FESTIVALY 2020

září
01
02
03
04
05

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

RESPECT FESTIVAL
06

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

RESPECT FESTIVAL
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MAJÁLES OSTRAVA
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.5. - 22.5.
10.6. - 12.6.
17.6. - 19.6.
1.7. - 4.7.
14.7. - 17.7.
22.7. - 25.7.
20.8. - 21.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
8.7. - 10.7.

Bažant Pohoda 2013 – den druhý

Bažant Pohoda 2013 – den druhý
13. 07. 2013   |   Autor: Veru   |   Komentáře (50)
Pátek je za námi a čeká nás poslední den a noc na letišti v Trenčíně. Po areálu se plíží unavení, nevyspaní, ale šťastní lidé. Atoms for Peace odehráli naprosto senzační koncert a k tomu nás dnes ještě čeká Nick Cave And The Bad Seeds. Je čas zmobilizovat poslední zbytky sil.
Jakože nebe v pátek ráno nevypadalo kdovíjak příznivě, nakonec jsme se dočkali i pořádné porce slunečních paprsků. Celý den byl ve znamení svlékání a oblékání, jak střídavě vylézalo a zalézalo slunce. Párkrát trochu zapršelo, ale slunce trávu ihned vysušilo. Bylo to skoro ideální festivalové počasí – žádná vedra, žádné bahno.

Den jsem začala poklidně obcházením stánků a také na úžasné přednášce v Café Európa – O myšlienkách hodných šírenia, společně s TEDx. O chvíli později jsem zase pozorovala fanoušky tanečních kreací Thoma Yorka, jak v Nay Tanečním Domě nacvičují choreografii z klipu Ingenue. Na Pohodě prostě fakt vládne pohoda a brzké odpoledne ubíhá v líném tempu.

Mým prvním koncertem jsou francouzští mladíčci Naive New Beaters, ze kterých čiší upřímná radost z toho, že můžou na Pohodě zahrát. Kombinace rapu, popu a elektro-house mě konečně doopravdy probouzí. Přecházím k Orange Stage, kde už hraje Sam Lee se svou kapelou. Ten Sam Lee, který byl za svoje album Ground of Its Own loni nominován na Mercury Prize. Pro mě osobně je to objev letošního festivalu. Jeho britský folk je citlivý a Sam zpívá jakoby mimoděk. Vypadá, jako by ho to nestálo vůbec žádné úsilí a jako by to byla ta nejpřirozenější věc na světě. S širokým úsměvem si užívá každý tón houslí, violoncella a ukulele jeho doprovodné kapely. Byla to nefalšovaná a pekelně nakažlivá radost ze života.

Na švédskou zpěvačku Karin Park jsem se hrozně těšila už od doby, co jsem ji minula na posledních Electronic Beats v Praze a taky poté, co vyšel skvělý singl Mayi Jane Coles „Everything“. A i přesto zvládlo její vystoupení předčit všechna moje očekávání. Karin naprosto sebevědomě nastoupila na podium v poměrně odvážném outfitu a na neuvěřitelně vysokých podpatcích. Vzhledově jako taková černovlasá Robyn, hlasem bych si ji skoro spletla s Karin Dreijer Andersson. Švédky se prostě nezapřou. Na podiu doprovázená svým bratrem – bubeníkem Davidem, který zase vypadal jako švédská obdoba Kurta Cobaina. Vrcholem jejího ekcentrického vystoupení, s klávesami zavěšenými kolem krku, byla publikem skvěle přijatá hitovka Restless.

Trevor Powers aka Youth Lagoon ve Space Aréně spolehlivě odehnal všechny fanoušky rytmických kytarovek a přitáhl to největší hipstří jádro. Jeho dream-pop je sice na první poslech nenáročný, aby ale fungoval, musíte se jím nechat pohltit a úplně zapomenout, co se děje okolo vás. Nebylo to snadné, ale stálo to za to.

Už se schylovalo k sedmé hodině a celý areál se začal shromažďovat před hlavní Bažant Stagí. To napovídalo jediné – blíží se koncert Bloc Party, další britské kytarovky. Slunce se zrovna rozhodlo přibližovat k obzoru, mračna se rozestoupila, zavál čerstvý větřík. Je to ta pravá festivalová atmosféra. Válím se po trávě ale stejně mi to nedá, abych si aspoň nohou nepodupávala a hlavou nekývala. „This Modern Love“, „Octopus“ a „Banquet“ byly ty písně, které působily největší pozdvižení. Leckoho také rozesmál kratičký cover „We Found Love“ od Rihanny.

Kate Nash na tiskovce působila hrozně mile. Přišla v zahalujících černých šatech a vínovém širokém klobouku a pořád se jen usmívala. Roztomilost jí nechyběla ani při rozhovoru pro Radio FM hned poté. Na konci dostala darem růžové kalhotky a slíbila, že při koncertě je určitě bude mít na sobě. O pár hodin později stojím před Orange Stage a nevěřím svým očím. Avizovaná proměna z indie-popové dívenky v garážovou punkerku je opravdu extrémní. Kate řádí jako splašená a kdybych ji předtím na tiskovce neviděla tak upřímně o tom mluvit, myslela bych si, že to jenom hraje. Když ke konci skočila do publika, což mají interpreti zakázané, sekuriťáci byli opravdu rozzlobení. Dočkali jsme se tedy hlavně skladeb z posledního punkového alba Girl Talk – třeba „OMYGOD!“. Při „Fri-end?“ Kate vřískala jako by ji na nože brali. „Stop being a dickhead!“ – jak já té holce rozumím! Myslím, že Kate v každé ženě nutně musí probouzet ty emoce, které jsou společenským tlakem podvědomě potlačovány. Je to feministka jako vyšitá.

Další Švédka a samozřejmě moje další velká oblíbenkyně Jonna Lee se svým elektronickým projektem iamamiwhoami vystoupila také ve Space Aréně. Už na Youth Lagoon jsem koukala, co se to tam za podiem staví. Jonna pro svojí show používá velikou krychli s průsvitnými stranami a stroboskopem uvnitř. Sama přišla oděná pouze do černé přiléhavé kombinézy, ke které kontrastovaly její dlouhé a husté blond vlasy. Její postava je neskutečná a vypadala jako nějaká komiksová superhrdinka. Já se ale těšila na jiný outfit, který známe z videí k písním jejího loňského alba Kin – tento outfit pracovně nazývám smeták. Dlouhé světlé třásně jako z mopu nebo z koberce jí vlajou podobně jako vlasy. Jonna tancuje hrozně divně a nikdo z publika z ní téměř nemůže spustit oči. Vysoký hlásek a beaty až mám pocit, že se mi rozskočí srdce – to je podstata neobvyklého zážitku s iamamiwhoami.

Po celém dni jsem už hrozně unavená, teď je ten pravý čas na kávu a energy drink. Atoms for Peace. 1 album – miliony fanoušků. Popsat tento dvouhodinový koncert by asi vydalo na samostatný rozsáhlý report. Prostor před hlavní stagí se zaplnil k prasknutí a davem hýbalo vzrušení z toho, co máme za chvíli zažít. Atoms for Peace je kapela snů – Thom Yorke a Nigel Godrich z Radiohead, Flea z Red Hot Chilly Peppers a Joey Waronker z R.E.M. Když se sejdou takhle vynikající hudebníci, zákonitě z toho nemůže vzejít nic špatného.

Krátce po jedenácté všichni vbíhají na podium a publikum jásá. Thom Yorke nemá v plánu promarnit ani minutu, jeho charakteristický hlas se rozléhá ve vlnách a on zároveň stíhá perfektně ovládat kytaru i předvádět svoje typické yorkeoviny. Když zrovna netančí, hraje na piano, jako například v písni všech písní „Ingenue“. Hotový eargasm, hudební extáze a to myslím, že mluvím za všechny ty desítky tisíc návštěvníků. Všechna únava je pryč, jsem naprosto pohlcena Fleovou perfektní basovou linkou. Album Amok na dvě hodiny nevystačí a tak setlist tvořily také skladby z Thomova sólového alba The Eraser. Tohle album bylo vlastně důvodem, proč se všichni hudebníci poprvé sešli. Dvakrát se Atoms for Peace nechali přivolat zpátky na podium a show zakončili dvojicí písní „Black Swan“ a „The Eraser“. Byl to jednoznačně jeden z koncertů, na který se nazapomíná.

Noc ještě nekončí i když moje tělo už mi ten spánkový deficit dává pěkně sežrat. Vynechat francouzské duo Justice by ale byla osudová chyba. Včera jsem napsala, že The Smashing Pumpkins by mohli závidět Major Lazer jejich publikum. Dnes by ale Major Lazer mohli závidět Justice. Perfektní DJ set obsahoval jak skladby vlastní („Civilization“, „D.A.N.C.E.“), tak cizí („The Bay“ od Metronomy, „Move your feet“ od Junior Senior nebo třeba „Rasputin“ od Bony M). Tancovali snad úplně všichni a Justice touto skvělou párty zakončili druhý festivalový den.
BAŽANT POHODA (SK)

BAŽANT POHODA (SK)

Čtvrtek 11. 7. 2013 až Sobota 13. 7. 2013
89 EUR
Vystupují:
Atoms for Peace, Nick Cave & the Bad Seeds, The Smashing Pumpkins, Amon Tobin – Two Fingers DJ set, Peaches, Kaiser Chiefs, Justice DJ set, Bloc Party, Kate Nash, Major Lazer, Orquesta Buena Vista Social Clob, Tony Allen, Bonobo, SBTRKT DJ set, Diplo, Beak>, Erol, Django Django, Ondatrópica, O. Children, Quantic, Anthony Jospeh & The Spasm Band, Karin Park, Sam Lee & Friends, Naive New Beaters, A.K.A.C.O.D., Cathy Davey, Ewert & the Two Dragons, Babzlon Circus, Iamamiwhoami, Bonga, Mixhell, Che Sudaka, Kouyaté-Neerman, Hermeto Pascoal, SAZ, Za!, Dengue Fever, Youth Lagoon, MØ, Maia Vidal, Kiril Djaikovski, Café Aman Istanbul, Skip & Die, Asgeir Trausti, The Bots, Batida, Beware of Darkness, Radiomatic, Šutka Roma Rap, Dubioza Kolektiv, Pražský výběr, Midi Lidi, Prago Union, Zrní, Skyline, Xavier Baumaxa, Bratři Ebenové, Ventolin, Kyklos Galaktikos, My Dead Cat, Ghymes, Vec, Para, Andrej Šeban Band, Kubo Ursiny a Provisorium, Polemic, Bratislava Hot Serenaders, Zlokot, Tibor Holoda, Modré Hory, AMO, Davová Psychóza, Purist, Walter Schnitzelsson, Symbiosis, Malalata a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Tereza | 14. 06. 2015 | 08:47:31
Pohoda 2015

Ahoj, Koupím lístek na Pohodu 2015.
pište na: terezabicer@gmail.com

Kuba | 21. 03. 2015 | 10:12:08
Ahoj,
prodám lístek na Pohodu 2015, cena 1700. Pište na saphirwbk@seznam.cz

werrily@seznam.cz | 18. 06. 2014 | 11:50:15
Koupím lístek na Pohodu, werrily@seznam.cz. Děkuji
Tom | 09. 03. 2014 | 05:15:32
Druhý červencový víkend ;-)

Hell | 11. 07. 2013 | 10:27:22
Listek Pohoda za 1500

Prodam listek na Pohodu za 1500, predani dnes v Praze. hestup@centrum.cz
elias | 07. 07. 2013 | 07:30:05
Prodam 2 listky na Bazant Pohoda 2013

PRODANO!!! PRODANO!!! PRODANO!!!

elias | 04. 07. 2013 | 08:14:31
Prodam 2 listky na Bazant Pohoda 2013

Prodám 2 lístky (permanentky) na festival Bažant Pohoda 2013 11.7.2013 - 13.7.2013. Cena 1750Kč/ks. Osobni predani v Praze. tel.606 741 848
Anonymni | 21. 06. 2013 | 02:47:47
Vyhrále jsem ho a jsem z ČR, takže pro mě nepoužitelný. Poslala bych na dobírku. Zaručuju se za pravost :). Zda méte zájem napiště mi na viktorievernerova@seznam.cz
marthy | 02. 07. 2012 | 06:08:51
PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012 oprava

PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012
Mam na prodej 4.vstupenky na tento festival,ktery se uskutecni v Trencine,jen nejlepe vsechny dohromady,predani je mozne po domluve na morave-nejlepe Olomouc,Ostrava,Brno,Slovensko uchov,Trencin nebo blizko ceskych hranic.

Cena CR:1800kc/kus,pri odberu vsech 4.kusu najednou cena za kus 1650kc


Cena nyni v preprodeji v cz:2300-usetrite 500kc na listku

tel:773 260 331
marthy | 02. 07. 2012 | 04:30:38
PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012

Mam na prodej 4.vstupenky na tento festival,ktery se uskutecni v Trencine,jen nejlepe vsechny dohromady,predani je mozne po domluve na morave-nejlepe Olomouc,Ostrava,Brno,Slovensko uchov,Trencin nebo blizko ceskych hranic.

Cena CR:1800kc/kus

Cena SK:80 EUR

Cena nyni v preprodeji v cz:2300-usetrite 500kc na listku

tel:773 260 331
Anonymni | 02. 07. 2012 | 01:52:34
Bažant Pohoda (Praha) SLEVA!!!

Prodám 2 vstupenky na Bažant Pohoda festival který se koná 5.-7.7. na Letisti Trencin na Slovensku.
Cena za kus 1100,- (Za původ se zaručím!!!)
Předání osobně v Praze

PRODÁNO!!!

Email: melyone@seznam.cz

Telefonni kontakt: +420 720 616 938
Anonymni | 30. 06. 2012 | 08:57:41
Bažant Pohoda (Praha) SLEVA!!!

Prodám 2 vstupenky na Bažant Pohoda festival který se koná 5.-7.7. na Letisti Trencin na Slovensku.
Cena za kus 1100,- (Za původ se zaručím!!!)
Předání osobně v Praze

Email: melyone@seznam.cz

Telefonni kontakt: +420 720 616 938
melyone | 28. 06. 2012 | 09:29:53
Bažant Pohoda (Praha)

Prodám 2 vstupenky na Bažant Pohoda festival který se koná 5.-7.7. na Letisti Trencin na Slovensku.
Cena za kus 1500,- Při odběru obou dvou SLEVA 100,- (Za původ se zaručím!!!)
Předání osobně v Praze

Email: melyone@seznam.cz

Telefonni kontakt: +420 720 616 938
Evicka | 27. 06. 2012 | 02:25:18
Bažant Pohoda - vstupenky

Prodám 2 lístky na festival Bažant pohoda - 1ks 70 EUR nebo 1750 Kč.

Předání v Praze nebo na dobírku.

Email: evajzza@email.cz

Tel: 774 344 300

Eva
tomane | 27. 06. 2012 | 12:39:29
Bažant Pohoda

Prodám 8 vstupenek na Bažant Pohoda festival (5.-7.7., Letiste Trencin).

Cena: 1-4 ks = 70 EUR (1800 Kč), 5-8 ks = 60 EUR (1550 Kč).

Osobní předání v Praze případně po domluvě i jinde.

Email: Tomas.Fojt@kcc.com

Telefonni kontakt: +420 724 361 827
cube123 | 05. 06. 2012 | 11:01:52
prodam vstupenky

jestli máte zájem někdo kupit lístky na http://www.pohodafestival.sk/ tak mám možnost prodat 2 lístky .. Jeden lístek stojí v předprodeji 85€(cca 2167kč), na místě 99€(cca 2524kč)...Jeden lístek prodám za 1500kč
specha to sem z ostravy a nejlepe obe dve najednou nejlepsi by bylo este dneska muj email je jstrba@centrum.cz
Kostel30 | 04. 06. 2012 | 08:02:48
Pohoda

Prodám 2* vstupenky na Pohodu. Cena dohodou

email: kostelinhoo@centrum.cz
tel: 731 648 146
mastermind | 13. 05. 2012 | 04:27:48
letos je pohoda hodně luxusní: Orbital, Chase & Status Live, Aloe Blacc, Caribou, Yann Tiersen, DJ Die & Jenna G., Portico Quartet, Eskmo, Femi Kuti, Emika, Hypnotic Brass Ensemble, Movits!, Submotion Orchestra, Hugo Mendez aka Sofrito....tohle všechno bych chtěl stihnout!!!
Anonymni | 13. 05. 2012 | 08:35:46
pohoda je shit letos.
Anonymni | 13. 05. 2012 | 08:09:35
PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012

Mam na prodej 2.vstupenky na tento festival,ktery se uskutecni v Trencine,jen vsechny dohromady,predani je mozne po domluve na morave-nejlepe Olomouc,Ostrava,Brno,Slovensko uchov,Trencin nebo blizko ceskych hranic.

Cena CR:2000kc/kus

Cena SK:80 EUR

Cena nyni v preprodeji v cz:2300-usetrite 300kc na listku

tel:773 260 331
eskmo | 03. 04. 2012 | 03:24:01
jesupr!
Anonymni | 23. 02. 2012 | 12:21:30
nic moc....neznám....zatim Pohoda nic moc....Madari mají již Korn,Placebo..
Moderátor | 23. 02. 2012 | 12:06:33
další potvrzená jmén

Public Enemy, White Lies, S.C.U.M., Guillemots a Dry the River
. | 09. 02. 2012 | 09:35:12
zatim nic moc...dosla love??
vvvojto | 26. 07. 2011 | 09:30:07
sziget listky

Predam dva listky na Sziget Festival 2011, listky su na 5 dni bez campingu, povodna cena 170 Eur/kus.
Pozadujem len 130 za kus!!!, len spolu.
vvvojto@azet.sk
Jedna paní povídala | 15. 07. 2011 | 12:07:09
Slabší zvuk Moby

To že na Mobym byl slabší zvuk je zapříčiněno tím, že osobní zvukař Mobyho i sám Moby radši zvuk zeslabí, než aby byl přemrštěně nabasovaný a zkreslený. Takže já byl spokojený. Na takovém koncertě jde o zvukové niance a ne o sílu zvuku
mashos | 06. 07. 2011 | 08:45:52
ahoj koupim lstek na ohodu nelepe predani v brne zitra nebo jeste dnes:)) cenu nabizim do 2300kc dekuji za nabidku na tel 736539980
Lucka | 05. 07. 2011 | 07:24:58
Permanentky jsou už prodané.

Díky za zájem, permanentky jsou už prodané. Přeji Všem ať si užijí skvělou POHODU!

Lucka | 02. 07. 2011 | 02:22:59
Prodám 2 permanentky na POHODU

Nabízím 2 permanentky na skvělý Festival POHODA. V předprodeji jsou již vyprodané. Nejraději osobní předání v Brně. Cena dohodou - nabídněte.
E-mail: normalnilucka@seznam.cz nebo tel.:777908861.

Josef | 29. 06. 2011 | 03:45:09
jeste k nize polozonemu prispevku

Jsem z Prahy :)
Josef | 29. 06. 2011 | 03:41:35
prodam dva listky

Ahoj, nemuzu kvuli praci jet na Pohodu. Ač jsem je vyhrál, tak nabizim dva lupeny, jeden za 1000 kč. Piste na newlaw.sound@gmail.com Josef
fia | 29. 06. 2011 | 08:27:36
lístky

sháním lístky na Pohodu... hrozně nutně... zaplatím cokoliv :D ozvětě se mi na číslo 733214130
ťapalsky | 22. 03. 2011 | 10:15:31
Pohoda!

Exit! nebude bude Pohoda!!!!

u | 17. 03. 2011 | 09:28:13
nás

tu takovýdle směřování prostě nemáme, čili 2 x potleskat - minimálně ! (srovnej se všema votvírákama, hrachovkama, rfp, atd)

fx | 16. 03. 2011 | 08:23:55
Tak z mé strany totální a neskrývané nadšení... M.I.A, Imogen Heap, Lamb, Moby, Portishead.. Už kvůli těmhle pár jménům to stojí za to :-)

Martin11 | 20. 07. 2010 | 11:38:59
podekovani

Byl sem letos poprve diky Leftfield ktere videt live byl muj zivotni hudebni zazitek. musim slozit velkou poklonu a podekovani vsem organizatorum za opravdu skvely festak s neopakovatelnou atmosferou . je pravda ze kdo byl jednou musi za rok znovu a ja nejsem vyjimka takze za rok dovi :)
Fish | 19. 07. 2010 | 09:47:20
to lks: myslím si, že to tak nebylo CC byli v O2 od desíti před Danem Le Sacem :))

lks | 18. 07. 2010 | 07:32:16
chybka

Crystal Castles byly v otevřené Garnier aréně, ne v O2 stanu :))

David | 16. 07. 2010 | 09:08:34
Pohoda

Absolutní pohoda jako každý rok!!! :-)

r.o.n.n.y | 12. 07. 2010 | 10:30:23
pohoda 2010

[b: Leftfield - Pohoda 2010 sestrih HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=u_iBpFMMxzQ&feature=channel
---------------

[b: Scissor Sisters - (I Don't Feel Like Dancin' ) - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=oBvyTKqJk1g&feature=channel
-----------------
[b: Digitalism(dj set) - Pohoda 2010 sestrih HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=rNXILAzsib4&feature=channel
-------------------
[b: Max Romero - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=kTkZe7gE8s0&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=v6HPuF79Scc&feature=channel
------------------------
[b: Klaxons - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=Fl_JP53VonA&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=vdPIT4QXHtc&feature=channel
---------------------
[b: Ian Brown - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=R3519EPNkZA&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=RAv6gcxTC5A&feature=channel

------------------------
SegaC | 12. 07. 2010 | 08:33:05
Pohoda 2010!!! SUPER!!!

Pohoda 2010 - SUPER, FANTAZIA, KRASA, I LOVE POHODA

cube | 07. 07. 2010 | 09:56:39
dfbsadb

nemuzu se dockat.... kdo nadava na line up je komercne zaujaty barbar!!! kdybych chtel jen parit na stageich tak mam prebouchany plan na cely vikend... jsou tam luxusni zalezitosti!!! pojdme pohoda po 6té!!!

Andy | 16. 06. 2010 | 01:07:53
prodam vstupenky

cena 1400kc,tel:723 660 954
Vadim | 11. 06. 2010 | 03:06:52
Aj trocha kritiky

Kam sa vlastne pôvodne hudobný fest. Pohoda uberá ? Kolotoče ?/už aj pre dospelých/ omša ? a spústu ďalších ,,hodových" atrakcíí , už je toho taká všehochuť až sa mi to zdá celé zhovadilé /prepáčte za výraz/ a to nehovorím o výbere kapiel. P.S. Kapely domáce sú každý rok tie isté !!!

Rishule | 03. 02. 2010 | 06:03:10
Loni sem od tama odjizděl totálně vyřízené, letos to zapíchnu na NZ dřív, abych nepřišel o tentok svátek festivalový potažmo hudební...
Vlasta | 02. 02. 2010 | 06:22:10
hodně sil a štestí ... určitě se budu snažit znovu dorazit :D
500ml | 03. 10. 2009 | 10:04:16
..LXS

..ani newiite jag raad toto cztu !! =)
..tagze narok na letisku !! ;)-
..uz by to aj mohlo byt nemysliite ?!?! ;D
Macio | 02. 10. 2009 | 02:36:18
Super, držím palce!!!
mira | 02. 10. 2009 | 09:45:16
Velký respect

Děkuji pořadatelům za to že prežili krizi středního věku-období po poslední pohodě nebylo nejjednoduší pro jejich životy a proto jsem velice rád že našli motivaci jít dál. THX Mira
kubino | 01. 10. 2009 | 06:59:14
pohoda bude!!!

preju hodne stesti,lepsi festival jsem nezazil...

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |