FESTIVALY 2019

červenec
01
02
03

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

BEATS FOR LOVE
BALATON SOUND
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

BALATON SOUND
08
09
10
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

POHODA
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MIGHTY SOUNDS
15
16
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

COLOURS OF OSTRAVA
18

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

COLOURS OF OSTRAVA
21
22
23
24
25
26

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
SITNO BLUES
28

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SITNO BLUES
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
27.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
17.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

Časový program slovenského Uprising

Časový program slovenského Uprising
16. 08. 2013   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Šestý ročník slovenského festivalu Uprising začíná příští týden, konkrétně v pátek 23. srpna na Zlatých píscích v Bratislavě. Předpověď počasí vypadá příznivě a nejen reggae fanouškové už netrpělivě odpočítávají dny.
Areál se letos rozroste o druhý kemping, do kterého bude povolen vjezd s auty a dodávkami. Kromě tradičních atrakcí jako zápasy v bahně, dancehall workshop, stolní fotbal nebo streetart graffitti vás tento rok čeká i bungee jumping.

MAIN STAGE

• PÁTEK 23. 8.
14:00 - 14:30 - BATATIMBA
15:00 - 16:00 - MAKAKO JUMP
16:30 - 17:30 - MEDIAL BANANA
18:00 - 19:30 - MACKA B & MAD PROFESSOR
20:00 - 21:00 - PROTOJE & THE INDIGGNATION
21:30 - 22:45 - CAPLETON
23:15 - 00:45 - KY-MANI MARLEY
01:00 - 02:00 - BURAKA SOM SISTEMA

• SOBOTA 24. 8. 
12:30 - 13:30 - GLENDA LÓPEZ
14:00 - 15:00 - RIDDIMSHOT FT. FIRESON BANTU & MR.ROLL, MISSY M, MESSENJAH
15:30 - 16:30 - ROOTS ROCKET
17:00 - 18:00 - AMO & BAND
18:30 - 19:30 - ISRAEL VIBRATION
20:00 - 21:00 - THE PHARCYDE
21:30 - 22:30 - MELLOW MOOD
23:00 - 00:30 - DUB INC
01:00 - 02:15 - BUSY SIGNAL

DANCEHALL

• PÁTEK 23. 8.
16:00 - DJ DWEET
17:30 - ARON 'MITU' DANCEHALL WORKSHOP
18:30 - ŠTÚDIO KONEČNÁ
19:30 - SUPERIOR
20:30 - G RAS & RIDDIM COLONY
22:00 - GREM
23:00 - 13 STARZ
00:30 - RANDY VALENTINE & STRAIGHT SOUND
02:00 - MILLION STYLEZ & REBELLIOUS
03:30 - SOUNDBWOYS DESTINY

• SOBOTA  24. 8.
14:30 - LOOPATA MAKAY
14:45 - MC RYHHA
15:00 - N3O & DJ GIZNIS
16:30 - GHETTO YOUTHS SOUND
18:00 - DISTANC
18:30 - ARON 'MITU' DANCEHALL WORKSHOP
19:30 - REGGAE RAJAHS
20:30 - DELHI SULTANATE & BEGUM X
21:30 - DELIK & JOZEF ENGERER
22:30 - LADY LESHURR & PAIGEY CAKEY
00:00 - PSH
01:30 - HAF & BEYUZ
02:00 - KABAKA PYRAMID & IBA MAHR
03:30 - FORWARD MARCH POSSE & JR.SMILE

MUNGO'S STATION

• PÁTEK  23. 8.
15:30 - DASHA FYAH
17:30 - RIDA RADAR & NATTY YOUTH SOUND
19:30 - UNITED FORCES OF DUB FT. FIRESON BANTU
21:00 - CHANNEL ONE
22:30 - JINX IN DUB & PARLY B
00:00 - DREADSQUAD FT. KASIA MALENDA & BLACKOUT JA
02:00 - BENNY PAGE
03:30 - PART2STYLE

• SOBOTA / SATURDAY  24. AUGUST
14:30 - RAGGAMAFIA
16:30 - JAHWAWAH & SOUNDBOY DUB
17:30 - MC KEMON FT. DJ NADIR & DJ FOKA
19:30 - NUFF'N'RUFF REGGAE RULERS
21:00 - RADIKAL GURU & CIAN FINN
22:30 - EARL GATESHEAD
00:00 - MUNGO'S HIFI & CHARLIE P
01:30 - LONE RANGER
02:30 - FOGATA SOUNDS
03:30 - SYMBIZ SOUND & MC ZHI
05:00 - BREEZAK

CIRCUS ARENA

• PÁTEK 23. 8.
18:00 - JOE67
19:30 - CONQUEROR
21:00 - BASSKATEERS
22:30 - THE UGLY SELECTORS
00:30 - ROCKY LEON
02:00 - YANKO KRÁL
03:30 - AIRCROSS

• SOBOTA 24. 8.
13:30 - PAVOL 'PALEC' SERIŠ (STAND-UP COMEDY)
14:30 - WILDA PANDA
15:30 - COLECTIV & SELECTOR BOLDRIK
17:30 - FACE2BASS
19:30 - DJ HEAVY HEV
21:00 - EAR DRUM KRU
23:00 - MC GLEB & DJ ASS
00:30 - NUFF SENSI MUSIC
02:30 - MALALATA

CINEMA

• PÁTEK 23. 8.
18:00 - 20:00 - Festival Áčko filmy
21:00 - 22:30 - Uprising dokumenty
23:00 - 24:00 - Musically Mad
00:30 - 01:00 - Občan K
01:30 - 02:30 - Vegucated

• SOBOTA 24. 8.
12:00 - 13:00 - Festival Áčko filmy
13:00 - 14:30 - Uprising dokumenty
15:00 - 16:40 - Bob Marley: Rebel Music
16:45 - 17:45 - Man Free
18:00 - 20:15 - DOKina s Braňom Vinczem
20:30 - 21:30 - Diskusia : "Empress Menen Foundation" with Askale Selassie
22:00 - 24:00 - The Upsetter
00:30 - 02:00 - Dub Echoes

Více informací na:
www.uprising.sk
www.fb.com/uprisingreggaefestival

Dodal: Silvia Turnerova, Uprising
UPRISING REGGAE FESTIVAL (SK)

UPRISING REGGAE FESTIVAL (SK)

Pátek 23. 8. 2013 až Sobota 24. 8. 2013
35 - 90 EUR
Vystupují:
KY-MANI MARLEY (JAM), CAPLETON (JAM), ISRAEL VIBRATION (JAM), THE PHARCYDE (USA), BUSY SIGNAL (JAM), BURAKA SOM SISTEMA (P), PROTOJE & THE INDIGGNATION (JAM), DUB INCORPORATION (FR), MELLOW MOOD (IT), MACKA B & ROOTS RAGGA BAND(UK), MAD PROFESSOR (UK), CHANNEL ONE SOUND SYSTEM (UK), EARL GATESHEAD - TROJAN SOUND SYSTEM (UK), MUNGO'S HI FI SOUNDSYSTEM (UK), DREADSQUAD & KASIA MALENDA (PL), BLACKOUT JA (JAM), MEDIAL BANANA (SK), RANDY VALENTINE (JAM), STRAIGHT SOUND (CH), BENNY PAGE (UK), RADIKAL GURU (PL), CIAN FINN (IRL), AMO & BAND (SK), DELIK (SK), ROOTS ROCKET (BGR), MILLION STYLEZ (SWE), REBELLIOUS (JAM/SWE), PSH (CZ), ROCKY LEON (USA), DELHI SULTANATE & BEGUM X (IND), CHARLIE P (UK), PARLY B & JINX IN DUB (UK), BREEZAK (UK),REGGAE RAJAHS (IND), JINX IN DUB & PARLY B (UK), PART2STYLE (JAP), LADY LESHURR & PAIGEY CAKEY (UK), CHARLIE P (UK), MAKAKO JUMP (IT), EAR DRUM KRU (SK), JAHWAWAH & SOUNDBOY DUB (JAM/SK), FIRESON FT. RIDDIMSHOT (KE/CZ), GLENDA LÓPEZ (CUB) a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |