FESTIVALY 2017

listopad
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.6. - 23.6.
4.7. - 6.7.
27.7. - 28.7.
24.8. - 25.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Poslední místa v zájezdu na Nature One

Poslední místa v zájezdu na Nature One
15. 07. 2009   |   Autor: DjDkDave   |   Komentáře (0)
Máte již pouze 10 dní na přihlášení Vaší účasti na zájezdu na nejlepší festival léta Nature One! Uzávěrka tohoto zájezdu je 26.7.2009! Nature One je bezesporu jedním z nejlepších festivalů tohoto roku, né-li ten úplně nejlepší, letos proběhne v termínu 31.7. – 2.8. a i ty můžeš být u toho.
Zájezd:

Místo a čas konání: Kastellaun - raketová základna Pydna, pátek 31.7.2009 20:00 – neděle 2.8.2009 09:00

Vzdálenost z Prahy: 650 km, tedy cca 9 hodin jízdy průměrnou rychlostí 73 km/h (téměř výhradně po dálnici)

Cena zájezdu: Stanovena na 3.500,- Kč (zahrnuje zpáteční jízdenku do Kastellaunu, vstupenku na akci a základní pojištění do zahraničí na 3 dny)

Časový rozvrh: Odjezd z Prahy, z Hlavního nádraží, plánujeme v pátek 31.7. v 9:00h. Do Kastellaunu přijedeme před 20. hodinou večerní, kde zaparkujeme v bezprostřední blízkosti místa konání. V tuto chvíli začíná „volná zábava“ až do neděle 08:30, kdy se opět sejdeme u autobusu a v 09:00 vyrazíme směr domov. Příjezd zpět do Prahy je odhadován na 17. - 18. hodinu odpolední.

Jak se přihlásit: Předem důrazně upozorňuji, že se jedná o závaznou registraci! Registrace probíhá již tradičním způsobem na emailu djdkdave@poslouchej.net
Do předmětu uveďte: "Nature One" a do těla emailu pak uvádějte následující údaje: jméno, příjmení, adresa, tel. kontakt, platný email, rodné číslo, číslo cestovního dokladu (pas, nebo OP se strojově čitelným kódem) a zkratku zdravotní pojišťovny (např. VZP, VoZP apod.).

Line-up:

Live: Paul Kalkbrenner (Berlin), Lützenkirchen (München), Anthony Rother (Frankfurt), Arkus P. (Dortmund), Gregor Tresher (Frankfurt), The Advent (London), SONO (Hamburg), Alien Factory (Heidelberg/Berlin), NatureOne Inc

Djs: Paul van Dyk (Berlin), Carl Cox (London), Armin van Buuren (Leiden), Sven Väth (Frankfurt), Dubfire (Washington), Turntablerocker (Berlin), Chris Liebing (Frankfurt), Felix Kröcher (Frankfurt), Ferry Corsten (Rotterdam), Sander van Doorn (Eindhoven), Monika Kruse (Berlin), Sven Wittekind (Frankfurt), Judge Jules (London), Moguai (Ruhr-Area), The Disco Boys (Hamburg), Menno de Jong (Eindhoven), Moonbootica (Hamburg), Robert Natus (Hamburg), Milk & Sugar (München), Alex MORPH vs. Woody van Eyden (Bochum), Ronski Speed (Löbau) a mnoho dalších.
NATURE ONE (DE)

NATURE ONE (DE)

Pátek 31. 7. 2009 až Neděle 2. 8. 2009
Jeden den 48.40,-/ dva dny 64.9,- Euro
Vystupují:
Paul van Dyk, Carl Cox, Armin van Buuren, Sven Väth, Dubfire, Turntablerocker, Chris Liebing, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Monika Kruse, Sven Wittekind, Judge Jules, Moguai, The Disco Boys, Marco Bailey, Hell, Menno de Jong, Dominik Eulberg, Moonbootica , DJ Murphy & Christian Fischer, Paul Kalkbrenner, Lützenkirchen, Anthony Rother, Arkus P., Gregor Tresher, Extrawelt, The Advent, SONO, Jacek Sienkiewicz, Gabriel Ananda, Einmusik, Eric Sneo, Brian Sanhaji, Alien Factory, Kollektiv Turmstrasse, NatureOne Inc, Phil Fuldner, Tom Novy & Nic Fanciulli, Dag , Joell Mull, Robert Natus , Milk & Sugar, Alex MORPH vs. Woody van Eyden, Ronski Speed, Charly Lownoise & Mental Theo, Format:B, Stoneface & Terminal, Steve Mason, Oliver Bondzio, Butch, Roland Casper, Dr. Motte , Hardy Hard , Dj Toyax, Frerikson & Benno Block, Babor, Moritz Piske, Mike-MH4, Klaudia Gawlas, Dj Lukas, Tiger and Dragon, Sebastian Gnewkow, Roland M. Dill, Daniel Kandi, David Forbes, Chris Liebing, Felix Kröcher, Eric Sneo, Sven Wittekind, Marco Remus, Frank Kvitta, Robert Natus, Kaoz & Ewe, Torsten Kanzler, Krischmann & Klingenberg, Marcel Cousteau, Sutura, Razor, Kenned Pool, Giuseppe Castani, Rudi, Eazy, Blasphemy vs. Feedi, MC Justice, Recype, E-Ruption, Obscurity, Hamunaptra, DaY-Már, Tymon, MC Axys, Na-Goyah, Panic, The Vinyl Junk, Weapon X, G-Town Madness, Evil Activities, Nexes, The Deamon Dwarf vs. E-Ruption, Discordia, Frank Sonic, Martin Heyder, Joseph Capriati, Alex Bau, DJ Emerson, Tommyfourseven, Monoloc, Masuki, Hypnotic, S.P.H.E.R.E., Infinity, Dready-2, greenhead vs. Brad Goldfinger, Scream, Now Here, SKY, Nyando and Nico, Dee Tree-9, Fredy S, Audiolink, StickA, Eric Preston, Andreas Neufeld, Sachi Toyama, Bazzkid, Lars Lindenberg, Mary C Jane, Dark Vain, Darrien K., Audioklinik, Breakfastklub, Ron Flatter, Foss & Stoxx, The Admirals, Ostblockschlampen, Golden Toys, Beatcuisine feat. Caroline, Pretty Pink, Soapespierre, RicD, Marc Miroir, Sonic, Daniel R, Jay Frog, Nykk, Der Agent, Projekt Hubraum, Dela Dope 023 & Andi B., DJ Dean, A*S*Y*S, DJ Shoko, DJ Wag, DJ Yanny, Patrick Bunton, Waveliner, DJ Shane, Krid Kid, DJ Merlin, DJ Apollo, Rod Bolts, DJ Joeker, Dave Joy, Benjamin R., DeeJane Kim, Felixx, Primax, Dr. WiLLis, Pressureheads, theXfactor, Miss Gee, DJ Doom, Leif, Joe Ellis, Pierre, Marky, Bine, Norman, Sercan, Mike Dehnert, Marcel Heese, Ro, Liquid Sky, Eric 47, T.A.G., DJ Hildegard, DJ TOM, Falko Richtberg, Raul Rincon, Jimmy Hill, Marcello Marchitto, DJ Oliver, Alex Miles, Michael Heuser, Tom Baxter, Noggy, Man at Arms, Sorgenkint, Roland Casper, OBI aka Tobias Lücke, 2Junxion, Punisher, Jon Asher, Michael Kruck, Dave Ryder, Hierro, The Incredible Papst, Senad, Pi, Stone, Seven, Frank S., Oliver Kaine, Toni Cliffton, X-Said, Mimo, Amaris, Rocchound, Raschel, Marc Galves, Simoné, Fräggel, Ben Gala, Sebastian Gnewkow, Simon Phinixx, Ben Konrad, John Shurefly, Markus Klein, Chris Hearing, Milk & Sugar, Hubee Held, Wishes&Dreams, Pumpmaster, Boogie Pimps, Phil Fuldner, Francesco Sanna, Robin Junker, TT Hacky, Dirk Federkeil, Playboyz, Qatja S, Ronald V, Coone, Mystery, Activator, Chicago Zone, Binum, Stephanie, Gave, Vicious D & Larsson, Dark-e, Fenix, Q-IC, Guarana, Jones, Demoniak, Sjoekoe, Psyko Punkz, Lizard, Sascha D., Mark Mayu, Userkiller, Jason Little, Sandy Warez, Pablo Ramirez, MP Leary, Boris Naumann, Stefan Senk, Nadine Coalyard, Kosiol Brothers, HellsBangers, Stormtrooper, BazzDee, Patric Backes, Lochmahr & Malucha, K & Saly, Cyre vs. Mr. T, Sean Finn, Finger and Kadel, DiskopunkS, Robin Hirte, Oliver Mandes, Alex Kiss, Anna Reusch, Cala Loca, Chisee, Christian Kliché, Courtis, Dr. Gonzo, Dr. Motte, Jagger, Kraus & Wagner, Massimo, Michael Lehmkuhl, MiniCoolBoyz, Sia-Mac, Rocca MC, MC H, Distiller, Chrust, Instigator, The Audio Criminalz, The Villain, EBE Company, Ezkimo, No Rules DJ Team, Shogun, Ron & Baby Raw, AGK vs E-Phex, Impuls Factory, Drokz, Pradera, Twilight Forces, Alphaverb, Amnesys, The Whishmaster, Point Blanc, Doebler & Berg Club-LiveActs: Arkus P., BMG aka Brachiale Musikgestalter, Arcane, Reche & Recall, Marcapasos, NDK, Alec Troniq, Elastique, Mentalic, Queaver, Tokzid, Brian Sanhaji, FLX, Boris S., Waldhaus & Weichentechnikk, Tom Ellis
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |