FESTIVALY 2021

březen
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.5. - 22.5.
10.6. - 12.6.
17.6. - 19.6.
1.7. - 4.7.
14.7. - 17.7.
22.7. - 25.7.
20.8. - 21.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
8.7. - 10.7.

Melt XV. – z rezavé vůle král! (část 2.)

Melt XV. – z rezavé vůle král! (část 2.)
20. 07. 2012   |   Autor: stolda   |   Komentáře (50)
Novinky, invence a inovace. Na straně jedné v podobě hudebních žánrů a produkce. Na straně druhé v přístupu návštěvníků, posluchačů a pořadatelů. Bez špetky obměny mají věci tendenci zreznout zakrnět. V železném městě jsou na rez pouze těžební titáni. Vše ostatní prochází pravidelnou údržbou a obnovou…
Kdo pozdě chodí, nejspíš se zasekl v kempu
Jak už to tak bývá, letní festivaly nejsou pouze o hudební produkci přímo ve festivalovém areálu a Melt! není žádnou výjimkou. Od sobotního rána, to jest 7:00 do pondělního poledne, to jest 12:00, je vně areálu vytvořena Sleepless floor, na které se o žezlo v podobě mixážního pultu střídají zástupci několika věhlasných světových labelů a projektů. Letos například Freude am Tanzen, Permanent Vacation a tradiční zásobovači berlínští BPitch a kolínští Total Confusion. Zde a také v kempu na několika místech zároveň nezastavitelně prosakoval na povrch nový styl. No, vlastně staronový. Nebo ještě lépe řečeno, ukazoval, kolik si za poslední rok získal masové obliby. House s disco prvky, tracky disco éry 80. let se současnými aranžemi. Stručně a jasně: minimale těš se, nu-disco je na hranicích...

melt

Na obhajobu této módní vlny je potřeba podotknout, že je to trend příjemně poslouchatelný, nenuceně tančitelný a chytlavě létatelný. Kvůli partičce spolutáborníků, kteří si užívali sobotní "létací" odpoledne plné emotivních deep housových tracku, jsme se nechali unést do tak dalekých mikrospánků, až jsme propásli jednoho z nejvýraznějších zástupců nadcházejícího stylu, kterým je Todd Terje. Naštěstí se o štafetu našeho požitku, se vzrůstající tendencí postarali Permanent Vacation, Tale of Us a především Dixon, který předvedl pravděpodobně nejzajímavější djský set v průběhu celého festivalu.Abych ovšem neutíkal od tématu, je nutné zmínit, že při cestě z parkoviště do Ferropolis bylo lákadel na neplánovanou zastávku více než požehnaně. Kromě zmiňovaných provizorních stanových stageí s reproduktory na baterky se s přibližujícím se areálem dostávalo na mnohem sofistikovanější systémy. Ve druhém kempu se, u stánku s dobíjením mobilů, tloukli fanoušci dubstepu a techna. O pár desítek metrů dál se na pláži roztáčelo party a tlouklo se do popelnic. A nedaleko břehu Gremminer see očišťovali kolemjdoucí členové hnutí Hare Kršna, kterak tloukli do bubínků a vyzpěvovali mahámantru.

Když je míchání pro smích
Ono toto tvrzení zase není myšleno nijak výsměšně. Jenže na Melt!u (a nejen na něm) už jednoduše nestačí pouze djing. Vložením cd do playeru (kontrolerové a vinylové nadšence nechci opomenout, jen bude tato formulace zřejmě rychlejší), srovnáním rychlostí a překrytí beatů může kdekdo považovat za vrchol invence a umění. Jenže tak to dnes už příliš nefunguje. Pokud nechcete oslnit náctileté na vesnické tancovačce. Tak to zřejmě chápou i samotní dramaturgové festivalu Melt!. Pokud už nějaký dj "pouze" míchal, snažil se zanechat v posluchači zážitek alespoň výběrem tracků. A to se dokonale povedlo již jednou zmiňovanému Dixonovi, Francouzi Agoriovi. Z osobního pohledu trochu překvapivě, zahrál velmi dobře Dave Clarke a již tradičně Adam Beyer.

Přechod mezi djingem a klasickým živým hraním zaznamenali na Melt!u mimo jiné chlapíci, kteří toho měli více či méně do činění s Richie Hawtinem a jeho labelem Minus (samotný Hawtin vybíral učinkující na Big Wheel stage na nedělní program). Mathew Jonson předvedl svůj klasický euforický, meziplanetární live trip plný jeho nové i starší tvorby. Psychedelický Learning to Fly nebo temný Symphony for the Apokalypse samozřejmě nemohly chybět. Matador, vlastním jménem Gavid Lynch, je nastávající techno / minimal techno hvězda, která svou produkcí pobláznila svět. Jeho tracky se hrají již delší dobu, ale EP Spooks doslova trhá hitparády. A takovou mini Top 10 hitparádu připravil ve svém liveku. Korrado, Kenekt, Klay a mnoho dalších.Dalším a zároveň posledním vrcholem narozeninového Melt!u byly chlapíci Skinnerbox (z časových důvodů jsme si nechali třešničku na dortu Ellen Allien na příští rok). Taktéž live set vedený v podobném duchu jako Jonson s Matadorem, rozparádil v tu chvíli již přeplněnou Sleepless floor. V areálu se již schylovalo k úplnému konci a "venku v plechové boudě" (to proto, že si tato stage prošla nejprogresivnějším vývojem ze všech - z nechtěného pódia pro nespavce až do podoby rovnocenného zvukového systému) se nashromáždil dav, který byl zvědavý především na BPitch sestavičku s Ellen Allien v čele. Elektrizující pohled z vršku za pódiem do přeplněného písčitého údolí při tónech projektu Skinnerbox. Zejména druhá polovina a obzvláště posledních deset minut byl pro nás nejkrásnější možné rozloučení s patnáctým Melt!em.Jenže po semi-live projektech jsou tu ještě ty full-live. A v tom případě musí přijít řada na Elektro Guzzi - Každý by měl mít 3 rakouské kámoše... Pánové předváděli, jak by mohla vypadat budoucnost techna. Sombrero smekám a hluboce se klaním. Oni a BBT ensamble dokazují, že taneční elektronická hudba se nemusí tvořit jen s klávesnicí. Velkou kaňku, kterou si Elektro Guzzi vůbec nezasloužili, byl téměř prázdný stan Gemini, jenž se sice v průběhu jejich jamu nepatrně zaplnil, nedosahoval však ani čtvrtinové kapacity jako například při vystoupení Lany Del Rey...Jsem Ir... A taky jsem i robot
Rovnice hipster a Melt! je nejspíš taktéž minulostí. Tedy pokud si pojem vyložíme podle odborného slovníku. Struktura návštěvníků se zdá být více vyspělá než samotní posměváčci nezávislých průkopníků. S každým, s kým jsem měl možnost pohovořit prokázal velmi silnou znalost hudebního prostředí, ve kterém se pohyboval. I fyzicky tam lidé vypadali vyspělejší a i přes šílený outfit sálalo, že mají všech pět pohromadě. Možná práce ochranky, možná práce zdravotníků, možná odklon o tradičních scén elektronických festivalů plných dehydratací, kolapsů, užvýkaných sanic a nepřítomných pohledů. A pokud už něco podobného přijde, je s lidmi rozhodně zábava. Jako například neznámíý Ir, který dokázal dlouhé hodiny tančit jako robot a vykřikovat dvě jednoduché fráze. Jsem Ir a jsem i robot!

Možná by pro letošní rok bylo výstižnější pojmenovat jej Cirkusový. Bláto z páteční noci, pozitivní myšlení, praktické pomůcky a nějaké to posilňovadlo vytvořilo v hlavách a oděvech návštěvníků naprosto dokonalé kreace. Darth Vader, Batman, Joker, již zmíněné použitá hygienická potřeba. Fosforové barvy na tvářích, oděvech, nafukovací zoologické zahradě, deštníkách i narezlých obrech. Velmi rozmanitý dav ve všech stanech a pódiích. Vlastně by bylo ještě přesnější tvrzení: Namoklý Cirkus. Páteční vydatný déšť, praktické piliny a následné další spršky daly průchod reakci, která především pod Takrafem zajistila vznik směsí a vůní, které až příliš přesvědčivě připomínaly cirkusové šapitó.
Lekce marketingu a festivalové organizace

Ať už si to kdokoliv připouští nebo ne, na náladě a atmosféře festivalu se do výrazné míry podílejí její organizátoři. Zde, ve Ferropolis, se dlouhodobě jedná o velmi nadprůměrnou práci. Co se týká technického zázemí, jak hudebního (bez chyb - alespoň v naší přítomnosti) tak provozního, patrné jsou vesměs pozitivní prvky. Samozřejmě, negativa se vždycky najdou - relativně malý počet toalet v areálu (nelze zde mluvit o toi-toi, jelikož jsou v areálu zařízené klasické, pevné wc), který se rok od roku nezvyšuje. S očekávaným deštěm se předpokládala zásoba volných pláštěnek, která byla sice vytvořena, ale na skladě prodejním. Možná až úzkostlivě vysoké ceny vody, alkohol byl myslím v běžných mezích. Několik zásahů do time-tablu a nedostatečná informovanost přineslo drobný chaos a promarněná vystoupení. Nedělní vyčerpání bankomatů předcházelo hodinové čekání na jediný provozuschopný bankomat ze čtyř avizovaných. Řádka by se zřejmě mohla rozšířit brainstormingem několika dalších přítomných, ale o to tu nejde a ani v budoucnu nepůjde, protože ve srovnání s klady se jedná o marginální záležitosti. Navíc indie na jevišti a také ve stáncích s jídlem….

melt

Z hlediska kempování také nelze vyčítat nic zásadního. Pokud bych se pustil do hodnocení (kemp u silnice a parkoviště, další kempy směrem k areálu se zdály být více punkovější) nelze vytknout téměř nic, kromě nedostatku prostoru pro stan už v průběhu pátečního poledne. Doporučení pro zájemce o ročník 2013: pro nalezení dobrého a volného místa v kempu je lepší dorazit už ve čtvrtek a třeba si vystřihnout i pre-party. Jinak v celku nic překvapujícího - Oproti minulému roku téměř nic.

Co je ovšem velmi zajímavé a dost možná pro většinu návštěvníků nepostřehnutelné je práce hlavních partnerů festivalu. Především dvě oděvní, resp. jedna oděvní a druhá obuvní společnost dokázali využít potenciál na 120 %. Zejména obuvní společnost se svým projektem "Show me yours" dokázala posunout atmosféru a outfity návštěvníků o stupeň výše oproti normálu. Jaká příjemná změna oproti nudnému a nechtěnému roznosu letáků.

Zdroje fotografií: Jan Kapitän, Stephen Flad, Jule Müler použité z oficiálního webu festivalu www.meltfestival.de
MELT! (DE)

MELT! (DE)

Pátek 13. 7. 2012 až Neděle 15. 7. 2012
vyprodáno
Vystupují:
Mathew Jonson, Seth Troxler, Oliver Koletzki, Tale of Us, Riton, John Talabot, Jacques le Cont, Electro Guzzi, Gossip, Ricihe Hawtin, Justice, M83, Modelselektor, Peterlicht, Plan B, Adam Beyer, Banga live, Bloc Party, The Bloody Beetroots, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Dave Clarke, Maya Jane Coles, Destroyer, Dillion, Dixon, Ellen Allien, Flux Pavilion, Laurent Garnier pres. LBS, Gesaffelstein, The Rapture, Sebastian, Sebo K, Claude Von Stroke, Switch, the War On Drugs, The Whitest Boy Alive, Todd Terje Two Door Cinema Club, U.V.M., Hipstery, Casper, Niki and the Dove, Boy, Chairlift, Austra, Twin Shadow, Yeasear, Frittenbude, Cizizens, Rufus Wainwright a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
DJ.DDT | 30. 07. 2013 | 08:32:40
1:záměna Jessie Ware za Jamie Woona(dost fatální)!
2:too deadly warm weather is no good,too..
3:letos stál line-up za nic,prto byla vyprodáno až 2,5 dne před rozjezdem festu(bývá ovšem 2,5 měsíce)
4 tázka ubytování-co na to google earth?
5.letos jsem vynechal,ale příští rok,pokud tedy zas nepozvou Everything Everything,ZNOVU

. | 30. 07. 2013 | 07:24:46
To je německo, ne hloupé česko...
tlem | 29. 07. 2013 | 01:10:30
super-díky!

ab | 31. 10. 2012 | 08:23:03
ahoj, mam dotaz na ty co uz nekdy na Meltu byli - jak jak jste resili ubytovani? je tam pouze stanove mestecko, nebo se da nekde normalne ubytovat (hotel, motel, ubytovna, soukromi)?
DJ.DDT | 24. 07. 2012 | 02:37:28
Adam Beyer zahrál nejlépe z festivalu Svojšice v obrovské konkurenci,ale například v italském Cocoricu byla zejména první hodinka setu celkem dost nezajímavá.Ovšem Melt! mu též vyšel.Kdo tam nebyl,má možnost různé záznamy shlédnout v těchto dnech na ZDF-Kultur,ale to zcela nejzajímavější tam určitě neuvidí.V Intro stanu totiž kamera nebyla..Natočit takové labužníky zvuků Niky And The Doves(Bat For Lashes,Little Dragon,Kate Bush,Stevie Nicks,The Knife,Björk nebo Prince dohromady),\"Ladyhawke současnosti\",dále Twin Shadow(svěží jako před lety Bloc Party),dream-pop z Walesu Man Without Country ala Dream Academy,křehce indie-popové děvenky Boy nebo něco na způsob Two Door Cinema Club,partičku The Cast Of Cheers nebo i z Čech známé šprýmaře a ironiky Bondage Fairies,by určitě bylo lepší,než věčně ukazovat na image postavenou,průměrnou kapelu Gossip!Co naopak vidět lze z toho,co zato stálo jsou Chairlift s kráskou z 19.století v čele,Destroyer,který mě živě svým stoickým vystupováním,špatnou intonací a hrou bez nasazení narozdíl od studiovky roku Kaputt trochu zklamal a The Jezabels,jejichž zpěvačka vizuálně i vokálem dost připomínala divu počátku éry MTV před 30 lety Pat Benatar.Jejich kytarista vazbil podobně jako schopný chlapec o den později v Berlíně na koncertě u známého mostu jinak nezajímavých Frankie Rose.Zahájení a počáteční průběh festivalu byl netradičně slabý se jmény živě příšerných M83,kýčovité Little Boots,dále všemi hrůzami na hlavním podiu mimo Caribou(sorry,The Rapture,ale to nestačí!),mnou nepochopeným floutkem Jessie Ware(ale ta basistka),stejně tak v jiné rovině Dillon(bez basistky),podtrženo Markusem Kavkou,který je jen uznávaným moderátorem.Loni vycházel každý den festivalový zpravodaj,smělo se na obludy a zvuk neputoval od podia k podiu,začínalo se včas a ne o 20 minut později,ochranka poslední den nevpouštěla až s 90 minutovým skluzem a ony pláštěnky byly zdarma.Letos nově přibylo dvou pláten u hlavní stage,rozšířil se prostor vzadu u velkého kola,kde bylo postaveno cosi na způsob hradeb jako z polysterenu s nočním psychedelickým účinkem,který měl účinek na menší část návštěvníků,kteří většinou,jak už to v Německu bývá,lemcali jen pivo a o nic víc se nesnažili.Nejvíc byli letos všichni patrně u vytržení z toho,že mohli živě spatřit,nebo se s ní rovnou vyfotit-Lana Del Rey!Vzhledem k tomu,že jsem ji viděl každou žilu na noze a přepečlivě celou show i sledoval,mi nakonec vyšla celkem jednoznačně odpověď na nejžhavější otázku současné pop music.Ano,je to podvod,ale dokonalý a proto si zazlouží obdiv.Vše bylo dokonale secvičeno a také předvedeno,každé gesto a pohyb,vzadu na vše dohlížel možná i její tvůrce,minimálně \"manager\" se ksichtem playboye z osmdesátek,ale ty te´d moc nefrčí.Ze Zola Jesus jsem chtěl odejít,ale její zaklínání ji vyšlo mnohem lépe než před asi dvěma lety v Matrixu na Žižkově.Totální nepochopení z mé strany pak představují headlineři-chápal jsem v posledních letech Massive Attack,blbé Oasis i loňské pulp,ale Justice nebyli snad na podiu ani vidět a blikání areálem světýlky z jejich usurpované hlavní pozice byl dramaturgický přešlap nejvyšího kalibruparanoia | 21. 07. 2012 | 09:27:13
Škoda,že to je jen pro 20 000 tisíc lidí,když jsme z Německa zvyklí na milionové davy...
| | 21. 07. 2012 | 06:56:36
supr report ! díky zaň
niki.rysava | 12. 07. 2012 | 12:19:02
doprava

ahoj, já a kamarádka hledáme někoho kdo jede na Melt festival autem a má volná místa,najde se někdo? Nejlépe z Prahy.

uživateli moanke máte ještě v autě místo?

email:niki.rysava@seznam.cz
Anonymni | 11. 07. 2012 | 02:45:50
To jste napsali brzy...THX!!!
moanke | 11. 07. 2012 | 01:56:22
doprava

Ahoj, v pátek (asi ráno) jedem autem do Německa na Melt festival, je to kousek od Dessau. Máme 2 tři místa, trasa Semily-Liberec-Decin-Leipzig-Ferropolis
Anonymni | 02. 07. 2012 | 11:10:48
2 lístky na prodej

Prodávám 2 lístky na Melt!. Cena za jeden 2200,-, za oba najednou 4000,-. Osobní předání v Praze

pnkn@seznam.cz
dkej | 28. 06. 2012 | 09:23:36
MELT!

Prodám dva lístky na festival MELT!. Jeden za 1800Kč, prodám jen oba dohromady.
Info na emailu: urban.jakub7@gmail.com
Možnost předání v Praze.
Bibina | 27. 06. 2012 | 11:56:00
Melt festival 2 lístky

Prodám 2 lístky na Melt festival. Cena za oba 3800,- nebo za kus 2000,-
731/726726, sevcikova.p@centrum.cz
fly | 25. 06. 2012 | 07:19:19
LISTKY Melt 2012

prodam 2 listky na Melt, cena dohodou, mail tomas.ondracek@gmail.com, 775376004. Zakoupeno uz v unoru a dostali jsme ted akre...
Laďa | 24. 06. 2012 | 11:36:17
Prodám lístky na MELT!

Mam dva volne listky na MELT! festival 2012, nebot se ho nemuzu zucastnit :( Cena kolem 2.500,- Kč za kus, nejlepe oba zaroven. Predani osobne Brno a okoli, nebo na dobirku. Kontakt na me : eddoffec@seznam.cz
Mony | 14. 06. 2012 | 11:34:13
MELT!

Prodám 4 lístky na německý festival MELT! Lístky jsou už vyprodaný,takže tohle může bejt poslední šance jak lístky koupit.Lístky prodám pouze po dvou a každý lístek za 2 000. V případě zájmu prosím piště na e-mail: monikapurchartova@centrum.cz Budu se těšit :)
dkej | 12. 06. 2012 | 10:37:45
MELT!

Prodám 2*2 lístky na festival MELT! Lístky prodám jen po dvou, cena jednoho lístku činní 120euro což je cca 3000Kč a lístky jsou beznadějně vyprodané, moje cena je 2500Kč za jeden, prodám jen po dvou. Kontaktní email: urban.jakub7@gmail.com
Kostel30 | 04. 06. 2012 | 08:00:32
Melt

Prodám 2X vstupenku na MELT. Cena dohodou

email : Kostelinhoo@centrum.cz
tel. 731 648 146
Robin | 03. 06. 2012 | 04:39:20
uvidime se tama..jedu uz po druhy a byl to zivotni zazitek...:)
Pavel Ševčík | 29. 05. 2012 | 06:29:07
2X MELT! 2012 13.-15.7.

21:18 / 29.05.2012 odkaz na příspěvek
Anonym: Pavel Ševčík
2X MELT! 2012 13.-15.7.
Prodám 2X vstupenku na jeden z nejlepších hudebních festivalů v Německu a a nejzajímavějších v Evropě MELT!...

Vstupenky jsou na celý víkend a je v nich započteno i ubytování (ve vlastním stanu)a parkovné po celou dobu festivalu.

Původní cena vstupenek byla přes 6.500,- a vstupenky na festival jsou již beznadějně vyprodány... http://www.eufest.com/festivals/melt/ticketsVstupenky je možno koupit i jednotlivě za 1.750,-...!!!

Preferuji osobní předání, ale je možné i zaslat, nebo mohu po domluvě i dovézt...

EMAIL: PajaDuke85@seznam.cz TEL.: 725-669-926
Sára | 27. 05. 2012 | 03:29:03
Melt festival

Mám dva lístky 3- denní na melt festival. Kdo má zájem? navrhujte cenu :)
Moderátor | 18. 05. 2012 | 05:27:42
vstupenky

koukni sem: http://www.poslouchej.net/forum/viewtopic.php?t=303
Berit | 16. 05. 2012 | 11:50:22
Lístky na Melt! 2012

Nevíte náhodou o někom, kdo prodává dva lístky na Melt!? Nějak jsme to s koupí prokaučovali a už jsou vyprodané. Díky. Telefon: 777126993
sisyfos | 25. 02. 2012 | 06:56:29
ja,ja,natvrdlych

Destroyer dobrý,ale zbytek je jen opáčko.
Moderátor | 17. 02. 2012 | 09:05:25
dnes ohlášená první jména Melt! 2012

Gossip, Ricihe Hawtin, Justice, M83, Modelselektor, Peterlicht, Plan B, Adam Beyer, Banga live, Bloc Party, The Bloody Beetroots, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Dave Clarke, Maya Jane Coles, Destroyer, Dillion, Dixon, Ellen Allien, Flux Pavilion, Laurent Garnier pres. LBS, Gesaffelstein, The Rapture, Sebastian, Sebo K, Claude Von Stroke, Switch, The War On Drugs, The Whitest Boy Alive, Todd Terje Two Door Cinema Club, U.V.M.
MAXX | 17. 02. 2012 | 07:43:56
MAximální....jen tak dal.....a není to daleko..
sisyfos | 24. 07. 2011 | 01:08:38
Ja,schmecken gut!

Při vystoupení třeskutě ironického pana Cockera(ne toho původně instalatéra ze Skotska)pršet přestalo a Big Wheel,jež měl v tu chvíli v plné moci korunovaný král dj\'s Hawtin(na toho nekorunovaného Sashu však stejně nikdy mít nebude),tak byla opět pěkně našlapaná!Problémem letošního Meltu ovšem nakonec přeci jen line-up být mohl,jistě ne hlavní stage či výběr \"pouštěčů desek\"(taková sestava do Roxy nezavítá ani v příštích deseti letech,i díky tomu,že by pak pan Tráva už neměl kde vystupovat).Loni na prosklené Gemini stage,tzv.skleník vystupovali namátkou Kings of Convenience,Holy Ghost!,Delphic,Tiga,Jamaica či Friendly Fires,letos jen tuctové,většinou dvojice,kdy jeden zapnul jen klávesy a druhý zpíval(čestnou vyjímkou budiž pak Totally Enormous Extinct Dinosaurs),většinou však nadšeně se bavící teenageři nejen z Německa měli zřejmě jiný názor.Co mě ještě potěšilo byli hned úvodní We have band,Lawrence,Katy B,Drums,Editors,P.Wolf,ale tak jako na loňský ročník,na ten letošní rozhodně vzpomínat nebudu..
Lukáš | 22. 07. 2011 | 04:07:55
good report

Hele ten report mě baví... většinou to stojí za prd, ale tenhle report má koule.
Robin | 21. 07. 2011 | 08:32:45
lidi tenhle fest nemá chybu, byl sem poprvý a naprosto hudebně uspokojen...příští rok dávám zas, je to 4 hodinky cesty a ty prachy za takovej line up a organizaci nemá chybu...
stolda | 12. 07. 2011 | 08:06:00
lístek

ahoj, neměl by někdo zájem o jeden lístek na letošní Melt!?
oldclubber | 24. 05. 2011 | 10:53:23
s

já+žena
S | 23. 05. 2011 | 11:56:36
jede nekdo letos?
Koudis | 21. 07. 2010 | 11:38:25
fotky z meltu!

Mrkejte na fotky z letošního Meltu!

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100716-melt-groove_armada-delphic -kele-mala-booka_shade-ferropolis-patek/

a

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100717_melt-ferropolis-dj_shadow_ moderat/
Kamil | 06. 07. 2010 | 01:01:50
Nemáte někdo na prodej 1 lupen na MELT?

Jinak mám volné místo v autě, tak pokud budete někdo chtít, dejte vědět.

Mail: snowball.k@seznam.cz
Jervin | 15. 01. 2010 | 10:39:03
Melt! festival 2010 - 16-18.červenec @ FerropolisMelt! Festival 2010 - 3 dny, 108.40,- EURO
Melt! Festival 2010 - 2 dny, 86.40,- EURO
Lazar | 16. 07. 2009 | 07:53:00
Cesta na MELT 2009

Hledám někoho kdo má jedno místo v autě na festival MELT 2009, na dopravu příspěvek jistý. Mobil 775292729 Díky
A23 | 15. 07. 2009 | 09:56:08
vyprodano

jaky zakoupit za necele 100eur co to je zanesmysl
pedra | 17. 03. 2009 | 05:25:28
Obsession

Na Jazzanovu muzes i do Akropole 28.5. :)
lenka | 27. 02. 2009 | 03:29:11
Obsession

A jak u tebe? jedeš nebo se zatím rozhoduješ?
Obsession | 27. 02. 2009 | 08:40:03
Lenka

tahle reunion prý nebyla zbytečná, ale věř pisálkům:)
lenka | 26. 02. 2009 | 05:42:01
Oasis????

ehem,ehem. No proč ne...
Jervin | 26. 02. 2009 | 12:11:57
Obsession

Jsme na dovči
ozzby | 26. 02. 2009 | 11:37:56
letos asi take nepojedu.. ale line-up nadhera.. ikdyz kdo vi, zatim chybej jmena pro hlavni koncertni podium..
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:52:18
Říkala jsem si, že ty tam letos díky Aphexovi nemůžeš chybět! máš jiný plán na tu dobu?
Jervin | 26. 02. 2009 | 10:22:48
Obsession

jsem trochu smutný, že nepojedu a zrovna když zase zavítá Aphex ... :( už to plánuji 3tím rokem a zatím se mi to nepovedlo tak snad příští rok :)))
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:10:56
yesss! Aphex Twin a Jazzanova...po těch toužím léta
Honza Kruml | 17. 08. 2008 | 04:36:53
Pristi rok Melt! Hell Yeah! Rozhodne ANO

Malem bych zapomel na Supermayer - Live. Byli moc fajn a navíc meli uzasnej zvuk.
Miss Kittin a Hacker byli ze zacatku fajn, ale po chvilce zacali nudit, tak jsem sel na hlavni stage a kdyz jsem se vratil, tak nudili porad stejne.
Roisin Murphy uzasna, ale na miste kde jsem stal to tak basovalo, ze se mi az srolovaly ponosky a tak jsem se escapoval radeji na bar : )

Co se tyce počasí, tak mohlo bejt huř! Muzu jen potvrdit, ze dest a bourka nas super team jeste vic stmelila. Mlaskani bahna bylo rozhodne prijemnejsi nez pekelny upal, ktery nekteri jedinci zazili minuly rok.
Andrews | 06. 08. 2008 | 11:23:12
Hmm, Sónar... Taky už jsme o tom přemýšleli, každopádně to je víc než lákavá záležitost.
martinah | 06. 08. 2008 | 10:01:48
[b: ozzby[/b:

pristi rok jedeme na sonar takze na melt uz asi prachy nezbydou a kdyz jo videla bych to spis na komornejsi nachtdigital..
ozzby | 06. 08. 2008 | 09:41:06
martinah

na pristi rok uz to chce vazne nakej BigCZcamp.. .-)

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |