FESTIVALY 2018

listopad
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
21.6. - 22.6.
17.7. - 20.7.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Defqon.1 festival zveřejnil line up

Defqon.1 festival zveřejnil line up
07. 06. 2018   |   Autor: Honzin   |   Komentáře (0)
Za necelé tři týdny je tu jeden z největších Harderstyles festivalů na světě DefQon.1 Podívejte se na to, jak vypadá line-up na tento festival.
Během tří dnů se můžete těšit na více než 240 umělců, 12 Mc a 14 live actů. V sobotu i v neděli se bude hrát na 11 podiích. Na webových stránkách http://www.defqon1.nl/ je vyvěšen nabitý line-up a dozvíte se tam další informace o festivalu.

Některé rozšířené vstupenky a doplňkové cestovní balíčky v některých kategoriích (pro ty, kteří chtějí na festivalu trochu více luxusu) jsou zatím stále v prodeji. Vstupenky na sobotní i víkendový program jsou již bohužel vyprodány. 

Letošní hymnu mají na svědomí Project One. Track nese název Maximum Force. Je to celkem povedený track, posuďte sami!
Project One - Maximum Force (Defqon.1 Anthem 2018): https://youtu.be/S02H-lQyghs

Pátek 22.06.2018 20:00 – 01:00

The Gathering - Blue
Atmozfears, B-Front, Bass Modulators, Frequencerz, Headhunterz, Phuture Noize 

The Gathering - Black 
Destructive Tendencies, Endymion, Korsakoff, Paul Elstak, Tha Playah
MC: Ruffian
Sobota 23.06.2018 11:00 – 23:00

Red (Mainstage)
Andy Svge, Code Black, D-Block & S-te-Fan, Max Enforcer, Noisecontrollers, Ran-D, Sound Rush, Sub Zero Project, Villain, Warface, Wildstylez
MC: DV8

Black (Hardcore)
Andy The Core, Angerfist, Art of Fighters, Bodyshock, Mad Dog, Miss K8 Ukraine, Neophyte, Noize Suppressor, Spitnoise, The Sickest Squad 
Live: Bombsquad, Dr. Scarphase
MC: Diesel

Blue (Raw)
Adaro, Blue, Degos & Re-Done, Digital Punk, E-Force, Jason Payne, Luna, Main Concern, Radical Redemption, Rebelion, Regain, Requiem, 
Live: B-Freqz
MC: Livid

Ultraviolet (Euphoric)
ALLSTVRS, Crystal Lake Israel, Da Tweekaz Norway, Ecstatic, Galactixx, Hard Driver, Isaac, JNXD, Rebounce, Scale, Sephyx, Toneshifterz 
MC: DL

Gold (Millenium Hardcore)
Bertocucci Feranzano, Dano, Drokz, Dune, Frantic Freak, Jappo, Panic, Ruffneck, Vince, Waxweazle Live: Rotterdam Terror Corps 
MC: Da Mouth of Madness

Magenta (Early Hardstyle) - 2001-2005
Activator, Alpha Twins, Derb, Haze & Abyss, Jaws, Pavo, Scot Project, Sunny D, Tatanka, The Beholder, Zany 
MC: Da Syndrome

White (Subground)
Billy the Kit, Crude Intentions, Dr. Rude, Dutch Movement, Kutski, Mark with a K, Pat B, Plug 'N Play, Ransom, Ruthless, The Viper
Rap: Jebroer 
MC: Ruffian

Silver (Industrial)
380 Volt, Geck-o, Mindustries, Somniac One, The DJ Producer, The Outside Agency, The Teknoist, Thrasher, Wavolizer
Live: DJIPE, Dolphin
MC: Dart

Purple (Talent)
Airtunes, Arzadous, Ceazar, D-Stroyer, Deluzion, Emphasis, Euphorizer, Imperatorz, Luca Testa, MKN, Primeshock, Radrz 

Indigo (Xtra Raw)
Caine, Chris One, Killshot, Luminite, Mind Dimension, Ncrypta, Neroz, Physika, Prefix & Density, RVAGE, Rejecta, Thyron, Unresolved 

Yellow Extreme
Angernoizer, Dr. Peacock, F. NøIzE, Hatred, Lady Dammage, Sloperij Janssen, System:Overload, Live: BillX France, Live: Noisekick, Live: [KRTM] 
MC: No-iD

Afterparty - Blue Night
Bass Chaserz, Mental Theo, TNT, The Prophet 
MC: Da Syndrome

Neděle 24.06.2018 11:00 – 20:00

Red (Mainstage)
Adrenalize, Darren Styles, Psyko Punkz, Tweekacore, Wasted Penguinz, Zatox, ZazaFront
Live: Dee-Block & S-te-Pack
MC: DV8

Red (The Closing Ceremony)
Brennan Heart
Live: Project One
MC: Villain

Blue (Raw)
Act of Rage, Chain Reaction, Clockartz, Crypsis, D-Sturb, Deepack, Deetox, Delete Australia, Endymion, Frequencerz, Faistos, MYST, Phuture Noize, Rebel[UT]ion, Sub Sonik
MC: Nolz

Black (Hardcore)
AniMe, Bulletproof, D-Fence, Deadly Guns, Dr. Peacock, Evil Activities, Max Enforcer, Koozah Spain, Nosferatu, Partyraiser, The Melodyst 
Live: I:gor 
MC: Diesel

Gold (Early Rave)
Buzz Fuzz, D'Spyre, Dazzler, Negative A, Predator, Promo, Tha Playah, The Viper 
MC: Da Mouth of Madness

Ultraviolet (Euphoric)
Audiotricz, Crisis Era, Cyber, Demi Kanon, Devin Wild, Keltek, Retrospect 
MC: Tellem

Magenta (Early Hardstyle) - 2005-2009
2-Sidez, B-Front, Pulse, Balistic, Daniele Mondello, Davide Sonar, Lip DJ, Second Identity, A-lusion, Scope DJ, Stephy, The Pitcher 
MC: DL

White
Bass Chaserz, Darkraver, Dirtcaps, Mexximus, Dansta Deluxe, Danny Dirtcaps, Dr Phunk, GLDY LX, Geck-o, Genius, Outsiders, Ruthless, Rät N FrikK 
MC: Boogshe

Silver (Industrial)
Dither, Ghost in the Machine, Igneon System Belgium, Rude Awakening, Switch Technique, The Satan, Tripped, Tugie 
Live: Sei2ure
MC: Dart

Indigo (Extra raw)
Crystal Mad, D-Attack, Exit Mind, Malice, PURGE, Re-Mind, Rooler 
Live: Avio 
MC: Livid

Yellow (Frenchcore / Uptempo)
Chaotic Hostility, Cryogenic, DRS, NSD, Sefa, Spitnoise, The Sickest Squad, Live: GPF - Greazy Puzzy Fuckers, Sjammienators 
MC: No-iD

DEFQON.1 (NL)

Pátek 22. 6. 2018 až Neděle 24. 6. 2018
Vystupují:
na programu se pracuje
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |