FESTIVALY 2021

září
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
02

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
03

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
04

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
05

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
06

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
09

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
12

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LUCERNA MUSIC BAR – OPEN AIR
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
16.6. - 18.6.
23.6. - 26.6.
13.7. - 16.7.
19.8. - 20.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Exit uzavřel line-up další stage

Exit uzavřel line-up další stage
09. 06. 2009   |   Autor: Jervin   |   Komentáře (0)
Poté co se uzavřela jména headlinerů na Main stagei a Dance areně, přichází Exit postupně k odhalování dalších stageí a dalších méně či více slavných umělců. Nyní je známo již sedm z očekávaných 26 stageí. Mezi novými jmeny v line-upu se objevují jména jako Amon Tobin, Buzzcocks, Surkin, Cibelle, Max Romeo, Comeback Kid, The Herbaliser  a mnoho dalších.
Už jen jeden měsíc zbývá do začátku dvou mega mejdanů v jihovýchodnější části Evropy. Ve stejný den odstartují jak maďarský Balaton sound, tak srbský Exit a jedno je jisté. Tento kout Evropy o prodlouženém víkednu do 9.7 do 12.7 bude hodně živý a nabídne více než slušnou porci hudby a zábavy. Posudte sami.

Dosavadní line-up Exitu
Main stage

Korn, Kraftwerk, Lily Allen, Madness, Manic Street Preachers, Moby, Patti Smith, Roots Manuva, The Prodigy, Arctic Monkeys, Andy C & MC GQ, Bryan Gee & Kenny Ken & MC Skibadee, Caspa & Rusko & MC Rod Azlan, Chase & Status, Marky & Dynamite MC, Sub Focus & MC Jakes, Fabio & Grooverider & MC Rage.

Dance arena:
Carl Cox b2b Green Velvet, Eric Prydz b2b Adam Beyer, Etienne de Crecy Live, Gui Boratto Live, James Zabiela b2b Nic Fanciulli, Kissy Sell Out b2b Alex Metric, Loco Dice b2b Magda, Reboot live, Richie Hawtin b2b Dubfire, Sander Kleinenberg b2b Darren Emerson, Sasha b2b John Digweed, Steve Angello b2b Sebastian Ingrosso, Steve Lawler b2b Lee Burridge, Hannah Holland b2b Tayo, Heidi b2b Justin Martin, Paul Woolford b2b Yousef, The Japanese Popstars live.

Exposive stage

Comeback Kid, Walls of Jericho, Death Angel, Deathstars, Kataklysm, Keep of Kalessin, My Dying Bride, May Result, Sabaton, Annathema, The Stone, Vrisak generacije.

Fusion stage
Buzzcocks, Max Romeo, Stalingrad Cowgirls, The Herbaliser, zZz, Delinquent Habits, Lollobrigida, Atheist Rap, Bernays Propaganda, Dubioza Kolektiv, Elemental, Elvis Jackson, Hladno Pivo, Jarboli, Majke, Marčelo, Nežni Dalibor, Orthodox Celts, Partibrejkers, Pop-Ups, Repetitor.

Happynovisad Stage
Surkin, N-Type, Arpiar, Das Glow, Fake Blood, Orgasmic, Sinden.

Suba stage
Cibelle, Amon Tobin, Katia b, Buraka Som Sistema, Cinnaman, Addictive TV, Dj Marfox, Dj Rob Da Bank, Fedayi Pacha, Horkestar, Juha, Knalpot, Macacos do Chines, Modern Quartet, R Point, Ritchaz & Keke, These Monsters, Trio Mocoto, Vuneny.

Elektrarna stage
Faderhead, Colony 5, Bass Funkie, Diplomat & Lloyd Da Zoid, LO-FI-FNK, Symbol One, Näd Mika, Gucci Soundsystem, Alavux, Banana Dave, Vladan Cvetković, Kalson, Zoran Lalić aka Direct Kontrol, Blame, Caligari, Dj Dark Angel aka DeadTrashSuperstar, Dj Retro vs Dj Vito, Dragan Vukmirović, H!, Nekonán, Mixel, MKDSL, Stangliczky Igor, Surreal Eternity, Toby Trashcotheque, Toy Conner, Trike.



Vstup
Vstupenky na čtvrek a pátek stojí 36.7,- euro a na zbylé dny, to je st sobotu a neděli 36.7,- euro. Navíc je možnost stále koupit čtyřdenní za cenu 76.8,- liber v e-schopu www.etickets.to. Na stejných stránkách je možné si zakoupit i ubytování (06.-15.07 2009) v campu za cenu 15.5,- libry.

www.exitfest.org
EXIT FESTIVAL (SRB)

EXIT FESTIVAL (SRB)

Čtvrtek 9. 7. 2009 až Neděle 12. 7. 2009
Předprodej 72,- Liber + poplatky (na 4 dny)
Vystupují:
Moby, Arctic Monkeys, The Prodigy, KoRn, Lily Allen, Manic Street Preachers, Amon Tobin, Mando Diao, Kraftwerk, Eric Prydz, The Herbaliser, Buzzcocks, Patti Smith, Madness, Roots Manuva, Sasha, My Dying Bride, Lo-Fi-Fnk, Max Romeo, Comeback Kid, Surkin, Deathstars, Hadouken!, Gui Boratto, Cibelle, Grandmaster Flash, Walls of Jericho, Kataklysm, Carl Cox, Richie Hawtin, Sander Kleinenberg, Etienne de Crécy, Steve Angello, John Digweed, Sabaton, Sub Focus, Green Velvet, Plan B, The Red Chord, Death Angel, Chase & Status, Loco Dice, Delinquent Habits, Blame, Colony 5, Dubfire, Adam Beyer, Andy C, Steve Lawler, Pandora, Buraka Som Sistema, Magda, Trio Mocotó, Keep of Kalessin, DJ Marky, Katia B, Grooverider, Fake Blood, Kissy Sell Out, James Zabiela, Infest, Justin Martin, Faderhead, zZz, Hladno Pivo, Elemental, SymbolOne, Caspa & Rusko, Cooh, Alex Metric, Paul Woolford, N-Type, Das Glow, Jakes, Dubioza Kolektiv, Partibrejkers, Reboot, Sebastian Ingrosso, Nic Fanciulli, Tayo, Skibadee, Direct Control, The Japanese Popstars, Lee Burridge, Elvis Jackson, Valentino Kanzyani, Fabio, Darren Emerson, Orthodox Celts, Defeater, Rhadoo, Stalingrad Cowgirls, Heidi, Gravity Co., Petre Inspirescu, Overdrive, Majke, Sinden, Kenny Ken, Hatcha, Casketgarden, Atheist Rap, Bambu, Vuneny, Bass Junkie, Näd Mika, Fade, Fedayi Pacha, Orgasmic, MC Rage, These Monsters, Monument, Obojeni program, Rob Da Bank, Yousef, Dječaci, The Stone, Lollobrigida, Diplomat, May Result, Jarboli, Marčelo, Gucci Soundsystem, Confusion, Dagobert, MC Dynamite, Abonos, Draconic, Lockdown, Oblomov, Deadrise, Modern Quartet, Repetitor, Bryan Gee, The Vanguard, Hannah Holland, Dub Rebellion, Stranded, Cinnaman, BERNAYS PROPAGANDA, Horkestar, Rain Delay, MKDSL, Raresh, Descending, Zircus, Sweeper, Dreddup, The Revenge Project, Rising Dream, Dj Vito, Line Out, Kalson, Dj Marfox, Juha, Subotic, Nežni Dalibor, Stangliczky, Vrisak Generacije, Macacos do Chinês, Sopot, Surreal Eternity, Amon Din, Dickless Tracy, DJ Flip, Pop-Ups, alavux, Trike!, Sangre Eterna, Hobson's Choice, Face It, DJ Double B, Hetera, Ormus, Knalpot, Annathema, Takura, H!, Ritchaz & Kéke, Sixth June, Obscured, Marko Nastić, Felony Flats, Slaptrap, Kanal Tvid, kPK, Mekonin, Memlah, Toy Corner, DJ Ahmaad, Gavra, Jan Nemeček, Abdul Tom, Dj Retro, DJ Caligari, Addictive TV, Blank File, Mixel, Mile Hund, Tijana T, Groove Orchestra, polyester shock, Scalameriya, MC GQ, Project m.o:f, Dweal, Never Lost, The Voldera Cult, Sizife, daj kamen!, Nikad Dosta, Noviot Pocetok, High Control, Nadimač, Rod Azlan, Iskaz i Svedoci, Gordan Paunović, Lloyd Harvey, Vladimir Aćić, Dee Face, Vlada Janjić, Dragan Vukmirović, Nikola Majdanović, Vibrator U Rikverc, Banana Rave, Dead Trash Superstar, Smetnjak
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |