FESTIVALY 2024

únor
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
DOPORUČUJEME FESTIVALY
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Festival Svojšice zveřejňuje další interprety Ritual Stage

Festival Svojšice zveřejňuje další interprety Ritual Stage
28. 02. 2018   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Festival Svojšice, který proběhne 23. 6. 2018 v letním areálu Svojšice u Pardubic, zveřejnil kompletní zahraniční line up na Ritual Drum & Bass Stage.
Oznámením techno legendy Niny Kraviz a průkopníka drum & bassu High Contrasta Festival Svojšice zdaleka nekončí a doplňuje line up o další jména. Jedná se o DJe, kteří vystoupí na Ritual Stagi a posílí tak drum & bassový line up. Zmíněnou posilou je britské duo The Prototypes, rodák z UK A.M.C a slovenská drum and bassová hvězda B-Complex.

Svojšice 2018

Britská dvojka The Prototypes, vlastními jmény Chris Garwey a Nick White, kteří vydávají pod vlastním hudebním vydavatelstvím Get Hype, diktuje aktuální směr mainstream DnB scény. Support od veličin jakou jsou Andy C, Roni Size, Afrojack, Pendulum nebo práce ve studiu, kde remixují pro Aviccii, Bingo Players, Snoop Dogg a další, nastartoval jejich kariéru zásadním směrem kupředu. Jejich singl “Pop it off“, který vyšel před třemi lety, je vystřelil na výsluní DnB scény a dlouho byl jedním z nejprodávanějších tracků v UK.

A.M.C, vlastním jménem Alex Mark Calvert, je bezpochyby nejimpozantnější djský talent, který za poslední dekádu z Británie vyšel. Kromě toho, že je CEO labelu Titan Records, je považován za jednoho z nejšikovnějších DJů na DnB scéně. Je také výhercem ocenění nejlepší drum & bassový DJ v rámci Czech DNB Awards 2015 a 2016. Mnozí o něm mluví jako o nástupci Andyho C. Jeho sety jsou velmi energické, technicky promakané a plné pecek současného drum & bassu.

Matia a.k.a. B-Complex je zatím největší hvězdou ze Slovenska, která díky drum & bassu zazářila i ve světě. Nesmrtelnou skladbu Beautiful Lies vydal label Hospital, což jí otevřelo bránu do všech směrů - do USA i k protinožcům. Při svých DJ vystoupeních umí publikum vždy strhnout. Pro mnohé bylo velkým překvapením, když přednedávnem oznámila, že je transgender. Podporuje toleranci, porozumění a obranu menšin ve svých činnostech i v hudbě.

Vstupenky na festival jsou v prodeji v síti Ticketstream a GoOut za 699 Kč včetně poplatku. Už brzy festival zveřejní kompletní line up pro Shaman Stage, Ritual Stage a taky pro Trans Stage. Fanoušci techna a hard techna si tedy zanedlouho také přijdou na své.

Dodal: Petr Dzingel alias Džejár, Dance Club Promotion
SVOJŠICE

SVOJŠICE

Sobota 23. 6. 2018
Vystupují:
Nina Kraviz /RU, Deniro /NL, Eric Cloutier /USA, Dani Sbert /SP, Alex Preda /NL, Rumenige meet Boss performance /SK, HRTL LIVE! /CZ, elektrabel LIVE! /CZ, Brynjolfur /DK (open warm up set), Džejár /CZ, High Contrast /UK, THE PROTOTYPES /UK, A.M.C /UK, B-Complex /SK, A-Cray & DJ Pixie, Dj Suki, Bifidus Aktif & Akira, Far Horizon aka Fallen Gemini & Lee Meow, Mustaffa & Sheriff, Psychodrums aka Needlax & Miss Pockett /SP, (DJ) NOBODY /BG, DJ Gumja /SVN, Golpe /CZ, Matthew Kovár /SK, DJ Peca, DJ Aghi
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |