FESTIVALY 2019

září
01
02
03
04
05
06

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LÉTOFEST LIBEREC
07

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
ROCKOVÝ NÁŘEZ
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KAŠPÁRKOHRANÍ
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Benefice pro Sportovní klub vozíčkářů na koupališti Džbán

Benefice pro Sportovní klub vozíčkářů na koupališti Džbán
22. 08. 2013   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
Koupaliště Džbán vás v pátek 30. 8. zve na Benefiční koncert na podporu Sportovního klubu vozíčkářů Praha. Vystoupí kapely Le pneumatiq, Tofu Fighters & Soya Bitches. Prostě večírek u vody s výbornou muzikou, pivkem a dobrým pocitem, že jste udělali něco pro dobrou věc.
Skupina LE PNEUMATIQ je považována za jednu z nejvíce zábavných a energických elektronických kapel v České republice - do roku 2013 vstupuje se zásadní změnou, která přináší ještě větší oživení a kvalitu jak jejich koncertů, tak i studiové tvorby! Le Pneumatiq tvoří zakladatel a producent DJ Howska (programming), zpěvačka Miss Blueberry aka Borůvka (ex-Rapmasters), bubeník Army(drums) a od začátku letošního roku řady LE PNEUMATIQ doplnili MC TURNER a kytarista Miller Harrison, sympatičtí rodáci z amerického Tennessee. MC TURNER, který je v Čechách známý jako jeden z nejlepších drum`n`bassových MC`s! Kromě neskutečné muzikálnosti a multiinstrumentálnosti se ukazuje i jako skvělý textař, který běžně napíše text k novému songu během “cigárpauzy” ostatních členů kapely. Dalším plusem je jeho kouzelná čeština, kterou si dokáže získat na svou stranu takřka každého...
 

S nově nabytou energií a tvůrčí silou tak přichází několik novinek, které posouvají LE PNEUMATIQ zase o krok dále - při koncertech “nových” LE PNEUMATIQ hrají větší roli živé nástroje, což dodá vystoupením masivnější energii a pódiovou show!

http://www.lepneumatiq.com/cz/

Tofu Fighters & Soya Bitches je alterego projektu Sci.fi.psi. Na rozdíl od svého původního projektu Tofu Fighters & Soya Bitches nepracují s původními elektronickými skladbami ale, jak sami říkají: "Využívají toho, co už někdo udělal a drze to po něm předělávají a upravují." Působí na labelu Sushi breakz a ve své tvorbě kombinují prvky dýdžejingu s dokonale propracovaným live jamem. Dalo by se říci, že rozvíjejí princip "Pimp my Hit“.

https://www.facebook.com/TofuF.SoyaB.Kerob.Kedar.SciFiDJs

Sportovní klub vozíčkářů Praha sdružuje šest oddílů, kde se provozují tyto sporty: florbal, lyžování, potápění, stolní tenis, orientační závod a outdoorové sporty. Činnost klubu se soustředí převážně na pořádání sportovních akcí pro členy klubu a jejich rodiny a pro další účastníky z řad imobilních i mobilních občanů. Vytváření podmínek pro své členy a jejich příznivce, aby se mohli zúčastňovat domácích i zahraničních sportovních akcí, které pořádají jiné organizace. Seznamování nových vozíčkářů se sportem. Účast a důstojná reprezentace SKV či České republiky na sportovních soutěžích – lokálních, vrcholových, mezinárodních.

Sbírkový účet: 2600062191/2010

http://www.skvpraha.org/

Akce na podporu lidí, kteří i přes svůj handicap dokáží žít naplno, a dokonce jsou motivací pro každého zdravého člověka. Veškerý výtěžek z koncertu jde na podporu Sportovního klubu vozíčkářů Praha, tak si přijďte užít koncert a podpořit věc krerá má smysl...

Více informací: https://www.facebook.com/KoupalisteDzban
BENEFICE - SPORTOVNÍ KLUB VOZÍČKÁŘŮ PRAHA

BENEFICE - SPORTOVNÍ KLUB VOZÍČKÁŘŮ PRAHA

Pátek 30. 8. 2013
120 - 150 Kč
Vystupují:
Le pneumatiq, Tofu Fighters, Soya Bitches, Babe LN
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |