FESTIVALY 2017

srpen
01
02

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SLAVONICE FEST
03

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

LET IT ROLL OPEN AIR
SÁZAVAFEST
SLAVONICE FEST
06

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

SLAVONICE FEST
STARÝ DOBRÝ WESTERN
07
08
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BRUTAL ASSAULT
THE SUN DANCE
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
11

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
12

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
20
21
22
23
24
25

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
ROCK FOR CHURCHILL
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
17.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
19.8. - 19.8.
25.8. - 26.8.
25.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
1.9. - 2.9.
2.9. - 2.9.
3.9. - 3.9.
8.9. - 9.9.
9.9. - 9.9.
23.9. - 23.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Známe časový line-up Nature One!

Známe časový line-up Nature One!
21. 07. 2009   |   Autor: DjDkDave   |   Komentáře (0)
Již příští víkend proběhne na raketové základně Pydna, poblíž Německého městečka Kastellaun, jeden z největších Evropských festivalů, Nature One. Tento festival, který i letos navštíví na 60. tisíc partypeople, již s více jak týdenním předstihem zveřejnil časový Line-up. Stále ještě můžete využít i našeho zájezdu na tento jedinečný festival!
Pokud byste měli zájem vyrazit, informace o zájezdu najdete ZDE

Páteční line-up
Open Air Floor
20.00h Daniel Kandi
21.00h Menno de Jong
22.30h Paul Kalkbrenner (live)
23.15h Moguai
00.45h Paul van Dyk
02.15h Lützenkirchen (live)
03.00h Sander van Doorn
04.30h Judge Jules

Century Cirkus

20.00h Klaudia Gawlas
21.00h Brian Sanhaji (live)
21.45h Marco Bailey
23.15h Eric Sneo (live)
00.00h Sven Väth
01.30h Carl Cox
03.00h Dubfire
04.30h Felix Kröcher

House of House

20.00h Tiger and Dragon
21.00h Sebastian Gnewkow
22.30h Milk & Sugar
00.00h The Disco Boys
01.30h Moonbootica
03.00h Tom Novy
04.30h SONO (live)

Classic Terminal
20:00h Mike MH4
22:15h Oliver Bondzio
00:30h Alien Factory (live)
01:00h Dag

Sobotní line-up:
Open Air Floor
18.00h David Forbes
19.00h Stoneface & Terminal
20.30h Ronski Speed
22.00h Extrawelt
22.45h Turntablerocker
00.15h Deadmau5 (live)
01.15h NatureOne Inc. (live)
01.35h Armin van Buuren
03.15h Anthony Rother -live-
04.00h Ferry Corsten
05.30h Gregor Tresher (live)
06.15h Alex MORPH vs. Woody van Eyden
07.40h Dag

Century Cirkus
18.00h Roland M. Dill
19.00h Joell Mull
20.30h Jacek Sienkiwicz
21.15h Robert Natus (techno set)
22.45h Hell
00.15h Monika Kruse
01.45h Chris Liebing
04.15h DJ Murphy
05.45h Sven Wittekind
07.15h Arkus P (live)
08.00h DJ Lukas

House of House
18:00h Babor
20:00h Frerikson & Benno Block b2b
22:00h Kollektiv Turmstrasse (live)
23:00h Butch
00:30h Einmusik (live)
01:30h Dominik Eulberg
03:00h Gabriel Ananda (live)
04:00h Phil Fuldner
05:30h Format:B
07:00h Moritz Piske

Classic Terminal

18:00h DJ Toyax
21:00h Roland Casper
23:00h Dr. Motte
01:00h Steve Mason
03:00h Charly Lownoise & Mental Theo
05:00h Tillmann Uhrmacher
07:00h Hardy Hard

www.natureone.de
NATURE ONE (DE)

NATURE ONE (DE)

Pátek 31. 7. 2009 až Neděle 2. 8. 2009
Jeden den 48.40,-/ dva dny 64.9,- Euro
Vystupují:
Paul van Dyk, Carl Cox, Armin van Buuren, Sven Väth, Dubfire, Turntablerocker, Chris Liebing, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Monika Kruse, Sven Wittekind, Judge Jules, Moguai, The Disco Boys, Marco Bailey, Hell, Menno de Jong, Dominik Eulberg, Moonbootica , DJ Murphy & Christian Fischer, Paul Kalkbrenner, Lützenkirchen, Anthony Rother, Arkus P., Gregor Tresher, Extrawelt, The Advent, SONO, Jacek Sienkiewicz, Gabriel Ananda, Einmusik, Eric Sneo, Brian Sanhaji, Alien Factory, Kollektiv Turmstrasse, NatureOne Inc, Phil Fuldner, Tom Novy & Nic Fanciulli, Dag , Joell Mull, Robert Natus , Milk & Sugar, Alex MORPH vs. Woody van Eyden, Ronski Speed, Charly Lownoise & Mental Theo, Format:B, Stoneface & Terminal, Steve Mason, Oliver Bondzio, Butch, Roland Casper, Dr. Motte , Hardy Hard , Dj Toyax, Frerikson & Benno Block, Babor, Moritz Piske, Mike-MH4, Klaudia Gawlas, Dj Lukas, Tiger and Dragon, Sebastian Gnewkow, Roland M. Dill, Daniel Kandi, David Forbes, Chris Liebing, Felix Kröcher, Eric Sneo, Sven Wittekind, Marco Remus, Frank Kvitta, Robert Natus, Kaoz & Ewe, Torsten Kanzler, Krischmann & Klingenberg, Marcel Cousteau, Sutura, Razor, Kenned Pool, Giuseppe Castani, Rudi, Eazy, Blasphemy vs. Feedi, MC Justice, Recype, E-Ruption, Obscurity, Hamunaptra, DaY-Már, Tymon, MC Axys, Na-Goyah, Panic, The Vinyl Junk, Weapon X, G-Town Madness, Evil Activities, Nexes, The Deamon Dwarf vs. E-Ruption, Discordia, Frank Sonic, Martin Heyder, Joseph Capriati, Alex Bau, DJ Emerson, Tommyfourseven, Monoloc, Masuki, Hypnotic, S.P.H.E.R.E., Infinity, Dready-2, greenhead vs. Brad Goldfinger, Scream, Now Here, SKY, Nyando and Nico, Dee Tree-9, Fredy S, Audiolink, StickA, Eric Preston, Andreas Neufeld, Sachi Toyama, Bazzkid, Lars Lindenberg, Mary C Jane, Dark Vain, Darrien K., Audioklinik, Breakfastklub, Ron Flatter, Foss & Stoxx, The Admirals, Ostblockschlampen, Golden Toys, Beatcuisine feat. Caroline, Pretty Pink, Soapespierre, RicD, Marc Miroir, Sonic, Daniel R, Jay Frog, Nykk, Der Agent, Projekt Hubraum, Dela Dope 023 & Andi B., DJ Dean, A*S*Y*S, DJ Shoko, DJ Wag, DJ Yanny, Patrick Bunton, Waveliner, DJ Shane, Krid Kid, DJ Merlin, DJ Apollo, Rod Bolts, DJ Joeker, Dave Joy, Benjamin R., DeeJane Kim, Felixx, Primax, Dr. WiLLis, Pressureheads, theXfactor, Miss Gee, DJ Doom, Leif, Joe Ellis, Pierre, Marky, Bine, Norman, Sercan, Mike Dehnert, Marcel Heese, Ro, Liquid Sky, Eric 47, T.A.G., DJ Hildegard, DJ TOM, Falko Richtberg, Raul Rincon, Jimmy Hill, Marcello Marchitto, DJ Oliver, Alex Miles, Michael Heuser, Tom Baxter, Noggy, Man at Arms, Sorgenkint, Roland Casper, OBI aka Tobias Lücke, 2Junxion, Punisher, Jon Asher, Michael Kruck, Dave Ryder, Hierro, The Incredible Papst, Senad, Pi, Stone, Seven, Frank S., Oliver Kaine, Toni Cliffton, X-Said, Mimo, Amaris, Rocchound, Raschel, Marc Galves, Simoné, Fräggel, Ben Gala, Sebastian Gnewkow, Simon Phinixx, Ben Konrad, John Shurefly, Markus Klein, Chris Hearing, Milk & Sugar, Hubee Held, Wishes&Dreams, Pumpmaster, Boogie Pimps, Phil Fuldner, Francesco Sanna, Robin Junker, TT Hacky, Dirk Federkeil, Playboyz, Qatja S, Ronald V, Coone, Mystery, Activator, Chicago Zone, Binum, Stephanie, Gave, Vicious D & Larsson, Dark-e, Fenix, Q-IC, Guarana, Jones, Demoniak, Sjoekoe, Psyko Punkz, Lizard, Sascha D., Mark Mayu, Userkiller, Jason Little, Sandy Warez, Pablo Ramirez, MP Leary, Boris Naumann, Stefan Senk, Nadine Coalyard, Kosiol Brothers, HellsBangers, Stormtrooper, BazzDee, Patric Backes, Lochmahr & Malucha, K & Saly, Cyre vs. Mr. T, Sean Finn, Finger and Kadel, DiskopunkS, Robin Hirte, Oliver Mandes, Alex Kiss, Anna Reusch, Cala Loca, Chisee, Christian Kliché, Courtis, Dr. Gonzo, Dr. Motte, Jagger, Kraus & Wagner, Massimo, Michael Lehmkuhl, MiniCoolBoyz, Sia-Mac, Rocca MC, MC H, Distiller, Chrust, Instigator, The Audio Criminalz, The Villain, EBE Company, Ezkimo, No Rules DJ Team, Shogun, Ron & Baby Raw, AGK vs E-Phex, Impuls Factory, Drokz, Pradera, Twilight Forces, Alphaverb, Amnesys, The Whishmaster, Point Blanc, Doebler & Berg Club-LiveActs: Arkus P., BMG aka Brachiale Musikgestalter, Arcane, Reche & Recall, Marcapasos, NDK, Alec Troniq, Elastique, Mentalic, Queaver, Tokzid, Brian Sanhaji, FLX, Boris S., Waldhaus & Weichentechnikk, Tom Ellis
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |