FESTIVALY 2017

září
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

ČESKÉ HRADY
03

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

THE SUN DANCE
04
05
06
07
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SHOTGUN
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ NÁŘEZ
SHOTGUN
SLOVENSKÉ HRADY
10
11
12
13
14
15
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

STOP ZEVLING 11
17
18
19
20
21
22
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PARDÁL FEST
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
23.9. - 23.9.
27.7. - 28.7.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Známe line-up Sázavafestu

Známe line-up Sázavafestu
11. 07. 2008   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
Kompletní seznamu účinkujících a časový harmonogram letošního O2 Sázavafestu je tu. Přibyla i nová jména a v průběhu 4 dní na celkem 6 hudebních scénách se tak představí více než 200 účinkujících.
STŘEDA 30.7.2008 - WARM-UP DAY (areál otevřen od 13:00 hod)

BALBÍNKA ACCOUSTIC STAGE

13.30 - 14.10 CROSSBAND
14.30 - 15.10 POHŘEBNÍ KAPELA
15.30 - 16.10 SCISSORHANDS
16.30 - 17.10 THE SLOTS
17.30 - 18.10 NO SIDE
18.30 - 19.15 GREEN SMATROLL
19.35 - 20.20 OBŘÍ BROSKEV
20.40 - 21.30 MATAHARI
21.50 - 22.40 JM KANES /aut/
23.00 - 23.50 NANA ZORIN
00.10 - 01.00 VOTCHI


ČTVRTEK 31.7.2008 (areál otevřen od 13:00 hod)

O2 MAIN STAGE

16.50 - 17.40 100 °C
18.30 - 19.30 YAZ ALEXANDER /jam/
20.30 - 21.30 CLIENT /uk/
22.30 - 23.40 SEAN KINGSTON /usa/
00.40 - 01.40 PANTEON ROCOCO /mex/

SÁZAVAFEST STAGE

16.00 - 16.50 DUB IN DA TRIP
17.40 - 18.30 MEDVĚD 009
19.30 - 20.30 MŇÁGA A ŽĎORP
21.30 - 22.30 EWA FARNA
23.40 - 00.40 KAMIL STŘIHAVKA
01.40 - 02.30 RYBIČKY 48

SONY ERICSSON STAGE


14.10 - 15.00 COOLERS
17.20 - 18.10 NIGHTWORK
18.40 - 19.30 TLUSTÁ BERTA
20.10 - 21.00 BLUE EFFECT
21.50 - 22.40 GIPSY.CZ
23.10 - 00.00 PRIESSNITZ
00.30 - 01.20 PANAMA
01.50 - 02.40 NAVIGATORS


COCA COLA STAGE


13.40 - 14.30 SKRZNASKRZ
14.50 - 15.40 BEKOFIS
16.20 - 17.10 LIVING ROOM
17.50 - 18.40 MAGNETIK
19.10 - 20.00 PROSTITUTES
21.00 - 21.50 DESMOD /sk/
23.30 - 0.20 TLESKAČ
01.00 - 01.50 BASTA FIDEL
02.20 - 03.10 LOVE GANGSTERS


BALBÍNKA ACCOUSTIC STAGE

13.20 - 14.20 JIŘÍ KONVRZEK
14.40 - 15.40 OSKAR PETR
16.00 - 17.00 VÁCLAV KOUBEK
17.20 - 18.20 ZTRACENÁ EXISTENCE
18.50 - 19.50 VLASTA TŘEŠŇÁK
20.00 - 21.00 LUBOŠ POSPÍŠIL A 5P
21.20 - 22.05 TA JANA
22.45 - 23.20 LETY MIMO
23.40 - 00.30 KEKS
00.40 - 01.30 MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY
01.50 - 02.40 TĚLA

CITI KREDITNÍ KARTY DANCING HALL

MUSIC ON FILM FILM ON MUSIC:

Samba! (Brazílie, USA) 2006
Laya Project (Indie, Indonésie) 2006
ONCE (Irsko) 2006
Maja Babuška (Sovětský svaz) 1929
19.00 - 20.00 Ruda z Ostravy na Sázava festu!

TANEČNÍ PARTY:

22.00 - 23.30 RAIDEM (Techno.cz)
23.30 - 01.00 DAN COOLEY (Radio 1)
01.00 - 02.30 LOUTKA (Roxy booking)

O2 BUBBLE ZONE          

22.00      -      24.00           DJ Brooklyn
24.00      -      02.00           DJ Suki & Jacob live vocal



PÁTEK 1.8.2008 (areál otevřen od 11:00 hod)

O2 MAIN STAGE

12.50 - 13.40 JOSEF IX & ULTRABLUE
14.30 - 15.20 2WINGS
16.10 - 17.00 IVA FRÜHLINGOVÁ
18.00 - 19.00 STO ZVÍŘAT
20.00 - 21.00 CHINASKI
22.00 - 23.00 MONKEY BUSINESS
00.10 - 01.20 TRANSGLOBAL UNDERGROUND /uk/

SÁZAVAFEST STAGE

13.40 - 14.30 JANA LOTA
15.20 - 16.10 AUTOPILOTE
17.00 - 18.00 ANNA K
19.00 - 20.00 VYPSANÁ FIXA
21.00 - 22.00 WOHNOUT
23.00 - 00.10 THE YOUNG GODS /ch/
01.20 - 01.50 RÁDIO DĚDA & GUESTS
01.50 - 02.30 WOHNOUT & FRIENDS JAM

SONY ERICSSON STAGE


17.00 - 17.50 DJ DOUBLE J
18.00 - 18.50 PEŤO TÁZOK /sk/
19.00 - 19.50 WWW
20.50 - 21.40 VEC /sk/
21.50 - 22.30 LA4
22.40 - 23.30 SUPERCROOO
23.40 - 20.30 TEDE /pl/
00.40 - 01.30 PSH
01.40 - 02.30 JAM BIG BOSS SMEČKY


COCA COLA STAGE

12.00 - 12.50 LAKESIDE X
15.30 - 16.20 SLÁVEK JANDA BANDA
16.40 - 17.30 POST IT
17.50 - 18.40 SLY RABBITS
19.00 - 19.50 NO GRAVITY /sk/
20.10 - 21.00 FOURTH FACE
21.20 - 22.10 KRUCIPÜSK
22.30 - 23.20 BOW WAVE
23.40 - 00.30 SOUTHPAW
00.50 - 01.40 ROE-DEER
02.00 - 02.50 LAVAGANCE /sk/
03.10 - 04.00 SUNFLOWER CARAVAN


BALBÍNKA ACCOUSTIC STAGE

12.10 - 13.00 JIŘÍ BÍLÝ
13.20 - 14.10 PJ RYBA
14.30 - 15.20 VIKTOR DYK - divadlo
15.40 - 16.40 NEŘEŽ
17.00 - 18.00 JAN BUDAŘ
18.10 - 18.45 VERONIKA PADILLA
19.10 - 20.10 JIŘÍ SCHMITZER
20.30 - 21.30 LENKA DUSILOVÁ
21.50 - 22.40 JANA KRATOCHVÍLOVÁ
23.00 - 23.50 BENGAS
00.10 - 01.00 IVAN HLAS
01.15 - 02.15 EGGNOISE


CITI KREDITNÍ KARTY DANCING HALL

FILMOVÉ PROJEKCE - ANIFEST:

Studentské filmy
Blok krátkých filmů ze soutěže
The Best of Anifest 2008
19.00 - 20.00 PIŠ KAFKA PIŠ - divadelní představení

PROGRESSIVE HOUSE NIGHT:

23.00 - 23.30 BO.DAN (Roxy booking)
01.00 - 03.00 JIMMY VAN M /usa/
03.00 - 05.00 ROMAN RAI
05.00 - 06.00 BO.DAN & ROMAN RAI & TIBI (Roxy booking)

O2 BUBBLE ZONE          

22.00      -      23.00           DJ Babylon Rocker     
23.00      -      00.30           Cocoman
00.30      -      02.00           DJ Mess /sk/ Missy M. (live)      

SOBOTA 2.8.2008 (areál otevřen od 11:00 hod)

O2 MAIN STAGE

13.00 - 13.50 MANDRAGE
14.40 - 15.30 DAVID KRAUS
16.30 - 17.20 TALYA G.A SOLAN /izl/
18.10 - 19.00 CLOU
20.00 - 21.00 JOAN AS POLICE WOMAN /usa/
22.00 - 23.00 KRYŠTOF
00.00 - 01.00 CAMOUFLAGE /de/
01.50 - 02.40 YELLOW SISTERS

SÁZAVAFEST STAGE

12.00 - 12.50 BLUE SUNDOWN /sk/
13.50 - 14.40 PETR SPÁLENÝ
15.30 - 16.30 NO NAME /sk/
17.20 - 18.10 MICHAL PAVLÍČEK & BÁRA BASIKOV
19.00 - 20.00 MEKY ŽBIRKA /sk/
21.00 - 22.00 HORKÝŽE SLÍŽE /sk/
23.00 - 0.00 SKATALITES /usa/jam/
01.00 - 01.50 SUNSHINE

SONY ERICSSON STAGE

12.20 - 13.10 GULOČAR
13.50 - 14.40 HOODSKA EXPLOSIVE /izl/
15.10 - 16.00 DI GRINE KUZINE /de/
16.30 - 17.20 PRAGUE SKA CONSPIRACY
17.50 - 18.40 FAST FOOD ORCHESTRA
19.10 - 20.00 PANNONIA ALLSTAR SKA ORCHESTRA /hu/
20.30 - 21.20 ŠVIHADLO
21.50 - 22.40 POLEMIC /sk/
23.10 - 0.00 HYPNOTIX
00.30 - 01.20 ČANKIŠOU
01.50 - 02.40 THE CHANCERS
03.00 - 03.50 MR. COCOMAN & THE SOLID VIBES

COCA COLA STAGE

11.20 - 12.10 FAR CRAP
12.30 - 13.20 ALEF ZERO
13.40 - 14.30 PEOPLES /sk/
14.50 - 15.40 BÁRA ZEMANOVÁ
16.00 - 16.50 CARTONNAGE
17.10 - 18.00 AIRFARE
18.20 - 19.10 DOROTA NVOTOVÁ /sk/
19.30 - 20.20 KILL THE DANDIES
20.50 - 21.40 PRAŽSKÝ VÝBĚR II
22.10 - 23.00 SKYLINE
23.30 - 01.00 SISTER BLISS from FAITHLESS /uk/
01.20 - 02.20 GANG ALA BASTA & NATÁLIE KOCÁBOVÁ
02.40 - 3.30 LE PNEUMATIQ

BALBÍNKA ACCOUSTIC STAGE

12.00 - 12.45 JAN KRYL
13.00 - 13.45 HROMOSVOD
14.00 - 14.45 TOXIQUE
14.50 - 15.50 PEPA NOS
16.00 - 16.30 NATÁLIE KOCÁBOVÁ
16.30 - 17.30 MICHAL VIEWEGH + MARTIN REINER
17.50 - 18.50 VLADIMÍR MIŠÍK + RADIM HLADÍK
19.30 - 20.30 BRATŘI EBENOVÉ
20.50 - 21.40 XAVIER BAUMAXA
21.50 - 22.35 CIRCUS PONORKA
22.50 - 23.35 NICELAND
23.50 - 00.50 ANTONÍN GONDOLÁN

CITI KREDITNÍ KARTY DANCING HALL

FILMOVÉ PROJEKCE - ONE WORLD FESTIVAL:

Odstíny duše klokaní
Modlitba za mír / Prayer of Peace
Mladý, hrdý, nácek / Young, Nazi and Proud
Lekce běloruštiny / Lekcja białoruskiego
Smlouva s ďáblem / Nar tilbud draber
19.00 - 20.00 Střepy života na hudbu Yellow Sisters - tanec

DRUM´N´BASS NIGHT:

22.00 - 23.00 NITROUS (shadowbox.cz)
23.00 - 01.00 2K & SWEG (shadowbox.cz)
01.00 - 03.00 MAKOTO & MC DEEIZM /jap-uk/
03.00 - 05.00 RONI SIZE & MC DYNAMITE /uk/
05.00 06.00 DEADLY VIPERS (Akira & Anakin – shadowbox.cz)

O2 BUBBLE ZONE          

22.00      -      24.00           DJ Swordz /be/
24.00      -      02.00           DJ Tuco /uk/
O2 SÁZAVA FEST

O2 SÁZAVA FEST

Středa 30. 7. 2008 až Neděle 3. 8. 2008
Předprodej od 790 Kč, na místě 1000 Kč
Vystupují:
Roni Size & Mc Dynamite (UK), Sister Bliss (UK), Makoto & Mc Deeizm (JAP/UK), Transglobal Underground, The Skatalites, Sudhy Kheterpal, Sean Kingstone, Yaz Alexander (UK), Camouflage, The Young Gods, Di Grine Kuzine (GER), Client (UK), Pantéon Rococó, Chinaski, Kryštof, Monkey Bussiness, Sto zvířat, Wohnout, Vypsaná Fixa, bratři Ebenové, Jiří Schmitzer, Gaia Mesiah, Pražský výběr, Gipsy.cz, Guločar, Clou, Blue Effect, Anna K., Kamil Střihavka, Michal Pavlíček s Bárou Basikovou, akustická Lenka Dusilová a Petr Spálený, Peha, Polemic, Horkýže Slíže či Meky Žbirka Airfare, Mňága a Žďorp, Medvěd 009, Tleskač a mladičká Ewa Farna, Raidem, Dan Cooley, Loutka, Josef Sedloň, Tibi, Bo.dan, Jimmy Van M, Roman Rai, Nitrous, 2K & Sweg a Deadly Vipers a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |