FESTIVALY 2019

říjen
01
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
09

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
10

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MUSIC OLOMOUC
SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
11

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MUSIC OLOMOUC
SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
12

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MUSIC OLOMOUC
SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
13

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MUSIC OLOMOUC
SIGNAL - FESTIVAL SVĚTLA
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
18

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
19

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
20

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
21

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
22

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MUSIC OLOMOUC
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
19.6. - 20.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Na Summer Session padalo tisíce bublinek

Na Summer Session padalo tisíce bublinek
07. 08. 2007   |   Autor: Wajdak   |   Komentáře (4)
Po velice náročném víkendu přinášíme reportáž z třetího dílu open-airu Summer Session, který se letos uskutečnil v polovině prázdnin, oproti loňskému, který se konal ke konci. Letošní akce nevypadala příliš růžově vzhledem k dešti, který se po okolí proháněl, ale nakonec nebyl důvod litovat.
Devátá hodina večerní, v polovině cesty od Prahy se začínají snášet první kapky, nebe zbarvené do černa a naše posádka očekává to nejhorší. Déšť neustává ani po příjezdu na Žďákovský most a tak nám nezbývá nic jiného, než se trochu namočit a vyběhnout z auta ke vstupu. Máme deset hodin, v areálu přibližně 150 lidí, na hlavním stagei se právě střídá Freeman a nastupuje duo Jamal djs. Částečně krytá stage se naplňuje po okraj tanečníky a party pomalu, ale jistě začíná.

summer session

Ještě několik minut a déšť ustává, paráda! Dj Jacker a Dj Malda hudebně přitvrzují a návštěvníkům to rozhodně nevadí. Jamal djs se účastnili několika větších akcích, jako je např. Pig Fest, nebo dokonce 24. díl Apokalypsy. Techno stage je v obležení, hodinu před půlnocí přicházejí další a další návštěvníci. Na baru si postojím pět minut, horší je to ale s wc. 1 (doslova) pánský a 1 dámsky bylo pro cca 500 lidí opravdu málo a především slečny byly lehce otrávené z čekání ve frontě čítající mnohdy deset, či více lidiček. Procházím si svoje klasické kolečko – od horního baru k hlavnímu stagei, dolnímu baru, fotbálku, Shock stagei a znovu k hornímu baru. Spousta mladých lidiček se přijelo bavit rovnými beaty a trochu mi přišlo, ze Shock stage, kde se hrálo spíše „na pohodu“ (dnb, elektro) a kde se moc posluchačů nezdržovalo, byla možná trochu zbytečná a hlavní stage by nejen mě stoprocentně stačila.

summer session

Půl hodinky před půlnocí nastupuje Live Act DJ Kwacza. Jan Kwaczek žije již čtvrtým rokem v Anglii, ale do Čech se vrací rád a také nám ukázal, že techno mu není cizí a že z notebooku hrát rozhodně umí. S občasnými prvky minimalu jsme se celkem bez problémů vyrovnali zvláště díky následným hard-techno pasážím. Čas ubíhal jako voda, ještě jsem stihl porozprávět s návštěvníky a opět se střídalo (co mě trochu překvapilo byl určitě o trochu nižší věkový průměr, mladých lidiček pod 15 let zde bylo poměrně dost. Třeba je to nová, nastupující generace… :). Na stagei další dvojice Djs, tentokrát se proti sobě postavili The Keeper – český scratchový mistr a Steen – rezidentní Dj technovinyl parties.

summer session

Opět se roztočily 4 gramofony a techno show s prvky housu odstartovala. Oba Djs rozpálili publikum téměř na max a během hodiny a půl dlouhého setíku přilákali k tanci ještě o něco více lidí. Na tanečníky se linuly neustále bubliny, které sice vytvářely pěkný vzhled, nicméně tancovat celý od jaru nebylo zase nic extra. Naopak lasery fungovaly perfektně a poskytly mi výborný vizuální prožitek, stejně jako dvě projekční plátna na stěně za Djs. Když pak v půl třetí nastupoval Agent – pro mě největší lákadlo večera, účastníka Techno Masters, Svojšic i Pig Festu, přesunuli jsme se ještě o jeden techno schůdek výše. Svižné a chytlavé techno nás dostalo, Agent podle vlastních slov nepodléhá trendům a snaží se jít svou vlastní cestou. Mě osobně se tato jeho cesta zamlouvá a vystoupení jsem si vychutnal.

agent

Po Agentovi přišel nelehký úkol pro českobrodského rodáka Františka Urbana alias Dje Franka. Ten se během večera pohyboval se svými blízkými v prostorách areálu a užíval si večera, resp. i rána, jelikož po svém vystoupení neodjel, ale vydržel až do samého konce SS3. Svojí role se ujal na jedničku a lehce zchudlý (po Agentovi se značná část převážně těch nejmladších odebrala domů), přesto rozvášněný dav pokračoval v tanci. Postupem se Franke uchyloval k prvkům psy-trancu a vracel se zpět k technu. Byla to zajímavá podívaná.

summer session

Zkrácený, pouze hodinový set Franka vystřídali finishmani Body Bass a Legend Bee, přezdívaní „českobudějovičtí řezníci“, residenti X-mix parties. Progressive, techno a tech-house se linul z kvalitního ozvučení ještě v sedm hodin ráno, kdy se celá akce chýlila ke konci. Až do konce vydrželo pařit jen několik fyzicky zdatných jedinců, zřejmě slušný oddíl. My ostatní a hlavně my – řidiči, jsme byli rádi, že nám drží víčka od sebe. Třetí Summer Session skončil a musím podotknout, že to byla velice vydařená párty v poměru cena/výkon. V průběhu nedošlo k žádným problémům jak po technické, organizační, nebo bezpečnostní stránce. Nikoho nebyla potřeba ošetřovat, i když v jednu chvíli se alkoholem posilněný „kulturista“ snažil srovnat barmana, k čemuž se ale nedostal. Doufám, že příští rok vyjde o trochu lépe počasí, podle mého názoru večerní déšť odradil minimálně takových 150 lidiček. Oproti loňskému roku tak byla návštěva o sto menší. Ještě jednou díky organizátorům, Djům a účastníkům za fajn večer.

Foto: Darkina
  
SUMMER SESSION

SUMMER SESSION

Pátek 3. 8. 2007
150 Kč
Vystupují:
Kwaczo, Agent, Jamal djs, The Keeper, Franke, Freeman, Steen, Body bass, Jarda Beck, Jacob Mara, Legend Bee, Sukulent djs, Wetrix, Pluge, Fusion
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Kablion | 08. 08. 2007 | 03:38:43
Derrr

Jako vidi a slysim to podobne jako "skokan z mostu". Fajne jsem se bavil na druhe stagei, prvni me moc neoslovila.
Technokocour | 07. 08. 2007 | 11:14:39
summer session 3

tak akce na vybornou, nejlepe jak jinak nez agent, podle me naopak zadne mlaticky nehral, nikdy predtim jsem v jeho setech neslysel tolik melodii, ale svizne to bylo jo v tom Agenta poznavame, jinak super akce kde atmosferu by mohli zavidet daleko vetsi party, melo to ducha, su next year
wajdak | 07. 08. 2007 | 06:41:24
2 sko

Tak Agent zahral podobne druhy vecer i v Roxy a libil se taky, opet jsme u otazky vkusu :). Tak priste mozna vybrat jinou akci, kdyz tahle ti nesedla...
skokan z mostu? | 07. 08. 2007 | 05:02:48
summer session

tak pro mě byla SS3 na hlavní scéně naprosto nudná, sety o ničem, bez myšlenky a vývoje (co sem aspon poslechl). Agent hrál standardní mláceninu, poslední dobou je tragickej, rovný sypačky o ničem. Bohužel mi unikl Kwaczo, na kterýho sem se těšil:( Druhá scéna u mě jednoznačně vedla, od downtempa, ambientu přes minimal, d´n´b a psytrance, s pěkným zvukem....Před deštěm sem zalezl, tzn. sichr! Ráno mi bylo na blití z vyjetejch a totálně vyrytejch, co se potloukali na technu, fakt blitky. Jinak sem čekal o dost větší areál (dle plánku.) ale neva, pěknej prostor celkem. Katastrofa s 1 WC pro pány a 1 pro dámy!!!!!! Co to jako je??? Jinak chválim organizátory za dobrej zvuk a vůbec techniku, tady bylo vše ok! Tak snad příští rok, doufám, že se zajímavějším a pestřejším line-upem na hlavní scéně!!! déééér jak sině:)
SOUVISEJÍCÍ SOUTĚŽ
SOUVISEJÍCÍ FOTKY

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |