FESTIVALY 2022

květen
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SVOJŠICE
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
28.5. - 28.5.
15.6. - 15.6.
23.6. - 26.6.
13.7. - 16.7.
19.8. - 20.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Festival park se představuje

Festival park se představuje
13. 07. 2009   |   Autor: redakce   |   Komentáře (50)
(Promotion) Summer Of Love počtvrté změní svůj domov, novým místem konání festivalu se od letoška stává ekluzivní a pro potřeby festivalu takřka dokonalý Festivalpark na letišti v Hradci Králové. Pojďme si ho trochu přiblížit.
Fotky
Prohlédněte si fotky Festival parku


První tři ročníky Summer Of Love 1997 až 99 se konaly ve Svojšicích u Pardubic, jeden pak v roce 2000 na pláži Staré splavy na Máchově jezeře a od roku 2001 do roku 2008 bylo místem konání festivalu pardubické Dostihové závodiště, respektive jeho hospodářská část a parkoviště. Každý z těch tří areálů měl svoje kouzlo a tak tisíce lidí dodnes vzpomíná na Svojšice, Mácháč i Závodiště. Třináctý ročník Summer Of Love počtvrté změní svůj domov, novým místem konání festivalu se od letoška stává ekluzivní a pro potřeby festivalu takřka dokonalý Festivalpark na letišti v Hradci Králové. Na jednom místě se tak budou konat hned tři zásadní festivaly české hudební scény, Rock For People, Hip Hop Kemp a Summer Of Love. Kdo již byl v nově dodělaném a upraveném Festivalparku na Rock For People třeba na Underworld, ten už ví o čem je řeč. Pro všechny ostatní, kteří ve Festivalparku ještě nebyli se nyní celý nový areál představuje. A pokud si vše chcete patřičně ošahat osobně, máte šanci už měsíc před Summer Of Love, v pátek 17. července na Warm Upu De Luxe se Space Djz a Johnem B.

Co je Festivalpark

Dnešní Festivalpark je dřívější vojenské letiště a svou povahou a vzhledem velmi připomíná areál v Pydně, kde se koná německý obří festival Nature One. Během poslední dvou let prošel Festivalpark zásadní rekonstrukcí a modernizací, díky čemuž dnes jde o pro konání festivalů výborně uzpůsobený a nejlépe vybavený areál v České republice. Jeho rozloha je 320 000 metrů čtverečních, což je asi 5x více než bývalé Závodiště. Prostor je hodně členitý, najdete zde 9 hangárů, vzrostlé stromy, malé lesíky, stejně jako velké dokonale rovné travnaté či asfaltované plochy pro velká pódia či desítky pevných a mobilních staveb. Zpevněné asfaltované plochy nebo hangáry oceníte především za deštivého počasí, částečně zastřešené bude také hlavní pódium. Novinkou je třeba restaurace s herní zónou v jednom z hangárů, několika patrová V.I.P. tribuna s výhledem přímo na hlavní pódium nebo přírodní val, sloužící jako tribuna. V bezprostřední blízkosti jsou dva písáky na koupání, dostatečně obrovské parkoviště, nebo třeba velký a kvalitně vybavený kemp.

S ohledem na velikost Festivalparku rozšíříme množství pódií. Na naši výzvu z hlavní tiskové zpávy SOL09 ze 1.6. zájemcům o vytvoření vlastní stage na Summer Of Love jsme dostali asi 50 nabídek. Nutno uznat, že je velmi težké z nich vybrat,. protože de facto všechny nabídky jsou na velmi dobré úrovni s kvalitním line upem, technikou a produkcí. Nyní jsme vybrali 15 nejlepších nabídek, které nyní detailně posuzujeme a rozsazujeme po areálu Festivalparku. Z těchto 15 nabídek vybereme v nejbližší době 8 až 10 těch opravdu nejzajímavějším, nejpropracovanějších a nejlépe produkčně zajištěných. Dvě z nich budou v hangárech, ostatní ve stanech nebo open air. Jedním ze zásadních kritérií pro konečný výběr z došlých nabídek je samozřejmě jejich hudební náplň. Jsme velmi rádi, že díky tomu obohatí hudební nabídku Summer Of Love jinak ne příliš často presentované styly jako goa trance, psy trance, deep electro, nu-rave a bassline, dark drum’n’bass a dubstep, breakbeat, IDM, minimal, tech-house, house nebo dokonce freetekno, acid, hardtek, gabba, či psychedelic. Vybraná pódia a jejich rozmístění premiérově zveřejníme v pátek 17/7 na Warm Upu De Luxe ve Festivalparku a v pondělí 20. července v médiích.

Areál je dobře dostupný z celé České republiky, díky své poloze v centrální části státu. Například cesta autem z Prahy po dálnici D11 trvá asi 50 minut. Z Brna dvě hodiny, z Liberce za hodinu a půl a podobně. Velmi důležitá je vzdálenost Festivalparku od obydlených oblastí, což eliminuje možné problémy s hlukem a rušením nočního klidu. To byl jeden ze zásadních důvodů pro odchod ze Závodiště v Pardubicích, které se nacházelo v bezprostřední blízkosti města. Velké parkoviště a vybavený kemp jsou další předností. Zatímco Rock For People využili areál převážně na šířku kolem hlavní komunikace, Summer Of Love postavíme na délku areálu s využitím hangárů a volných prostor kolem nich. Tolik to základní o Festivalparku. Ostatně, podívejte se na fotogalerii nebo fotky z Rock For People.

Nyní několik čísel a faktů:
- Festivalpark je největším a nejvybavenějším festivalovým areálem v České republice

- doposud největším ve Festivalparku konaných festivalem je Rock For People, kde letos bylo téměř 30 000 lidí

- celý areál Festivalparku má kapacitu až 50 000 lidí

- pro Summer Of Love bude využitá celá část areálu se všemi 9 hangáry s možnou kapacitou až 15 000 lidí

- díky obrovské rozloze Festivalparku se počet 4 již oznámených pódií rozšíří o dalších 8 až 10 pódií

- 4 pódia budou v hangárech, ostaní pódia včetně hlavního budou open air nebo ve stanech

- svahy některých hangárů mohou sloužit jako přírodní tribuny

- parkoviště s ostrahou pojme na 10 000 aut a nachází se přímo u areálu

- kemp najdete hned vedle areálu a nabízí místo pro až 20 000 stanů, je vybaven toaletami, sprchami a umývárnou

- jeden písečný menší rybník pro koupání a vodní sporty je přímo v kempu, druhý velký najdete kousek vedle kempu

- kapacita V.I.P. parkoviště je 1000 aut, V.I.P. kemp pojme na 1000 stanů a najdete tu 4 desetikubíkové bazény, kapacita V.I.P. na festivalu je 00 lidí

- ve Festivalparku je celkem 15 pevných15 kamenných budov, 14 hangárů a provozní budova

- až 9 hangárů je možno použít pro pódia, bary, restaurace či herní zóny

- každý hangár je velký 13x35 metrů

- dva hangáry jsou upravené jako kluby, plně vybavené světly, zvukem, dekoracemi, bary či nábytkem

- jeden z hangárů je předělán na restauraci se zahrádkou s kapacitou 200 míst a herní zónou, vybavenou pingpondem, elektronickými šipkami, kulečníkem a fotbálky

- v restauraci je velká nabídka jídel, od grilovaných kuřat, steaků, kukuřice a klobás, polévek, hotových jídel i minutek

- nově postavený 6 metrů vysoký přírodní val se 4 metry vysokou dřevěnou palisádou slouží zároveň jako přírodní tribuna s výhledem na hlavní pódium

- přímo na valu je nově postavená 6 metrů vysoká třípatrová V.I.P. tribuna s bary o kapacitě až 300 lidí

- velmi kvalitní je produkční zázemí v budově o ploše na 400 metrů čtverečních s 15 plně pro svůj účel vybavenými místnostmi, kanceláří, jídelnou a společenskou místností, koupelnou a několika pokoji pro ubytování produkčního týmu

- celým areálem Festivalparku prochází široká asfaltová komunikace

- areál Festivalparku se nachází cca 5 km od nádraží v Hradci Králové

- z hlavního nádraží v Hradci Králové je Festivalpark dostupný posílenou městskou dopravou - linkou číslo 15, nebo je to asi dvacetiminutová procházka pěšky

- do Hradce Králové se snadno dostanete autem, vlakem i autobusem z celé České republiky


Přijeďte se do Festivalparku podívat na Warm Up De Luxe


Nový domov Summer Of Love chceme představit našim fanouškům v předstihu, už měsíc před samotným festivalem. A jak jinak než na dobrém mejdanu! V pátek 17. července jsme připravili přímo ve Festivalparku velký Warm Up De Luxe a vy si tak budete moci areál pořádně osahat a prohlédnout, vyzkoušet si jak to za pár týdnů bude vypadat. Předpověď slibuje letní a horké počasí, takže si klidně můžete vzít stan a zůstat třeba až do soboty a vyzkoušet si kemp a koupání v písákách.

Ve dvou hangárech - klubech najdete dvě pódia:
Semtex Techno Stage bude hostit kultovní britskou dvojici Bena Longa s Jamie Bissmireem, tedy Space Djz. Zahrají 3 hodinový set a to v plném nasazení. Kromě Space Djz uslyšíte silné zastoupení východočeské scény: DJ Miquela, Subsista s Alou a DJ Džejára, plus pražský projekt dvojice DJ Pietra a Jakuba Mildnera, The Storm Brothers.
Druhé pódium bude drum’n’bassové a ukáže se tu známý a velmi populární úleťák, velký fanoušek Summer Of Love a české scény vůbec, John B. Na Warm Upu De Luxe zahraje svůj klasický drum’n’bassový set, zatímco na samotném Summer Of Love se předvede v electro house setu. Z Ostravy přijedou No Money, silně bude zastoupena východočeská dnb scéna: Va.Czech s MC Side 2000, svitavský DJ Jannis či pardubický DJ Keshu.

Neváhejte a přijeďte se podívat. Vstupné je opravdu za hubičku nebo dokonce zadarmo! Pokud si koupíte na místě lístek na Summer Of Love za běžnou předprodejní cenu 820 Kč, budete mít vstup na Warm Up De Luxe zcela zadarmo. Když u vchodu předložíte již koupený lístek na SOL09, bude vás vstup stát 150 Kč. Pokud lístek nemáte a ještě si ho kupovat nechcete, pak bude vstupné dražsí, ale i tak friendly - za 250 Kč.

Zaujal vás Festivalpark?

Věříme, že ano. Pro Summer Of Love to bude velká změna a výrazný posun vpřed. Uvidíte, že budete velice příjemně překvapení, co všechno nový areál nabízí, jak ideálně je pro festivaly vybavený a jak hezké místo to je. My sami se už velmi těšíme, jaké to bude a je nám jasné, že všechny možnosti Festivalparku naplno využijeme v teprve nejbližších letech. Mnoho tisíc fanoušků už má premiéru nového Festivalparku za sebou a před týdnem si zažili parádní atmosféru snad nejlepšího koncertu elektronické hudby, který byl u nás kdy ke slyšení - Underworld na Rock For People. Bylo to úžasné vidět víc jak 20 000 lidí s rukama nad hlavou a sami Underoworld předvedli vysoce kvalitní výkon. Rock For People nastavil pro Summer Of Love laťku hodně vysoko a je to pro nás velkou výzvou do budoucnosti.

Uvidíme se v pátek na Warm Upu De Luxe a za měsíc na Summer Of Love!

Těšíte se?

Více info na www.sumemroflove.cz a www.festivalpark.cz

Dodal: Ales Bleha, Summer Of Love
SUMMER OF LOVE

SUMMER OF LOVE

Sobota 15. 8. 2009
Předprodej 705/820 Kč, na místě 990 Kč
Vystupují:
10 Years Of Clr Showcase Featuring: Chris Liebing & Speedy J & Adam Beyer & Tommy Four Seven, Roni Size & MC Dynamite, Westbam, Blank & Jones, Northern Lite LIVE, Richard Durand, DJ Fresh, Marcel Woods, Sean Tyas, Klute, John B, Bad Company, Sino Live! Technasia Vs Dosem, D-Bridge & SP:MC, Viper XXL, Laydee Jane, Simon Bassline Smith & MC Youngman, Jonty Skrufff & Fidelity Kastrow, Lynx & Kemo & MC DRS, FL-X, Alex TB, Picovsfester, Michael C, Orbith vs Dj Jerry, Martin Gredner, Sayko & MC Vaant, IM Cyber & Nitrous & MC One Two, TORANO Taruka, Suki, The Steen & Keeper, Golpe, Jamal Djs, Bifidus Aktif & 2K, Jay Beck, Nitropank, Nois Vs Spiriakos, Deadly Viperz, Sepromatiq, Cenco & DYKMAN, Czscream vs Destroyer
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Anonymni | 04. 04. 2012 | 03:08:11
svojsice vedou fakof party na hnoji
Anonymni | 04. 04. 2012 | 01:30:19
shit

Summer of Love je zpět, ale…Festival byl původně plánovaný na 30.6.2012 později po avizovaných problémech bylo místo a datum konání neuvedeno.

Nyní máme aktuální informace o SOL – Bohužel podívame-li se na to zblízka v čechách zůstává pouze náhražka SoL na jednom z našich letních festivalů ( nejpravděpodobněji na OA Festivalu v Panenském Týnci 9–11.8.2012) a netradiční projekt Summer of Love na pláži u moře a u jezera – oba v zahraničí – země prozatím nespecifikována…
Je toto opravdu jediné řešení jak zachránit českou taneční scénu, tím že se festival přesune za hranice a my budeme cestovat za ním??? Z jednoho pohledu je to zajímavý projekt, který oceňuji nápadem v podobně originality – kdyby na našem území bylo festivalů dostatek, ale když není takřka ani jeden ??? Jsem opravdu zvědav na koncept, line-up, dopravu a polohu SoL na pláži, jelikož malá stage na OA festivalu (pro mnohé s nezajímavým line-upem) není adekvátní zastoupení festivalu jakým Summer of Love byl…

6. – 7. Července – se Summer Of Love uskuteční na březích krásného jezera v novém rekreačním centru daleko na Sibiři ve střední Asii. (Novosibirsk, Krasnojarsk, Tom­sk)

19. Srpna – Třetí Summer Of Love bude přímo na pláži u Středozemního moře v nádherném a velmi oblíbeném letovisku. (Kypr, Malta, Ibiza)

Informace převzaty z webu http://www.summeroflove2012.cz/ :smile53:
cha cha | 09. 11. 2011 | 12:55:25
cha cha

Třeba poskytne semeno na oplodnění...a bude malý Bleháček..
Namornik | 09. 11. 2011 | 12:38:40
bleha je gay

Bleha je bezdětný gay..
... | 11. 10. 2011 | 08:36:18
bleha na facebook napsal, že sol 2012 bude 30.6. na závodišti...

tak copak nám zase slíbí a nesplní? :D
lkoplety | 20. 09. 2011 | 09:31:25
summer 2012nebude jo hm.................
NAMORNIK | 20. 09. 2011 | 02:12:25
150 000 lidí na Summer of love v Praze..

24.června jsme zažili v Čechách opravdovou parade na kterou se všichni dlouho těšili.Na 150 000 tančících lidí si poslechlo na deseti místech hvězdy taneční scény.Hvězdy jako D.J.Green Velvet,Chemical Brothers,The Prodigy,Faithless,The Advent dj live,Surgeon,Boy George a dálší vyprodali evropský festival.Festival musel být přesunut do centra města kde jenom na Václavském náměstí tančilo kolem 80 000 tančícich..provoz byl odkloněn z celého hlavního města na celý den.Vstupenka na festival stála necelá 3 euro.Která byla použita na uklid.BBC odvysílalo reportáž nazvanou" taneční revoluce zachvátila střední evropu!Nazvala Čachy nejtolerantnějším národem v Evropě.Něco podobného odvysílali i CNN a jiní.Tak se již ted těšíme na Summer of love 2013. VIVA KIKINA
komunista | 17. 05. 2011 | 09:08:16
No jestli to nakonec vyjde tak to bude bomba!
Tomcek | 17. 05. 2011 | 09:00:36
Tam se vždy rád vrátím!!!
herro | 17. 05. 2011 | 03:14:02
SOL2012

http://pardubice.idnes.cz/tanecni-festival-summer-of-love-se-vrati-do-pardu bic-pristi-rok-ps0-/pardubice-zpravy.aspx?c=A110516_181713_pardubice-zpravy _meb

yeah...
lukke k | 17. 05. 2011 | 12:17:04
BUDE SUMMER 2012 jo :) :) :) :) :)
GTFCKD | 05. 05. 2011 | 08:29:37
Tanečnice

Hledáme ještě několik tanečnic na páteční akci GTFCKD (13.5.2011) v klubu Lávka.
Pokud si chcete některá ze slečen "zakroutit zadečkem" na prestižní akci v nádherném klubu přímo v centru Prahy, napište na email djketan.prague@gmail.com, do předmětu uveďte "Tanec GTFCKD", přiložte pár fotek a kontakt a jdeme na to :))
www.getfcked.com
yronia | 28. 03. 2011 | 10:42:14
uzasne, jak cas nedokaze odvat vse

jen toto:

podporujeme SOL jako jeden z nej festivalu ve vsech smerech a pokud bude dalsi a bude i jen z poloviny atmosferou takovy jako ty predesle, pak mi asi ukapne i slza dojeti..

DO TOHO !

phonyx | 27. 03. 2011 | 06:45:18
?

nevěřte ničemu co vysí na internetu, ani bych se nedivil kdyby tu někteří pouštěli informace , který vůbec nejsou pravda ... taky se můžu podepsat cizým jménem a kde kdo nato skočí. ( Ikdyž sám tomu prohlášení viz níž o roku 2012 věřim ). No ale někdo jinej zas může vypouštět něco jinyho a tak ..

Nezbývá nám než čekat na přístí léto a doufat že SOL bude :). Má prostě takovou perektní atmoseru ta akce ... tu žádná jiná akce nenahradí. Pro mě to bylo uplně fenomenální vidět všude kolem sebe ostatní lidi který tam jsou přesně kvuli tý hudbe. V ten den jsem vyšel z reality všedního dne , kde mě každej pošle do hajzlu s elektronickou hudbou. Dodnes nechápu proč proti tomu byly najednou takovy stižnosti.

woman | 20. 02. 2011 | 01:49:17
for SOL OFFICIAL

kazdopadne s Tebou musim souhlasit...Na jednu stranu je to skutecne vyzva a stoji za to ukazat tem nespokojenym, ze v tom umis chodit. Ale spis nechapu, proc tam ty lidi jezdej, kdyz ve vsem se snazej hledat jen to nejhorsi?! Kdyby se posralo pocasi, tak reknou, ze za to muzou poradatele...Nechapu....
SOL OFFICIAL | 20. 02. 2011 | 10:26:35
TO WOMAN

Díky za příspěvek.

To víš, není jednoduchý tady cokoliv dělat když národním sportem je zavist a naštvanost.
Na druhou stranu je to super motivace - nakopat všechny ty remcající blbečky do řiti, to je skutečně velká motivace.

Češi jsou jaky jsou a s tim nic neuděláme, musíme si zvyknout že jsem součástí ubohýho národa, za který se spíš stydíš něž cokoliv...

no jo no...
woman | 19. 02. 2011 | 03:45:15
for Ales Bleha

for Ales Bleha: Bylo by super, kdyby se SOL jeste nekdy konal. Ale nemela bych Ti na jednu stranu ani za zle, kdyby ses na to vykaslal. Neprekvapilo by me to, protoze sama dobre vim, jake to je, kdyz clovek neco dela a kazdej mu to potom zhani! Jen aby lidi byli dulezity a pak kazdej keca a drzkuje, ze si jednoho dne nekdo rekne, ze uz tudle akci delat nebude! Kazodpadne doufam a tesim se, jestli tato akce bude:-) Co se tyce knizky, je to super napad-bude mit uspech, nebo aspon ja bych si ji koupila:-D Tricko si v nejbliozsi dobe poridim:-) a jet na akci za hranici?? Kazdopadne stoji za to:-) ale myslim, ze Cesi budou vzdycky nespokojeny- ty uz to maj v povahach!! : tak se drz a hodne zdaru ..PEACE
muhaha | 16. 02. 2011 | 04:25:41
asi nějakej drogovej a vylejvací úlet. Taky jsem nepochopil co tím chtěl básník říct. :D
oldclubber | 15. 02. 2011 | 06:32:05
sol official

hrdina je tady

a co jako?
SOL OFFICIAL | 15. 02. 2011 | 03:11:28
TAK

no jo... jen si kecejte... vlastne ani nic jinyho nemuzete.

cim vic blbejch kecu, tim bliz bude SOL 2012

urazi me mnoho lidi, ale to jsem si za ty roky zvykl. - obvykle mi pak staci se po par letech podivat na ty co urazeli.

a ze je to tady rozjebany? no holt je - lidi se navzajem rozesiraj, promoteri se perou a ve finale jde vsechno do kytek

jenze...

vsechny ty kecy jsou mozny je anonymne na netu...

uz se lidi ani neumeji podepsat - ten psoledni - ? - to je fakt vrchol ubohosti

jsem v Cechach a vim to, nic necekam.

a podepisu se:

Ales Bleha - alesbleha@summeroflove.cz
? | 15. 02. 2011 | 01:50:53
chose-cb

Bohuzel, tvuj nazor neni spravny, ale i s tim se da zit ...
ICE | 15. 02. 2011 | 01:33:50
Mail z dneška

Ahoj lidi!

Vítejte v Novém roce 2011.

Je to už rok a půl, co skončilo Summer Of Love. Loni se nekonalo nic, jen pár triček na podporu.
Rok se sešel s rokem, píše se 2011 a mnoho z Vás se jistě ptá, jak to letos bude.

Bohužel, i pro tento rok mám špatnou zprávu: Ani v roce 2011 Summer Of Love nebude.

Mám ale také několik dobrých zpráv.

Po půl roce analýz a plánování se věci začínají hýbat. Zabere to ale ještě hodně času a vyžádá si to hodně úsilí.
Cílem je, aby na konci toho všeho bylo: Summer Of Love 2012.
Brzy uvidíme. Teď to vypadá víc, než dobře.

V roce 2011 se ale Summer Of Love trochu probudí. A to formou SOL CLUBBING, klubových akcí a mejdanů, ke kterým se připojí.
První akce, ke které se SOL Clubbing připojil je párty GTFCKD v klubu Lávka v Praze, v pátek 18. února a hraje tu Corvin Dalek, Jakub Mildner, DJ Ketan & Rishin, Pete Walk, DJ Face aka Myclick, DJane Sonja a Dannloop. Víc info na http://www.getfcked.com.
Rád Vás uvidím.

Další podobné akce budou následovat, navíc jsou i některé další plány, o tom později.

Též už můžu říct, že jsem začal dělat na knížce Summer Of Love. Cítím, že by to chtělo shrnout těch prvních 13 let, než na to zapomeneme...
Pokud máte někdo doma hezký fotky, zajímavý suvenýry a tak, ozvěte se... Dík.

Letos doporučuju jedinou věc - vyberte si nějaký fajn fest za hranicema a jeďte se podívat. Zas tolik víc to nestojí a je to kotel.
A za rok se už potkáme na Summer Of Love. Kde, to asi je jasné, že...

Přeji všem, ať je letošní rok 2011 fakt rokem Králíka, tak dobrý a plodný.
Ať se podaří, co se podařit má!

Díky,

Aleš Bleha

PS: Pokud by někdo chtěl podpořit aktivity, vedoucí k SOL2012 - jsou k dispozici ještě nějaká trika.
Prosím, objednávejte zde - http://shop.techno.cz/index.php?ap=showitem&id=289
Chcete-li si triko vyzvednout osobne, je cena je 300 kč - stačí se ozvat na mail.
Díky ještě jednou!
chose-cb | 13. 02. 2011 | 12:35:11
sol

Ja nevim co tu ty tluchuby melou furt!!!! at si kazdy rika co chce a jak chce ale SOL mel tradici jmeno a uroven vsechno vzdy poserou jen ti co niceho a nikoho nevazi muj nazor je ze Ales nikdy nikoho neokradl a ze na poslednim SOL vyhoreli vip slibi je jen vule ze shora ponevadz tyhle mejdany vzdy byly supr v tom ze si vsichni byli rovni!!! Jak se rika kdo chce vic nema nic!!!! tak se dete vysrat!!
píít | 18. 01. 2011 | 09:41:02
Corvin bude dobrý, prý ted trochu hraje jinak, proklada to hodne tech-housem a brazilskymu rytmy, ale rozhodně to nebude jinej corvin nez jakoho si vsichni pamatujeme. Moc se tesime na akci .. bude to fain a s tim SOL me to trochu zajimalo, tak jsem se malinko poptal a akce GTFCKD bude opravdu zvat zajimavy nejen oldshoolare ze zahranici, ale opravdu se neco okolo SOL kumuluje. GTFCKD je jedna velka předzvěst tomu všemu co se bude dít ..
heerer1 | 02. 01. 2011 | 06:14:50
jezis

to zas bude kecu a slintu v tomhle vlakne
Bret | 01. 01. 2011 | 06:26:40
SOL 2011

Kdo má FB, tak už možná ví..ikdyž je to trochu zakuklená informace u party s Corvinem Dalek..


edna z ikon taneční scény, showman, hitmaker a jedinečný bavič, zavítá opět do naší matičky Prahy. Corvin Dalek se po dvouleté pauze vrací na scénu a v zásobě má silnou nálož zbrusu nové muziky a především spoustu energie do svých nových djských setů.

V pátek 18. února se Corvin Dalek stane váženým hostem dalšího dílu oblíbené párty GTFCKD (Get Fucked). Přijde jako Corpheus a dá nám vybrat: buď zapomenout a vše ztratit - anebo - poznat, jak hluboko vede králičí nora. Po dvou letech pauzy je Corvin zpět v plné síle a zavede nás do svých oblíbených končin a neznámých krajin. Vzpomínáte na Corvinovy sety ze Summer Of Love, Creamfields....? Modrou nebo červenou?

A nebude to jediná novinka pro rok 2011! Novým domovem GTFCKD párty se totiž stal prestižní pražský klub Lávka, který najdete přímo pod Karlovým mostem. Klub nabízí luxusní interiér, dokonalé zázemí a zcela výjimečnou lokalitu. Od jara velké terasy přímo u Vltavy a mnoho dalších skvělých věcí. Pro párty je klub Lávka dosud neobjevené území a my se těšíme, až ho zasvětíme nočnímu klubovému životu. Budete nadšeni!

Corvina Daleka na jeho misi podpoří dobří pražští mistři Djského umění: Jakub Mildner, DJ Ketan spolu s perkusistou Rishinem a Pete Walk.

Své místo bude mít i alternativní stage, na které vystoupí DJ Face aka Myclick, DJane Sonja a Dannloop.

Skvělou zprávou je, že se s párty GTFCKD budete v roce 2011 potkávat zcela pravidelně - v únoru, květnu, září a listopadu a pokaždé v klubu Lávka!

[b: Párty GTFCKD je také prvním důkazem znovuzrození tolik oblíbeného Summer Of Love festivalu. Pod hlavičkou SUMMER OF LOVE CLUBBING se jich v roce 2011 chystá hned několik.[/b:
komunista | 17. 12. 2010 | 09:56:20
Není to tak dlouho co psal, že píše knihu o SOL a, že to, už nemá cenu ho dělat! Myslim si, že to bude max měsíc!
panebože | 16. 12. 2010 | 06:38:44
panebože už zas

panebože už zas ten blecha...lidi jsou holt nepoučitelný
Anonymni | 16. 12. 2010 | 04:25:56
SOl 2011

mužu vědět zdroj?
Anonymni | 15. 12. 2010 | 08:09:57
Sol 2011 bude presnej termin jeste neni ale bude to zacatkem srpna!
fanda | 15. 12. 2010 | 07:18:00
pomoc

prosim neznate email na Aleše? potrebuji pomoct diky.. kdo by ho znal at napises na crassus@email.cz diky

Anonymni | 28. 10. 2010 | 08:51:29
dle informací z fb je S.O.L. definitivně pohřbeno,vyjde jen o něm knížka...
komunista | 10. 10. 2010 | 06:03:57
Neuvěřitelná náhoda! Dnes jsem byl na Boskovickém hradu a uprostřed cesty na zemi v prachu jsem našel leták SOL 08! Neuvěřitelný jak tam mohl víc jak 2 roky vydržet!

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=140589782653360&set=a.1398184 12730497.20729.100001070174346
haum | 18. 04. 2010 | 02:46:16
taky bych se nedivil kdyby SOL exhumovali
DF | 19. 01. 2010 | 12:55:34
phonyx

NIkdy nerikej nikdy ;)
phonyx | 18. 01. 2010 | 07:15:50
paradni noc

Paradni noc která mi byla opravdovim vstupem do elektronicky hudby ... škoda ze už nic nebude ;) velký dík pořadatelům. Ukázali ste mi co je to poslouchat hudbu pro kterou ziju venku s ostatnima. Main stage byla paradni ...
DF | 21. 12. 2009 | 06:59:12
Silvestr HK

Na Silvestra V Hradci v Eden Baru :

MARIO RANIERI (AT)
Kaisersoze
Golpe
Bunq! vs. Sepromatiq (SK)
Kesz
Peca
The Cirkus
Scoop

vstupenky: http://www.ticketportal.cz/Podujatie_Search.asp?ID=126279

a malej warm up 25tyho prosince v Laputice, rovnez HK:
NIght of Techno - Xmas edition

The Keeper, Radioaktive tunes, The Twins (Darth Fader vs Kokino), Peca vs Kesz, Ali.D, Killa, Mexton

vstup 60 CZK
komunista | 12. 12. 2009 | 09:11:27
jo mělo to být tam, ale s majitelem klubu se nedohodl, prej byly nějaké potíže
soulbass | 11. 12. 2009 | 09:16:25
ne měl bejt Mario Ranieri na letišti v Panama clubu,akce je přesunuta do Eden baru na nádraží,na Summeru to bylo na tý příručce...
kopec | 11. 12. 2009 | 09:02:52
skica

v hradci kralove mel bejt na sylvestr felix da housecat jenze chtel prachy pul roku dopredu a neskutecny ze se alesovi nedivim ze se nato vykakal :)
Skica | 11. 12. 2009 | 08:21:52
Silvestr

Neměl být náhodou v Hradci Králové na letišti Silvestr s Richardem Durandem??
Ted koukám že Richard vystupuju na Silvestra kdesi v Austrálii...
DF | 13. 11. 2009 | 04:04:58
2Karlos

Ales delal Sazavafestu grafiku :)
neitek | 12. 11. 2009 | 05:59:51
re: zlodeji

Rad bych se k tomu, co psal Pixie postavil celem.

Dluh za nazvuceni a nasviceni akce Let's Go Techno! zde skutecne stale je. Cely dluh jsem na sebe vzal opravdu ja, i kdyz platba za zvuk a svetla nalezela Tzesarovi, ktery odmitl zaplatit nejen toto.

Rano po akci jsem ti Pixie dal ruku na to, ze pokud se Tzesar nepostavi k svemu dluhu celem, zaplatim ti za zvuk ja. Bohuzel se mi do tyhle chvile nepodarilo tomu dostát.

Pixiemu jsem dnes psal email a sms, kde jsem slibil doresit vse zitra, t.j. 13. listopadu 2009.

Mrzi me, ze to vse doslo az do teto faze. Dluh samozrejme uznavam a hodlam zaplatit.
T2B sound | 11. 11. 2009 | 11:23:28
zlodeji

Omlouvame se vyruseni:

Potrebujeme zjistit, kde bychom sehnali tohoto cloveka Romana Chalupu
http://www.facebook.com/roman.chalupa?hiq=roman%2Cchalupa&ref=search

Od unora nam dluzi penize za nazvuceni a nasviceni akce 13.2.2009 v Pardubickem L Klubu pod nazvem Let's Go Techno (http://kompletni.info/ostatni/13-2-2009-let-s-go-techno-l-klub-pardubice/4 434) . Akci poradal s clovekem, ktery si jako dj rika Tzesar (http://www.myspace.com/tzesar). Na akci nam rekli, ze nemaji penize na zaplaceni nami zapujcene techniky a pan Chalupa slibil, ze do tydne nam celkovou castku uhradi. Jelikoz akce take nekolik let poradame, tak vime, ze to obcas nevyjde a ze je potreba si vyjit vstrict, a tak jsme panu Chalupovi rekli, ze tyden muzeme pockat - pro dobrotu na zebrotu - do dnesniho dne nam nedal ani korunu. Neustale se strasne trapnym zpusobem vymlouva. Zazili jsme spoustu dementniho jednani, ale pan Chalupa jasne vede. Doporucujeme s nim a s Tzesarem nikdy nespolupracovat. Jsou to neskutecne ulhani a neprofesionalni smejdi.

Informace nam prosim zaslete na email t2b@t2b.org

diky T2b sound kru
kopec | 11. 09. 2009 | 08:12:23
pro pana skicuuu

kurva dik kamo sme na stejny dj vlne paranoji myslim ze podporujes blehy km kopec
Skica | 11. 09. 2009 | 08:06:04
@komunista

No sláva :)

Jsem zvědavej co nám Aleš představí vtom prosinci. Mohl by to být zajimavej kousekl :)

A spolupráce s Pulzarem taky nevypadá špatně. Jsem taky zvědavej na koncerty co slibuje.

Nejvíc fakt na prosinec. Jestli to bude tak jak říka, tak to bude pecka !
komunista | 11. 09. 2009 | 12:51:36
[b: konečně rozhovor[/b:

http://www.techno.cz/rozhovor/31487/ales-bleha-toto-je-dlouhy-rozhovor.-cte te-pozorne
Karlos | 07. 09. 2009 | 02:04:41
TO OAKEY

jen maly detail...

Sazafafest nedela Bleha ale jakysi Pavel Kloupar... a i ta iniciativa na Facebooku je proti Klouparovi...

ale no nic, na jmenech preci nezalezi...oakey st září 02, 2009 5:47 pm
Bleha vs. Lidovky,Reflex i Filter!
Ti všichni odsoudili letošní Sázavafest za úlet se Somervillem,netekoucí vodou při tropech,nesmyslným obcházením areálu,údajnou snahou pozvat nebožtíka Jacksona do příštího kempinku na Sázavě,nemožností spadnutí stanu jako na Pohodě,údajnou pravicovou orientací "festivalu"(leda tak buránkovskou,SIC!),vyhrožováním odtažením auta účastníkům na oficiálních stránkách a nakonec i malou sebereflexí přiznat alespoň nějakou chybu.Ještě před začátkem celé šarády vznikla vlastně i proti bláznivému Blehovi iniciativa na Facebooku..
kysour | 04. 09. 2009 | 12:51:58
Tak taky prihodim svoji trosku do mlyna:)
Ohledne umisteni stage v hangarech:Nedalo se nic jineho delat par venkovnich stage bylo zruseno,venku zbyly jen 2 a to hlavni stage a House stage(nase :) ).Ktera se netesila velke pupularite,ale to spise diky nebojim se rict demmence produkce, ktera v nasem pripade zastupovana nejmenovanym idiotem totalne selhala.Ale i tak lepsi nez v hangaru, zvuk naprosto prisernej vevnitr se to triskalo a nedalo se to misty poslouchat a to na vetsine byla aparatura od La audio:) Nezavidim panum od T-servisu, museli jim tect slzy kdyz tak kvalitni sound slyseli hrat tak zkurvene
Jinak se mi zbytek festaku moc libil hralo se kvalitni i kdyz obcas docela uspale techno, DnB stage neni potreba komentovat, ta jen zarila.Obcerstveni bylo zajisteno skvele, sice pocet Toy toy hajzliku byl mensi nez bylo zvykem,ale porad se dalo.
Specialni palec nahoru je za Tekno spirit stage (myslim ze se tak jmenovala) totalne jste me rozsekali vasim "gift from france, for czech tekkno maniacs" Jeste rano pri uklidu jsem videl veci, ktere nema ani rakosnicek za mlhou hustou tak,ze by se dala krajet:).
Skica | 03. 09. 2009 | 07:05:32
Anonymní

Velice důležitá poznámka...

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |