FESTIVALY 2021

duben
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.5. - 22.5.
10.6. - 12.6.
17.6. - 19.6.
1.7. - 4.7.
14.7. - 17.7.
22.7. - 25.7.
20.8. - 21.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
8.7. - 10.7.

Melt! festival nereziví

Melt! festival nereziví
23. 07. 2015   |   Autor: stolda   |   Komentáře (50)
Historie se opakuje, Melt! zůstává pod kůží zarytý tak pevně, jako pět rezavých gigantů v betonu v areálu Ferropolis. Tam se letos konalo další, již osmnácté pokračování v historii. A není třeba chodit kolem horké kaše, ročník to byl znovu parádní.
Jestli se v minulosti vyskytovaly sebemenší komplikace, které by degradovaly skvělý pocit z tohoto multižánrového festivalu, tak letošní ročník se, alespoň z jednoho subjektivního pohledu, zdál být perfektní. Nepřekazilo jej ani několik nehezky vzhlížejících černočerných mračen, úřadujících nad poloostrovem na jezeru Gremminer.
 

Čip, čip hurá
Technická novinka v podobě bezkontaktních plateb a osobních účtů festivalových účastníků se z teoretického hlediska zdála být promyšlená do posledního detailu. Ale jen ostrý provoz mohl systém funkčně prověřit a odhalit každičkou skulinku. Dle mého se tak nekonalo. Dokonce jsem byl ohromen funkčností platebních terminálů, které ušetřily poměrně dost času strávených ve frontách, nepříjemností při hledání drobných nebo potenciálního obohacování vychytralých barmanů. Teď jen doufat, že organizátoři dodrží slib a emailové schránky nezaplaví spamy dodavatelů občerstvení.

Po organizační stránce není co vytknout. Vlastně, zkuste si najít na osvědčených německých festivalech nebetyčné hrubky…

Melt

Závěje ve 40°C? Melt!
Sledujete kvůli předpovědi počasí „nory“ (yr.no)? A zdají se vám přesní? V tom případě hlásíme kompletně popletený víkend. Ale co… Až na závěje krup nasněžených vedle stanů, pár přeháněk a několik spálených ramen se vlastně vůbec nic nestalo.

Bylo parádně, proběhly všechny varianty ideálního festivalového počasí. Sluníčko - koupání, blátíčko - čvachtání… To vše znovu přispělo k tak pohodové náladě, jak si jen každý jeden účastník mohl přát. V tomto si Melt! drží výsostné postavení mezi evropskými festivaly.

Melt 2015

Pátek, Takraf má svátek
Hned v odpoledních hodinách přišlo na řadu jedno velké překvapení. Těch se nakonec za celý víkend vyrojilo požehnaně. Culoe de Song, 24letý Culolethu Zulu z JAR v podstatě nepřekvapil. On jen poodhalil neznalým (včetně mě), proč mu vychází produkce například u Innervisions. Parádní vstup pod Takrafem aka Velkým kolem (Big Wheel Stage), v první polovině spíše tribal, deep house s množství etno prvků se v druhé polovině přehoupl do naprosto luxusního čistě deep housového setu, za který by se nemusel stydět ani kápo Innervisions – Dixon.

Chvilkové hledání útočiště, způsobené přeplněnou pláží (Jamie XX na Meltselektor stage), na kterou si brousila zuby snad polovina areálu; krátkém poslechu Scuby a prolítnutím Intro Zelt (jediná uzavřená stage na festivalu), nás osud chtěl pod jiným železným obrem – Gemini. Současná kometka v playlistu Melt! 2015, kapelka Years & Years, si získala mnoho našeho času. Otázkou zůstává, co nás ke Gemini stagei vlastně upoutalo? Představení sladkých hlásků nebo přehlídka pohledných tvářiček pod pódiem? Ještě teď nenalézám odpověď. Skotští Mogwai vedle si zřejmě nepřivezli oslnivou formu, nebo spíš už nastala doba, která jen z dálky posmutněle přihlíží odlétajícímu kouzlu jejich dříve populárnímu zvuku.

Komu okouzlení funguje jsou Sizarr. Ti v poloprázdném Intro Zeltu rozbalili přednášku, jak by klidně mohl vypadat současný indie synth-rock. Obecně je jejich styl obtížně definovatelný, vlastně mi nedokázal pomoci ani jejich profil na Wikipedii. Jedno je jasné: bavili sebe, bavili mě a bavili všechny okolo. Za to La Roux natřískala stan až po vstup. Také pobavila, ale co si budeme nalhávat, její vystoupení se odvíjí od její produkce a ta novější příliš inovace nepobrala.

Melt morning

Who needs sleep tonight?
Nilsi Frahmovi by měli ruce zlatit, nicméně velký prostor není jeho úrodná půda. Což o to, byl to nejhodnotnější kulturní zážitek pátečního večera na hlavním pódiu, jenže ani prostor ani zatraceně krátká stopáž nevytvořily prostor pro jeho skromnou povahu a milou talkshow, kterou „potichu“ baví kluby a divadla po celém světě. Reprazent v čele s Roni Sizem řídili osamělou vlajkovou loď drum & bass na širém moři hudebních žánrů letošního Meltu. Příjemnou změnu bylo potřeba oslavit s důkladným pohupováním v kolenou.

Ráno patřilo potemnělému Big Wheel, z pod kterého do tmy světelně štěkal černobílý videomapping. Rødhåd, Chris Liebing i Alan Fitzpatrick dělají svou práci dlouhodobě precizně a o šlapavé techno nebyla nouze…

Páteční program tímto stále nekončil. Kdo chce, může si z kalendáře páteční list odtrhnout a přesunout se rovnou do soboty. V 7 ráno odstartoval non-stop (50hodinový) program na „hrozivé“ Sleepless floor. Job Jobse, vyslanec dnes už nefungujícího klubu Trouw, zkrátka umí. I když se sám sobě musel občas zasmát, co mu beaty vykopávají za brambory. I tak to byl asi nejzábavnější set víkendu a ruce nad hlavou neměli pouze ležící a spící v milosrdném stínu plechového skladu opodál. Heslo pro letošní sleepless znělo: „Sleepless, restless, careless…“

Melt main stage 2015

Bez hvězd to (ne)jde?
Sobotní večer začal stejně povedeně jako páteční. Pod Velkým kolem dal průchod svým pocitům a emocím David August. Kdo jej zná, chápe, že emoce jsou podstatným rysem Augustových živáků. Ač nevybaven kompletním hardwarovým arsenálem, potvrdil pověst nadaného multižánrového umělce. Je jen otázka času, kdy se posune na pódium s větší kapacitou, protože kompletně zaplněný prostor pod Takrafem ukázal, že mají organizátoři o čem přemýšlet.

Robot Koch se zaměřil více na svou experimentálnější stránku produkce. Django Django předvedli rutinu, ale nepřekonali očekávání ani historii. Girogro Moroder potvrdil snad jediný předpoklad, že bude velkou neznámou. Ono při vší úctě k jeho životní vitalitě a schopnostem ukočírovat moderní technologie: opodál v okolí Hřiště (Playground), zněly po celý víkend v kontejnerech bez (pořádného zvukového systému) mnohem hodnotnější diskotéky.

Při průchodu Hřištěm vás nemůže nenapadnout myšlenka, že je jedno, jak velkým hipsterem se cítíte, stejně největší večírek prožijete za zvuku Robbieho Williamse nebo Whitney Houston, hlavně že nebe dodává dostatečné dávky konfet a kamarádi vedle vás vypadají při zpěvu úplně stejně puberťácky jako vy.

Když jsme u toho zpívání, nedovolím si poznámku na vystoupení, řekněme mainstreamově nejzvučnějšího jména festivalu – Kylie Minogue. Jistě, pravděpodobně byla její účast na plakátech dostatečně efektivní. Vzhledem k našlapanému stadionu před hlavním pódiem a vysokému výskytu jednodenních pásek tím mohl finanční ředitel festivalu uříznout velký kus rozpočtového koláče, ale kulturní hodnota patřila spíše jinam. Resp. cítil jsem se za Kylie dost provinile, když se po hladině Gremminer linul její falešný zpěv přes hutnou vrstvu half-playbacku v pozadí. Proti gustu…

Žádný dišputát… Také mi bylo dost líto každého, kdo opustil místo po exhibici hlavní „hvězdy“. Přišel totiž o vrchol celého Melt! festivalu 2015. Jon Hopkins, na rozdíl od Nilse Frahma, využil obrovský prostor kolem sebe beze zbytku a kompletně celý ho využil jako ničivou zvukovou zbraň. Pecky jako Open Eye Signal s megalomanskou projekcí bezstarostného skate videoklipu, nebo Midnight, při které euforie stříkala až do 90 km vzdáleného Lipska, devastovaly vše co jim na stadionu Ferropolis přišlo do cesty. A pan zvukař si za takovéto nazvučení zaslouží řád zlaté šavle. Ostatně až na pár výjimek byl zvuk na všech systémech připraven excelentně.

Hodně vesele působilo vystoupení Siriusmodeselektor, kterým se snad paradoxně honily myšlenky o přípravě rozhodnutí ukončit jejich legendární label 50 wheapons. Rozšířenou sestavu Modeselektor a Siriusmo na závěr doplnil také německý raper Romano. V kontextu událostí budoucích vyhlížel jejich set až velmi optimisticky a odlehčeně.

Melt!

Slečna nedělní lásky
Nedělní den v sobě ukrýval jedno z dalších překvapení. Tím se stalo berlínské duo Local Suicide a především jejich parťačka Mz Sunday Luv. Společně se o víkendu starali o zábavu ve VIP stanu. V neděli sice vystupovali jako první z celého programu, jenže pak jim byla svěřena zábava v mezidobí setů, tedy v době příprav koncertů. Zejména Damianem Lazarus a Howling si dávali dostatečně na čas, díky tomu mohli využít více než plánovanou délku prostoru. Upřímně řečeno, atmosféra byla při těchto předělech silnější, tanečnější, mystičtější než při papírových hvězdách. Mz Sunday Luv, postavou nevýrazná, drobná slečna doplňovala mixy svých kolegů zastřeným zpěvem na druhé, odvrácené straně pódia, až je škoda, že nemohla sklidit adresný potlesk přítomných.

Jinak se program posledního dne nesl v duchu tradicí a jistot. Již bez Meltselektor stage, s headlinerem Alt-J a několika projekty postupně se přibližujícími středněproudým rádiím – Howling, Aurora nebo Alle Farben. Techno stage pod Velkým kolem měla i v neděli co nabídnout. Mezi dešťovými přeháňkami, hodni svému jménu, s kráskou v pozadí mixpultu, provázeli nedělním odpolednem Soul Clap.

Audiona, vzhledem k velmi silné konkurenci na ostatních pódiích, dokázalo ocenit jen několik věrných fanoušku, seskupených v nevelkém hloučku těsně pod ním. Odvděčil se poměrně svižným livkem, které nepostrádalo jedinou slabou chvilku. Na svižné techno navázala kontraverzní ruská kráska Nina Kraviz, které se dostalo cti předvést závěrečný set na techno stagei. A popasovala se s hozenou rukavicí více než skvěle.

Melt heart

Melt!ing hearts
Při pohledu na pevně uchopenou myšlenku 5 velkých pódií, zažitého řádů, neustálého vyhledávání talentů, odvahy experimentovat, precizní organizace je nutné dodat dostatek chvály a ocenění. V současné době maximalizování zisků, nafukování linepů, a předhánění se zvučnými jmény headlinerů doslova zaplesá srdíčko.

Zda za nevyumělkovanou náladou bez sebemenšího náznaku přetvářky stojí organizátoři nebo zvláštní sorta návštěvníků asi těžko zjistíme. Víme však, že se tak nějak zrodí, a v hlavách účastníků žije dost dlouho na to, aby si uvědomili, že Melt! festival není tuctový a nikdy nebude. Opakování je matkou moudrosti a nebude na škodu znovu oprášit tvrzení, že Melt! je třeba si prožít. Pokud se vše vydaří jako letos, bude to slušný zápis do životní kroniky pocitů a emocí…

Foto: Stephan Flad, Robert Winter
MELT! (DE)

MELT! (DE)

Pátek 17. 7. 2015 až Pondělí 20. 7. 2015
od 136 €
Vystupují:
Alt­J, A­Trak, Alan Fitzpatrick, Alle Farben, AnnenMayKantereit, L'Aupaire, Audion (live), Aurora, Autechre, Aquilo, Bilderbuch, The Black Madonna, Bonobo (DJ­Set), Borrowed, Identity, Bouncé Knowles, The Bug, Cakes da Killa, Cashmere Cat, Catfish and The Bottlemen, Chris Liebing, Claptone (live), Clark, Culoe de Song, Dark Sky, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Darwin Deez, Dasha Rush (live), David August (live), Dekmantel Soundsystem, Dirty Doering, The Districts, Django Django, DJ Tennis, Dorian Concept (live) feat. Cid Rim and The Clonious, Element of Crime, Ellen Allien, Erlend Øye & The Rainbows, Evian Christ (live), Fickle Friends, Flume, Formation, Funkstörung, Gengahr, Giorgio Moroder, Good Guy Mikesh, Gorgon City (DJ­Set), grrr!, Head High, Hercules and Love Affair, Hot Since 82, Howling, Hudson Mohawke (live), Ibeyi, Jamie T, Jamie xx, Job Jobse, Jon Hopkins, Joy Wellboy, Kaytranada, Kettenkarussell (live), King Kong Kicks, Kink (live), Kwabs, Kylie Minogue, La Roux, Lena Willikens, Lawrence, Local Suicide, London Grammar, Malky, Mama, Marcel Dettmann, Marek Hemmann, Markus Kavka, Massimiliano Pagliara, Mathias Kaden (live), Matrixxman, Max Graef & Kickflip Mike (live), Modeselektor pres. Melt!Selektor, Mogwai, Die Nerven, Nils Frahm, Nina Kraviz, Nozinja, Odesza, The Orb, Palms Trax, Pete Tong, Pollyester, Pool, Raphael Dincsoy, Raury, Revolver Club, Ride, Rødhåd, Robot Koch, Roi Perez, Romano, Roni Size Reprazent (live), Ryan Elliott, Sascha Schlegel, Santigold, Scuba, Seinabo Sey, Shura, SiriusModeselektor, Sizarr, Soul Clap, Steffen Bennemann, Steve Rachmad, Sven Väth, Team Recorder, Tiefschwarz (live), Tocotronic, Toro Y Moi, Tove Lo, Trevor Horn Band, TÜSN, Von Spar, Wanda, Wyoming, XXXY, Years & Years, Young Fathers, Zenker Brothers
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
DJ.DDT | 30. 07. 2013 | 08:32:40
1:záměna Jessie Ware za Jamie Woona(dost fatální)!
2:too deadly warm weather is no good,too..
3:letos stál line-up za nic,prto byla vyprodáno až 2,5 dne před rozjezdem festu(bývá ovšem 2,5 měsíce)
4 tázka ubytování-co na to google earth?
5.letos jsem vynechal,ale příští rok,pokud tedy zas nepozvou Everything Everything,ZNOVU

. | 30. 07. 2013 | 07:24:46
To je německo, ne hloupé česko...
tlem | 29. 07. 2013 | 01:10:30
super-díky!

ab | 31. 10. 2012 | 08:23:03
ahoj, mam dotaz na ty co uz nekdy na Meltu byli - jak jak jste resili ubytovani? je tam pouze stanove mestecko, nebo se da nekde normalne ubytovat (hotel, motel, ubytovna, soukromi)?
DJ.DDT | 24. 07. 2012 | 02:37:28
Adam Beyer zahrál nejlépe z festivalu Svojšice v obrovské konkurenci,ale například v italském Cocoricu byla zejména první hodinka setu celkem dost nezajímavá.Ovšem Melt! mu též vyšel.Kdo tam nebyl,má možnost různé záznamy shlédnout v těchto dnech na ZDF-Kultur,ale to zcela nejzajímavější tam určitě neuvidí.V Intro stanu totiž kamera nebyla..Natočit takové labužníky zvuků Niky And The Doves(Bat For Lashes,Little Dragon,Kate Bush,Stevie Nicks,The Knife,Björk nebo Prince dohromady),\"Ladyhawke současnosti\",dále Twin Shadow(svěží jako před lety Bloc Party),dream-pop z Walesu Man Without Country ala Dream Academy,křehce indie-popové děvenky Boy nebo něco na způsob Two Door Cinema Club,partičku The Cast Of Cheers nebo i z Čech známé šprýmaře a ironiky Bondage Fairies,by určitě bylo lepší,než věčně ukazovat na image postavenou,průměrnou kapelu Gossip!Co naopak vidět lze z toho,co zato stálo jsou Chairlift s kráskou z 19.století v čele,Destroyer,který mě živě svým stoickým vystupováním,špatnou intonací a hrou bez nasazení narozdíl od studiovky roku Kaputt trochu zklamal a The Jezabels,jejichž zpěvačka vizuálně i vokálem dost připomínala divu počátku éry MTV před 30 lety Pat Benatar.Jejich kytarista vazbil podobně jako schopný chlapec o den později v Berlíně na koncertě u známého mostu jinak nezajímavých Frankie Rose.Zahájení a počáteční průběh festivalu byl netradičně slabý se jmény živě příšerných M83,kýčovité Little Boots,dále všemi hrůzami na hlavním podiu mimo Caribou(sorry,The Rapture,ale to nestačí!),mnou nepochopeným floutkem Jessie Ware(ale ta basistka),stejně tak v jiné rovině Dillon(bez basistky),podtrženo Markusem Kavkou,který je jen uznávaným moderátorem.Loni vycházel každý den festivalový zpravodaj,smělo se na obludy a zvuk neputoval od podia k podiu,začínalo se včas a ne o 20 minut později,ochranka poslední den nevpouštěla až s 90 minutovým skluzem a ony pláštěnky byly zdarma.Letos nově přibylo dvou pláten u hlavní stage,rozšířil se prostor vzadu u velkého kola,kde bylo postaveno cosi na způsob hradeb jako z polysterenu s nočním psychedelickým účinkem,který měl účinek na menší část návštěvníků,kteří většinou,jak už to v Německu bývá,lemcali jen pivo a o nic víc se nesnažili.Nejvíc byli letos všichni patrně u vytržení z toho,že mohli živě spatřit,nebo se s ní rovnou vyfotit-Lana Del Rey!Vzhledem k tomu,že jsem ji viděl každou žilu na noze a přepečlivě celou show i sledoval,mi nakonec vyšla celkem jednoznačně odpověď na nejžhavější otázku současné pop music.Ano,je to podvod,ale dokonalý a proto si zazlouží obdiv.Vše bylo dokonale secvičeno a také předvedeno,každé gesto a pohyb,vzadu na vše dohlížel možná i její tvůrce,minimálně \"manager\" se ksichtem playboye z osmdesátek,ale ty te´d moc nefrčí.Ze Zola Jesus jsem chtěl odejít,ale její zaklínání ji vyšlo mnohem lépe než před asi dvěma lety v Matrixu na Žižkově.Totální nepochopení z mé strany pak představují headlineři-chápal jsem v posledních letech Massive Attack,blbé Oasis i loňské pulp,ale Justice nebyli snad na podiu ani vidět a blikání areálem světýlky z jejich usurpované hlavní pozice byl dramaturgický přešlap nejvyšího kalibruparanoia | 21. 07. 2012 | 09:27:13
Škoda,že to je jen pro 20 000 tisíc lidí,když jsme z Německa zvyklí na milionové davy...
| | 21. 07. 2012 | 06:56:36
supr report ! díky zaň
niki.rysava | 12. 07. 2012 | 12:19:02
doprava

ahoj, já a kamarádka hledáme někoho kdo jede na Melt festival autem a má volná místa,najde se někdo? Nejlépe z Prahy.

uživateli moanke máte ještě v autě místo?

email:niki.rysava@seznam.cz
Anonymni | 11. 07. 2012 | 02:45:50
To jste napsali brzy...THX!!!
moanke | 11. 07. 2012 | 01:56:22
doprava

Ahoj, v pátek (asi ráno) jedem autem do Německa na Melt festival, je to kousek od Dessau. Máme 2 tři místa, trasa Semily-Liberec-Decin-Leipzig-Ferropolis
Anonymni | 02. 07. 2012 | 11:10:48
2 lístky na prodej

Prodávám 2 lístky na Melt!. Cena za jeden 2200,-, za oba najednou 4000,-. Osobní předání v Praze

pnkn@seznam.cz
dkej | 28. 06. 2012 | 09:23:36
MELT!

Prodám dva lístky na festival MELT!. Jeden za 1800Kč, prodám jen oba dohromady.
Info na emailu: urban.jakub7@gmail.com
Možnost předání v Praze.
Bibina | 27. 06. 2012 | 11:56:00
Melt festival 2 lístky

Prodám 2 lístky na Melt festival. Cena za oba 3800,- nebo za kus 2000,-
731/726726, sevcikova.p@centrum.cz
fly | 25. 06. 2012 | 07:19:19
LISTKY Melt 2012

prodam 2 listky na Melt, cena dohodou, mail tomas.ondracek@gmail.com, 775376004. Zakoupeno uz v unoru a dostali jsme ted akre...
Laďa | 24. 06. 2012 | 11:36:17
Prodám lístky na MELT!

Mam dva volne listky na MELT! festival 2012, nebot se ho nemuzu zucastnit :( Cena kolem 2.500,- Kč za kus, nejlepe oba zaroven. Predani osobne Brno a okoli, nebo na dobirku. Kontakt na me : eddoffec@seznam.cz
Mony | 14. 06. 2012 | 11:34:13
MELT!

Prodám 4 lístky na německý festival MELT! Lístky jsou už vyprodaný,takže tohle může bejt poslední šance jak lístky koupit.Lístky prodám pouze po dvou a každý lístek za 2 000. V případě zájmu prosím piště na e-mail: monikapurchartova@centrum.cz Budu se těšit :)
dkej | 12. 06. 2012 | 10:37:45
MELT!

Prodám 2*2 lístky na festival MELT! Lístky prodám jen po dvou, cena jednoho lístku činní 120euro což je cca 3000Kč a lístky jsou beznadějně vyprodané, moje cena je 2500Kč za jeden, prodám jen po dvou. Kontaktní email: urban.jakub7@gmail.com
Kostel30 | 04. 06. 2012 | 08:00:32
Melt

Prodám 2X vstupenku na MELT. Cena dohodou

email : Kostelinhoo@centrum.cz
tel. 731 648 146
Robin | 03. 06. 2012 | 04:39:20
uvidime se tama..jedu uz po druhy a byl to zivotni zazitek...:)
Pavel Ševčík | 29. 05. 2012 | 06:29:07
2X MELT! 2012 13.-15.7.

21:18 / 29.05.2012 odkaz na příspěvek
Anonym: Pavel Ševčík
2X MELT! 2012 13.-15.7.
Prodám 2X vstupenku na jeden z nejlepších hudebních festivalů v Německu a a nejzajímavějších v Evropě MELT!...

Vstupenky jsou na celý víkend a je v nich započteno i ubytování (ve vlastním stanu)a parkovné po celou dobu festivalu.

Původní cena vstupenek byla přes 6.500,- a vstupenky na festival jsou již beznadějně vyprodány... http://www.eufest.com/festivals/melt/ticketsVstupenky je možno koupit i jednotlivě za 1.750,-...!!!

Preferuji osobní předání, ale je možné i zaslat, nebo mohu po domluvě i dovézt...

EMAIL: PajaDuke85@seznam.cz TEL.: 725-669-926
Sára | 27. 05. 2012 | 03:29:03
Melt festival

Mám dva lístky 3- denní na melt festival. Kdo má zájem? navrhujte cenu :)
Moderátor | 18. 05. 2012 | 05:27:42
vstupenky

koukni sem: http://www.poslouchej.net/forum/viewtopic.php?t=303
Berit | 16. 05. 2012 | 11:50:22
Lístky na Melt! 2012

Nevíte náhodou o někom, kdo prodává dva lístky na Melt!? Nějak jsme to s koupí prokaučovali a už jsou vyprodané. Díky. Telefon: 777126993
sisyfos | 25. 02. 2012 | 06:56:29
ja,ja,natvrdlych

Destroyer dobrý,ale zbytek je jen opáčko.
Moderátor | 17. 02. 2012 | 09:05:25
dnes ohlášená první jména Melt! 2012

Gossip, Ricihe Hawtin, Justice, M83, Modelselektor, Peterlicht, Plan B, Adam Beyer, Banga live, Bloc Party, The Bloody Beetroots, Brandt Brauer Frick, Brodinski, Buraka Som Sistema, Caribou, Dave Clarke, Maya Jane Coles, Destroyer, Dillion, Dixon, Ellen Allien, Flux Pavilion, Laurent Garnier pres. LBS, Gesaffelstein, The Rapture, Sebastian, Sebo K, Claude Von Stroke, Switch, The War On Drugs, The Whitest Boy Alive, Todd Terje Two Door Cinema Club, U.V.M.
MAXX | 17. 02. 2012 | 07:43:56
MAximální....jen tak dal.....a není to daleko..
sisyfos | 24. 07. 2011 | 01:08:38
Ja,schmecken gut!

Při vystoupení třeskutě ironického pana Cockera(ne toho původně instalatéra ze Skotska)pršet přestalo a Big Wheel,jež měl v tu chvíli v plné moci korunovaný král dj\'s Hawtin(na toho nekorunovaného Sashu však stejně nikdy mít nebude),tak byla opět pěkně našlapaná!Problémem letošního Meltu ovšem nakonec přeci jen line-up být mohl,jistě ne hlavní stage či výběr \"pouštěčů desek\"(taková sestava do Roxy nezavítá ani v příštích deseti letech,i díky tomu,že by pak pan Tráva už neměl kde vystupovat).Loni na prosklené Gemini stage,tzv.skleník vystupovali namátkou Kings of Convenience,Holy Ghost!,Delphic,Tiga,Jamaica či Friendly Fires,letos jen tuctové,většinou dvojice,kdy jeden zapnul jen klávesy a druhý zpíval(čestnou vyjímkou budiž pak Totally Enormous Extinct Dinosaurs),většinou však nadšeně se bavící teenageři nejen z Německa měli zřejmě jiný názor.Co mě ještě potěšilo byli hned úvodní We have band,Lawrence,Katy B,Drums,Editors,P.Wolf,ale tak jako na loňský ročník,na ten letošní rozhodně vzpomínat nebudu..
Lukáš | 22. 07. 2011 | 04:07:55
good report

Hele ten report mě baví... většinou to stojí za prd, ale tenhle report má koule.
Robin | 21. 07. 2011 | 08:32:45
lidi tenhle fest nemá chybu, byl sem poprvý a naprosto hudebně uspokojen...příští rok dávám zas, je to 4 hodinky cesty a ty prachy za takovej line up a organizaci nemá chybu...
stolda | 12. 07. 2011 | 08:06:00
lístek

ahoj, neměl by někdo zájem o jeden lístek na letošní Melt!?
oldclubber | 24. 05. 2011 | 10:53:23
s

já+žena
S | 23. 05. 2011 | 11:56:36
jede nekdo letos?
Koudis | 21. 07. 2010 | 11:38:25
fotky z meltu!

Mrkejte na fotky z letošního Meltu!

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100716-melt-groove_armada-delphic -kele-mala-booka_shade-ferropolis-patek/

a

http://www.techno.cz/foto/v/techno/koudis/100717_melt-ferropolis-dj_shadow_ moderat/
Kamil | 06. 07. 2010 | 01:01:50
Nemáte někdo na prodej 1 lupen na MELT?

Jinak mám volné místo v autě, tak pokud budete někdo chtít, dejte vědět.

Mail: snowball.k@seznam.cz
Jervin | 15. 01. 2010 | 10:39:03
Melt! festival 2010 - 16-18.červenec @ FerropolisMelt! Festival 2010 - 3 dny, 108.40,- EURO
Melt! Festival 2010 - 2 dny, 86.40,- EURO
Lazar | 16. 07. 2009 | 07:53:00
Cesta na MELT 2009

Hledám někoho kdo má jedno místo v autě na festival MELT 2009, na dopravu příspěvek jistý. Mobil 775292729 Díky
A23 | 15. 07. 2009 | 09:56:08
vyprodano

jaky zakoupit za necele 100eur co to je zanesmysl
pedra | 17. 03. 2009 | 05:25:28
Obsession

Na Jazzanovu muzes i do Akropole 28.5. :)
lenka | 27. 02. 2009 | 03:29:11
Obsession

A jak u tebe? jedeš nebo se zatím rozhoduješ?
Obsession | 27. 02. 2009 | 08:40:03
Lenka

tahle reunion prý nebyla zbytečná, ale věř pisálkům:)
lenka | 26. 02. 2009 | 05:42:01
Oasis????

ehem,ehem. No proč ne...
Jervin | 26. 02. 2009 | 12:11:57
Obsession

Jsme na dovči
ozzby | 26. 02. 2009 | 11:37:56
letos asi take nepojedu.. ale line-up nadhera.. ikdyz kdo vi, zatim chybej jmena pro hlavni koncertni podium..
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:52:18
Říkala jsem si, že ty tam letos díky Aphexovi nemůžeš chybět! máš jiný plán na tu dobu?
Jervin | 26. 02. 2009 | 10:22:48
Obsession

jsem trochu smutný, že nepojedu a zrovna když zase zavítá Aphex ... :( už to plánuji 3tím rokem a zatím se mi to nepovedlo tak snad příští rok :)))
Obsession | 26. 02. 2009 | 10:10:56
yesss! Aphex Twin a Jazzanova...po těch toužím léta
Honza Kruml | 17. 08. 2008 | 04:36:53
Pristi rok Melt! Hell Yeah! Rozhodne ANO

Malem bych zapomel na Supermayer - Live. Byli moc fajn a navíc meli uzasnej zvuk.
Miss Kittin a Hacker byli ze zacatku fajn, ale po chvilce zacali nudit, tak jsem sel na hlavni stage a kdyz jsem se vratil, tak nudili porad stejne.
Roisin Murphy uzasna, ale na miste kde jsem stal to tak basovalo, ze se mi az srolovaly ponosky a tak jsem se escapoval radeji na bar : )

Co se tyce počasí, tak mohlo bejt huř! Muzu jen potvrdit, ze dest a bourka nas super team jeste vic stmelila. Mlaskani bahna bylo rozhodne prijemnejsi nez pekelny upal, ktery nekteri jedinci zazili minuly rok.
Andrews | 06. 08. 2008 | 11:23:12
Hmm, Sónar... Taky už jsme o tom přemýšleli, každopádně to je víc než lákavá záležitost.
martinah | 06. 08. 2008 | 10:01:48
[b: ozzby[/b:

pristi rok jedeme na sonar takze na melt uz asi prachy nezbydou a kdyz jo videla bych to spis na komornejsi nachtdigital..
ozzby | 06. 08. 2008 | 09:41:06
martinah

na pristi rok uz to chce vazne nakej BigCZcamp.. .-)

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |