varno, sinoči sem zaprosil za posojilo in prejel znesek posojila na svoj osebni bančni račun, vse zahvaljujoč finančnim storitvam Penny Mac, prijavite se in zagotovite si posojilo, ker ima ta storitev najboljšo ponudbo za posojilojemalce in obrestno mero 3 %, stopite v stik prek e-pošte (pennymacfinancialservices@aol.com) ali WhatsApp 48780908037 še danes in pridobite hitro posojilo zase še danes. Elizbeta
Endre | 21. 04. 2023 | 12:47:15
dakany.endre@gmail.com

Potrebujete zavarovano in nezavarovano posojilo? Posojila za vlagatelje? Avtomobilska posojila? Poslovna posojila? Osebna posojila? Mednarodna posojila. Prosimo, pišite nam, če ste zainteresirani. Elektronski naslov: (dakany.endre@gmail.com) Nujna ponudba posojila.
Endre | 11. 04. 2023 | 10:59:44
dakany.endre@gmail.com

Potrebujete posojila za projekte, naložbe, osebna posojila, poslovna posojila, stanovanjska posojila, študentska posojila, konsolidacijska posojila in posojila za različne projekte? za tiste, ki želijo dobiti posojilo pri našem podjetju, naj nas kontaktirajo: (dakany.endre@gmail.com) in prejmejo posojilo še danes.
Charlotte Müller | 07. 04. 2023 | 12:20:10
Pozdravljeni, ime mi je Charlotte Müller, sem zasebna posojilodajalka. Potrebujete hitro, dolgoročno ali kratkoročno posojilo z relativno nizko obrestno mero, vse do 3 %? Vas letos zaznamujejo težave v gospodarstvu? ali vam je banka ali druga finančna institucija zavrnila posojilo? Ponujamo varna posojila in če potrebujete hitro posojilo, mi pišite na (moonlightloanfirm@gmail.com) * Ali iščete sredstva za poplačilo dolgov? * Ali iščete finančna sredstva za ustanovitev lastnega podjetja? * Iščete posojila za izvedbo velikih projektov? * Ali potrebujete posojilo v manj kot 24 urah? * Potrebujete hitro posojilo za različne namene? Če je vaš odgovor pritrdilen, vam lahko pomagam. * Lahko vam ponudim posojilo do 5.000.000 €. * Izbirate lahko med 1 do 30 leti odplačevanja. * Izbirate lahko med mesečnim in letnim načrtom odplačevanja. * Prilagodljivi pogoji posojila. Če vas zanima, se ponovno oglasite pri meni na tem e-poštnem naslovu: | moonlightloanfirm@gmail.com | Imate 100-odstotno jamstvo, da boste prejeli posojilo ob koncu te posojilne transakcije. Zavzemamo se, da bi finančna vključenost postala pomembna. Naša posojila in naložbeni produkti so zasnovani tako, da vam nudijo udobje in vrednost. Z Moonlight Loan Firm se lahko poslovite od vseh svojih finančnih kriz in težav, saj smo certificirani, vredni zaupanja, zanesljivi, učinkoviti, hitri in dinamični. S prijetnimi pozdravi Gospa Charlotte Müller
Endre | 14. 11. 2022 | 05:34:26
dakany.endre@gmail.com

Zdravo, Ali nujno potrebujete posojilo? Ponujamo izobraževalna posojila, poslovna posojila, stanovanjska posojila, kmetijska posojila, osebna posojila, posojila za avtomobile in druge dobre razloge po 2 %. Pišite nam za več informacij ... dakany.endre@gmail.com
albaker | 31. 03. 2020 | 07:15:23
DOBRO DAN MOJ LJUDI Andore MOJ PREIZKUS, KAKO DOBIM POSOJILO, DA KUPIM HIŠO IZ NEKRETNEGA IN ŽENSKEGA POSOJILNEGA DRUŠTVA, KI JE IZDELALA FIRM ALBAKERSKEGA POSOJILA, DANES ZELO SREČAN IN BOŽJI BLAG ALBAKER POSOJIL FIRM Ime mi je maria, sem iz Andore, ki sem jo iskal resnično posojilo za zadnjih 5 mesecev, da kupim hišo, kar sem dobil je bil kup prevar, zaradi katerih sem jim zaupal in na koncu dan, vzeli so mi denar, ne da bi dali ničesar v zameno, vse moje upanje izgubil sem se zmeden in frustriran, tega nisem hotel nikoli karkoli opraviti s posojilnicami na internetu, zato sem šel prijateljici izposodila nekaj denarja, povedala sem ji vse, kar se je zgodilo, in ona je rekla, da mi lahko pomaga, da pozna kreditno podjetje, ki mi lahko pomaga pri kakršnem koli znesku posojila ki jih potrebujem z zelo nizko obrestno mero 2%, da je pravkar dobila posojila od njih, usmerila me je, kako naj zaprosim za posojilo, sem ga tako kot mi je povedala, sem se prijavila z njimi na e-pošto: albakerloanfirm@gmail.com, nikoli verjel, toda poskusil sem in na moje največje presenečenje sem dobil posojilo v 24 urah nisem mogel verjeti, Znova sem vesel in bogat in se zahvaljujem Bogu za tako posojilo podjetja, kakršna je ta, še vedno obstajajo na tej prevari povsod, prosim, svetujem vsem, ki potrebujejo posojilo po e-pošti (albakerloanfirm@gmail.com) vas ne bodo nikoli izneverili, in tvoje življenje se bo spremenilo kot moje. Hiter stik (albakerloanfirm@gmail.com) danes in dobite vaše posojilo od njih, bog blagoslovi ALBAKER POSOJILO FIRM za njihovo pristno ponudbo posojila.  Prepričajte se, da ste se za posojilo obrnili na ALBAKER POSOJILO FIRM, ker sem posojilo uspešno prejel od tega podjetja brez stresa. Obiščite njihovo e-pošto (albakerloanfirm@gmail.com)

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |