FESTIVALY 2020

leden
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
19.6. - 20.6.
2.7. - 4.7.
10.7. - 12.7.
15.7. - 18.7.
26.7. - 27.7.
31.7. - 1.8.
31.7. - 1.8.
31.7. - 1.8.
21.8. - 22.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
26.6. - 28.6.
8.7. - 12.7.
9.7. - 11.7.

Open Air Festival představuje další "taháky"

Open Air Festival představuje další
07. 06. 2010   |   Autor: redakce   |   Komentáře (50)
(Promotion) Sběratelé prestižních hudebních cen a zároveň kapela, která plní stadiony a vévodí line-upům největších evropských festivalů. To jsou britští Kasabian, jedna z nejžhavějších kapel evropské indie scény, která dorazí do Panenského Týnce. Kasabian jsou třešničkou na dortu v rámci programu Open Air Festivalu.
Samozřejmě se můžete těšit i na další zahraniční interprety jako Faithless (UK), Röyksopp (NOR), Kosheen Djs (UK), The Kissaway Trail (DK), Arno (BE), LTJ Bukem & MC Conrad (UK), Richard Müller (SK) a Kontrafakt a Rytmus (SK). Na místě vystoupí také desítky českých kapel, které patří k tuzemské hudební špičce.

Dalšími pilíři programu jsou sportovní program a aktivity pro rodiny s dětmi. Tedy cosi, co se běžně nazývá souslovím „doprovodný program“. To už ale v případě Open Air Festivalu neplatí. Ne snad, že bychom se nedočkali zážitků, adrenalinu i atrakcí pro nejmenší. Rozdíl je v tom, že těchto aktivit je tolik, že se je už nemůžeme označovat za „doprovodné“. Novou hvězdou na line-upu tak není další kapela, ale pestré aktivity a zábava pro návštěvníky. Open Air Festival přinese například možnost proletět se ve vrtulníku, projet se na čtyřkolce nebo zažít jízdu v zorbingové kouli. Všechen adrenalin a zábava se obejde bez starostí o malé nezbedy, které pohlídají zkušení instruktoři ve festivalové školce.

open air

Slovo „nuda“ si vyškrtněte ze slovníku
V Panenském Týnci vyroste sportovní a adrenalinový park – Yellow Point zóna. Klidnější povahy si budou moci půjčit koloběžky, vozítka Segway, případně si zahrát beach voleyball nebo relaxovat při kroketu. Milovníci lechtavých pocitů v žaludku určitě ocení půjčovnu „sedmimílových“ Kangoo bot, zorbing, bungee running... Kdyby náhodou ani tahle směsice pestrých aktivit lovcům adrenalinu nestačila, pak si můžete zastřílet v paintballové střelnici, nebo se třeba proletět v helikoptéře, případně se projet v okolí Panenského Týnce na čtyřkolce.

Kromě sportovních aktivit v Yellow Point zóně se pobavíte a zároveň poučíte u workshopů neziskových organizací. Vyzkoušíte si sklářské řemeslo, bubnování, ochutnáte dobroty fair trade a při tom všem se dozvíte o tom, jak a komu neziskový sektor u nás pomáhá.

Divadla, klauni, festivalová školka – Open Air Festival se těší na malé návštěvníky Open Air Festival v Panenském Týnci rád uvítá celou rodinu. Pro nejmenší nachystal celou řadu atrakcí v O2 Extra dětském koutku. Kromě prolézaček a workshopů to budou divadelní představení pro děti (včetně loutkových), klauni, malování na obličej, soutěže… Samozřejmě, že po skončení zábavy budou rodiče potřebovat své děti uložit na hlídané a osvětlené místo. Proto pořadatelé zavedli rodinné stanové městečko, které je k dispozici všem rodinám bez příplatku. Jedinou podmínkou je registrace na mailu jedusdetmi@openairfestival.cz. Do mailu stačí napsat jméno a počet členů rodiny, pořadatelé budou zájemce kontaktovat nejpozději do dalšího pracovního dne.

Chcete na chvilku „zapomenout“ na starosti s dětmi? Open Air Festival vám rád smaže jednu vrásku na čele. V rámci festivalové školky si můžete „odložit“ svého potomka. Podmínkou je, aby dítěti byly alespoň tři roky. S dětmi si budou hrát vyškolení pracovníci. Hodina hlídání vyjde na 100 korun. Každý ze zákazníků O2 bude mít jednu hodinu hlídání v rámci festivalu zdarma.

Areál, do kterého se pohodlně vejdeme
Festivaloví architekti v uplynulých týdnech skládali mozaiku jednotlivých pódií, stanů a atrakcí Open Air Festivalu do nové mapy. Výsledek najdete odedneška na webu www.openairfestival.cz. Majitelé vstupenek se mohou těšit na pět hudebních a jedno divadelní pódium, sportovní, dětskou a workshopovou zónu a občerstvení z nejrůznějších světových kuchyní.

Festivalový areál je dělený na jednotlivé zóny, které jsou přizpůsobitelné počtu návštěvníků. Po příjezdu na letiště v Panenském Týnci se návštěvníci ubytují v kempu, dostanou pásku na ruku a mohou pokračovat do festivalového areálu. První den festivalu, tedy čtvrtek 12. 8. bude v provozu pouze jedna polovina areálu. „Ze zkušeností s pořádáním jiných festivalů už víme, že většina návštěvníků dorazí v pátek. Zřejmě ne všichni dostanou od šéfa vysněnou dovolenou,“ zažertoval si promotér festivalu Michal Lukeš. „Rádi bychom na čtvrtek pozvali i místní obyvatele, aby se šli s festivalem osobně seznámit a užít si třeba koncert Monkey Business a dalších kapel. Kvůli naší akci navíc nemusí rozbíjet svá prasátka, vstupné v rámci prvního dne je nula korun,“ dodal Michal.

Plný provoz zažije festivalový areál v pátek a v sobotu 13. a 14. srpna. Každá z hlavních stageí u sebe pojme až 15tisícový dav. To dává teoretickou kapacitu areálu až 30 tisíc návštěvníků. „Když jsme náš festival v únoru představovali, optimisticky jsme mluvili o přibližně 15 tisících lidech jako o návštěvnosti, se kterou bychom byli v rámci prvního ročníku spokojení. A soudě podle předprodejů se možná můžeme těšit i na větší počet návštěvníků, s čímž se náš areál ale dovede pohodlně vyrovnat,“ řekla manažerka akce Marie Marková. Vzhledem k očekávanému počtu návštěvníků myslí festival ve spolupráci s O2 i na ekologii. Také proto vytřídí přes 90 % odpadu, který přímo z festivalu odveze ke zpracovatelům k recyklaci. Navíc klasické nádobí a kelímky nahradí „zelenější“ varianta z BIO plastů. Ty jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů, například z kukuřice. BIO plastové nádobí se nerozkládá řadu let, ale pouhých 90 dnů.

Akce 1+1 vstupenka zdarma pokračuje, O2 má i další výhody
Zájemci o koupi vstupenky na Open Air Festival mohou stále využít výhodnou akci 1+1 vstupenka zdarma v rámci předprodeje. Lístek tak vyjde v přepočtu na pouhých 440 korun. „Naši zákazníci, kteří jsou členové O2 Extra, mají možnost získat tuto výhodu až dokud se neuzavřou festivalové předprodeje, případně do vyprodání zásob,“ říká Tomáš Dufek, manažer pro sponzoring a interaktivní partnerství společnosti Telefónica O2. „Akci jsme se rozhodli prodloužit, protože zájem o zlevněné vstupenky neklesá,“ dodal Tomáš Dufek. Další dobrou zprávou pro budoucí návštěvníky je, že cena lístků v předprodeji už dál neporoste.

Open Air Festival však myslel i na návštěvníky, kteří nemohou akci 1+1 využít. Pro ně platí z běžné ceny vstupenky v předprodeji (880 korun) další možnosti slev. Majitelé studentských karet ISIC – ALIVE – ITIC ušetří 150 korun z aktuální ceny vstupenky. Festivaloví junioři (ve věku 13 - 18 let), stejně jako důchodci, mají slevu 18 % z ceny vstupného. Nejvýhodněji se ovšem na festival dostanou děti do 12 let, které v doprovodu dospělého mají tři dny plné zábavy za příjemných 0 korun. „Pokud chcete místo ušetřených peněz raději prožít gurmánský zážitek, pak určitě nepohrdnete nabídkou na jídlo z festivalového menu zdarma v restauraci Starý pán,“ upozorňuje manažerka festivalu Marie Marková.

Dobrou zprávou je, že i na zájemce o VIP lístky se v rámci předprodeje vztahuje možnost zakoupení 1 plus 1 vstupenky zdarma. Za dva VIP lístky tak budoucí návštěvníci zaplatí 1666 korun, v přepočtu tak jeden vyjde na 833 korun. Druhou variantou je koupit VIP vstupenku se slevou ISIC – ALIVE – ITIC, majitelé těchto studentských karet ušetří na vstupence 150 korun.

Pro zákazníky O2 jsou na Open Air Festivalu připraveny i další výhody. Od července budou na webu www.o2extra.cz k vytištění kupóny, díky kterým nebudou muset klienti O2 platit například za pobyt ve stanovém městečku nebo sprchování. Generální partner akce svým klientům také dopřeje slevy na všechny sportovní aktivity, hodinu hlídání dětí zdarma a výhodnou nabídku drinků v O2 Extra Zóně. Zákazníci O2 se budou moci od července zapojit do soutěže o luxusní pobyt na Open Air Festivalu, který zahrnuje odvoz na místo limuzínou, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu a především možnost setkat se osobně s jedním z headlinerů.


Dodal: Václav Pavlečka
OPEN AIR FESTIVAL

OPEN AIR FESTIVAL

Čtvrtek 12. 8. 2010 až Sobota 14. 8. 2010
Předprodej 440 (1+1), 880 Kč, na místě 1000 Kč. VIP: předprodej 1666 Kč, na místě 2500 Kč
Vystupují:
Faithless, Röyksopp, Kasabian, Kosheen DJs, LTJ Bukem a MC Conrad, L Plus, Moguai, The Kissaway Trail, Arno, Ohm Square, Richard Müller, Monkey Business, Sanyland & Sue, Čechomor, Support Lesbiens, Sunshine, Dan Bárta a Illustratoshpere, Tata Bojs, Toxique, Visací zámek a Krucipüsk, Xavier Baumaxa, Marek Ztracený, Im Cyber, Suki, Rytmus, Kontrafakt, PSH, Indy & Wich a LA4, Navigators, Ready Kirken, The Tap Tap, O5 a Radeček, Rybičky 48, Charlie Straight, Mandrage, IM Cyber & MC One Two, Weki a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
KOLIN | 29. 08. 2013 | 10:28:02
úvod

....můžeme dělit na dvě skupiny. Na zhýčkané a nezničitelné. Já se řadím někam mezi.

To je úvod jak prase. Dál už se mi to nechtělo číst. První 3 věty mě odradily.

laslok | 22. 08. 2013 | 07:18:33
bida

tak toto je bida report, jen co je pravda. O Children tam vubec nebyli, napriklad?

Michal | 21. 08. 2013 | 08:16:34
K.

To Vám píše nějaký stroj ty reporty? No ty vole....

mata harry | 21. 08. 2013 | 07:12:42
co to je?

jako otřesnější report jsem snad nikdy nečetla, čtyři slova a nic...

Moderátor | 25. 06. 2013 | 08:27:11
děkujeme, překlik, foto opraveno...
já | 24. 06. 2013 | 06:06:31
chybné foto

Píšete o Underworld a k infu jste přiřadili fotku Pet Shop Boys

kvalita | 19. 06. 2013 | 09:55:00
kvaLITA

Super...kvalita....
pavel | 19. 06. 2013 | 05:13:30
a jejej

no underworld to me nasralo snad nic horsiho uz nic neni ,jooo snad mozna koncert prodigy heee jinak fakt slabota ,zas to tam zachranej stage okolo

Marman | 15. 08. 2012 | 08:05:34
to

Czechtek byl zadarmo, takže jeho úroveň byla v porovnání s komerčními festivali rozhodně větší - měl hlavně více hudby, nepředražený pivo atd.
thx | 14. 08. 2012 | 10:36:32
presne Open air,rock for people...atd. se dá prirovnat k Czekteku....uprime...
evA | 14. 08. 2012 | 04:41:09
sebekritika se tady bere jako napadani koukam v cechach ale je to tak to co napsal ,vábné cz fest. a for Lukas.Akorat to tady nikdo nechce slyset ,tady az nekdo udela poradnej festival tak si z toho cesi sednou na prdel.Kvantita neni kvalita a to plati na cz festivaly.
vábné cz fest. | 13. 08. 2012 | 08:33:45
ono by chtělo mít v CZ trochu sebekritiky,tady ještě na žádný festival nedorazilo sto a výš tisíc lidí.....a žádný není moc vábný....z pohledu ZÁPADNÍ konkurence...
lukas | 13. 08. 2012 | 08:20:28
kolo

jo jo kluci z lidovek sou metalisti a diskofilove :D a idioti :D
kolo | 13. 08. 2012 | 06:51:15
Autor článku v lidovkách vyrazil po 20 letech na párty??? Pavel Bidlo hraje celkem pravidelně... jak si autor hraje na odborníka, tak jím pravděpodobně není.
Francis | 13. 08. 2012 | 10:48:16
LoL

Však na ně nechoď a lez si ro zahraničí. Jsem naprosto spokojen
for Lukas | 12. 08. 2012 | 11:23:58
Neřekl bych, který festival se tady rovná těm západo Evropským?Žádný!Žádný není lákadlo pro fanoušky ze zahraničí....Je to vše najedno brdo ,laciné divadlo Ukrajinského a východního odrazujícího typu někde na letistich,laciná konstrukce zakrita reklamou O2,T-MOBIL ...ATD...Zvuk hrozný....
lukas kopulety | 12. 08. 2012 | 10:07:00
lidovky a jejich komentare
TO BYL TOMORROWLAND!! | 12. 08. 2012 | 05:40:11
http://www.lidovky.cz/recenze-open-air-festival-anebo-velky-zmar-na-jeste-v etsim-letisti-10s-/ln_kultura.asp?c=A120812_141311_ln_kultura_spa
lukas kopulety | 12. 08. 2012 | 03:02:36
lidi bylo kolem 25OOO :)
for Lukas | 12. 08. 2012 | 02:43:16
kolik bylo lidí Alespon 40 000 ???:-)))))
lukas kopulety | 12. 08. 2012 | 01:08:59
byl sem v patek dj stage parada fatboy super :) booka shade narez a gorilaz taky v pohode sem spokojenej super to bylo pivo vyborny lidi super :) :)
PRVNÍ VIDEA!!! | 11. 08. 2012 | 05:02:23
PRVNÍ VIDEA!!!

http://www.lidovky.cz/reportaz-z-open-air-festivalu-dke-/ln-video.asp?c=A12 0811_175818_ln-video_Pta
tomcook | 10. 08. 2012 | 07:06:34
Prodám 1 lístek

Prodám 1 lístek za 750kč,místo předání Praha nebo na místě.tel.724468737
Pletikosa | 08. 08. 2012 | 09:45:40
Ahoj, lísty jsou fuč.. Díky za zájem.
ri-chard | 08. 08. 2012 | 07:41:58
LÍSTKY

Máte někdo ještě lupeny na OAF za rozumnou cenu?? měl bych zájem o 3 kusy... mail : ri-chard@email.cz
Jarda | 07. 08. 2012 | 12:13:41
OAF - listek na prodej

Listky prodany.
Pletikosa | 07. 08. 2012 | 08:26:11
Ahoj, prodám 1 - 4 lístky na OAF (Fatboy...) za 350 kus. Mail: plet1kosa@seznam.cz nebo mobil 604 625 704. Praha
Jarda | 06. 08. 2012 | 10:32:25
OAF - listek na prodej

Prodam 2ks vstupenek na OpenAir festival.
Klasicka vstupenka Ticketpro, zadny e-ticket.
Cena 5OO,- za kus.
Predani v Praze nekde v centru na metru.
Tel. 773.063.246
Hero | 06. 08. 2012 | 04:51:15
listek

Prodán listek za 500, osobně Brno, odpadl člen.
ALEŠ BLEHA | 02. 08. 2012 | 05:54:55
http://cs-cz.facebook.com/ales.bleha
Katka | 02. 08. 2012 | 07:18:37
VSTUPENKY (2kusy za 800 Kč)

PRODEJ 2 VSTUPENEK (NENÍ MOŽNÉ ZAKOUPIT JEDNU JEDNOTLIVĚ)
- JEDNÁ SE O KLASICKÉ VSTUPENKY, KTERÉ PLATÍ NA CELOU DOBU FESTIVALU
- AKTUALNÍ CENY VSTUPENEK NA O2 OPEN AIR FESTIVAL JSOU 1210,- / KUS
- OMEZENÝ POČET VSTUPENEK

CENA 2 VSTUPENEK = 800 Kč, kontaktujte mne na o2openair@seznam.cz či na 737 797 656!

K
lukas | 04. 04. 2012 | 09:38:13
fatboy slim to asi du kuli nemu budou naky dj stany s house music atd
, | 27. 03. 2012 | 03:41:38
300 tisíc lidí pařilo u Prahy na set Fatboye....
Anonymni | 27. 03. 2012 | 11:28:13
http://www.youtube.com/watch?v=VJ6TyxK2kog
petr | 27. 03. 2012 | 10:47:48
megáááááááááá supeeeeeeeeeeeeer .... fat boy .. yeeeeaaaa ...
jak slovenská Pohoda | 19. 08. 2011 | 04:28:58
:-D
chacha

to je moc
:D
Márty | 16. 08. 2011 | 09:04:58
SUPER

* nej dle mne CHEMICAL BROTHERS, LEFTFIELD, TATA BOJS, PRIESNITZ 3 LIDI Z NA STOJÁKA :-) několik Djs i jedna Djane ... a GOOSE ! ....
mirus | 15. 08. 2011 | 06:53:49
v pátek jsem ztratil na OAF, mikinu šedou, tašku přes rameno černou, která obsahovala peněženku foťák a klíče od auta. Byla by to asi velká náhoda, ale zkusit se to musí. Předem děkuji
oldclubber | 15. 08. 2011 | 10:52:47
lool

tak nějak...bylo to fakt hejvy.
Lool | 14. 08. 2011 | 01:42:01
Nepopsatelne

Chemici a poslechovka? Kdo je ma rad a nebyl, udelal velkou chybu - koneckoncu asi jako kazdy jejich zmeskany koncert. Byla to nejvetsi jizda. Leftfield jak by smet...
lukas k | 11. 08. 2011 | 07:18:42
uzijte si leftfield a chemiky a napiste jaky to bylo dekuju nemam many kurvadrraaat jen tise zavidim
VInc | 11. 08. 2011 | 07:23:10
Chemici

Dan: Az na to, ze Chemici pred 2 lety nevystoupili v CR, koncert byl nakonec zrusen. Takze o zadnem vozeni \"stejne show jako pred 2 lety\" nemuze byt rec. Plus - pokud znate hudbu Chemiku a Leftfield, asi tusite, ze nejedete na \"poslechovku\" :)
Matěj | 07. 08. 2011 | 01:59:46
Lístek na OAF

Prodám 1 lístek na OAF za 495 Kč (tak, jak jsem ho koupil). Předání v Praze. Pište na joensuuf@seznam.cz. Domluvím se s prvním, kdo napíše, pokud neodpovím během několika hodin, lístek už je prodaný.
komár | 22. 07. 2011 | 08:54:58
Benji Boko

v sobotu 13. 8., ač jsem to nikde v programu nenašel, leč na jeho stránkách to uvedený je, bude všemu vládnout [b: BENJI BOKO[/b: . nenechte si ho ujít, velmi doporučuji.

http://www.youtube.com/watch?v=-p9AIO9SVyQ

mix z Glastonbury 2011
http://soundcloud.com/benjiboko/benji-boko-live-glastonbury-2011

jak řekl Benji sám, největší show jeho života, takže se máme na co těšit!!! http://anonym.to/?http://ul.to/c8ulkjg4 CD

smolldyss | 10. 07. 2011 | 08:34:18
mě by se tam uplně hodil
JOOST VAN BELLEN
lukke k | 10. 07. 2011 | 02:11:18
pro hupse

mas recht treba dj sneak joris voorn roger sanchez chris lake funkagenda tocadisco oxia roundtable knight dj set jmen je moc to se neda napsat..... :)
Hups | 07. 07. 2011 | 03:14:33
Nakadia je z Thajska (i když žije v Nizozemsku) a hraje hlavně takový ten laciný popový "royal Dutch" nebo "dirty Dutch" house, to znamená Afrojack, Chuckie, DJ Jean a do toho třeba Martina Solveiga. Raději bych někoho, kdo hraje house na úrovni, ale to by asi pro promotéry bylo dražší.

Anonymni | 13. 06. 2011 | 09:29:30
mozna tady byli pred 2lety,ale ja jsem na nich byl pred 4lety v Praze a to 10.8.07 a maximalne jsem si zatancil,takze Chemiky i Leftfield si urcite poslechnu a zaroven si zase pekne zatancim
Dan | 10. 06. 2011 | 10:31:49
...vezou show...aneb

...stejnou jako pred 2 lety v T-Mobile Arene. Povedena, opravdu! Nicmene koncert to bude poslechovy, na to se pripravte. Leftfield taky poslech, takze ja tentokrat vynecham :)

lukas H | 26. 05. 2011 | 05:42:02
listek z camelek za 500,- 732374156

listek z camelek za 500,- 732374156
SOUVISEJÍCÍ SOUTĚŽ
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |