FESTIVALY 2022

srpen
01
02
03
04

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MÁCHÁČ
20

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MÁCHÁČ
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
19.8. - 20.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Summer of Love v novém kabátě

Summer of Love v novém kabátě
24. 08. 2009   |   Autor: Sonja   |   Komentáře (50)
Festival Summer of Love (dále SOL) si klidně může nárokovat přívlastek kontroverzní. Žhavé diskuze jej k tomu přímo vybízejí. Přesto mnohem více k SOL padne přívlastek nejzásadnější. A tak se pojďme s odstupem podívat, jak onen nový kabát festivalu padnul, zda nebyl příliš, malý nebo špatně střižený.
Hlavním krejčím byl bezesporu Aleš Bleha. Otec celého eventu, zakladatel, mediální tvář, jedněmi zbožňovaná a vynášená do nebes za přínos cz scéně, jiným označována za figurku, která se již vyčerpala a topí se ve svém vlastním rybníku. Ať už to je jak chce, Sol patří k povinným zastávkám na letní festivalové scéně, každého, kdo se ať už více či méně o elektronickou hudbu zajímá. A lákadel bylo letos dost. V první řadě samotný přesun, kterému jsem, přiznám se rovnou, vcelku fandil. Prostor festival parku mi je sympatický a díky návštěvě Rock for People jsem věděl do čeho jdu. Letiště s hangáry, rozsáhlými prostory a dobrým technickým zázemím je podle mého jasnou volbou oproti jakési obráceně straně tribuny kdesi na závodišti, kde koně budou vždy hrát prim. Nostalgie je sice věc krásná, ale v posunu nic neurčující. Jenže je tady jedno velké ale, a to praví, proč oněch výhod nebylo využito? Hangáry z mocného betonu poskytují nádech undergroundu, který je z určitého pohledu plus a zejména k některým pódiím se určitě hodil, přesto naštosování prakticky všech scén do těchto betonových tunelů nebylo zdaleka ideální řešení, které naprosto zabilo výhodu úžasného počasí, které jakoby vyslyšelo Alešovi zmínky o dji Počasí a chtělo se předvést. Nehledě na fakt, že zejména drum and bassová a tranceová stage byly kapacitně absolutně nedostačující. Holá fakta, tisíckrát zmíněná ve fórech, bijící na poplach a jak se později ukázalo, zcela oprávněně, poněvadž Aleš prohlásil tento ročník za poslední. Mělo by SOL pokračovat takto, tak je to rozhodnutí správné. Bohužel, anebo taky pro mnohé návštěvníky bohudík.

Ať už to zní jakkoliv otřepaně, Summer of love pro mě byl vždycky živoucí legendou a ukázkou toho, že u nás elektronická hudba pořád žije a každoročně probouzí tisíce fanoušků k návštěvě právě tohoto eventu . Letos k tomuto „probuzení“ ze zimního spánku došlo již po třinácté. Byť nejsem pověrčivá, tohle nešťastné číslo se stalo pro Summer of love zlomovým, a zda-li ne poslední tečkou v jeho historii.

I když změna působiště do prostor královéhradeckého festivalparku nabízela za prvé obrovský plac a za druhé moře dalších výhod, pardubické závodiště mi chybělo. Nostalgie a vzpomínky na můj první „Summer“ byly zkrátka silnější než já. Bohužel ale ani letiště nenabídlo oproti závodišti nic nadstandardního vzhledem k tomu, že kromě Main stage byly všechny ostatní scény skromně umístěny do přilehlých hangárů. Být to na tzv. (a dříve v Hradci párkrát proběhnuvší) „Hangár párty“, neměla bych sebemenších námitek, ovšem na open airu takového kalibru jsem byla z nekonečného počtu „hangár stages“ mírně v šoku.

Přesto ještě před tímto zjištěním jsem hned od začátku měla jasno v tom, které scény mě budou ten večer nejvíc zajímat: z hangárů to byla minimalová Klika v kombinaci s hlavní stage, kde se od půlnoci měl rozjet sedmihodinový technoidní kolotoč. Můj plán se (bohužel) během několika málo hodin značně zjednodušil – většinu noci jsem nakonec strávila na hlavním pódiu, neboť open air má být dle mého venku pod širým nebem, a tuhle možnost splňovala víceméně pouze jedna a tatáž stage, o níž budu mluvit i v následujících řádcích. Moc mě mrzelo, že jsem tím pádem přišla téměř o všechny další djs ať už na minimalu či kdekoliv jinde. Stejné řešení zvolila i valná většina návštěvníků, kteří se krom main stage nejvíce zdržovali v hangárech patřícím dnb, hard technu a tranceu. Když jsem procházela okolo těchto tří prostor, byla jsem velmi překvapená , jak jsou neuvěřitelně narvané. U dnb stage mnoha lidem nezbylo nic jiného než si užívat hudby i mimo hangár, který byl kapacitně absolutně nedostačující.


I přes výše zmíněné, celou fatální situaci okolo rozmístění jednotlivých stagí, zachránili samotní party people, poněvadž se bavili jak nejlépe uměli, za což jim patří díky, protože, kdyby se ani samotní návštěvníci nebavili, skončil by SOL ostudou a mohl se odpískat i bez Alešova následného prohlášení. Ona je i tak spousta věcí přinejmenším záhadných. To že Aleš údajně dorazil do festival parku a nestačil se divit jen útrpně dokumentuje jak bylo celé letošní SOL skládáno a lepeno doslova na koleni. Letošní ročník nesl podtitul We call it techno a měl být návratem k původní myšlence. A právě tohle bylo v ostrém kontrastu s následnými prohlášeními Aleše, v nichž sliboval hory doly a možná právě proto se i on sám po té nestačil divit. Co teprv návštěvnici. A přitom stačilo tak málo. Vrátit se skutečně ke kořenům, zapomenout na megalomanské záležitosti a celé SOL nést v duchu jen a jen hudby. Důkazem budiž to, že právě hudba celý festival zachraňovala, byť ani ta nebyla ušetřena kritiky. To se ale tak nějak čekalo dopředu, poněvadž techno se aktuálně nachází v jakémsi vakuu, které jen málokdo umí rozlousknout, ale všichni se tváří, že právě oni ano. Dostatek stagí, ale rozumnému člověku umožňoval fungovat přesně dle scénáře líbí/nelíbí a v případě druhé varianty prostě popojít jinam.

K navození té správné festivalové atmosféry v mém případě přispěl úplně na samotném začátku Monotype se svým skvělým setíkem na minimal stage. Po té jsem za pomalého zapadání slunce korzovala po areálu, mrkla na Johna B a již netrpělivě vyhlížela Westbama. Okolo desáté měl nastoupit po výborném livku německých Northern Lite. Statný chlapík si stoupl za mix, nečekal na nic a spustil přesně to, co od něj lidé očekávali - bylo to přesně to pravé, ryzí, ničím nefalšované techno, na které se snad nedá zapomenout. Vrchol jeho vystoupení nastal při jeho autorské hymně, kterou složil pro legendární Love Parade.

Po Westbamově náloži se v podstatě pokračovalo ve stejném stylu. Byť dobou a vývojem trochu odlišném od toho dřívějšího „starého dobrého“ techna, stále to techno bylo. A právě pojem techno se stal následně asi nejvíc diskutovaným problémem hned po skončení festivalu. Já se dobrovolně hlásím k té skupině lidí, kteří soundu dnešního techna fandí, a tak nejen právě proto pro mě byly první beaty 10 Years Of Clr Showcase tou největší událostí noci. Šlapavé techno, které se za ničím zbytečně nehnalo s pevnými dunivými beaty v podání čtyř výborných djs bylo v podstatě českou premiérou, která u nás ještě neměla obdoby. Teprve na letošním Summeru jsem měla pocit, že snad konečně i k nám došel závan toho aktuálního soundu, který mi na většině českých techno akcích velmi chyběl. Samozřejmě i pro mě bylo nemožné setrvat na této stagi non-stop celých sedm hodin, přesto jsem se sem s menšími pauzami neustále vracela. Asi nejvíce mě zaujal hned první Adam Beyer, který potvrdil svůj kredit, stejně jako na loňské listopadové Apokalypse. Obrovským překvapením pro mě pak byl výtečný Holanďan Speedy J. Chris Liebing po té už jen završil několikahodinovou jízdu svým charismatickým pohledem a jak jinak než skvělým „liebingovským“ setem. Po té už mě únava a vyčerpání dohnaly k předčasnému odchodu, tudíž jsem přišla (prý o výtečné vystoupení) Sino Live.


Velmi povedený rozjezd jsem si střihnul s dvojicí Nois & Spiriakos, která v tom čase diktovala své svižné techno na Golpe vs. Schranz.cz stage, která byla první na níž jsem narazil. Do areálu jsem se díky akreditaci dostal skrze VIP vstup, který jak jsem později zjistil mohl použít téměř kdekdo a zkrátit si tak cestu do areálu. Nicméně to bylo to poslední co mě nějak trápilo. Na prvním místě byl průlet areálem a zmapování rozmístění stage. Za tmy to stejně vzalo za své a v hangárech jsem se ve finále stejně ztrácel. Co se ale přehlídnout nedalo a jako jediné působilo skutečně dobrým dojmem – bylo hlavní pódium. Na něm se akorát střídala Jonty a Fidelity s JohnemB. Ten je skutečně nepřehlédnutelný a co hlavně nepřeslechnutelný. Mínusem byl ne zcela stoprocentní výkon, kdy evidentně své electro punk rytmy přizpůsobil času, kdy hrál a set postavil spíše v duchu rozjezdovém. Což mi nakonec vyhovovalo stejně jako valné části lidí okolo, kteří se potkávali a znovu setkávali ještě dříve než vlivem nejen alkoholu upadli do tanečního transu. Jeho základy byly patrné již při následujících Northern Lite. Jediné vystoupení okořeněné živými nástroji přilákalo k hlavní již velkou část lidí a spolu s nimi i pomalu se vkrádající tmu, kdy naplno vyšlo najevo, že absence laseru bude citelná. Další kdo mě zaujal a donutil nějaký čas setrvat na místě, byl Lynx za doprovodu Mc Kemo a Mc DRS. Toho jsem potřeboval slyšet a dojem mi kazil jen fakt, že dostat do hangáru nebylo úplně bez problému. Každopádně tahle nálož velmi kvalitního deepu byla ukázkou toho proč se stále vyplatí drum and bass poslouchat. Trance stage jsem de facto vynechal, zvítězila lenost nad nutností vtlačit se mezi lidi a pak taky nabídka této stage byla z kategorie, která není tak úplně mým šálkem čaje. Snad jen Blank & Jones mě na chvíli donutili poslouchat a bohužel svůj standart nepředvedli, jakoby kopírovali úroveň stage. Zmínit je pak potřeba velmi kolísavý zvuk. Daly se najít výjimky, i tak ale většina hangárů prohrávala na celé čáře. Ne tak ale hlavní stage, na které jsem ještě zachytil část Westbama. Jeho specifický styl byl jedním z nejlepších výkonů na hlavní stage, která se krátce na to proměnila v jeden velký CLR Showcase svatostánek, kde dj´s v čele s Beyerem a Liebingem kázali techno v různých jeho modifikacích, které byly často zdrojem kritiky, ale na místě fungovaly výtečně. A kdo toužil po ryzím technu, dočkal se ráno se Sino Live. Dosem se Sieglingem ze známé Technasie nenechali nic náhodě a svým ranním setem probudili všechny co už podlehli svodům spánku.

Jak tedy zhodnotit třináctý díl Summer of love? Pro mě jako pro redaktora a hudebního fanouška je a bude vždy nejdůležitější hodnocení té hudební stránky, která mě osobně vesměs uspokojila. Bohužel tak tomu nebylo u spousty ostatních návštěvníků. Čeští partypeople doposud nepřišli na chuť dobovému technu, což bylo asi největším kamenem úrazu hlavní stage. Mezi další spíše organizační nedostatky bych zařadila přesunutí veškerých ostatních pódií do hangáru, což nejvíce ublížilo třem zmiňovaným scénám.

A co dodat dál? Vše je individuální záležitostí, promotér se stěží zavděčí tužbám každého clubbera, přesto já osobně děkuji i za tento (doufejme že ne poslední) díl tohoto festivalu, který byl alespoň pro mě přelomovým ve smyslu propagace moderní elektronické hudby ve všech směrech a dal šanci i novým neznámým projektům v podobě dalších neoficiálních stages.


Napsali: Sonja & YannD
SUMMER OF LOVE

SUMMER OF LOVE

Sobota 15. 8. 2009
Předprodej 705/820 Kč, na místě 990 Kč
Vystupují:
10 Years Of Clr Showcase Featuring: Chris Liebing & Speedy J & Adam Beyer & Tommy Four Seven, Roni Size & MC Dynamite, Westbam, Blank & Jones, Northern Lite LIVE, Richard Durand, DJ Fresh, Marcel Woods, Sean Tyas, Klute, John B, Bad Company, Sino Live! Technasia Vs Dosem, D-Bridge & SP:MC, Viper XXL, Laydee Jane, Simon Bassline Smith & MC Youngman, Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow, Lynx & Kemo & MC DRS, FL-X, Alex TB, Picovsfester, Michael C, Orbith vs Dj Jerry, Martin Gredner, Sayko & MC Vaant, IM Cyber & Nitrous & MC One Two, TORANO Taruka, Suki, The Steen & Keeper, Golpe, Jamal Djs, Bifidus Aktif & 2K, Jay Beck, Nitropank, Nois Vs Spiriakos, Deadly Viperz, Sepromatiq, Cenco & DYKMAN, Czscream vs Destroyer
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Anonymni | 04. 04. 2012 | 03:08:11
svojsice vedou fakof party na hnoji
Anonymni | 04. 04. 2012 | 01:30:19
shit

Summer of Love je zpět, ale…Festival byl původně plánovaný na 30.6.2012 později po avizovaných problémech bylo místo a datum konání neuvedeno.

Nyní máme aktuální informace o SOL – Bohužel podívame-li se na to zblízka v čechách zůstává pouze náhražka SoL na jednom z našich letních festivalů ( nejpravděpodobněji na OA Festivalu v Panenském Týnci 9–11.8.2012) a netradiční projekt Summer of Love na pláži u moře a u jezera – oba v zahraničí – země prozatím nespecifikována…
Je toto opravdu jediné řešení jak zachránit českou taneční scénu, tím že se festival přesune za hranice a my budeme cestovat za ním??? Z jednoho pohledu je to zajímavý projekt, který oceňuji nápadem v podobně originality – kdyby na našem území bylo festivalů dostatek, ale když není takřka ani jeden ??? Jsem opravdu zvědav na koncept, line-up, dopravu a polohu SoL na pláži, jelikož malá stage na OA festivalu (pro mnohé s nezajímavým line-upem) není adekvátní zastoupení festivalu jakým Summer of Love byl…

6. – 7. Července – se Summer Of Love uskuteční na březích krásného jezera v novém rekreačním centru daleko na Sibiři ve střední Asii. (Novosibirsk, Krasnojarsk, Tom­sk)

19. Srpna – Třetí Summer Of Love bude přímo na pláži u Středozemního moře v nádherném a velmi oblíbeném letovisku. (Kypr, Malta, Ibiza)

Informace převzaty z webu http://www.summeroflove2012.cz/ :smile53:
cha cha | 09. 11. 2011 | 12:55:25
cha cha

Třeba poskytne semeno na oplodnění...a bude malý Bleháček..
Namornik | 09. 11. 2011 | 12:38:40
bleha je gay

Bleha je bezdětný gay..
... | 11. 10. 2011 | 08:36:18
bleha na facebook napsal, že sol 2012 bude 30.6. na závodišti...

tak copak nám zase slíbí a nesplní? :D
lkoplety | 20. 09. 2011 | 09:31:25
summer 2012nebude jo hm.................
NAMORNIK | 20. 09. 2011 | 02:12:25
150 000 lidí na Summer of love v Praze..

24.června jsme zažili v Čechách opravdovou parade na kterou se všichni dlouho těšili.Na 150 000 tančících lidí si poslechlo na deseti místech hvězdy taneční scény.Hvězdy jako D.J.Green Velvet,Chemical Brothers,The Prodigy,Faithless,The Advent dj live,Surgeon,Boy George a dálší vyprodali evropský festival.Festival musel být přesunut do centra města kde jenom na Václavském náměstí tančilo kolem 80 000 tančícich..provoz byl odkloněn z celého hlavního města na celý den.Vstupenka na festival stála necelá 3 euro.Která byla použita na uklid.BBC odvysílalo reportáž nazvanou" taneční revoluce zachvátila střední evropu!Nazvala Čachy nejtolerantnějším národem v Evropě.Něco podobného odvysílali i CNN a jiní.Tak se již ted těšíme na Summer of love 2013. VIVA KIKINA
komunista | 17. 05. 2011 | 09:08:16
No jestli to nakonec vyjde tak to bude bomba!
Tomcek | 17. 05. 2011 | 09:00:36
Tam se vždy rád vrátím!!!
herro | 17. 05. 2011 | 03:14:02
SOL2012

http://pardubice.idnes.cz/tanecni-festival-summer-of-love-se-vrati-do-pardu bic-pristi-rok-ps0-/pardubice-zpravy.aspx?c=A110516_181713_pardubice-zpravy _meb

yeah...
lukke k | 17. 05. 2011 | 12:17:04
BUDE SUMMER 2012 jo :) :) :) :) :)
GTFCKD | 05. 05. 2011 | 08:29:37
Tanečnice

Hledáme ještě několik tanečnic na páteční akci GTFCKD (13.5.2011) v klubu Lávka.
Pokud si chcete některá ze slečen "zakroutit zadečkem" na prestižní akci v nádherném klubu přímo v centru Prahy, napište na email djketan.prague@gmail.com, do předmětu uveďte "Tanec GTFCKD", přiložte pár fotek a kontakt a jdeme na to :))
www.getfcked.com
yronia | 28. 03. 2011 | 10:42:14
uzasne, jak cas nedokaze odvat vse

jen toto:

podporujeme SOL jako jeden z nej festivalu ve vsech smerech a pokud bude dalsi a bude i jen z poloviny atmosferou takovy jako ty predesle, pak mi asi ukapne i slza dojeti..

DO TOHO !

phonyx | 27. 03. 2011 | 06:45:18
?

nevěřte ničemu co vysí na internetu, ani bych se nedivil kdyby tu někteří pouštěli informace , který vůbec nejsou pravda ... taky se můžu podepsat cizým jménem a kde kdo nato skočí. ( Ikdyž sám tomu prohlášení viz níž o roku 2012 věřim ). No ale někdo jinej zas může vypouštět něco jinyho a tak ..

Nezbývá nám než čekat na přístí léto a doufat že SOL bude :). Má prostě takovou perektní atmoseru ta akce ... tu žádná jiná akce nenahradí. Pro mě to bylo uplně fenomenální vidět všude kolem sebe ostatní lidi který tam jsou přesně kvuli tý hudbe. V ten den jsem vyšel z reality všedního dne , kde mě každej pošle do hajzlu s elektronickou hudbou. Dodnes nechápu proč proti tomu byly najednou takovy stižnosti.

woman | 20. 02. 2011 | 01:49:17
for SOL OFFICIAL

kazdopadne s Tebou musim souhlasit...Na jednu stranu je to skutecne vyzva a stoji za to ukazat tem nespokojenym, ze v tom umis chodit. Ale spis nechapu, proc tam ty lidi jezdej, kdyz ve vsem se snazej hledat jen to nejhorsi?! Kdyby se posralo pocasi, tak reknou, ze za to muzou poradatele...Nechapu....
SOL OFFICIAL | 20. 02. 2011 | 10:26:35
TO WOMAN

Díky za příspěvek.

To víš, není jednoduchý tady cokoliv dělat když národním sportem je zavist a naštvanost.
Na druhou stranu je to super motivace - nakopat všechny ty remcající blbečky do řiti, to je skutečně velká motivace.

Češi jsou jaky jsou a s tim nic neuděláme, musíme si zvyknout že jsem součástí ubohýho národa, za který se spíš stydíš něž cokoliv...

no jo no...
woman | 19. 02. 2011 | 03:45:15
for Ales Bleha

for Ales Bleha: Bylo by super, kdyby se SOL jeste nekdy konal. Ale nemela bych Ti na jednu stranu ani za zle, kdyby ses na to vykaslal. Neprekvapilo by me to, protoze sama dobre vim, jake to je, kdyz clovek neco dela a kazdej mu to potom zhani! Jen aby lidi byli dulezity a pak kazdej keca a drzkuje, ze si jednoho dne nekdo rekne, ze uz tudle akci delat nebude! Kazodpadne doufam a tesim se, jestli tato akce bude:-) Co se tyce knizky, je to super napad-bude mit uspech, nebo aspon ja bych si ji koupila:-D Tricko si v nejbliozsi dobe poridim:-) a jet na akci za hranici?? Kazdopadne stoji za to:-) ale myslim, ze Cesi budou vzdycky nespokojeny- ty uz to maj v povahach!! : tak se drz a hodne zdaru ..PEACE
muhaha | 16. 02. 2011 | 04:25:41
asi nějakej drogovej a vylejvací úlet. Taky jsem nepochopil co tím chtěl básník říct. :D
oldclubber | 15. 02. 2011 | 06:32:05
sol official

hrdina je tady

a co jako?
SOL OFFICIAL | 15. 02. 2011 | 03:11:28
TAK

no jo... jen si kecejte... vlastne ani nic jinyho nemuzete.

cim vic blbejch kecu, tim bliz bude SOL 2012

urazi me mnoho lidi, ale to jsem si za ty roky zvykl. - obvykle mi pak staci se po par letech podivat na ty co urazeli.

a ze je to tady rozjebany? no holt je - lidi se navzajem rozesiraj, promoteri se perou a ve finale jde vsechno do kytek

jenze...

vsechny ty kecy jsou mozny je anonymne na netu...

uz se lidi ani neumeji podepsat - ten psoledni - ? - to je fakt vrchol ubohosti

jsem v Cechach a vim to, nic necekam.

a podepisu se:

Ales Bleha - alesbleha@summeroflove.cz
? | 15. 02. 2011 | 01:50:53
chose-cb

Bohuzel, tvuj nazor neni spravny, ale i s tim se da zit ...
ICE | 15. 02. 2011 | 01:33:50
Mail z dneška

Ahoj lidi!

Vítejte v Novém roce 2011.

Je to už rok a půl, co skončilo Summer Of Love. Loni se nekonalo nic, jen pár triček na podporu.
Rok se sešel s rokem, píše se 2011 a mnoho z Vás se jistě ptá, jak to letos bude.

Bohužel, i pro tento rok mám špatnou zprávu: Ani v roce 2011 Summer Of Love nebude.

Mám ale také několik dobrých zpráv.

Po půl roce analýz a plánování se věci začínají hýbat. Zabere to ale ještě hodně času a vyžádá si to hodně úsilí.
Cílem je, aby na konci toho všeho bylo: Summer Of Love 2012.
Brzy uvidíme. Teď to vypadá víc, než dobře.

V roce 2011 se ale Summer Of Love trochu probudí. A to formou SOL CLUBBING, klubových akcí a mejdanů, ke kterým se připojí.
První akce, ke které se SOL Clubbing připojil je párty GTFCKD v klubu Lávka v Praze, v pátek 18. února a hraje tu Corvin Dalek, Jakub Mildner, DJ Ketan & Rishin, Pete Walk, DJ Face aka Myclick, DJane Sonja a Dannloop. Víc info na http://www.getfcked.com.
Rád Vás uvidím.

Další podobné akce budou následovat, navíc jsou i některé další plány, o tom později.

Též už můžu říct, že jsem začal dělat na knížce Summer Of Love. Cítím, že by to chtělo shrnout těch prvních 13 let, než na to zapomeneme...
Pokud máte někdo doma hezký fotky, zajímavý suvenýry a tak, ozvěte se... Dík.

Letos doporučuju jedinou věc - vyberte si nějaký fajn fest za hranicema a jeďte se podívat. Zas tolik víc to nestojí a je to kotel.
A za rok se už potkáme na Summer Of Love. Kde, to asi je jasné, že...

Přeji všem, ať je letošní rok 2011 fakt rokem Králíka, tak dobrý a plodný.
Ať se podaří, co se podařit má!

Díky,

Aleš Bleha

PS: Pokud by někdo chtěl podpořit aktivity, vedoucí k SOL2012 - jsou k dispozici ještě nějaká trika.
Prosím, objednávejte zde - http://shop.techno.cz/index.php?ap=showitem&id=289
Chcete-li si triko vyzvednout osobne, je cena je 300 kč - stačí se ozvat na mail.
Díky ještě jednou!
chose-cb | 13. 02. 2011 | 12:35:11
sol

Ja nevim co tu ty tluchuby melou furt!!!! at si kazdy rika co chce a jak chce ale SOL mel tradici jmeno a uroven vsechno vzdy poserou jen ti co niceho a nikoho nevazi muj nazor je ze Ales nikdy nikoho neokradl a ze na poslednim SOL vyhoreli vip slibi je jen vule ze shora ponevadz tyhle mejdany vzdy byly supr v tom ze si vsichni byli rovni!!! Jak se rika kdo chce vic nema nic!!!! tak se dete vysrat!!
píít | 18. 01. 2011 | 09:41:02
Corvin bude dobrý, prý ted trochu hraje jinak, proklada to hodne tech-housem a brazilskymu rytmy, ale rozhodně to nebude jinej corvin nez jakoho si vsichni pamatujeme. Moc se tesime na akci .. bude to fain a s tim SOL me to trochu zajimalo, tak jsem se malinko poptal a akce GTFCKD bude opravdu zvat zajimavy nejen oldshoolare ze zahranici, ale opravdu se neco okolo SOL kumuluje. GTFCKD je jedna velka předzvěst tomu všemu co se bude dít ..
heerer1 | 02. 01. 2011 | 06:14:50
jezis

to zas bude kecu a slintu v tomhle vlakne
Bret | 01. 01. 2011 | 06:26:40
SOL 2011

Kdo má FB, tak už možná ví..ikdyž je to trochu zakuklená informace u party s Corvinem Dalek..


edna z ikon taneční scény, showman, hitmaker a jedinečný bavič, zavítá opět do naší matičky Prahy. Corvin Dalek se po dvouleté pauze vrací na scénu a v zásobě má silnou nálož zbrusu nové muziky a především spoustu energie do svých nových djských setů.

V pátek 18. února se Corvin Dalek stane váženým hostem dalšího dílu oblíbené párty GTFCKD (Get Fucked). Přijde jako Corpheus a dá nám vybrat: buď zapomenout a vše ztratit - anebo - poznat, jak hluboko vede králičí nora. Po dvou letech pauzy je Corvin zpět v plné síle a zavede nás do svých oblíbených končin a neznámých krajin. Vzpomínáte na Corvinovy sety ze Summer Of Love, Creamfields....? Modrou nebo červenou?

A nebude to jediná novinka pro rok 2011! Novým domovem GTFCKD párty se totiž stal prestižní pražský klub Lávka, který najdete přímo pod Karlovým mostem. Klub nabízí luxusní interiér, dokonalé zázemí a zcela výjimečnou lokalitu. Od jara velké terasy přímo u Vltavy a mnoho dalších skvělých věcí. Pro párty je klub Lávka dosud neobjevené území a my se těšíme, až ho zasvětíme nočnímu klubovému životu. Budete nadšeni!

Corvina Daleka na jeho misi podpoří dobří pražští mistři Djského umění: Jakub Mildner, DJ Ketan spolu s perkusistou Rishinem a Pete Walk.

Své místo bude mít i alternativní stage, na které vystoupí DJ Face aka Myclick, DJane Sonja a Dannloop.

Skvělou zprávou je, že se s párty GTFCKD budete v roce 2011 potkávat zcela pravidelně - v únoru, květnu, září a listopadu a pokaždé v klubu Lávka!

[b: Párty GTFCKD je také prvním důkazem znovuzrození tolik oblíbeného Summer Of Love festivalu. Pod hlavičkou SUMMER OF LOVE CLUBBING se jich v roce 2011 chystá hned několik.[/b:
komunista | 17. 12. 2010 | 09:56:20
Není to tak dlouho co psal, že píše knihu o SOL a, že to, už nemá cenu ho dělat! Myslim si, že to bude max měsíc!
panebože | 16. 12. 2010 | 06:38:44
panebože už zas

panebože už zas ten blecha...lidi jsou holt nepoučitelný
Anonymni | 16. 12. 2010 | 04:25:56
SOl 2011

mužu vědět zdroj?
Anonymni | 15. 12. 2010 | 08:09:57
Sol 2011 bude presnej termin jeste neni ale bude to zacatkem srpna!
fanda | 15. 12. 2010 | 07:18:00
pomoc

prosim neznate email na Aleše? potrebuji pomoct diky.. kdo by ho znal at napises na crassus@email.cz diky

Anonymni | 28. 10. 2010 | 08:51:29
dle informací z fb je S.O.L. definitivně pohřbeno,vyjde jen o něm knížka...
komunista | 10. 10. 2010 | 06:03:57
Neuvěřitelná náhoda! Dnes jsem byl na Boskovickém hradu a uprostřed cesty na zemi v prachu jsem našel leták SOL 08! Neuvěřitelný jak tam mohl víc jak 2 roky vydržet!

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=140589782653360&set=a.1398184 12730497.20729.100001070174346
haum | 18. 04. 2010 | 02:46:16
taky bych se nedivil kdyby SOL exhumovali
DF | 19. 01. 2010 | 12:55:34
phonyx

NIkdy nerikej nikdy ;)
phonyx | 18. 01. 2010 | 07:15:50
paradni noc

Paradni noc která mi byla opravdovim vstupem do elektronicky hudby ... škoda ze už nic nebude ;) velký dík pořadatelům. Ukázali ste mi co je to poslouchat hudbu pro kterou ziju venku s ostatnima. Main stage byla paradni ...
DF | 21. 12. 2009 | 06:59:12
Silvestr HK

Na Silvestra V Hradci v Eden Baru :

MARIO RANIERI (AT)
Kaisersoze
Golpe
Bunq! vs. Sepromatiq (SK)
Kesz
Peca
The Cirkus
Scoop

vstupenky: http://www.ticketportal.cz/Podujatie_Search.asp?ID=126279

a malej warm up 25tyho prosince v Laputice, rovnez HK:
NIght of Techno - Xmas edition

The Keeper, Radioaktive tunes, The Twins (Darth Fader vs Kokino), Peca vs Kesz, Ali.D, Killa, Mexton

vstup 60 CZK
komunista | 12. 12. 2009 | 09:11:27
jo mělo to být tam, ale s majitelem klubu se nedohodl, prej byly nějaké potíže
soulbass | 11. 12. 2009 | 09:16:25
ne měl bejt Mario Ranieri na letišti v Panama clubu,akce je přesunuta do Eden baru na nádraží,na Summeru to bylo na tý příručce...
kopec | 11. 12. 2009 | 09:02:52
skica

v hradci kralove mel bejt na sylvestr felix da housecat jenze chtel prachy pul roku dopredu a neskutecny ze se alesovi nedivim ze se nato vykakal :)
Skica | 11. 12. 2009 | 08:21:52
Silvestr

Neměl být náhodou v Hradci Králové na letišti Silvestr s Richardem Durandem??
Ted koukám že Richard vystupuju na Silvestra kdesi v Austrálii...
DF | 13. 11. 2009 | 04:04:58
2Karlos

Ales delal Sazavafestu grafiku :)
neitek | 12. 11. 2009 | 05:59:51
re: zlodeji

Rad bych se k tomu, co psal Pixie postavil celem.

Dluh za nazvuceni a nasviceni akce Let's Go Techno! zde skutecne stale je. Cely dluh jsem na sebe vzal opravdu ja, i kdyz platba za zvuk a svetla nalezela Tzesarovi, ktery odmitl zaplatit nejen toto.

Rano po akci jsem ti Pixie dal ruku na to, ze pokud se Tzesar nepostavi k svemu dluhu celem, zaplatim ti za zvuk ja. Bohuzel se mi do tyhle chvile nepodarilo tomu dostát.

Pixiemu jsem dnes psal email a sms, kde jsem slibil doresit vse zitra, t.j. 13. listopadu 2009.

Mrzi me, ze to vse doslo az do teto faze. Dluh samozrejme uznavam a hodlam zaplatit.
T2B sound | 11. 11. 2009 | 11:23:28
zlodeji

Omlouvame se vyruseni:

Potrebujeme zjistit, kde bychom sehnali tohoto cloveka Romana Chalupu
http://www.facebook.com/roman.chalupa?hiq=roman%2Cchalupa&ref=search

Od unora nam dluzi penize za nazvuceni a nasviceni akce 13.2.2009 v Pardubickem L Klubu pod nazvem Let's Go Techno (http://kompletni.info/ostatni/13-2-2009-let-s-go-techno-l-klub-pardubice/4 434) . Akci poradal s clovekem, ktery si jako dj rika Tzesar (http://www.myspace.com/tzesar). Na akci nam rekli, ze nemaji penize na zaplaceni nami zapujcene techniky a pan Chalupa slibil, ze do tydne nam celkovou castku uhradi. Jelikoz akce take nekolik let poradame, tak vime, ze to obcas nevyjde a ze je potreba si vyjit vstrict, a tak jsme panu Chalupovi rekli, ze tyden muzeme pockat - pro dobrotu na zebrotu - do dnesniho dne nam nedal ani korunu. Neustale se strasne trapnym zpusobem vymlouva. Zazili jsme spoustu dementniho jednani, ale pan Chalupa jasne vede. Doporucujeme s nim a s Tzesarem nikdy nespolupracovat. Jsou to neskutecne ulhani a neprofesionalni smejdi.

Informace nam prosim zaslete na email t2b@t2b.org

diky T2b sound kru
kopec | 11. 09. 2009 | 08:12:23
pro pana skicuuu

kurva dik kamo sme na stejny dj vlne paranoji myslim ze podporujes blehy km kopec
Skica | 11. 09. 2009 | 08:06:04
@komunista

No sláva :)

Jsem zvědavej co nám Aleš představí vtom prosinci. Mohl by to být zajimavej kousekl :)

A spolupráce s Pulzarem taky nevypadá špatně. Jsem taky zvědavej na koncerty co slibuje.

Nejvíc fakt na prosinec. Jestli to bude tak jak říka, tak to bude pecka !
komunista | 11. 09. 2009 | 12:51:36
[b: konečně rozhovor[/b:

http://www.techno.cz/rozhovor/31487/ales-bleha-toto-je-dlouhy-rozhovor.-cte te-pozorne
Karlos | 07. 09. 2009 | 02:04:41
TO OAKEY

jen maly detail...

Sazafafest nedela Bleha ale jakysi Pavel Kloupar... a i ta iniciativa na Facebooku je proti Klouparovi...

ale no nic, na jmenech preci nezalezi...oakey st září 02, 2009 5:47 pm
Bleha vs. Lidovky,Reflex i Filter!
Ti všichni odsoudili letošní Sázavafest za úlet se Somervillem,netekoucí vodou při tropech,nesmyslným obcházením areálu,údajnou snahou pozvat nebožtíka Jacksona do příštího kempinku na Sázavě,nemožností spadnutí stanu jako na Pohodě,údajnou pravicovou orientací "festivalu"(leda tak buránkovskou,SIC!),vyhrožováním odtažením auta účastníkům na oficiálních stránkách a nakonec i malou sebereflexí přiznat alespoň nějakou chybu.Ještě před začátkem celé šarády vznikla vlastně i proti bláznivému Blehovi iniciativa na Facebooku..
kysour | 04. 09. 2009 | 12:51:58
Tak taky prihodim svoji trosku do mlyna:)
Ohledne umisteni stage v hangarech:Nedalo se nic jineho delat par venkovnich stage bylo zruseno,venku zbyly jen 2 a to hlavni stage a House stage(nase :) ).Ktera se netesila velke pupularite,ale to spise diky nebojim se rict demmence produkce, ktera v nasem pripade zastupovana nejmenovanym idiotem totalne selhala.Ale i tak lepsi nez v hangaru, zvuk naprosto prisernej vevnitr se to triskalo a nedalo se to misty poslouchat a to na vetsine byla aparatura od La audio:) Nezavidim panum od T-servisu, museli jim tect slzy kdyz tak kvalitni sound slyseli hrat tak zkurvene
Jinak se mi zbytek festaku moc libil hralo se kvalitni i kdyz obcas docela uspale techno, DnB stage neni potreba komentovat, ta jen zarila.Obcerstveni bylo zajisteno skvele, sice pocet Toy toy hajzliku byl mensi nez bylo zvykem,ale porad se dalo.
Specialni palec nahoru je za Tekno spirit stage (myslim ze se tak jmenovala) totalne jste me rozsekali vasim "gift from france, for czech tekkno maniacs" Jeste rano pri uklidu jsem videl veci, ktere nema ani rakosnicek za mlhou hustou tak,ze by se dala krajet:).
Skica | 03. 09. 2009 | 07:05:32
Anonymní

Velice důležitá poznámka...

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |