FESTIVALY 2020

říjen
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
18

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.5. - 22.5.
10.6. - 12.6.
17.6. - 19.6.
1.7. - 4.7.
14.7. - 17.7.
22.7. - 25.7.
20.8. - 21.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
8.7. - 10.7.

Benátská láká rodiny do hlediště i na pódium, Fanánek zazpívá se synem

Benátská láká rodiny do hlediště i na pódium, Fanánek zazpívá se synem
13. 05. 2015   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Vezměte děti s sebou na festival! To radí pořadatelé Benátské rodičům, kteří se chystají od 23. do 26. července dorazit do sportovního areálu v libereckém Vesci, kde se koná třiadvacátý ročník jednoho z největších českých open airů.
Organizátoři nabízejí dětem vstup zdarma, příměstský tábor, hlídací koutek, dětskou zónu, písečnou pláž a další atraktivní program.

Lou Fanánek Hagen a Ešus

V rodinném duchu budou letos i některá netradiční festivalová hudební spojení, která na jiných akcích nelze vidět. „Například na novou stage Skutečná liga si odskočí ze svého vystoupení se Třemi sestrami Lou Fanánek Hagen, aby si zazpíval poprvé v kapele Ešus svého syna. Skupinu otce Wohnoutů Olega Homoly, která se jmenuje Try duby, přijdou podpořit jeho synové Matěj a Honza. Na našich pódiích se vystřídají i dvě generace rodiny Pavlíčků. Michal Pavlíček starší zahraje se Stromboli, jeho syn Michal Jr. zase s kapelou Gang Ala Basta,“ uvádí příklady ředitel festivalu Pavel Mikez.

Wohnout

Festival Benátská!, který se profiluje jako rodinný a mainstreamový, už před časem zveřejnil prvního zahraničního headlinera Helloween a jména české domácí špičky včetně Davida Kollera, Chinaski nebo Mekyho Žbirky, nabídne i další populární interprety jako jsou Aneta Langerová, Michal Hrůza, Vladimír Mišík, No Name, Lenny či Václav Neckář. Již brzy organizátoři navíc ohlásí dalšího zahraničního headlinera.

„Chceme dát lidem vědět, že jsme otevření rodinám, proto jsme poprosili interprety, kteří u nás hrají, aby se propojili i na pódiu v netradičních hudebních spojeních,“ vysvětluje spolumajitel Benátské! Petr Pečený. Bratři Matěj a Honza Homolovi díky tomu přijdou pokřtít tátovi Olegovi a jeho kapele Try Duby nové CD v rámci písně Vožrali se kuchaři. „Tu jsem napsal s mýma klukama a výtvarníkem Markem Doušou už před patnácti lety. Zatím na žádném albu sice nevyšla, ale na koncertech bývá hodně úspěšná. Hrál jsem ji s řadou kapel a samozřejmě i s Wohnoutama, bigbítově i unplugged, a také s naší rodinnou kapelou Los Homolos. Na Benátské! předvedeme verzi s Try Duby a Wohnouti určitě připojí nějakou legrácku, takže zase něco nového,“ komentuje hudebník a fotograf Oleg Homola.

Na novou stage Skutečná liga, která se zaměřuje na mladé kapely, přijde zase z hlavní scény frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen, aby podpořil svého syna Oskara a jeho skupinu Ešus. „Hostovat s Ešusem budu poprvé a asi ne naposledy a jsem na to zvědavý! Zřejmě nacvičíme společně jednu jejich píseň a Pijánovku, jakožto legendární sestří skladbu,“ popisuje Fanánek, který v kapele Ešus vidí podobné jiskření, jako v Sestrách zamlada. „Ešus se mi líbí, texty jsou přímočaré, holky, pití, střední škola... Je to všechno nové a nezkomplikované penězi. Držím jim pochopitelně palce,“ říká Fanánek.

Rodiče, kteří na festival Benátská! letos dorazí s dětmi, za ně nebudou muset platit vstupné, pokud jejich ratolesti nepřekročí výšku 140 centimetrů. K dispozici budou mít hlídací koutek, písečnou pláž, dětskou zónu s výtvarnými dílnami liberecké galerie, Pokus parkem, který organizuje liberecká Iqlandia či IQParkem, kde mohou zažít fyzikální jevy a experimenty na vlastní kůži. „Pro zájemce organizujeme i příměstský tábor, kam mohou rodiče ve čtvrtek dítě odložit a v neděli jej vyzvednout. Na všech úrovních budou s dětmi na festivale pracovat zkušení a certifikovaní odborníci,“ říká Pavel Mikez a dodává, že rodiny budou mít díky festivalové vstupence slevy i do liberecké ZOO či na lanovku na Ještěd.

Do další vlny předprodeje pořadatelé uvolňují lístky stále ještě za zvýhodněnou cenu. Za 1149 korun lze koupit elektronickou vstupenku na celý festival při registraci na jméno. Přenosný lístek bez registrace, který zájemcům přijde mailem, nyní stojí 1199 korun. Vstupenka v kamenných prodejnách vyjde na 1279 korun.

Zároveň pořadatelé pouští do prodeje limitovanou edici VIP vstupenek. VIP vstupenka obsahuje celofestivalovou vstupenku pro jednu osobu, samostatný VIP vstup, parking zdarma, přístup do samostatné zóny v areálu s výhledem na hlavní scénu, samostatné toalety, velkokapacitní stan se sezením, bar s obsluhou, možnost setkání s umělci a obchodními partnery. VIP vstupenku je možné koupit přes festivalový web za 2.800 korun nebo v kamenných prodejnách za 2.990 korun.

Dodal: Roman Helcl, BrainZone Promotion

BENÁTSKÁ

Čtvrtek 23. 7. 2015 až Neděle 26. 7. 2015
od 1199 Kč
Vystupují:
Helloween (DE), Village People (USA), Alkehol, Desmod (SK), Doctor PP, Doga, Gang ala basta, Harlej, Chinaski, Kamil Střihavka, Lenny, Meky Žbirka (SK), Nebe, No Name (SK), Rybičky 48, Stromboli, Škwor, Walda Gang, Wohnout, Xindl X, Žlutý pes, Ivan Hlas, Yo Yo Band, Krausberry, Bluesberry, Honza Kalousek a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |