FESTIVALY 2022

srpen
01
02
03
04

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MÁCHÁČ
20

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MÁCHÁČ
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
19.8. - 20.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Online rozhovor s Chrisem Liebingem

Online rozhovor s Chrisem Liebingem
11. 08. 2009   |   Autor: redakce   |   Komentáře (50)
Blížíme se do finále série online rozhovorů k letošnímu festivalu Summer of Love. Dnes od 20 hodin bude na vaše otázky odpovídat Chris Liebing. Dodatečně se vám omlouváme za absenci pondělního rozhovoru s Blank & Jones. Pokoušíme se o jejich odpovědi alespoň dodatečně.
Chris Liebing se přihlásí na náš server ve středu 12.8.2009 okolo 20. hodiny a po dobu cca dvou hodin bude odpovídat na vaše otázky. Ty nám můžete začít posílat již nyní. Vítáme otázky jak v češtině, tak v angličtině. Nejzajímavější otázky pak odměníme vstupenkou na festival.

Své otázky piš zde do formuláře >>

Chat:

chris liebingAhoj, tak jen do mě :o))Dominik:
Ahoj Christáne, těší mě že opět zahraješ v České republice. Jak se má Tina? Už se vám narodila druhá dcera? Jestli ano, tak doufám že ten nebo ta malá je zdravá a přeji vám touto cestou nesrdečnější pozdravy z Prahy. Dominik

chrisMoje manželka se má výborně a máš pravdu, čekáme naší druhou dcerku. Jen pro tvou informaci, narodít se má už teď, ale manželka mi říkala, že o víkendu ještě ne, až v pondělí. Takže sobotní Summer Of Love je zachráněno! Narodí se v pondělí, tím jsem si jístý. Víš, ona ví, že je dcerou slavného Dje a tak se nemůže narodit o víkendu...

Josef Policar: 
ahoj chrissi chtel jsem se zeptat do kolika let budes hrat??tvá muzika me velice baví a celkove elektronicka muzika tak by me zajimalo jestli az budu duchodce s hulkou budu mit moznost te jeste slyset:)dekuji za odpoved:)

chrisBudu hrát tak dlouho jak mi to bude připadat zajímavý pro mě samotného. Jenom tak, budu schopný pořád pobavit ostatní a být populární natolik, abych měl své fanoušky, pro které budu stále za něco stát..kdo ví jak dlouho to bude trvat.. v tomto momentu se stále cítím, jako kdybych začínal…

Roman:
Co první ti vyvstane v hlavě, když někdo řekne Summer Of Love?

chrisOpravdu, hned se mi vybaví tento festival... Rozhodně jako první! Zažil jsem ttam tolik skvělých momentů, pokaždé kdy jsem vystupoval. A tenhle rok je opravdu hodně speciální: hdoně velkých umělců přijede se mnou, aby jsme společně udělali pořádnou a dlouhou show na super udělaném pódiu a našimi vlastními VJi a performery.

Pavel H.
Ahoj kdy vydáš další svoje album či mixovanou kompilaci? Viděl jsem tě v klipu Lexy and k-paul - love me baby docela sranda! těším se na tebe!

chrisHaha, joo, to video bylo hustý.. Budu vydávat výročí 10 let CLR kompilaci. I s mixem October/November. A také příští rok mám v plánu vydat nové album. Také budeme vydávat album společně se Speedy J, Collabs styl, ale také pokud chcete slyšet nové mixy, máme CLR podcast každý týden se skvělými mixy… zadarmo.. zde je adresa: www.clr.net/podcast

Éla:
Ahoj! Jak se těšíš na Summer Of Love?

chrisPřesně tak, jak jsem právě řekl. Opravdu strašně moc. Je to součást turné k 10 letům labelu CLR. Minulou sobotu jsme hráli v Rohstofflageru v Curychu a byla to 1O hodin párty extáze. Hrál jsem já, Tommy, Radio Slave a Adam Beyer. Takže jsem už pořádně sehraní a nadržení. A SOL bude samozřejmě mnohem větší! Jak já, tak Adam, Speedy a Tomy jsme natěšení, jak jen to jde a už se nemůžeme dočkat, až vás rozbijeme!

51:
Ahoj, léto je nabité ruznými festivali. Proto se chci zeptat, jestli jste se dlouho rozhodovali jestli vystoupíte 15. července právě na summeru of love? Měli jste na tento den hodně jiných nabídek? Proč zvítězil právě summer?

chrisAbych pravdu řekl, moc toho nevím o tom, kolik nabídek na hraní mám na každý termín, jen vím, že hodně moc. Má to na starosti moje agentura a se mnou to řeší, jen když si nejsou jistí, které místo vybrat. A Summer Of Love jsem zažil už 3x, ještě v době, kdy jsem nebyl až tak slavný - a pokaždé to byla pecka, takže nebylo o čem diskutovat. Když mi přišla nabídka opět zahrát na Summer Of Love, neváhal jsem ani minutu. Bylo mi jasné, že to opět bude udělané pro lidi a že bude parádní muzika a že zvuk bud eperfektní a tak dále, takže opravdu, nebylo proč váhat.

Michal:
Ahoj Chrisi, máš na summer už aslpoň přibližně vybrané tracky, které budeš hrát, nebo se budeš maximálně řídit reakcemi publika? A jaký sound od Tebe můžeme v tomto novém projektu očekávat?

chrisMám daleko k tomu, abych si doma připravoval, co budu hrát. A tak nikdy nevím, jaké přesně to bude a co přesně zahraju. Jdu s větrem... Ale vždycky dělám maximum proto, aby to bylo vynikající!

čolek:
1. Kde se prodává takový úsměv, který ty vlastníš? 2. Čím se dopuješ před svým hraním ? ( jen dovolené prostředky )

chrisJe to prostě moje duševní rozpoložení, snažím se netrápit se věcma moc dlouho.. Když se trápíš, tak to znamená, že musíš pořád něco řešit, takže se netrap! Žij tady a teď, ber všechno jaké to je.. Bu´d svůj všichni ostatní už jsou dávno taky někde jinde.. potom můžeš být šťastný..

Petgridus:
Který hudebník tě nejvíce ovlivnil? A jakou hudbu si rád pustíš doma?

chrisMoje huedbní vlivy najdeš převážně v 80-tých letech, pop, nová vlna, a k tomu něco temné vlny a rocku z devadesátek.


Míra Černička:
Ahoj Chrisi,předpokládám, že se na letošní SoL těšíš stejně tak, jako já zejména na tvou show. Dnes není pochyb,že patříš k legendám a tvoje umění je respektované dji a producenty po celém světě. Zajímalo by mě, jak silná je tvoje motivace do budoucna a čeho chceš ještě ve své "branži" dosáhnout? Díky za tvou odpověď a přeju hodně zdraví, úspěchů a nadšených fanoušků. Míra

chrisDěkuji za hezká přání.. Moje motivace je čistou radostí toho co dělám a v nacházení nových cest.. jako ta technologická stránka věci , tohle je velmi zajímavé.. Pořád mám pocit, jako kdybychom začali novou éru technologice.. Čekají nás velice zajímavé časy v představování elektronické hudby.

Miroslav:
Ahoj Chrisi jak se máš? Navšítivil jsem několik tvých vystoupení (SOL, Apokalypsa) Tvůj zvuk je úžasný! Chtěl bych vědět co je tvojí inspirací k vytváření tvého skvělého zvuku? Ostatní djové? Lidé a nebo to je prostě spontánní a nebo uplně něco jiného? Díky za odpověď a přeju všechno dobré budoucna!

chrisMyslím, že nejvíce inspirace přichází z mého hraní každý víkend. Pořád se učím hrozně moc.. Myslím, že bych pořád mohl hrát lépe.. Myslím, že jsem pořád ovlivněnej tím , co dělají ostatní a předělávat to vlastní stylem.. Creating Learning and Realizing CLR.

HOnza:
Ahoj Chrisi, Neprozradil bys něco bližšího k vaší show na SOL? Váš projekt se Speedy J Collabs 3000 znám, ale co neznám je ještě support od Admama Bayera a Tommy Four Seven což zní hodně silně a jsem na to hodně zvědavý. Zkus něco prásknout. Jinak díky za přídavkový set na Time Warpu, byl to pro mě nezapomenutelný zážitek! Měj se a see you on SOL. Honza

chrisHaha, jo, to byla skutečně švanda na Time Warpu, opravdu přídavkový set. Ale k SOL. Pro mě je všechno, co dělám hlavně o muzice a velmi si vážím toho, že mohu vystupovat s tak skvělými umělci společně. CLR stage to jsou super vizualizace a VJs, každý umělec si dělá, co se mu chce, nikdo nikoho ničím neomezuje. A samožřejmě, nikdo nehraje sám.... Ulítnout si na společné věci je taky přeci důležité.

Tonda Kafka: 
1. Chrisi nechtěl bys mě adoptovat do své rodiny. 2. Kolik si účtuješ za vystoupení (kolik stojí Chris Liebing). 3. Je možné s tebou strávit víkend (že bych poslal svojí matku. Ta nevěří, že DJing je zaměstnání a těžká řehole a dřina. Ty bys jí to vysvětlil a ještě by na tebe dlouho vzpomínala). 4. Byl jsi takhle energicky výbušný jako dnes i v tvém dětství. 5. V kolika letech si začal DJovat a jak těžké bylo se dostat, tam kde jsi teď. 6. Povídá se, že by si měl vystoupit se Speedy J jako Collabs 3000 live 20.11.2009 na 10 let Apokalypsa. Víš něco o tom. 7. Chrisi pamatuješ Apokalypsu letś go techno, podepisoval jsi pro mě tvůj vinnil A-B, potom jsme se spolu bavili a já ti v němčině řekl, že jsi nejlepší DJ pamamatuješ (Apokalypsa let´s go techno 23.11.2007 Brno-bobycentrum Czech Republic)). 8. KOlik ti vlastně je let, neplánuješ založit rodinu.
VZKAZ PRO CHRISE- U MĚ SI CHRIS LIEBING FOREVER!!!!!!!

chris1) haha, myslím, že mám až dost, ted přichází druhá dcera 2) to závisí na spoustě věcí, ale jsem hrozně rád, že dělám hudbu a ne byznys. 3) to bude trošku složitější, ale mohl bych říct mojí mámě, aby s tou tvojí promluvila. 4) myslím, že čím si starší a zkušenější, tím jsi lepší ve věcech, které děláš, lépe se ti do toho dostává a je uvolňováno více energie, myslím.. 5) měl jsem svoje první vystoupení ha peníze ( 12 DM za hodinu – 6 euro) v roce 1991. Před tím jsem sbíral hudbu a dělaj jsem hudbu pro kamarády na menších akcích. Nikdy jsem v té době nepřemýšlel o tom, že by tohle mohl být můj JOB. Já se nevidím v žádné určité části mé kariery, pořád cítím, že je co zlepšit. 6) hmm.. to by mohla být pravda.. někdy se moc nestarám o budoucí plány, ale myslím, že jsem slyšel něco takového.. 7) haha, yeah I remember some conversation, byl to white label of A/B? 8)Já jsem napůl cesty k velké rodině, druhá dcera přijde brzo jak jsem již říkal.. Pořád se cítím hrozně mladý..

Paveell:
Zdravim pane mistr .. Spousta čechů si stěžuje na novou dobu, kde se techno zpomalilo a je spousta DJs, kteří se vyvýjí do techhouse až minimálových zvuků a takovej ten techno šrumec jak jsme ho znali před několika lety už je skoro fuč. Jak ten vývoj vidí Chris Liebing, někdo kdo ví přesně jak to bylo dřív a teď? Děkuji za odpověď a za skvělou Tvou produkci.

chrisAhooj Pavveell, my doháníme chybějící energii tempem, občas jsem si přišel jako kdyby to začalo být nudné.. Jen tyhle rychlé smyčky zmixované do sebe, lidé co měli rádi rychlost jsou dneska určitě zklamáni, ale lidé co chtějí energii a pozitivní vlnu (jako já) tak si to užívají uplně nejvíc.. Dnešní produkce může být hodně intenzivní a pomalá, ale se spoustou energie.. To je přesně to co mám rád, hudba se vyvíjí, myslím, že jsme se dostali k více smyčkám tedka, ale pomalejší a více sexy.. je tady o mnoho více prostoru pro funk mezi basovýma smyčkama…

MiLaN:
Ahoj Chris!:-) Pamätáš si svoju prvú párty, na ktorej si bol ty headliner?
Ako to prebiehalo od tvojich začiatkov až do prítomnosti, keď si už na hudobnej scéne osobnosť? Čo bolo ´´TO´´ najpodstatnejšie, čo ti pomohlo dostať sa tam, kde si teraz? Ďakujem a fandím naďalej!:-)

chrisPrvní párty, na které jsem hrál jako headliner byla pravděpodobně někde v malém klubu kdesi nikde s návštěvností asi tak 5 lidí, včetně barmanů:-) Ale přesto jsem si to thedy užil. Všechno se postupně vyvíjí, takže pak už se o to nemusíš starat, protože máš postupně všude natváno. V těch dobách jsem si myslel, že jsem hrozně vepředu svým přístupem a vadilo mi, že se to nevyvíjí, nebo že se nic neděje. Tenhle pocit tě neopustí, dokud se na něj prostě nevykašleš a nezačneš být sám sebou a dělat všechno jak nejlíp umím. To všechno další se pak už jen stane, víc nebo míň, to už záleží na tobě, tak jak děláš další a další rozhodnutí a když jsi pravdivý sám k sobě a máš dobré úmysly. A to je vlastně všechno, o co se snažím.

TokyACS:
ahoj Chrisi, v posledních letech si velmi zpomalil. Dočkáme se od tebe na festivalu záhrání řízného techna, toho jakým ses prezentoval v minulosti?

chrisMyslím, že jsem dneska mnohem tvrdší DJ, než jsem býval dřív. Samozřejmě, teď se nebavím o rychlosti! Miluji pomalejší, ale pořádně tvrdé techno, opravdu moc. Jsem si jistý, že to v sobě mám víc intenzity, energie a hloubky, než jen jakési přerychlené zmixované loopy na 200 BPM. Vážně sorry. Už to tu je dlouho a mě osobně ten superrychlý techno zvuk nebaví, protože je příliš jednoduchý a prvoplánový. A taky nudný.

Ondřej:
Ahoj , docela často hraješ v ČR. Co by si řekl o čekych clubberech ? jak se ti tu hraje a co říkaš obecně o české taneční sceně? Chystáš něco na SOL specialního ???  V tvejch setech se často vyskytují tracky od Len Fakyho. Co si pamatuju tak si byl jeden z prvních kdo je začal hrat a teď je hraje skoro každej co na to říkáš?
Jakych dj , producentu si nejvíce vážíš? díky

chrisRespektuju všechny dje u kterých cítím, že to co dělají vychází z jejich sluchu.. Hraju hudbu od všech producentů co mám rád… Len vždycky přijde s nečím zajímavým ke hraní.. Jsem šťastný, že je stále a stále úspěšnější.. Já se na akce nepřipravuju. Já jsem vždycky pripraven s mým setupem zahrát nejlepší hudbu, kterou mohu v danou situaci zahrát.. nemohu říct moc o české scéně, jen že jsem si akci pokaždý u vás hrozně užil, je to tak vždycky u vás? Vy všichni vypadáte jako dobře informovaní a otevření lidé… Takže si myslím, že máte výbornou scénu a výborné party.

Karlos:
Co říkáš na minimal a na to, jak to všichni začali hrát, i když tím půlka djů hrozně nudí? U nás v Čechách minimal opravdu nemusíme. Budeš doufám hrát pořádně od podlahy! A něco šťavnatého, prosím...

chrisTaky se mi nikdy minimal moc nelíbil, ale akceptoval jsem to, protože to byly otevřené dveře k nové hudební základně a postupům ve chvíli, kdy tehdejší techno bylo agresivní, příliš rychlé, monotonní, zaloopované a nudné. Ale nehraju minimal, hraju poctivé dunivé techno, hraju jako Chris Liebing! Jak jsem an svých cestách poznal, nkteré země to mají raději tvrdší a rychlejší, jinde zase jemnější a pomalejší. Ale kdekoliv lidé rozumějí novému směru a energii v něm skryté, takže vlastně jen otevřete svou mysl a nechte se unášet a užívejte si. Kdykoliv něco očekáváte, je to obvykle vždycky špatné a neodpovídá to vašim představám.

Kontoc:
Ahoj chtel bych se te zeptat cim vsim te naplnuje tvoje prace dj a jestli zustanes jeste dlouho u toho co nyni hrajes.))

chrisOhh, na djingu mám rád ten fakt, že hodně cestuju a potkávám nové lidi na zajímavých místech.. Také to znamená, že se tvoje hudba pořád vyvíjí.. Co hraju ted, vychází z toho co jsem hrál v minulosti a co budu hrát v budoucnu bude mix toho co hraju ted a něčeho co mi přejde přes cestu.. Takže ted nemám opravdu žádný posraný nápad co budu hrát za hudbu v budoucnu.. to je ta dobrá věc..

VITALIC:
Chrisi odpověz mi prosím moc na otázku, co tomui říkali tvý rodiče, když se dozvěděli o tvé práci DJe. je to pro mě důležité, protože to co si řekl svým rodičúm já řeknu mým rodičům (díky za odpověd) a to moc,

chrisTo jsem nikdy neřešil, protože mí rodiče vždycky věděli, že jsem DJ. A nikdy mi nic nazakazovali ani nevyčítali, myslím, že mi prostě celou dobu věřili a fandili...

Anonym:
Ahoj Chrisi, chtel jsem se zeptat,na SOL budete hrat vsichni společně,nebo každy zvlast?Chtel bych slyset jen Tebe samotnýho.Dekuji za odpoved..Filip

chrisJá budu hrát sám a trošku se Speedy J, jen pro srandu.. A ostatní hrajou všichni také sami.. dej si pozor na našeho nového talenta Tommy Four Seven.. On to tam určitě rozseká!


Na další Vaše otázky již Chris Liebing  bohužel nestihl odpovedět.. Děkujeme a na čtvrteční večer pro vás připravujeme online rozhovor s Adamem Beyerem.
SUMMER OF LOVE

SUMMER OF LOVE

Sobota 15. 8. 2009
Předprodej 705/820 Kč, na místě 990 Kč
Vystupují:
10 Years Of Clr Showcase Featuring: Chris Liebing & Speedy J & Adam Beyer & Tommy Four Seven, Roni Size & MC Dynamite, Westbam, Blank & Jones, Northern Lite LIVE, Richard Durand, DJ Fresh, Marcel Woods, Sean Tyas, Klute, John B, Bad Company, Sino Live! Technasia Vs Dosem, D-Bridge & SP:MC, Viper XXL, Laydee Jane, Simon Bassline Smith & MC Youngman, Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow, Lynx & Kemo & MC DRS, FL-X, Alex TB, Picovsfester, Michael C, Orbith vs Dj Jerry, Martin Gredner, Sayko & MC Vaant, IM Cyber & Nitrous & MC One Two, TORANO Taruka, Suki, The Steen & Keeper, Golpe, Jamal Djs, Bifidus Aktif & 2K, Jay Beck, Nitropank, Nois Vs Spiriakos, Deadly Viperz, Sepromatiq, Cenco & DYKMAN, Czscream vs Destroyer
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Anonymni | 04. 04. 2012 | 03:08:11
svojsice vedou fakof party na hnoji
Anonymni | 04. 04. 2012 | 01:30:19
shit

Summer of Love je zpět, ale…Festival byl původně plánovaný na 30.6.2012 později po avizovaných problémech bylo místo a datum konání neuvedeno.

Nyní máme aktuální informace o SOL – Bohužel podívame-li se na to zblízka v čechách zůstává pouze náhražka SoL na jednom z našich letních festivalů ( nejpravděpodobněji na OA Festivalu v Panenském Týnci 9–11.8.2012) a netradiční projekt Summer of Love na pláži u moře a u jezera – oba v zahraničí – země prozatím nespecifikována…
Je toto opravdu jediné řešení jak zachránit českou taneční scénu, tím že se festival přesune za hranice a my budeme cestovat za ním??? Z jednoho pohledu je to zajímavý projekt, který oceňuji nápadem v podobně originality – kdyby na našem území bylo festivalů dostatek, ale když není takřka ani jeden ??? Jsem opravdu zvědav na koncept, line-up, dopravu a polohu SoL na pláži, jelikož malá stage na OA festivalu (pro mnohé s nezajímavým line-upem) není adekvátní zastoupení festivalu jakým Summer of Love byl…

6. – 7. Července – se Summer Of Love uskuteční na březích krásného jezera v novém rekreačním centru daleko na Sibiři ve střední Asii. (Novosibirsk, Krasnojarsk, Tom­sk)

19. Srpna – Třetí Summer Of Love bude přímo na pláži u Středozemního moře v nádherném a velmi oblíbeném letovisku. (Kypr, Malta, Ibiza)

Informace převzaty z webu http://www.summeroflove2012.cz/ :smile53:
cha cha | 09. 11. 2011 | 12:55:25
cha cha

Třeba poskytne semeno na oplodnění...a bude malý Bleháček..
Namornik | 09. 11. 2011 | 12:38:40
bleha je gay

Bleha je bezdětný gay..
... | 11. 10. 2011 | 08:36:18
bleha na facebook napsal, že sol 2012 bude 30.6. na závodišti...

tak copak nám zase slíbí a nesplní? :D
lkoplety | 20. 09. 2011 | 09:31:25
summer 2012nebude jo hm.................
NAMORNIK | 20. 09. 2011 | 02:12:25
150 000 lidí na Summer of love v Praze..

24.června jsme zažili v Čechách opravdovou parade na kterou se všichni dlouho těšili.Na 150 000 tančících lidí si poslechlo na deseti místech hvězdy taneční scény.Hvězdy jako D.J.Green Velvet,Chemical Brothers,The Prodigy,Faithless,The Advent dj live,Surgeon,Boy George a dálší vyprodali evropský festival.Festival musel být přesunut do centra města kde jenom na Václavském náměstí tančilo kolem 80 000 tančícich..provoz byl odkloněn z celého hlavního města na celý den.Vstupenka na festival stála necelá 3 euro.Která byla použita na uklid.BBC odvysílalo reportáž nazvanou" taneční revoluce zachvátila střední evropu!Nazvala Čachy nejtolerantnějším národem v Evropě.Něco podobného odvysílali i CNN a jiní.Tak se již ted těšíme na Summer of love 2013. VIVA KIKINA
komunista | 17. 05. 2011 | 09:08:16
No jestli to nakonec vyjde tak to bude bomba!
Tomcek | 17. 05. 2011 | 09:00:36
Tam se vždy rád vrátím!!!
herro | 17. 05. 2011 | 03:14:02
SOL2012

http://pardubice.idnes.cz/tanecni-festival-summer-of-love-se-vrati-do-pardu bic-pristi-rok-ps0-/pardubice-zpravy.aspx?c=A110516_181713_pardubice-zpravy _meb

yeah...
lukke k | 17. 05. 2011 | 12:17:04
BUDE SUMMER 2012 jo :) :) :) :) :)
GTFCKD | 05. 05. 2011 | 08:29:37
Tanečnice

Hledáme ještě několik tanečnic na páteční akci GTFCKD (13.5.2011) v klubu Lávka.
Pokud si chcete některá ze slečen "zakroutit zadečkem" na prestižní akci v nádherném klubu přímo v centru Prahy, napište na email djketan.prague@gmail.com, do předmětu uveďte "Tanec GTFCKD", přiložte pár fotek a kontakt a jdeme na to :))
www.getfcked.com
yronia | 28. 03. 2011 | 10:42:14
uzasne, jak cas nedokaze odvat vse

jen toto:

podporujeme SOL jako jeden z nej festivalu ve vsech smerech a pokud bude dalsi a bude i jen z poloviny atmosferou takovy jako ty predesle, pak mi asi ukapne i slza dojeti..

DO TOHO !

phonyx | 27. 03. 2011 | 06:45:18
?

nevěřte ničemu co vysí na internetu, ani bych se nedivil kdyby tu někteří pouštěli informace , který vůbec nejsou pravda ... taky se můžu podepsat cizým jménem a kde kdo nato skočí. ( Ikdyž sám tomu prohlášení viz níž o roku 2012 věřim ). No ale někdo jinej zas může vypouštět něco jinyho a tak ..

Nezbývá nám než čekat na přístí léto a doufat že SOL bude :). Má prostě takovou perektní atmoseru ta akce ... tu žádná jiná akce nenahradí. Pro mě to bylo uplně fenomenální vidět všude kolem sebe ostatní lidi který tam jsou přesně kvuli tý hudbe. V ten den jsem vyšel z reality všedního dne , kde mě každej pošle do hajzlu s elektronickou hudbou. Dodnes nechápu proč proti tomu byly najednou takovy stižnosti.

woman | 20. 02. 2011 | 01:49:17
for SOL OFFICIAL

kazdopadne s Tebou musim souhlasit...Na jednu stranu je to skutecne vyzva a stoji za to ukazat tem nespokojenym, ze v tom umis chodit. Ale spis nechapu, proc tam ty lidi jezdej, kdyz ve vsem se snazej hledat jen to nejhorsi?! Kdyby se posralo pocasi, tak reknou, ze za to muzou poradatele...Nechapu....
SOL OFFICIAL | 20. 02. 2011 | 10:26:35
TO WOMAN

Díky za příspěvek.

To víš, není jednoduchý tady cokoliv dělat když národním sportem je zavist a naštvanost.
Na druhou stranu je to super motivace - nakopat všechny ty remcající blbečky do řiti, to je skutečně velká motivace.

Češi jsou jaky jsou a s tim nic neuděláme, musíme si zvyknout že jsem součástí ubohýho národa, za který se spíš stydíš něž cokoliv...

no jo no...
woman | 19. 02. 2011 | 03:45:15
for Ales Bleha

for Ales Bleha: Bylo by super, kdyby se SOL jeste nekdy konal. Ale nemela bych Ti na jednu stranu ani za zle, kdyby ses na to vykaslal. Neprekvapilo by me to, protoze sama dobre vim, jake to je, kdyz clovek neco dela a kazdej mu to potom zhani! Jen aby lidi byli dulezity a pak kazdej keca a drzkuje, ze si jednoho dne nekdo rekne, ze uz tudle akci delat nebude! Kazodpadne doufam a tesim se, jestli tato akce bude:-) Co se tyce knizky, je to super napad-bude mit uspech, nebo aspon ja bych si ji koupila:-D Tricko si v nejbliozsi dobe poridim:-) a jet na akci za hranici?? Kazdopadne stoji za to:-) ale myslim, ze Cesi budou vzdycky nespokojeny- ty uz to maj v povahach!! : tak se drz a hodne zdaru ..PEACE
muhaha | 16. 02. 2011 | 04:25:41
asi nějakej drogovej a vylejvací úlet. Taky jsem nepochopil co tím chtěl básník říct. :D
oldclubber | 15. 02. 2011 | 06:32:05
sol official

hrdina je tady

a co jako?
SOL OFFICIAL | 15. 02. 2011 | 03:11:28
TAK

no jo... jen si kecejte... vlastne ani nic jinyho nemuzete.

cim vic blbejch kecu, tim bliz bude SOL 2012

urazi me mnoho lidi, ale to jsem si za ty roky zvykl. - obvykle mi pak staci se po par letech podivat na ty co urazeli.

a ze je to tady rozjebany? no holt je - lidi se navzajem rozesiraj, promoteri se perou a ve finale jde vsechno do kytek

jenze...

vsechny ty kecy jsou mozny je anonymne na netu...

uz se lidi ani neumeji podepsat - ten psoledni - ? - to je fakt vrchol ubohosti

jsem v Cechach a vim to, nic necekam.

a podepisu se:

Ales Bleha - alesbleha@summeroflove.cz
? | 15. 02. 2011 | 01:50:53
chose-cb

Bohuzel, tvuj nazor neni spravny, ale i s tim se da zit ...
ICE | 15. 02. 2011 | 01:33:50
Mail z dneška

Ahoj lidi!

Vítejte v Novém roce 2011.

Je to už rok a půl, co skončilo Summer Of Love. Loni se nekonalo nic, jen pár triček na podporu.
Rok se sešel s rokem, píše se 2011 a mnoho z Vás se jistě ptá, jak to letos bude.

Bohužel, i pro tento rok mám špatnou zprávu: Ani v roce 2011 Summer Of Love nebude.

Mám ale také několik dobrých zpráv.

Po půl roce analýz a plánování se věci začínají hýbat. Zabere to ale ještě hodně času a vyžádá si to hodně úsilí.
Cílem je, aby na konci toho všeho bylo: Summer Of Love 2012.
Brzy uvidíme. Teď to vypadá víc, než dobře.

V roce 2011 se ale Summer Of Love trochu probudí. A to formou SOL CLUBBING, klubových akcí a mejdanů, ke kterým se připojí.
První akce, ke které se SOL Clubbing připojil je párty GTFCKD v klubu Lávka v Praze, v pátek 18. února a hraje tu Corvin Dalek, Jakub Mildner, DJ Ketan & Rishin, Pete Walk, DJ Face aka Myclick, DJane Sonja a Dannloop. Víc info na http://www.getfcked.com.
Rád Vás uvidím.

Další podobné akce budou následovat, navíc jsou i některé další plány, o tom později.

Též už můžu říct, že jsem začal dělat na knížce Summer Of Love. Cítím, že by to chtělo shrnout těch prvních 13 let, než na to zapomeneme...
Pokud máte někdo doma hezký fotky, zajímavý suvenýry a tak, ozvěte se... Dík.

Letos doporučuju jedinou věc - vyberte si nějaký fajn fest za hranicema a jeďte se podívat. Zas tolik víc to nestojí a je to kotel.
A za rok se už potkáme na Summer Of Love. Kde, to asi je jasné, že...

Přeji všem, ať je letošní rok 2011 fakt rokem Králíka, tak dobrý a plodný.
Ať se podaří, co se podařit má!

Díky,

Aleš Bleha

PS: Pokud by někdo chtěl podpořit aktivity, vedoucí k SOL2012 - jsou k dispozici ještě nějaká trika.
Prosím, objednávejte zde - http://shop.techno.cz/index.php?ap=showitem&id=289
Chcete-li si triko vyzvednout osobne, je cena je 300 kč - stačí se ozvat na mail.
Díky ještě jednou!
chose-cb | 13. 02. 2011 | 12:35:11
sol

Ja nevim co tu ty tluchuby melou furt!!!! at si kazdy rika co chce a jak chce ale SOL mel tradici jmeno a uroven vsechno vzdy poserou jen ti co niceho a nikoho nevazi muj nazor je ze Ales nikdy nikoho neokradl a ze na poslednim SOL vyhoreli vip slibi je jen vule ze shora ponevadz tyhle mejdany vzdy byly supr v tom ze si vsichni byli rovni!!! Jak se rika kdo chce vic nema nic!!!! tak se dete vysrat!!
píít | 18. 01. 2011 | 09:41:02
Corvin bude dobrý, prý ted trochu hraje jinak, proklada to hodne tech-housem a brazilskymu rytmy, ale rozhodně to nebude jinej corvin nez jakoho si vsichni pamatujeme. Moc se tesime na akci .. bude to fain a s tim SOL me to trochu zajimalo, tak jsem se malinko poptal a akce GTFCKD bude opravdu zvat zajimavy nejen oldshoolare ze zahranici, ale opravdu se neco okolo SOL kumuluje. GTFCKD je jedna velka předzvěst tomu všemu co se bude dít ..
heerer1 | 02. 01. 2011 | 06:14:50
jezis

to zas bude kecu a slintu v tomhle vlakne
Bret | 01. 01. 2011 | 06:26:40
SOL 2011

Kdo má FB, tak už možná ví..ikdyž je to trochu zakuklená informace u party s Corvinem Dalek..


edna z ikon taneční scény, showman, hitmaker a jedinečný bavič, zavítá opět do naší matičky Prahy. Corvin Dalek se po dvouleté pauze vrací na scénu a v zásobě má silnou nálož zbrusu nové muziky a především spoustu energie do svých nových djských setů.

V pátek 18. února se Corvin Dalek stane váženým hostem dalšího dílu oblíbené párty GTFCKD (Get Fucked). Přijde jako Corpheus a dá nám vybrat: buď zapomenout a vše ztratit - anebo - poznat, jak hluboko vede králičí nora. Po dvou letech pauzy je Corvin zpět v plné síle a zavede nás do svých oblíbených končin a neznámých krajin. Vzpomínáte na Corvinovy sety ze Summer Of Love, Creamfields....? Modrou nebo červenou?

A nebude to jediná novinka pro rok 2011! Novým domovem GTFCKD párty se totiž stal prestižní pražský klub Lávka, který najdete přímo pod Karlovým mostem. Klub nabízí luxusní interiér, dokonalé zázemí a zcela výjimečnou lokalitu. Od jara velké terasy přímo u Vltavy a mnoho dalších skvělých věcí. Pro párty je klub Lávka dosud neobjevené území a my se těšíme, až ho zasvětíme nočnímu klubovému životu. Budete nadšeni!

Corvina Daleka na jeho misi podpoří dobří pražští mistři Djského umění: Jakub Mildner, DJ Ketan spolu s perkusistou Rishinem a Pete Walk.

Své místo bude mít i alternativní stage, na které vystoupí DJ Face aka Myclick, DJane Sonja a Dannloop.

Skvělou zprávou je, že se s párty GTFCKD budete v roce 2011 potkávat zcela pravidelně - v únoru, květnu, září a listopadu a pokaždé v klubu Lávka!

[b: Párty GTFCKD je také prvním důkazem znovuzrození tolik oblíbeného Summer Of Love festivalu. Pod hlavičkou SUMMER OF LOVE CLUBBING se jich v roce 2011 chystá hned několik.[/b:
komunista | 17. 12. 2010 | 09:56:20
Není to tak dlouho co psal, že píše knihu o SOL a, že to, už nemá cenu ho dělat! Myslim si, že to bude max měsíc!
panebože | 16. 12. 2010 | 06:38:44
panebože už zas

panebože už zas ten blecha...lidi jsou holt nepoučitelný
Anonymni | 16. 12. 2010 | 04:25:56
SOl 2011

mužu vědět zdroj?
Anonymni | 15. 12. 2010 | 08:09:57
Sol 2011 bude presnej termin jeste neni ale bude to zacatkem srpna!
fanda | 15. 12. 2010 | 07:18:00
pomoc

prosim neznate email na Aleše? potrebuji pomoct diky.. kdo by ho znal at napises na crassus@email.cz diky

Anonymni | 28. 10. 2010 | 08:51:29
dle informací z fb je S.O.L. definitivně pohřbeno,vyjde jen o něm knížka...
komunista | 10. 10. 2010 | 06:03:57
Neuvěřitelná náhoda! Dnes jsem byl na Boskovickém hradu a uprostřed cesty na zemi v prachu jsem našel leták SOL 08! Neuvěřitelný jak tam mohl víc jak 2 roky vydržet!

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=140589782653360&set=a.1398184 12730497.20729.100001070174346
haum | 18. 04. 2010 | 02:46:16
taky bych se nedivil kdyby SOL exhumovali
DF | 19. 01. 2010 | 12:55:34
phonyx

NIkdy nerikej nikdy ;)
phonyx | 18. 01. 2010 | 07:15:50
paradni noc

Paradni noc která mi byla opravdovim vstupem do elektronicky hudby ... škoda ze už nic nebude ;) velký dík pořadatelům. Ukázali ste mi co je to poslouchat hudbu pro kterou ziju venku s ostatnima. Main stage byla paradni ...
DF | 21. 12. 2009 | 06:59:12
Silvestr HK

Na Silvestra V Hradci v Eden Baru :

MARIO RANIERI (AT)
Kaisersoze
Golpe
Bunq! vs. Sepromatiq (SK)
Kesz
Peca
The Cirkus
Scoop

vstupenky: http://www.ticketportal.cz/Podujatie_Search.asp?ID=126279

a malej warm up 25tyho prosince v Laputice, rovnez HK:
NIght of Techno - Xmas edition

The Keeper, Radioaktive tunes, The Twins (Darth Fader vs Kokino), Peca vs Kesz, Ali.D, Killa, Mexton

vstup 60 CZK
komunista | 12. 12. 2009 | 09:11:27
jo mělo to být tam, ale s majitelem klubu se nedohodl, prej byly nějaké potíže
soulbass | 11. 12. 2009 | 09:16:25
ne měl bejt Mario Ranieri na letišti v Panama clubu,akce je přesunuta do Eden baru na nádraží,na Summeru to bylo na tý příručce...
kopec | 11. 12. 2009 | 09:02:52
skica

v hradci kralove mel bejt na sylvestr felix da housecat jenze chtel prachy pul roku dopredu a neskutecny ze se alesovi nedivim ze se nato vykakal :)
Skica | 11. 12. 2009 | 08:21:52
Silvestr

Neměl být náhodou v Hradci Králové na letišti Silvestr s Richardem Durandem??
Ted koukám že Richard vystupuju na Silvestra kdesi v Austrálii...
DF | 13. 11. 2009 | 04:04:58
2Karlos

Ales delal Sazavafestu grafiku :)
neitek | 12. 11. 2009 | 05:59:51
re: zlodeji

Rad bych se k tomu, co psal Pixie postavil celem.

Dluh za nazvuceni a nasviceni akce Let's Go Techno! zde skutecne stale je. Cely dluh jsem na sebe vzal opravdu ja, i kdyz platba za zvuk a svetla nalezela Tzesarovi, ktery odmitl zaplatit nejen toto.

Rano po akci jsem ti Pixie dal ruku na to, ze pokud se Tzesar nepostavi k svemu dluhu celem, zaplatim ti za zvuk ja. Bohuzel se mi do tyhle chvile nepodarilo tomu dostát.

Pixiemu jsem dnes psal email a sms, kde jsem slibil doresit vse zitra, t.j. 13. listopadu 2009.

Mrzi me, ze to vse doslo az do teto faze. Dluh samozrejme uznavam a hodlam zaplatit.
T2B sound | 11. 11. 2009 | 11:23:28
zlodeji

Omlouvame se vyruseni:

Potrebujeme zjistit, kde bychom sehnali tohoto cloveka Romana Chalupu
http://www.facebook.com/roman.chalupa?hiq=roman%2Cchalupa&ref=search

Od unora nam dluzi penize za nazvuceni a nasviceni akce 13.2.2009 v Pardubickem L Klubu pod nazvem Let's Go Techno (http://kompletni.info/ostatni/13-2-2009-let-s-go-techno-l-klub-pardubice/4 434) . Akci poradal s clovekem, ktery si jako dj rika Tzesar (http://www.myspace.com/tzesar). Na akci nam rekli, ze nemaji penize na zaplaceni nami zapujcene techniky a pan Chalupa slibil, ze do tydne nam celkovou castku uhradi. Jelikoz akce take nekolik let poradame, tak vime, ze to obcas nevyjde a ze je potreba si vyjit vstrict, a tak jsme panu Chalupovi rekli, ze tyden muzeme pockat - pro dobrotu na zebrotu - do dnesniho dne nam nedal ani korunu. Neustale se strasne trapnym zpusobem vymlouva. Zazili jsme spoustu dementniho jednani, ale pan Chalupa jasne vede. Doporucujeme s nim a s Tzesarem nikdy nespolupracovat. Jsou to neskutecne ulhani a neprofesionalni smejdi.

Informace nam prosim zaslete na email t2b@t2b.org

diky T2b sound kru
kopec | 11. 09. 2009 | 08:12:23
pro pana skicuuu

kurva dik kamo sme na stejny dj vlne paranoji myslim ze podporujes blehy km kopec
Skica | 11. 09. 2009 | 08:06:04
@komunista

No sláva :)

Jsem zvědavej co nám Aleš představí vtom prosinci. Mohl by to být zajimavej kousekl :)

A spolupráce s Pulzarem taky nevypadá špatně. Jsem taky zvědavej na koncerty co slibuje.

Nejvíc fakt na prosinec. Jestli to bude tak jak říka, tak to bude pecka !
komunista | 11. 09. 2009 | 12:51:36
[b: konečně rozhovor[/b:

http://www.techno.cz/rozhovor/31487/ales-bleha-toto-je-dlouhy-rozhovor.-cte te-pozorne
Karlos | 07. 09. 2009 | 02:04:41
TO OAKEY

jen maly detail...

Sazafafest nedela Bleha ale jakysi Pavel Kloupar... a i ta iniciativa na Facebooku je proti Klouparovi...

ale no nic, na jmenech preci nezalezi...oakey st září 02, 2009 5:47 pm
Bleha vs. Lidovky,Reflex i Filter!
Ti všichni odsoudili letošní Sázavafest za úlet se Somervillem,netekoucí vodou při tropech,nesmyslným obcházením areálu,údajnou snahou pozvat nebožtíka Jacksona do příštího kempinku na Sázavě,nemožností spadnutí stanu jako na Pohodě,údajnou pravicovou orientací "festivalu"(leda tak buránkovskou,SIC!),vyhrožováním odtažením auta účastníkům na oficiálních stránkách a nakonec i malou sebereflexí přiznat alespoň nějakou chybu.Ještě před začátkem celé šarády vznikla vlastně i proti bláznivému Blehovi iniciativa na Facebooku..
kysour | 04. 09. 2009 | 12:51:58
Tak taky prihodim svoji trosku do mlyna:)
Ohledne umisteni stage v hangarech:Nedalo se nic jineho delat par venkovnich stage bylo zruseno,venku zbyly jen 2 a to hlavni stage a House stage(nase :) ).Ktera se netesila velke pupularite,ale to spise diky nebojim se rict demmence produkce, ktera v nasem pripade zastupovana nejmenovanym idiotem totalne selhala.Ale i tak lepsi nez v hangaru, zvuk naprosto prisernej vevnitr se to triskalo a nedalo se to misty poslouchat a to na vetsine byla aparatura od La audio:) Nezavidim panum od T-servisu, museli jim tect slzy kdyz tak kvalitni sound slyseli hrat tak zkurvene
Jinak se mi zbytek festaku moc libil hralo se kvalitni i kdyz obcas docela uspale techno, DnB stage neni potreba komentovat, ta jen zarila.Obcerstveni bylo zajisteno skvele, sice pocet Toy toy hajzliku byl mensi nez bylo zvykem,ale porad se dalo.
Specialni palec nahoru je za Tekno spirit stage (myslim ze se tak jmenovala) totalne jste me rozsekali vasim "gift from france, for czech tekkno maniacs" Jeste rano pri uklidu jsem videl veci, ktere nema ani rakosnicek za mlhou hustou tak,ze by se dala krajet:).
Skica | 03. 09. 2009 | 07:05:32
Anonymní

Velice důležitá poznámka...

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |