FESTIVALY 2017

listopad
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.6. - 23.6.
4.7. - 6.7.
27.7. - 28.7.
24.8. - 25.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Známe program letošní Street Parade

Známe program letošní Street Parade
08. 07. 2008   |   Autor: B2lik   |   Komentáře (0)
Švýcarská Street Parade právě odhalila jména svého letošního ročníku. Hrát se bude na pěti stagích a line-up vypadá následovně. Připomínáme, že i na tuto pouliční akci připravujeme zájezd a více o něm se dozvíte v již dříve vyšlém článku.
Mainstage
13:00 - 14:30 - Ida Engberg (SWE)
14:30 - 15:30 - Andrew (CH)
15:30 - 16:00 - Special guest
16:00 - 17:00 - Marcus Schossow (SWE)
17:00 - 18:00 - Andy Moor (UK)
18:00 - 19:30 - Monika Kruse (D)
19:30 - 20:45 - Josh Gabriel (Gabriel and Dresden) (USA)
20:45 - 22:15 - Fedde le Grand (NL)
22:15 - 24:00 - Markus Schulz (USA)

Future stage Opernhaus

13:00 - 14:00 - One: Shot: Orchestra (D/CH)
14:00 - 15:00 - Banga and Disco D (ZH)
15:00 - 16:00 - Playlove/81 (D/CH)
16:00 - 17:00 - Micrometropolis (ZH)
17:00 - 18:00 - Lukas Kleesattel (BE)
18:00 - 19:00 - Danny Freakazoid (GE)
19:00 - 20:00 - Oliver Koletzki (D/CH)
20:00 - 21:00 - Tecktonik (F)
21:00 - 22:30 - Remute (D)
22:30 - 24:00 - Moonbootica (D)

Kongresshaus

13:00 - 14:00 - Nonda (ZH)
14:00 - 15:00 - Gelegenheitsmusik (D)
15:00 - 16:00 - Beda (ZH)
16:00 - Lomo - Los abstractos (ZH/LU)

Zurich All star stage

20:00 - 21:00 - Dave 202 (CH)
21:00 - 22:00 - Dj Noise (CH)
22:00 - 23:00 - Le Noir (CH)
23:00 - 24:00 - Rene S (CH)

Swiss innovations stage
13:00 - 13:45 - Leroy (VD/ZH)
13:45 - 14:45 - Sky Janssen and Ezikiel (TI/ZH)
14:45 - 15:30 - Wicked Wilma (ZH)
15:30 - 16:15 - Manon (ZH)
16:15 - 17:00 - Shakira (ZH/Berlin)
17:00 - 18:00 - Animal Trainer (ZH)
18:00 - 19:00 - Mitsutek (SG)
19:00 - 19:45 - Reto Ardour (ZH)
19:45 - 20:45 - Audioporno (BE)
20:45 - 21:45 - RegionalLiga (ZH)
21:45 - 22:45 - Dachshund live (GE)
22:45 - 24:00 - Agnes (VD)
STREET PARADE (CH)

STREET PARADE (CH)

Sobota 9. 8. 2008
Zdarma
Vystupují:
Josh Gabriel (Gabriel and Dresden), Andy Moor, Monika Kruse, Moonbootica, Oliver Koletzki, Fedde le Grand, Markus Schulz, Tektonik,Ida Engberg, Andrew, Special guest, Marcus Schossow,One: Shot: Orchestra, Banga and Disco D, Playlove/81, Micrometropolis, Lukas Kleesattel, Danny Freakazoid, Remute, Nonda, Gelegenheitsmusik, Beda, Lomo - Los abstractos, Dave 202, Dj Noise, Le Noir, Rene S, Leroy, Sky Janssen and Ezikiel, Wicked Wilma, Manon, Shakira, Animal Trainer, Mitsutek, Reto Ardour, Audioporno, RegionalLiga, Dachshund live, Agnes,
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ FOTKY

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |