FESTIVALY 2017

listopad
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.6. - 23.6.
4.7. - 6.7.
27.7. - 28.7.
24.8. - 25.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Časový line-up na Colours

Časový line-up na Colours
24. 06. 2007   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
Právě se k nám dostal časový line-up celého festivalu Colours of Ostrava. Je toho opravdu hodně, takže doporučujeme vydat se na festival s vytisknutým line-upem, jinak se může lehko stát, že prošvihnete někoho, koho jste chtěli slyšet. 
čtvrtek 12. 7.

Spektrum Česká spořitelna stage
18:15 - 19:15 - Gipsy.cz
19:45 - 21:45 - Goran Bregović & Wedding and Funeral Band/ SRB
22:30 - 23:30 - Kryštof


Boomerang – Stodolní 22
18:30 - 20:00 | Watcha Clan / FR


pátek 13. 7.

Spektrum Česká spořitelna stage

12:00 -12:45 - Windy
13:15 -14:15 - Glayzy
14:45 -15:45 - The Prostitutes
16:15- 17:15 -  Anna K
18:15 - 19:30 - Watcha Clan / FR
20:30 - 22:00 - Salsa Celtica / UK
23:00 - 00:15 - Bajofondo Tango Club / ARG
01:00 - 02:30 - Coldcut present Journeys by VJ / UK

Hrad
17:30 - 18:15 - Workshop - flamenco
19:30 - 20:30 - Workshop - tribal dance
22:00 - 23:10 - Divadlo Kvelb – Vzplanutí

Divadlo – Černá louka
18:30 - 19:30 - Divadlo Kvelb – Kára komediantů
21:00 - 22:00 - Divadlo Letí

Tent - podhradí
15:45 - 16:45 - Naked Floor
17:15 - 18:15 - Mate.O /PL
18:45 - 19:45 - Martyna Jakubowicz / PL
20:30 - 21:45 - Peter Lipa
22:15 - 23:15 - Yvonne Sanchez
23:45 - 00:45 - November 2nd & Janet Robin
01:15 - 03:00 - Rock & Roll Band Marcela Woodmana

Barvy - Černá louka
16:00 - 17:00 - Sunflower Caravan
17:30 - 18:30 - Marie Rottrová
19:30 – 21:00 - Richard Bona / CM
22:00 - 23:15 - Vinicio Capossela / IT
00:00 - 01:15 - CocoRosie / US
02:00 - 03:15 - Evolution Dejavu

Marley - Černá louka
16:45 - 17:45 - Toxique
18:30 - 19:45 - Indy & Wich
20:30 - 21:45 - The Sideburns / UK
22:30 - 23:45 - Frank Zappa Quartet

Boomerang – Stodolní 22
19:45 - 21:00 - Orange Blossom /FR
22:00 - 23:00 - Magnetik
00:00 - 01:15 - Masala soundsystem /PL

Evangelický kostel
17:00 – 18:30 - Djivan Gasparyan / ARM

Kinokavárna
15:00 – 17:30 - Film Devdas/Indie Hollywood
18:00 – 20:00 - MOFFOM videoklipy


sobota 14. 7.

Spektrum Česká spořitelna stage
13:00 - 14:00 - Love Gangsters
14:30 - 15:30 - Tleskač
16:00 - 17:00 - IMT SMILE /SK
17:45 - 19:00 - Balkan Beat Box /US
20:00 - 21:30 - Gipsy Kings /FR
22:30 - 23:45 - X Alfonso /CUB
00:45 - 02:00 - Tata Bojs

Hrad
15:30 - 16:00 - Mimotaurus – Vysoké pimprnákle
17:00 - 17:45 - Worskhop - hip hop dance
19:00 - 20:00 - Workshop - orientální tance Tamary Markové
21:30 - 22:30 - Workshop - salsa - Luis z Kamerunu
23:45 - 00:45 - Pa-li-tchi

Divadlo – Černá louka
14:30 - 15:15 - Divadlo Okolo - Mezi nebem a zemí
16:00 - 16:45 - Slampoetry I.
18:00 - 18:45 - Slampoetry II. - finále
20:30 - 21:15 - Divadlo – Dva pod balkonem
22:45 - 23:45 - Nedvěd + Cossiga: beat box

Tent - podhradí
12:30 - 13:30 - Votchi
14:00 - 15:00 - Bengas
15:30 - 16:30 - Psí vojáci
17:00 - 18:00 - Eggnoise
18:30 - 19:45 - ETC & Vladimír Mišík
20:00 - 21:15 - Miou Miou
21:45 - 22:45 - Al Yaman
23:15 - 03:00 - BalkanBeats Berlin DJs - DJ Soko & DJ Marko / DE/YUG

Barvy – Černá louka
13:30 - 14:30 - Družina /SK
15:15 - 16:15 - Iva Frühlingová
17:00 - 18:00 - Blue Effect
18:45 - 20:15 - The Idan Raichel Project / ISR
21:15 - 22:45 - Dan Bárta & Illustratosphere
23:45 - 01:00 - Orange Blossom / FR
01:45 - 03:00 - United Flavour

Marley – Černá louka
13:45 - 14:45 - Weget
15:30 - 16:30 - Hoo Hoo Coctail
17:00 - 18:00 - Enter
18:45 - 19:45 - 4 dohody
20:30 - 21:30 - 3 tuny
22:15 - 23:15 - Eastpark
00:00 - 01:00 - SPS

Templ – Stodolní 22
20:00 - 21:30 - Soucky Monkey / US
22:00 - 00:30 - Son Caliente / CUB

Fabric – Plynární 7
21:00 - 22:30 - Danny May (La Musique)
22:30 - 00:00 - Adam N (Fabric)
00:00 - 01:30 - Ringo (Fabric)
01:30 - 03:30 - La-u-tek (ex.trava)
03:30 - 05:00 - Kmin (ex.trava)

Evangelický kostel
13:30 - 15:00 - David Hykes & The Harmonic Choir / US
16:00 - 17:15 - Marián Varga a Moyzesovo kvarteto / SK


neděle 15. 7.

Spektrum Česká spořitelna stage
11:30 - 12:15 - Hyperion
12:45 - 13:45 - Gaia Mesiah
14:15 - 15:30 - Divokej Bill
16:15 - 17:15 - Brathanki / PL
18:00 - 19:15 - Ba Cissoko / GN
20:00 - 21:15 - Mando Diao / UK
22:00 - 23:30 - Marianne Faithfull / UK

Hrad
13:45 - 14:15 - Tiditade
15:45 - 16:15 - Workshop salsy s Luisem
17:15 - 18:00 - Filigrán
19:15 - 20:00 - Cikao Bass Yaye / Senegal
21:15 - 22:00 - Divadlo Okolo - Mezi nebem a zemí

Theatre – Černá louka
14:30 - 15:15 - Workshop - orientální tance Tamary Markové
16:15 - 17:00 - Workshop Tiditade
18:00 - 18:45 - Divadlo Dividlo - Vězeň
20:30 - 21:15 - Divadlo – Dva pod balkonem

Indies Scope Records - Tent
12:15 - 13:00 - Květy
13:30 - 14:15 - Jana Vébrová
14:45 - 15:45 - ZVA 12-28
16:15 - 17:15 - Tara Fuki
18:00 - 19:00 - Nil
19:30 - 20:30 - Yellow Sisters
21:00 - 22:00 - vítěz soutěže „Česká spořitelna Colours Talents“ – Prosti Dumi

Barvy – Černá louka
12:15 - 13:15 - Burana Orchestar
13:45 - 14:45 - Gothart
15:15 - 16:15 - Saucky Monkey /USA
17:00 - 18:00 - Bára Basiková & Precedens
18:45 - 19:45 - Pavol Hammel a Prúdy / SK
20:45 - 22:00 - CBS Crew

Evangelický kostel
13:00 - 14:30 - Yungchen Lhamo / Tibet
COLOURS OF OSTRAVA

COLOURS OF OSTRAVA

Čtvrtek 12. 7. 2007 až Neděle 15. 7. 2007
Předprodej 700/750/800 Kč, na místě 890 Kč
Vystupují:
Goran Bregović, Gipsy Kings, Bajofondo Tango Club, Richard Bona, Balkan Beat Box, David Hykes & The Harmonic Choir, Vinicio Capossela, Orange Blossom, Marianne Faithfull, Salsa Celtica, CocoRosie, Mando Diao, X Alfonso, Brathanki, Djivan Gasparyan, Goran Bregović & Wedding and Funeral Band, ColdCut, The Idan Raichel Project, Watcha Clan, Yungchen Lhamo, Ba Cissoko
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |