FESTIVALY 2018

září
02
03
04
05
06
07
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
LODŽIE WORLDFEST
LOLLAPALOOZA
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LODŽIE WORLDFEST
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LODŽIE WORLDFEST
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

BUDVAR FEST
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
21.6. - 22.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Víkendový Soundfeer Music Festival

Víkendový Soundfeer Music Festival
26. 05. 2008   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Soundfeer je pokračováním Tekwaycampu, první ročník této akce proběhl již v roce 2005. Od té doby se ale vyvíjel až k loňskému ročníku kdy se povedlo skloubit jak techno, tak oblíbený breakbeat a další styly. Na tento ročník také navazuje festival Soundfeer, který nabídne mnoho zajímavých interpretů jak z domácí tak ze zahraniční scény.
otal Foglar Atmosphere aneb ještě než začne hlavní sezona, proběhne z breakového hlediska jedna z nejnašlapanějších akcí tohoto roku. Prostor kempu Avia Varvažov už je minulými roky prověřený a nabízí vskutku pohodlné zázemí. Breaková stage bude schovaná v šapito, takže ani počasí by nemělo způsobit važnější komplikace. Jak to tedy vypadá, nic nestojí v cestě se letos pořádně zlomit a pořádně oslavit 5té výročí breakbeat.cz. More info pod nadpisem.

Soundfeer Music Festival

Jak už bylo řečeno, kemp Avia Varvažov nabízí jak klasické stanování tak možnost rezervace chatek přímo v areálu. Na místě jsou veřejné sprchy, WC i jídelna (minulý rok s vparvdě kocovinovými vychytávkami). Okénko kde nikdy nedojde pivo a ostatní drinky je samozřejmost :) Pro regenaraci je přehrada Orlík asi 10 km od kempu a jedno koupaliště ještě blíže.

Co se týče hlavních breakových jmen, tak se po roce a něco vrací Chris Carter, který je služebně jeden z nejstarších nuskool producentů. V současnosti se pohybuje už na hranici experiment rovných i break věcí. Pro festival Soundfeer ale doveze specialní breakbeat set.

Backdraft jsou u nás skoro jako doma a tentokrát se můžeme těšit na novinky z právě vyráběného debutového alba, které vychází na podzim. O bassy určitě nebude nouze. To v současnosti v česku částečně pobývající DJ I.D. má své debutové album Big Monster, které připravil s Baobingou, právě teď venku. Jeho sety jdou napříč hudeními žánry (ale break přece jen převažuje) a už si díky tomu stihl u nás udělat slušné jméno.

Ludmilla z Maďarska tu byla poměrně nedávno, ale hned se vyjádřila, že přijede ráda co nejdříve zpět. Jelikož její vystoupení v Castě a v Crossu rozbilo skoro všechny, nemohli jsme jí neoslovit, aby vyplašila pár jelenů na plzeňsku.

Navrátilec do CR DJ Czech už to provozuje dvacet let a svým freestyle funky setem bude dělat příjemný kontrast k tomu bassovému zvuku okolo. V Crossu se vytasil s break verzema Večerníčka a Šu Šu Šu, tak uvidíme, jaké kostlivce vytáhne tentokrát :) Celé dva dny bude break stage obsluhovat breakbeat.cz crew, Natural Born Shampoos a hosté obou bandiček.

Acid Techno Stage má na starosti Layka, FDM a MIMIK s hosty jak liveact tak djs. Vystoupí Majk z NSK sound systemu, Joss Crooks z fatal noise, Adam Vandal dct recordings, live potom: Eke Aze, Skouren a Bosozoku. Nezmaři z Liberce rozbalí svou Dyzlegtic Division stage, která bude stylově dost rozkročená, ale hlavní slovo bude mít electroclash. Chillout stage bude mít na starosti D.N.A. a staří dobří Quadrant djs a pouštět se bude housik a určitě nejen to.

Na festivalu se platí vstupné 200 Kč od pátku do neděle pokud přijedete v sobotu platí se 100 Kč. Chatky a ubytování samozřejmě nejsou v ceně, je možné si je ale předem zarezervovat.
SOUNDFEER MUSIC FESTIVAL

SOUNDFEER MUSIC FESTIVAL

Pátek 30. 5. 2008 až Neděle 1. 6. 2008
Permanentka 200 Kč, sobota 100 Kč
Vystupují:
Joss Crooks, Majk, Eke Aze, Skouren, Bosozoku, Layka sound system, FDM sound system, MIMIK sound system, Backdraft, Chris Carter, Ludmilla, ID, Czech, Kaplick, Saku, Revize, Natural born shampoos, Z-Aires, Wlkk & Tomyk, Dyzlegtic, Baloo, Code-X, Kev, Rich a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |