FESTIVALY 2021

březen
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.5. - 22.5.
10.6. - 12.6.
17.6. - 19.6.
1.7. - 4.7.
14.7. - 17.7.
22.7. - 25.7.
20.8. - 21.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
8.7. - 10.7.

Melt XV. – z rezavé vůle král! (část 1.)

Melt XV. – z rezavé vůle král! (část 1.)
19. 07. 2012   |   Autor: stolda   |   Komentáře (50)
Tak a je to. Melt XV. se posunul do historie za svými 14 vydařenými předchůdci. Svědky tomuto kulatému milníku byli ve Ferropolis 20.000 nadšenců, na 130 umělců, djs a hudebníků, stálý gigantický inventář v počtu pěti kusů a nespočet skvělých organizátorů a dobrovolníků.
Dlouhé roky mi trvalo, kam zařadit "Železné město" ve Ferropolis, než mi pomohl Noel Gallagher svým tvrzením. V tom přirovnal prostředí Melt!u k F*** šílenství, které by mohlo naznačit, jak to asi vypadá v hlavě Marilyna Mansona. Možná by chtělo doplnit, že se jedná o zcela vědomě řízené šílenství, jenž zanechává hluboké stopy na duši. A občas i na těle.

melt

Melt! je zvláštní festival. V ČR může působit jako slet bláznivých inťoušských hipíků, pardon teď je moderní říkat hipsterů, kteří si o prázdniny přijíždějí léčit duševní bolístka ze školních lavic. Mohlo by se zdát, že se přes den předčítá islandská literatura v originále, diskutuje se o intergalaktickém předávání informací a před spaním se odzpívá ukolébavka na dobrou noc. Jenže ejhle, ono se především jedná o slušně rozjetý non-stop mejdan, který povyšuje těžko definovatelná atmosféra polostrova v Gremminer see.

melt

Téměř se stává pravidlem, že nejtajnější, nejsložitější nebo nejnovější přání z indie, elektronické nebo alternativní hudby. Jednoduše řečeno kvalitní (podle stručného popisu samotných organizátorů – „Kvalita nezná hranic“), se každoročně plní právě zde, 250 km od naší kotliny. Při odkrytí line-upu je totiž čtvrtina umělců v našich končinách nepoznaná, čtvrtina nepozvaná a čtvrtina nepochopená. Poslední skupinou jsou dlouholeté stálice či aktuální komety. I z tohoto důvodu nezačíná festival Melt! až o třetím červencovém víkendu, ale několik měsíců dříve - osvojováním nového...

Konflikty v kalendáři a na postu headlinera
Proces poslechu zatím neznámých kapel a projektů má však i svou stinnou stránku. Dříve či později se dostane na světlo světa časový plán festivalu, který při počtu pěti pódií chtě nechtě způsobí kolizi. Letos se jich v průběhu všech tří dnů vyrojilo požehnaně. A bohužel většinou na takových pozicích, u kterých se rozhoduje nanejvýš složitě. Tak například: Gessaffelstein x Zola Jesus, Justice x Matador, Two Door Cinema Club x Niki and the Dove, Squarepusher x Elektro Guzzi atd.

Jenže diskuze nekončily pouze u časů vystupujících, taktéž u jejich popularity, věhlasu a významu. Dlouho se čekalo na seznámení s headlinerem narozeninového ročníku, který by dosahoval síly nejzářivějšíchh hvězd roků předešlých. K nevoli velké části aktivně diskutujících jím však zůstali Justice, alespoň podle parametru umístění francouzského electro dua na poslední nedělní čas na hlavní stage. Jenže ejhle, pouze největší a nejvýše položené jméno na flyeru vděk nevyloudí. Ale o tom později...

Celkově se program, struktura žánrů i areál, ve srovnání s roky proběhlými, nepatrně posunuly. Ubylo kytar, přibylo více synthů, elektronických projektů a dost výrazně se do popředí derou odnože dubstepu a nu-disca. Big wheel stage pod obrem Takrafem dostala větší podobu a Sleepless floor byla zase o stupínek propracovanější.

Ženy vládnou světu rezavých obrů

Před okamžikem padla myšlenka na nejednoznačnost headlinera. Tím se pro každého z návštěvníků může stát kdokoliv, mám ovšem pocit, že v roce 2012 si Melt! získala Beth Ditto z Gossip. Velmi charismatická slečna po všech směrech, jíž je plné pódium. Také po všech směrech. Nepřekonatelná komunikace s publikem, excelentní zpěv, co přivádí na dlouhé minuty husí kůži po celém těle a neuvěřitelná dávka sebeironie z ní děla hudební hvězdu bez jakéhokoliv náznaku úšklebku. V průběhu svého vystoupení si k sobě přizvala chlapíka v masce použité hygienické pomůcky a dokázala s ním na pódiu křepčit téměř tři songy. Druhou část koncertu odzpívala vysvlečená, jak bývá jejím originálním zvykem, z červených přiléhavých šatiček do černého necharakterizovatelného kompletu. Nakonec se s nabitým stadionem obryní Medusou, Šíleným Maxem a Mosquitem rozloučila skladbou I Will Always Love You od Whitney Huston a i bez doprovodu kapely silně zabrnkala na citové struny slabších povah.Nebyla ovšem sama. I přes menšinové zastoupení se ženy dokázaly prosadit velmi rázným způsobem. Victoria Christina Hesketh aka Little Boots, Dillon pod gigantem Gemini a Maya Jane Coles po Takrafem v pátek. Lana Del Rey, Nina Kraviz s Magdou a Zola Jesus v neděli, i přes nespravedlivé oslabení, dokázaly předčit mnoho svých mužských kolegů. Maya Jane Coles si, stejně jako Nina Kraviz, získávají své fanoušky také svým vzhledem. Každá trochu v jiném smyslu. V odlišném duchu také přistupují k hraní. Zatímco je Maya za pultem více klidnějším stvořením a její set měla pozvolný logický průběh, Nina se ničeho nebála a na svůj čas odehrála velmi svižný a důrazný set, leč trochu nesourodý a nevyvážený. Pokus o vybalancování dojmu se snažila napravit prostřednictvím svého milého a kreativního tanečního umění.

Little Boots skvěle připravila půdu, vlastně asfalt, pro M83, jejichž vokalistka si také zaslouží důraznější pochvalu. Dillon trochu uškodil čas právě po M83, i zařazení na Gemini stage, přece jenom je její síla ukryta v jiných rovinách. I přes to se jednalo o vydařené vystoupení, hojně doprovázené společným zpěvem publika. Lana Del Rey, jako jedna z komerčnějších lákadel letošního ročníku si své odbyla v nedělním odpoledni s přijetím, které jsem na Melt!u příliš neočekával. Naplněný stan i tribuny netrpělivě očekávaly výkon americké divy, která v poslední době přitahuje více pozornosti daleko v dosahu image slušné, čistě zpívající krásky. Zůstaneme-li ovšem pouze u posledního přívlastku, tak svou roli splnila dokonale. Velmi příjemně se na ni kouká. Jak potahuje kouř z cigarety. Jak si upravuje neposedné ramínko svých retro šatů. Jak se opírá o stojan mikrofonu. A jak nedbale špulí zaručeně přírodní rty před objektivem zamilovaných fanoušků. A abych nezapomněl, velmi dobře se poslouchaly doprovodné smyčce, klavír a kytara...

melt

Nejtlustší zářez do smyslové a paměťové soustavy pravděpodobně provedla Zola Jesus, vlastním jménem Nika Roza Danilova. Kromě tří studiových alb a stejného počtu EP se dostala ještě mnohem více do širšího povědomí díky spolupráci s projekty Burial, již zmiňovanými M83 a v poslední době také s Orbital, kde na posledním albu Wonky nazpívala vokál k chytlavé New France. V nedělním vystoupení ve stanu Intro Zelt odzpívala, odskákala, odtančila, odkřičela s doprovodnou kapelou především svoji vlastní produkci. Výsledkem bylo vcelku emotivní a v závěru efektně vygradované představení, ve kterém dokázala prodat netradiční barvu a podobu hlasu v kombinaci se slušnou kapacitou plic.

melt

Zdroje fotografií: Jan Kapitän, Stephen Flad, Jule Müler použité z oficiálního webu festivalu www.meltfestival.de
MELT! (DE)

MELT! (DE)

Pátek 13. 7. 2012 až Neděle 15. 7. 2012
vyprodáno
Vystupují:
Mathew Jonson, Seth Troxler, Oliver Koletzki, Tale of Us, Riton, John Talabot, Jacques le Cont, Electro Guzzi, Gossip, Ricihe Hawtin, Justice, M83, Modelselektor, Peterlicht, Plan B, Adam Beyer, Banga live, Bloc Party, The Bloody Beetroots, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Dave Clarke, Maya Jane Coles, Destroyer, Dillion, Dixon, Ellen Allien, Flux Pavilion, Laurent Garnier pres. LBS, Gesaffelstein, The Rapture, Sebastian, Sebo K, Claude Von Stroke, Switch, the War On Drugs, The Whitest Boy Alive, Todd Terje Two Door Cinema Club, U.V.M., Hipstery, Casper, Niki and the Dove, Boy, Chairlift, Austra, Twin Shadow, Yeasear, Frittenbude, Cizizens, Rufus Wainwright a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
DJ.DDT | 30. 07. 2013 | 08:32:40
1:záměna Jessie Ware za Jamie Woona(dost fatální)!
2:too deadly warm weather is no good,too..
3:letos stál line-up za nic,prto byla vyprodáno až 2,5 dne před rozjezdem festu(bývá ovšem 2,5 měsíce)
4 tázka ubytování-co na to google earth?
5.letos jsem vynechal,ale příští rok,pokud tedy zas nepozvou Everything Everything,ZNOVU

. | 30. 07. 2013 | 07:24:46
To je německo, ne hloupé česko...
tlem | 29. 07. 2013 | 01:10:30
super-díky!

ab | 31. 10. 2012 | 08:23:03
ahoj, mam dotaz na ty co uz nekdy na Meltu byli - jak jak jste resili ubytovani? je tam pouze stanove mestecko, nebo se da nekde normalne ubytovat (hotel, motel, ubytovna, soukromi)?
DJ.DDT | 24. 07. 2012 | 02:37:28
Adam Beyer zahrál nejlépe z festivalu Svojšice v obrovské konkurenci,ale například v italském Cocoricu byla zejména první hodinka setu celkem dost nezajímavá.Ovšem Melt! mu též vyšel.Kdo tam nebyl,má možnost různé záznamy shlédnout v těchto dnech na ZDF-Kultur,ale to zcela nejzajímavější tam určitě neuvidí.V Intro stanu totiž kamera nebyla..Natočit takové labužníky zvuků Niky And The Doves(Bat For Lashes,Little Dragon,Kate Bush,Stevie Nicks,The Knife,Björk nebo Prince dohromady),\"Ladyhawke současnosti\",dále Twin Shadow(svěží jako před lety Bloc Party),dream-pop z Walesu Man Without Country ala Dream Academy,křehce indie-popové děvenky Boy nebo něco na způsob Two Door Cinema Club,partičku The Cast Of Cheers nebo i z Čech známé šprýmaře a ironiky Bondage Fairies,by určitě bylo lepší,než věčně ukazovat na image postavenou,průměrnou kapelu Gossip!Co naopak vidět lze z toho,co zato stálo jsou Chairlift s kráskou z 19.století v čele,Destroyer,který mě živě svým stoickým vystupováním,špatnou intonací a hrou bez nasazení narozdíl od studiovky roku Kaputt trochu zklamal a The Jezabels,jejichž zpěvačka vizuálně i vokálem dost připomínala divu počátku éry MTV před 30 lety Pat Benatar.Jejich kytarista vazbil podobně jako schopný chlapec o den později v Berlíně na koncertě u známého mostu jinak nezajímavých Frankie Rose.Zahájení a počáteční průběh festivalu byl netradičně slabý se jmény živě příšerných M83,kýčovité Little Boots,dále všemi hrůzami na hlavním podiu mimo Caribou(sorry,The Rapture,ale to nestačí!),mnou nepochopeným floutkem Jessie Ware(ale ta basistka),stejně tak v jiné rovině Dillon(bez basistky),podtrženo Markusem Kavkou,který je jen uznávaným moderátorem.Loni vycházel každý den festivalový zpravodaj,smělo se na obludy a zvuk neputoval od podia k podiu,začínalo se včas a ne o 20 minut později,ochranka poslední den nevpouštěla až s 90 minutovým skluzem a ony pláštěnky byly zdarma.Letos nově přibylo dvou pláten u hlavní stage,rozšířil se prostor vzadu u velkého kola,kde bylo postaveno cosi na způsob hradeb jako z polysterenu s nočním psychedelickým účinkem,který měl účinek na menší část návštěvníků,kteří většinou,jak už to v Německu bývá,lemcali jen pivo a o nic víc se nesnažili.Nejvíc byli letos všichni patrně u vytržení z toho,že mohli živě spatřit,nebo se s ní rovnou vyfotit-Lana Del Rey!Vzhledem k tomu,že jsem ji viděl každou žilu na noze a přepečlivě celou show i sledoval,mi nakonec vyšla celkem jednoznačně odpověď na nejžhavější otázku současné pop music.Ano,je to podvod,ale dokonalý a proto si zazlouží obdiv.Vše bylo dokonale secvičeno a také předvedeno,každé gesto a pohyb,vzadu na vše dohlížel možná i její tvůrce,minimálně \"manager\" se ksichtem playboye z osmdesátek,ale ty te´d moc nefrčí.Ze Zola Jesus jsem chtěl odejít,ale její zaklínání ji vyšlo mnohem lépe než před asi dvěma lety v Matrixu na Žižkově.Totální nepochopení z mé strany pak představují headlineři-chápal jsem v posledních letech Massive Attack,blbé Oasis i loňské pulp,ale Justice nebyli snad na podiu ani vidět a blikání areálem světýlky z jejich usurpované hlavní pozice byl dramaturgický přešlap nejvyšího kalibruparanoia | 21. 07. 2012 | 09:27:13
Škoda,že to je jen pro 20 000 tisíc lidí,když jsme z Německa zvyklí na milionové davy...
| | 21. 07. 2012 | 06:56:36
supr report ! díky zaň
niki.rysava | 12. 07. 2012 | 12:19:02
doprava

ahoj, já a kamarádka hledáme někoho kdo jede na Melt festival autem a má volná místa,najde se někdo? Nejlépe z Prahy.

uživateli moanke máte ještě v autě místo?

email:niki.rysava@seznam.cz
Anonymni | 11. 07. 2012 | 02:45:50
To jste napsali brzy...THX!!!
moanke | 11. 07. 2012 | 01:56:22
doprava

Ahoj, v pátek (asi ráno) jedem autem do Německa na Melt festival, je to kousek od Dessau. Máme 2 tři místa, trasa Semily-Liberec-Decin-Leipzig-Ferropolis
Anonymni | 02. 07. 2012 | 11:10:48
2 lístky na prodej

Prodávám 2 lístky na Melt!. Cena za jeden 2200,-, za oba najednou 4000,-. Osobní předání v Praze

pnkn@seznam.cz
dkej | 28. 06. 2012 | 09:23:36
MELT!

Prodám dva lístky na festival MELT!. Jeden za 1800Kč, prodám jen oba dohromady.
Info na emailu: urban.jakub7@gmail.com
Možnost předání v Praze.
Bibina | 27. 06. 2012 | 11:56:00
Melt festival 2 lístky

Prodám 2 lístky na Melt festival. Cena za oba 3800,- nebo za kus 2000,-
731/726726, sevcikova.p@centrum.cz
fly | 25. 06. 2012 | 07:19:19
LISTKY Melt 2012

prodam 2 listky na Melt, cena dohodou, mail tomas.ondracek@gmail.com, 775376004. Zakoupeno uz v unoru a dostali jsme ted akre...
Laďa | 24. 06. 2012 | 11:36:17
Prodám lístky na MELT!

Mam dva volne listky na MELT! festival 2012, nebot se ho nemuzu zucastnit :( Cena kolem 2.500,- Kč za kus, nejlepe oba zaroven. Predani osobne Brno a okoli, nebo na dobirku. Kontakt na me : eddoffec@seznam.cz
Mony | 14. 06. 2012 | 11:34:13
MELT!

Prodám 4 lístky na německý festival MELT! Lístky jsou už vyprodaný,takže tohle může bejt poslední šance jak lístky koupit.Lístky prodám pouze po dvou a každý lístek za 2 000. V případě zájmu prosím piště na e-mail: monikapurchartova@centrum.cz Budu se těšit :)
dkej | 12. 06. 2012 | 10:37:45
MELT!

Prodám 2*2 lístky na festival MELT! Lístky prodám jen po dvou, cena jednoho lístku činní 120euro což je cca 3000Kč a lístky jsou beznadějně vyprodané, moje cena je 2500Kč za jeden, prodám jen po dvou. Kontaktní email: urban.jakub7@gmail.com
Kostel30 | 04. 06. 2012 | 08:00:32
Melt

Prodám 2X vstupenku na MELT. Cena dohodou

email : Kostelinhoo@centrum.cz
tel. 731 648 146
Robin | 03. 06. 2012 | 04:39:20
uvidime se tama..jedu uz po druhy a byl to zivotni zazitek...:)
Pavel Ševčík | 29. 05. 2012 | 06:29:07
2X MELT! 2012 13.-15.7.

21:18 / 29.05.2012 odkaz na příspěvek
Anonym: Pavel Ševčík
2X MELT! 2012 13.-15.7.
Prodám 2X vstupenku na jeden z nejlepších hudebních festivalů v Německu a a nejzajímavějších v Evropě MELT!...

Vstupenky jsou na celý víkend a je v nich započteno i ubytování (ve vlastním stanu)a parkovné po celou dobu festivalu.

Původní cena vstupenek byla přes 6.500,- a vstupenky na festival jsou již beznadějně vyprodány... http://www.eufest.com/festivals/melt/ticketsVstupenky je možno koupit i jednotlivě za 1.750,-...!!!

Preferuji osobní předání, ale je možné i zaslat, nebo mohu po domluvě i dovézt...

EMAIL: PajaDuke85@seznam.cz TEL.: 725-669-926
Sára | 27. 05. 2012 | 03:29:03
Melt festival

Mám dva lístky 3- denní na melt festival. Kdo má zájem? navrhujte cenu :)
Moderátor | 18. 05. 2012 | 05:27:42
vstupenky

koukni sem: http://www.poslouchej.net/forum/viewtopic.php?t=303
Berit | 16. 05. 2012 | 11:50:22
Lístky na Melt! 2012

Nevíte náhodou o někom, kdo prodává dva lístky na Melt!? Nějak jsme to s koupí prokaučovali a už jsou vyprodané. Díky. Telefon: 777126993
sisyfos | 25. 02. 2012 | 06:56:29
ja,ja,natvrdlych

Destroyer dobrý,ale zbytek je jen opáčko.
Moderátor | 17. 02. 2012 | 09:05:25
dnes ohlášená první jména Melt! 2012

Gossip, Ricihe Hawtin, Justice, M83, Modelselektor, Peterlicht, Plan B, Adam Beyer, Banga live, Bloc Party, The Bloody Beetroots, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Dave Clarke, Maya Jane Coles, Destroyer, Dillion, Dixon, Ellen Allien, Flux Pavilion, Laurent Garnier pres. LBS, Gesaffelstein, The Rapture, Sebastian, Sebo K, Claude Von Stroke, Switch, The War On Drugs, The Whitest Boy Alive, Todd Terje Two Door Cinema Club, U.V.M.
MAXX | 17. 02. 2012 | 07:43:56
MAximální....jen tak dal.....a není to daleko..
sisyfos | 24. 07. 2011 | 01:08:38
Ja,schmecken gut!

Při vystoupení třeskutě ironického pana Cockera(ne toho původně instalatéra ze Skotska)pršet přestalo a Big Wheel,jež měl v tu chvíli v plné moci korunovaný král dj\'s Hawtin(na toho nekorunovaného Sashu však stejně nikdy mít nebude),tak byla opět pěkně našlapaná!Problémem letošního Meltu ovšem nakonec přeci jen line-up být mohl,jistě ne hlavní stage či výběr \"pouštěčů desek\"(taková sestava do Roxy nezavítá ani v příštích deseti letech,i díky tomu,že by pak pan Tráva už neměl kde vystupovat).Loni na prosklené Gemini stage,tzv.skleník vystupovali namátkou Kings of Convenience,Holy Ghost!,Delphic,Tiga,Jamaica či Friendly Fires,letos jen tuctové,většinou dvojice,kdy jeden zapnul jen klávesy a druhý zpíval(čestnou vyjímkou budiž pak Totally Enormous Extinct Dinosaurs),většinou však nadšeně se bavící teenageři nejen z Německa měli zřejmě jiný názor.Co mě ještě potěšilo byli hned úvodní We have band,Lawrence,Katy B,Drums,Editors,P.Wolf,ale tak jako na loňský ročník,na ten letošní rozhodně vzpomínat nebudu..
Lukáš | 22. 07. 2011 | 04:07:55
good report

Hele ten report mě baví... většinou to stojí za prd, ale tenhle report má koule.
Robin | 21. 07. 2011 | 08:32:45
lidi tenhle fest nemá chybu, byl sem poprvý a naprosto hudebně uspokojen...příští rok dávám zas, je to 4 hodinky cesty a ty prachy za takovej line up a organizaci nemá chybu...
stolda | 12. 07. 2011 | 08:06:00
lístek

ahoj, neměl by někdo zájem o jeden lístek na letošní Melt!?
oldclubber | 24. 05. 2011 | 10:53:23
s

já+žena
S | 23. 05. 2011 | 11:56:36
jede nekdo letos?
Koudis | 21. 07. 2010 | 11:38:25
fotky z meltu!

Mrkejte na fotky z letošního Meltu!

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100716-melt-groove_armada-delphic -kele-mala-booka_shade-ferropolis-patek/

a

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100717_melt-ferropolis-dj_shadow_ moderat/
Kamil | 06. 07. 2010 | 01:01:50
Nemáte někdo na prodej 1 lupen na MELT?

Jinak mám volné místo v autě, tak pokud budete někdo chtít, dejte vědět.

Mail: snowball.k@seznam.cz
Jervin | 15. 01. 2010 | 10:39:03
Melt! festival 2010 - 16-18.červenec @ FerropolisMelt! Festival 2010 - 3 dny, 108.40,- EURO
Melt! Festival 2010 - 2 dny, 86.40,- EURO
Lazar | 16. 07. 2009 | 07:53:00
Cesta na MELT 2009

Hledám někoho kdo má jedno místo v autě na festival MELT 2009, na dopravu příspěvek jistý. Mobil 775292729 Díky
A23 | 15. 07. 2009 | 09:56:08
vyprodano

jaky zakoupit za necele 100eur co to je zanesmysl
pedra | 17. 03. 2009 | 05:25:28
Obsession

Na Jazzanovu muzes i do Akropole 28.5. :)
lenka | 27. 02. 2009 | 03:29:11
Obsession

A jak u tebe? jedeš nebo se zatím rozhoduješ?
Obsession | 27. 02. 2009 | 08:40:03
Lenka

tahle reunion prý nebyla zbytečná, ale věř pisálkům:)
lenka | 26. 02. 2009 | 05:42:01
Oasis????

ehem,ehem. No proč ne...
Jervin | 26. 02. 2009 | 12:11:57
Obsession

Jsme na dovči
ozzby | 26. 02. 2009 | 11:37:56
letos asi take nepojedu.. ale line-up nadhera.. ikdyz kdo vi, zatim chybej jmena pro hlavni koncertni podium..
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:52:18
Říkala jsem si, že ty tam letos díky Aphexovi nemůžeš chybět! máš jiný plán na tu dobu?
Jervin | 26. 02. 2009 | 10:22:48
Obsession

jsem trochu smutný, že nepojedu a zrovna když zase zavítá Aphex ... :( už to plánuji 3tím rokem a zatím se mi to nepovedlo tak snad příští rok :)))
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:10:56
yesss! Aphex Twin a Jazzanova...po těch toužím léta
Honza Kruml | 17. 08. 2008 | 04:36:53
Pristi rok Melt! Hell Yeah! Rozhodne ANO

Malem bych zapomel na Supermayer - Live. Byli moc fajn a navíc meli uzasnej zvuk.
Miss Kittin a Hacker byli ze zacatku fajn, ale po chvilce zacali nudit, tak jsem sel na hlavni stage a kdyz jsem se vratil, tak nudili porad stejne.
Roisin Murphy uzasna, ale na miste kde jsem stal to tak basovalo, ze se mi az srolovaly ponosky a tak jsem se escapoval radeji na bar : )

Co se tyce počasí, tak mohlo bejt huř! Muzu jen potvrdit, ze dest a bourka nas super team jeste vic stmelila. Mlaskani bahna bylo rozhodne prijemnejsi nez pekelny upal, ktery nekteri jedinci zazili minuly rok.
Andrews | 06. 08. 2008 | 11:23:12
Hmm, Sónar... Taky už jsme o tom přemýšleli, každopádně to je víc než lákavá záležitost.
martinah | 06. 08. 2008 | 10:01:48
[b: ozzby[/b:

pristi rok jedeme na sonar takze na melt uz asi prachy nezbydou a kdyz jo videla bych to spis na komornejsi nachtdigital..
ozzby | 06. 08. 2008 | 09:41:06
martinah

na pristi rok uz to chce vazne nakej BigCZcamp.. .-)

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |