FESTIVALY 2020

duben
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
30.5. - 30.5.
5.6. - 6.6.
12.6. - 14.6.
18.6. - 20.6.
2.7. - 5.7.
2.7. - 4.7.
10.7. - 12.7.
15.7. - 18.7.
26.7. - 27.7.
31.7. - 1.8.
31.7. - 1.8.
31.7. - 1.8.
20.8. - 23.8.
21.8. - 22.8.
16.9. - 16.9.
17.9. - 19.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
26.6. - 28.6.
8.7. - 12.7.
9.7. - 11.7.
5.8. - 11.8.

DEFQON.1 (NL) 2020

Pátek 26. 6. 2020 až Neděle 28. 6. 2020 | Nizozemsko - - Biddinghuizen - Biddinghuizen
         

Program:

Gunz For Hire, KELTEK, Noisecontrollers, Phuture Noize, Power Hour, Primeshock, Rebelion, The Qreator, Warface, Zatox, Atmozfears – [This is my story] Demi Kanon, Sound Rush – Brothers [LIVE] The Endshow, MC: DV8 & Villain, F.Noize, AniMe, Broken Minds, D-Fence, Dither, Korsakoff, Spitnoise, The Satan, I:Gor, Wasted Mind, GPF.Pres.ThePiepShow.2020.WEBRip.YIFY.X69.AC3-EVO, Live: DRS, MC: Alee, Thyron, Act of Rage, Adaro, Adaro & Invector, Clockartz, Degos & Re-Done, E-Force, Hard Driver, Killshot, MYST, Ncrypta, Rejecta, Live: Rooler, MC: Livid, Adrenalize, Atmozfears & Sound Rush present: 2 //\\ 1, The Pitcher, Audiotricz, Bass Modulators, Emphasis, Frontliner, Jay Reeve, Retrospect, TNT aka Technoboy & Tuneboy, Wasted Penguinz MC: DL, Buzz Fuzz, Critical Mass, Dano, Frantic Freak, Gizmo, Party Animals, Rob Gee, The Raver, Vince, Waxweazle, MC: Da Mouth of Madness, A-lusion, Adaro – Classics, Daniele Mondello, Deepack, Donkey Rollers, Frontliner, Geck-o, Haze & Abyss, Josh & Wesz, Luna , MC: Ruffian, Broken Element, Contest Spot, Damian Ray, Ephoric, K1, Mortalis, Scarra & Vasto, Shockwave, Vertex, MC: LePrince, Hellfish & Bryan Fury, N-Vitral & Dither, Ophidian & Thrasher, Strange Arrival & Sacerdos Vigilia, The Outside Agency & Akira, Chris One, Cryex, Crystal Mad, D-Attack, High Voltage, Imperatorz, JNXD, Level One, Mind Dimension, Riot Shift, The Purge [Album showcase] Vertile, Lady Dammage & MBK, Mr. Ivex, Shock-N-Destroy, The Dark Horror, The Dope Doctor, The Sickest Squad & Floxytek, Vandal!sm, Live: €LIT€, D-Frek, Hard Effectz, Shurikan (The Angernoizer & Cryogenic show) , Destructive Tendencies, Devin Wild – The_Innergame, Endymion, Max Enforcer, Problem Child, Dana Crude, Luna & Pila & Pavo, The Darkraver & Gizmo, Vince, Basspunkz, Imperial, Never Surrender, Unifire, Avi8, Ecstatic, Envine, Scabtik, Coone, D-Sturb, Da Tweekaz, Psyko Punkz, Ran-D, Live: Ghost Stories, MC: DV8 , Defqon.1 Legends, Headhunterz, MC: Villain, Apexx, B-Front, Crypsis & Regain, Deetox, Delete, Digital Punk, Malice, Radical Redemption, Requiem, Unresolved, Vazard presents 10 years of Spoontech, Angerfist & Deadly Guns, Audiofreq, Evil Activities, Frenchcore Familia, Mad Dog & Tha Playah, Miss K8, Partyraiser & Bulletproof, Paul Elstak, Sefa – Open Airbed Concert, Amnesys, DJ Promo, J.D.A., Kasparov, Mad Dog, Nosferatu, The Viper, Weapon X, MC: Ruffian, Altijd Larstig & Rob Gasd’rop, Bass Chaserz, Darren Styles, DJ Isaac & The Darkraver, DJ The Prophet, FeestDJRuthless, Mark with a K, Outsiders, The Z, Zany MC: LePrince & Boogshe, Alpha Twins, Baba, Bass-D, Dana, Franky Jones, Pavo, Sunny D, Super Marco May, MC: Da Mouth of Madness, Scream & Tymon, Dolphin, Nick Moody & Know V.A., Somniac One, The Relic, Live: Celsius, Ruby My Dear, Aversion, Bloodlust, Genox, Jason Payne, Luminite, Neroz, RVAGE, Sickmode, Voidax, MC: Livid, Barber, Billx, Crypton, Deathroar, Le Bask, Noisekick, Radium, Sjammienators, MC: RG, Crude Intentions, Dr. Rude, Lost Identity, Plug ‘N Play, rtifact, Enemy Contact, Juliëx, Unproven, Element, Kruelty, Mind Compressor, Synfinity

Hudební styly:

electronic music, techno

Články k festivalu

Line up festivalu DefQon.1

Za více jak čtyři měsíce je tu jeden z největších Harderstyles festivalů...

Zájezd na Defqon.1 festival Primal Energy

DefQon.1 patří již 18. let mezi největší a nejnavštěvovanější harderstyles festivaly v...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2020.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |