FESTIVALY 2020

květen
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SVOJŠICE
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
30.5. - 30.5.
12.6. - 14.6.
2.7. - 4.7.
10.7. - 12.7.
23.7. - 26.7.
26.7. - 27.7.
31.7. - 1.8.
31.7. - 1.8.
31.7. - 1.8.
20.8. - 23.8.
21.8. - 22.8.
1.9. - 30.9.
16.9. - 16.9.
17.9. - 19.9.
1.6. - 1.6.
1.7. - 4.7.
14.7. - 17.7.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
26.6. - 28.6.
8.7. - 12.7.
5.8. - 11.8.
8.7. - 10.7.

Melt!: Den druhý (řečený Horký)

Melt!: Den druhý (řečený Horký)
21. 07. 2011   |   Autor: stolda   |   Komentáře (50)
Dojít pěšky od nejvzdálenějšího bodu parkoviště, přes celý kemp. Postavit na kousku půdy stan, který jsem nikdy nestavěl. Postavit ho tak aby nespadl, vyčistit si zuby a stihnout usnout, než se do nylonu plnou silou opře žlutý mozol nad areálem. Přál bych si to stihnout, přál.
Krupičky potu padající do očí mě probouzí a zjišťuji, že jsem vše stihnul. Jenže mi to celé přání trvalo asi 3 hodiny, krása. Asi půjdu navštívit pány na "podlaze, co nikdy nespí". A že je pro dnešek a zítřek naplánovaná velmi slušná sestavička.

50°C, WC, Sprcha, Gril, Jídlo, Pití - ingredience, které neomrzí

Přes den je nálada neustále povzbuzována plnými paprsky slunce, nejeden kolemjdoucí bude mít zřejmě velmi pálivé spaní. Jeden, evidentně se vracející ze Sleepless floor, si dnes nejspíš tílko nesundá ani ve sprše. Nesmím se moc smát, jsem na tom dost podobně. Ve stanu se nedá přežívat a opalovací krém jsem nějak pozapomněl. Organizátoři naštěstí nezapomněli na udržovaný WC (opravdu water closet) a sprchu vše bratru za 1,50€, od stanu v dosahu do 30 kroků (jsme na tom ale nejlépe, někteří mají cestu k hygieně poněkud delší a trnitější). V rušnější části kempu je jídla dostatek. Ve Ferropolis ještě větší dostatek i variabilnější nabídka. Klasický festivalové menu doplněné o trochu indie jídla. Kdo jde na občerstvení od lesa, může na Melt!u fungovat nezávisle na organizaci. Grilování - povoleno, vnášení nápojů do areálu - vyřešeno elegantně. Krabicový džus, izolepou proměněný na velmi vkusnou kabelku. Pravděpodobně nejčastější zavazadlo místních.

Sobotní warm-up obstarává odpolední procházka kempem a okolo jezera Gremminer. Kempování je díky oddělení automobilů od stanů mnohem klidnější než například na Nature One, ale i zde se dají nalézt prostory se zvýšenou hustotou decibelů. Na kraji jezera rozjíždí zhruba 40 Holanďanů nu-disco party na popelnicích.

rozcestnik

When Electronica meets Rock

Program sobotního odpoledne nám startuje pod rozpálenými ocelovými titány všeuměl Patrick Wolf. Ve svém modrém, apartním oblečku dokazuje, že umí zahrát na cokoliv a kdyby na to přišlo, rozezněl by i v pozadí stojícího "Šíleného Maxe" (další z několikasettunových strojů). Ani Patrick nezapomněl zahrát některé ze svých největších hytů - Time of my Life nebo Magic Position. Po něm další Britové. Pozůstatek pubertálních hrdinů mnoha okolo stojících, včetně mě samotného. Ano, bývalí Oasis, současní Beady Eye se pravděpodobně snaží vyždímat poslední kapky zašlé slávy. Jestli to nebude tím, že mají ve svém středu toho nepravého Gallaghera. Liam je cápek, floutek, drzoun, pozér. Všechny podobné přezdívky na něj sedí více než zpěvák. Dříve jsem možná hltal každé jeho arogantní gesto s fascinujícím výrazem na tváři, ale časy se mění. Bohužel pro Beady Eye a jejich fanoušky se Liam nezměnil a zřejmě ani nehodlá. Škoda, protože hudebníkům okolo to hrálo parádně, zejména bubeník známý od Robbieho Williamse se činil. Beady Eye, snad jako jediní, hráli tradiční brit rock bez přísady elektroniky.

Krátký odskok pod velké kolo aka. starý známý TAKRAF na housové Ame. V Melt!ovém podání pouze jednočlenný projekt. Příjemná změna vracející atmosféru zpět do sobotních brzkých hodin. Během probíhajících 6-8 tracků neregistruji ani miniaturní náznak nudy. Prostor je relativně zaplněn, ale ne přeplněn. Ostatně takto to díky omezené kapacitě funguje na všech pódiích a je to jen ku prospěchu všech zúčastněných. V podobně zaplněném Gemini stanu je od 23:00 prováděna další osvěta hudebních stylů. Na svědomí jej má projekt Console a jeho frontman Martin Gretschmann. Se svou partičkou hudebníků doplněnou o zpěvačku Miriam Osterrieder mi jasně dokazují, jak lze zahrát taneční hudbu, minimalového zaměření na živé hudební nástroje. Bohužel mi už pro tento typ hudby docházejí slova a pojmenování a zřejmě bude potřeba i jiná než poslechová osvěta. Hodina poslechu Console dobijí baterie v mém akumulátoru rychleji než spánek. Jenže není čas na další pionýrské počiny, nyní je čas na srdcovou záležitost. Editors.
Proboha, kde se v něm bere takový hlas? Tak nějak vypadalo naše první seznámení. Nikdy se neoposlouchá. Tom Smith, dnes s kšiltovkou, má definitivní zlato v hrdle. Editors si pro letošní festivalové turné parádně zeditovali své pecky a zapadli do probíhajícího z větší části elektronického festivalu, jak kdyby se jednalo o jejich dominantní polohu. Vystoupení má díky těmto úpravám šmrnc. Skladby, které mají v originále tendenci kazit rozjíždějící náladu naopak party ještě více rozpalují. Standardně skočné Racing Rats, Bones, Bullets, An End has a Start, You Don't Know Love nebo Munich doplňují nově zaranžované No Sound But the Wind nebo Smokers Outside the Hospital Doors. Když pak jako encore zazní In This Light And On This Evening, Brick and Mortar zdá se pecka Papillon tak nějak nejvíc rockově. Birmingamští sympaťáci se s Melt!em loučí Fingers in the Factory a to už skáče celá plocha i tribuny před hlavní stageí. Editors jsou oblíbenci a doufejme, že jim to ještě dlouho vydrží.

tom smith

V hlavní roli jedničky a nuly
Indie (electro) rockové Editors střídají čisté electro produkující Digitalism. Domací miláčkové, stejně jako včera Paul Kalkbrenner doslova vyprodali prostor pod hlavním pódiem. Samozřejmě také tribuny okolo, ty jsou ale běžně naplněné v průběhu celého dne. Díky nim, vzniká obrovské množství míst k odpočinku, aniž by kdokoliv přišel o sebemenší chvilku oblíbené hudby. Shora je pohled na hlavní stage ještě působivější než z naplněného kotle. Produkce Digitalism nepatří zrovna mezi nejvyhledávanější hudbu v mém prohlížeči, ale dnes jsem jimi unešen. Atmosféru, kterou dokázali před sebou vytvořit jsem na letošním Melt!u ještě nezažil. Klobouk dolů. Dokonce rozeznávám i některé samply z jejich tracků a dokonce si dokážu pozpěvovat hymnu letošního ročníku festivalu, Two Hearts.

Ještě před dominancí Digitalism jsem si odběhl trochu sladit dojmy a pojmy do stanu Intro Zelt. Tak nějak jsem si nedokázal spojit styl hudby a jméno projektu Atari Teenage Riot. I po návštěvě stanu má neznalost trvá. Jistě, dokáži si o nich něco přečíst, ale zvuk, který se šířil po stanu vydal za tisíce popsaných html stránek. Noise. Krátce a výstižně. Oni ti pánově vymýšlející názvy pro hudební styly asi nebudou hlupáci. Přesně tak hluk a BPM pohybující se sakra vysoko. Raději stojím co nejdále od pódia, hned vedle zvukařů a jejich vystrašený pohled je smrtelně výmluvný. Dá se vůbec něco podobného přesně nazvučit? Jen připomínám, že se do produkované hudby, a zdálo se mi, že se v rukou "hudebníků" objevují i nějaké nástroje, snaží zpívat i několik osob zároveň.

Konec dobrý, všechno dobré, mám při sobotním dnu několikáté přání. Crystal Castles mi to jistě splní. Upřímně, není to úplná bomba, ale za zkušenost to stojí. Předběžně jsem věděl, že démonická Alice Glass je na pódiu neřízeným živlem a nad jejími příběhy plnými zranění jsem jen nevěřícně kroutil hlavou. Jenže obrovské pódium pro dva hudebníky a jednu "křehkou" ženu jejich rozměrů není správná volba. Při většině skladeb je hlas Alice vyefektovaný stylem rozbitého Gameboye, takže jí je rozumět až téměř na konci při Not In Love. Později se ještě pokouší o stage diving, ale i ten se moc nezdaří. Spíše takové stage lying. Chuť si musím spravit opět u obra s velkým kolem, který umí nejkrásnější deep pohádky před spaním. TAKRAF právě vypráví o B2B2B2 Total Confusion z dílny Kolínských djs Michaela Mayera & Superpitchera & Tobiase Thomase. Opět krásná ukolébavka, škoda že to je do spacáku ještě 2km daleko.

Zítra. Den třetí
MELT! (DE)

MELT! (DE)

Čtvrtek 14. 7. 2011 až Pondělí 18. 7. 2011
104 EUR
Vystupují:
Addison Groove Âme live Anstam Apparat Band Arto Mwambé Atari Teenage Riot Azari & III Barker & Baumecker live Beady Eye Ben Klock Benjamin Damage & Doc Daneeka Bodi Bill Boys Noize Bpitch @ Sleepless Floor Brandt Brauer Frick Busy P Calvin Harris Carl Craig & Radio Slave b2b Carte Blanche (DJ Mehdi + Riton) Chaim Chase & Status Clock Opera Cold War Kids Console Cosmin TRG Crocodiles Crystal Castles Crystal Fighters Cut Copy DAF Dananananaykroyd Dial Records presents Digitalism live DJ Koze DJ T. Edward Sharpe & The Magnetic Zeros Ellen Allien Errors Everything Everything Fake Blood live FM Belfast Foster the People Fritz Kalkbrenner live Gerd Janson Gold Panda Groove presents Gui Boratto Guy Gerber Housemeister Iron and Wine Isolée Jamie Woon José González Junior Boys live Junip Katy B Kiki Les Savy Fav Little Dragon Live At Robert Johnson @ Sleepless Floor Loco Dice M.A.N.D.Y. Manuel Raven Marcel Dettmann Marcel Fengler Markus Kavka Matt And Kim MEN Metronomy Miss Kittin Modeselektor pres. Melt!Selektor Monarchy Mutter Nicolas Jaar live Noah & The Whale Nôze live Oliver Hafenbauer Ostgut Ton Special Patrick Wolf Paul Kalkbrenner live Phon.o Plan B Planningtorock Proxy Pulp Richie Hawtin Robyn Roman Flügel Rusko Sbtrkt live Siriusmo Sizarr + Sizarr Soundsystem Skinnerbox Swans Tensnake The Drums The Hundred in the Hands The Knocks The Koletzkis The Naked And Famous The Sound of Arrows The Streets These New Puritans Total Confusion B2B2B: Michael Mayer & Superpitcher & Tobias Thomas Totally Enormous Extinct Dinosaurs We Have Band When Saints Go Machine White Lies
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
DJ.DDT | 30. 07. 2013 | 08:32:40
1:záměna Jessie Ware za Jamie Woona(dost fatální)!
2:too deadly warm weather is no good,too..
3:letos stál line-up za nic,prto byla vyprodáno až 2,5 dne před rozjezdem festu(bývá ovšem 2,5 měsíce)
4 tázka ubytování-co na to google earth?
5.letos jsem vynechal,ale příští rok,pokud tedy zas nepozvou Everything Everything,ZNOVU

. | 30. 07. 2013 | 07:24:46
To je německo, ne hloupé česko...
tlem | 29. 07. 2013 | 01:10:30
super-díky!

ab | 31. 10. 2012 | 08:23:03
ahoj, mam dotaz na ty co uz nekdy na Meltu byli - jak jak jste resili ubytovani? je tam pouze stanove mestecko, nebo se da nekde normalne ubytovat (hotel, motel, ubytovna, soukromi)?
DJ.DDT | 24. 07. 2012 | 02:37:28
Adam Beyer zahrál nejlépe z festivalu Svojšice v obrovské konkurenci,ale například v italském Cocoricu byla zejména první hodinka setu celkem dost nezajímavá.Ovšem Melt! mu též vyšel.Kdo tam nebyl,má možnost různé záznamy shlédnout v těchto dnech na ZDF-Kultur,ale to zcela nejzajímavější tam určitě neuvidí.V Intro stanu totiž kamera nebyla..Natočit takové labužníky zvuků Niky And The Doves(Bat For Lashes,Little Dragon,Kate Bush,Stevie Nicks,The Knife,Björk nebo Prince dohromady),\"Ladyhawke současnosti\",dále Twin Shadow(svěží jako před lety Bloc Party),dream-pop z Walesu Man Without Country ala Dream Academy,křehce indie-popové děvenky Boy nebo něco na způsob Two Door Cinema Club,partičku The Cast Of Cheers nebo i z Čech známé šprýmaře a ironiky Bondage Fairies,by určitě bylo lepší,než věčně ukazovat na image postavenou,průměrnou kapelu Gossip!Co naopak vidět lze z toho,co zato stálo jsou Chairlift s kráskou z 19.století v čele,Destroyer,který mě živě svým stoickým vystupováním,špatnou intonací a hrou bez nasazení narozdíl od studiovky roku Kaputt trochu zklamal a The Jezabels,jejichž zpěvačka vizuálně i vokálem dost připomínala divu počátku éry MTV před 30 lety Pat Benatar.Jejich kytarista vazbil podobně jako schopný chlapec o den později v Berlíně na koncertě u známého mostu jinak nezajímavých Frankie Rose.Zahájení a počáteční průběh festivalu byl netradičně slabý se jmény živě příšerných M83,kýčovité Little Boots,dále všemi hrůzami na hlavním podiu mimo Caribou(sorry,The Rapture,ale to nestačí!),mnou nepochopeným floutkem Jessie Ware(ale ta basistka),stejně tak v jiné rovině Dillon(bez basistky),podtrženo Markusem Kavkou,který je jen uznávaným moderátorem.Loni vycházel každý den festivalový zpravodaj,smělo se na obludy a zvuk neputoval od podia k podiu,začínalo se včas a ne o 20 minut později,ochranka poslední den nevpouštěla až s 90 minutovým skluzem a ony pláštěnky byly zdarma.Letos nově přibylo dvou pláten u hlavní stage,rozšířil se prostor vzadu u velkého kola,kde bylo postaveno cosi na způsob hradeb jako z polysterenu s nočním psychedelickým účinkem,který měl účinek na menší část návštěvníků,kteří většinou,jak už to v Německu bývá,lemcali jen pivo a o nic víc se nesnažili.Nejvíc byli letos všichni patrně u vytržení z toho,že mohli živě spatřit,nebo se s ní rovnou vyfotit-Lana Del Rey!Vzhledem k tomu,že jsem ji viděl každou žilu na noze a přepečlivě celou show i sledoval,mi nakonec vyšla celkem jednoznačně odpověď na nejžhavější otázku současné pop music.Ano,je to podvod,ale dokonalý a proto si zazlouží obdiv.Vše bylo dokonale secvičeno a také předvedeno,každé gesto a pohyb,vzadu na vše dohlížel možná i její tvůrce,minimálně \"manager\" se ksichtem playboye z osmdesátek,ale ty te´d moc nefrčí.Ze Zola Jesus jsem chtěl odejít,ale její zaklínání ji vyšlo mnohem lépe než před asi dvěma lety v Matrixu na Žižkově.Totální nepochopení z mé strany pak představují headlineři-chápal jsem v posledních letech Massive Attack,blbé Oasis i loňské pulp,ale Justice nebyli snad na podiu ani vidět a blikání areálem světýlky z jejich usurpované hlavní pozice byl dramaturgický přešlap nejvyšího kalibruparanoia | 21. 07. 2012 | 09:27:13
Škoda,že to je jen pro 20 000 tisíc lidí,když jsme z Německa zvyklí na milionové davy...
| | 21. 07. 2012 | 06:56:36
supr report ! díky zaň
niki.rysava | 12. 07. 2012 | 12:19:02
doprava

ahoj, já a kamarádka hledáme někoho kdo jede na Melt festival autem a má volná místa,najde se někdo? Nejlépe z Prahy.

uživateli moanke máte ještě v autě místo?

email:niki.rysava@seznam.cz
Anonymni | 11. 07. 2012 | 02:45:50
To jste napsali brzy...THX!!!
moanke | 11. 07. 2012 | 01:56:22
doprava

Ahoj, v pátek (asi ráno) jedem autem do Německa na Melt festival, je to kousek od Dessau. Máme 2 tři místa, trasa Semily-Liberec-Decin-Leipzig-Ferropolis
Anonymni | 02. 07. 2012 | 11:10:48
2 lístky na prodej

Prodávám 2 lístky na Melt!. Cena za jeden 2200,-, za oba najednou 4000,-. Osobní předání v Praze

pnkn@seznam.cz
dkej | 28. 06. 2012 | 09:23:36
MELT!

Prodám dva lístky na festival MELT!. Jeden za 1800Kč, prodám jen oba dohromady.
Info na emailu: urban.jakub7@gmail.com
Možnost předání v Praze.
Bibina | 27. 06. 2012 | 11:56:00
Melt festival 2 lístky

Prodám 2 lístky na Melt festival. Cena za oba 3800,- nebo za kus 2000,-
731/726726, sevcikova.p@centrum.cz
fly | 25. 06. 2012 | 07:19:19
LISTKY Melt 2012

prodam 2 listky na Melt, cena dohodou, mail tomas.ondracek@gmail.com, 775376004. Zakoupeno uz v unoru a dostali jsme ted akre...
Laďa | 24. 06. 2012 | 11:36:17
Prodám lístky na MELT!

Mam dva volne listky na MELT! festival 2012, nebot se ho nemuzu zucastnit :( Cena kolem 2.500,- Kč za kus, nejlepe oba zaroven. Predani osobne Brno a okoli, nebo na dobirku. Kontakt na me : eddoffec@seznam.cz
Mony | 14. 06. 2012 | 11:34:13
MELT!

Prodám 4 lístky na německý festival MELT! Lístky jsou už vyprodaný,takže tohle může bejt poslední šance jak lístky koupit.Lístky prodám pouze po dvou a každý lístek za 2 000. V případě zájmu prosím piště na e-mail: monikapurchartova@centrum.cz Budu se těšit :)
dkej | 12. 06. 2012 | 10:37:45
MELT!

Prodám 2*2 lístky na festival MELT! Lístky prodám jen po dvou, cena jednoho lístku činní 120euro což je cca 3000Kč a lístky jsou beznadějně vyprodané, moje cena je 2500Kč za jeden, prodám jen po dvou. Kontaktní email: urban.jakub7@gmail.com
Kostel30 | 04. 06. 2012 | 08:00:32
Melt

Prodám 2X vstupenku na MELT. Cena dohodou

email : Kostelinhoo@centrum.cz
tel. 731 648 146
Robin | 03. 06. 2012 | 04:39:20
uvidime se tama..jedu uz po druhy a byl to zivotni zazitek...:)
Pavel Ševčík | 29. 05. 2012 | 06:29:07
2X MELT! 2012 13.-15.7.

21:18 / 29.05.2012 odkaz na příspěvek
Anonym: Pavel Ševčík
2X MELT! 2012 13.-15.7.
Prodám 2X vstupenku na jeden z nejlepších hudebních festivalů v Německu a a nejzajímavějších v Evropě MELT!...

Vstupenky jsou na celý víkend a je v nich započteno i ubytování (ve vlastním stanu)a parkovné po celou dobu festivalu.

Původní cena vstupenek byla přes 6.500,- a vstupenky na festival jsou již beznadějně vyprodány... http://www.eufest.com/festivals/melt/ticketsVstupenky je možno koupit i jednotlivě za 1.750,-...!!!

Preferuji osobní předání, ale je možné i zaslat, nebo mohu po domluvě i dovézt...

EMAIL: PajaDuke85@seznam.cz TEL.: 725-669-926
Sára | 27. 05. 2012 | 03:29:03
Melt festival

Mám dva lístky 3- denní na melt festival. Kdo má zájem? navrhujte cenu :)
Moderátor | 18. 05. 2012 | 05:27:42
vstupenky

koukni sem: http://www.poslouchej.net/forum/viewtopic.php?t=303
Berit | 16. 05. 2012 | 11:50:22
Lístky na Melt! 2012

Nevíte náhodou o někom, kdo prodává dva lístky na Melt!? Nějak jsme to s koupí prokaučovali a už jsou vyprodané. Díky. Telefon: 777126993
sisyfos | 25. 02. 2012 | 06:56:29
ja,ja,natvrdlych

Destroyer dobrý,ale zbytek je jen opáčko.
Moderátor | 17. 02. 2012 | 09:05:25
dnes ohlášená první jména Melt! 2012

Gossip, Ricihe Hawtin, Justice, M83, Modelselektor, Peterlicht, Plan B, Adam Beyer, Banga live, Bloc Party, The Bloody Beetroots, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Dave Clarke, Maya Jane Coles, Destroyer, Dillion, Dixon, Ellen Allien, Flux Pavilion, Laurent Garnier pres. LBS, Gesaffelstein, The Rapture, Sebastian, Sebo K, Claude Von Stroke, Switch, The War On Drugs, The Whitest Boy Alive, Todd Terje Two Door Cinema Club, U.V.M.
MAXX | 17. 02. 2012 | 07:43:56
MAximální....jen tak dal.....a není to daleko..
sisyfos | 24. 07. 2011 | 01:08:38
Ja,schmecken gut!

Při vystoupení třeskutě ironického pana Cockera(ne toho původně instalatéra ze Skotska)pršet přestalo a Big Wheel,jež měl v tu chvíli v plné moci korunovaný král dj\'s Hawtin(na toho nekorunovaného Sashu však stejně nikdy mít nebude),tak byla opět pěkně našlapaná!Problémem letošního Meltu ovšem nakonec přeci jen line-up být mohl,jistě ne hlavní stage či výběr \"pouštěčů desek\"(taková sestava do Roxy nezavítá ani v příštích deseti letech,i díky tomu,že by pak pan Tráva už neměl kde vystupovat).Loni na prosklené Gemini stage,tzv.skleník vystupovali namátkou Kings of Convenience,Holy Ghost!,Delphic,Tiga,Jamaica či Friendly Fires,letos jen tuctové,většinou dvojice,kdy jeden zapnul jen klávesy a druhý zpíval(čestnou vyjímkou budiž pak Totally Enormous Extinct Dinosaurs),většinou však nadšeně se bavící teenageři nejen z Německa měli zřejmě jiný názor.Co mě ještě potěšilo byli hned úvodní We have band,Lawrence,Katy B,Drums,Editors,P.Wolf,ale tak jako na loňský ročník,na ten letošní rozhodně vzpomínat nebudu..
Lukáš | 22. 07. 2011 | 04:07:55
good report

Hele ten report mě baví... většinou to stojí za prd, ale tenhle report má koule.
Robin | 21. 07. 2011 | 08:32:45
lidi tenhle fest nemá chybu, byl sem poprvý a naprosto hudebně uspokojen...příští rok dávám zas, je to 4 hodinky cesty a ty prachy za takovej line up a organizaci nemá chybu...
stolda | 12. 07. 2011 | 08:06:00
lístek

ahoj, neměl by někdo zájem o jeden lístek na letošní Melt!?
oldclubber | 24. 05. 2011 | 10:53:23
s

já+žena
S | 23. 05. 2011 | 11:56:36
jede nekdo letos?
Koudis | 21. 07. 2010 | 11:38:25
fotky z meltu!

Mrkejte na fotky z letošního Meltu!

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100716-melt-groove_armada-delphic -kele-mala-booka_shade-ferropolis-patek/

a

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100717_melt-ferropolis-dj_shadow_ moderat/
Kamil | 06. 07. 2010 | 01:01:50
Nemáte někdo na prodej 1 lupen na MELT?

Jinak mám volné místo v autě, tak pokud budete někdo chtít, dejte vědět.

Mail: snowball.k@seznam.cz
Jervin | 15. 01. 2010 | 10:39:03
Melt! festival 2010 - 16-18.červenec @ FerropolisMelt! Festival 2010 - 3 dny, 108.40,- EURO
Melt! Festival 2010 - 2 dny, 86.40,- EURO
Lazar | 16. 07. 2009 | 07:53:00
Cesta na MELT 2009

Hledám někoho kdo má jedno místo v autě na festival MELT 2009, na dopravu příspěvek jistý. Mobil 775292729 Díky
A23 | 15. 07. 2009 | 09:56:08
vyprodano

jaky zakoupit za necele 100eur co to je zanesmysl
pedra | 17. 03. 2009 | 05:25:28
Obsession

Na Jazzanovu muzes i do Akropole 28.5. :)
lenka | 27. 02. 2009 | 03:29:11
Obsession

A jak u tebe? jedeš nebo se zatím rozhoduješ?
Obsession | 27. 02. 2009 | 08:40:03
Lenka

tahle reunion prý nebyla zbytečná, ale věř pisálkům:)
lenka | 26. 02. 2009 | 05:42:01
Oasis????

ehem,ehem. No proč ne...
Jervin | 26. 02. 2009 | 12:11:57
Obsession

Jsme na dovči
ozzby | 26. 02. 2009 | 11:37:56
letos asi take nepojedu.. ale line-up nadhera.. ikdyz kdo vi, zatim chybej jmena pro hlavni koncertni podium..
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:52:18
Říkala jsem si, že ty tam letos díky Aphexovi nemůžeš chybět! máš jiný plán na tu dobu?
Jervin | 26. 02. 2009 | 10:22:48
Obsession

jsem trochu smutný, že nepojedu a zrovna když zase zavítá Aphex ... :( už to plánuji 3tím rokem a zatím se mi to nepovedlo tak snad příští rok :)))
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:10:56
yesss! Aphex Twin a Jazzanova...po těch toužím léta
Honza Kruml | 17. 08. 2008 | 04:36:53
Pristi rok Melt! Hell Yeah! Rozhodne ANO

Malem bych zapomel na Supermayer - Live. Byli moc fajn a navíc meli uzasnej zvuk.
Miss Kittin a Hacker byli ze zacatku fajn, ale po chvilce zacali nudit, tak jsem sel na hlavni stage a kdyz jsem se vratil, tak nudili porad stejne.
Roisin Murphy uzasna, ale na miste kde jsem stal to tak basovalo, ze se mi az srolovaly ponosky a tak jsem se escapoval radeji na bar : )

Co se tyce počasí, tak mohlo bejt huř! Muzu jen potvrdit, ze dest a bourka nas super team jeste vic stmelila. Mlaskani bahna bylo rozhodne prijemnejsi nez pekelny upal, ktery nekteri jedinci zazili minuly rok.
Andrews | 06. 08. 2008 | 11:23:12
Hmm, Sónar... Taky už jsme o tom přemýšleli, každopádně to je víc než lákavá záležitost.
martinah | 06. 08. 2008 | 10:01:48
[b: ozzby[/b:

pristi rok jedeme na sonar takze na melt uz asi prachy nezbydou a kdyz jo videla bych to spis na komornejsi nachtdigital..
ozzby | 06. 08. 2008 | 09:41:06
martinah

na pristi rok uz to chce vazne nakej BigCZcamp.. .-)

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |