FESTIVALY 2019

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ SLUNOVRAT
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
HARDSHOCK
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
09
10
11
12
13
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

FESŤÁK NA YUKONU
VOTVÍRÁK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
17
18
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
LAVÓROVICA FEST
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KEFASFEST
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
28

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
OPENING SUMMER PARTY
DEFQON.1
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
DOPORUČUJEME FESTIVALY
27.6. - 27.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
6.7. - 6.7.
12.7. - 13.7.
12.7. - 13.7.
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
27.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
28.6. - 30.6.
3.7. - 7.7.
11.7. - 13.7.
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

Bažant Pohoda - den třetí

Bažant Pohoda - den třetí
18. 07. 2013   |   Autor: Veru   |   Komentáře (50)
S letištěm v Trenčíně už jsme se zase na rok rozloučili. Pocity nadšení přetrvávají, ale přidává se k nim i trochu smutek. Hudba je závislost a já mám abstinenční příznaky, které jen horko těžko zaháním pouštěním si „Push The Sky Away“ pořád dokola.
Sobotní počasí bylo o mnoho teplejší a slunečnější než předchozí dny. Festival je ale připravený. Rozdávají se klobouky, brýle a opalovacího krému si může každý nabrat, co kůže ráčí. Zchlazuji se pivem, zmrzlinou, hlavou pod kohoutek.

Zatímco stojím frontu na sprchy, přímo naproti mně na hlavní stagi pláčou housle Československé filharmonie. Zní česká hymna i Smetanova Vltava a mně se i v tom vedru dělá husí kůže a mráz mi jde po zádech. Nejen kytar anebo synťáků je třeba, klasická hudba stále žije.
 

V Nay Tanečním Domě opět probíhá Clip Dance, tentokrát se návštěvníci učí choreografii z videa k písni „Doktor“ od Midi Lidi. Odskakuju se podívat na Modré Hory, slovenskou verzi Prago Union, kteří ne náhodou vystupují hned po nich. Když se vracím kolem Tanečního Domu, Petr Marek zrovna mezi tanečníky – amatéry vybírá ty šťastlivce, kteří si o chvíli později zatančí při koncertě přímo na podiu.

Midi Lidi dostali prozřetelně prostor na hlavní stagi a v brzký podvečer se tam sešlo několik tisíc lidí. Petr Marek je zkušený showman a ví, jak fanoušky rozesmát. Některé vtípky jsem sice už znala z nedávného vystoupení na United Islands, jeho hudba ale stále funguje tak, jak má – nutí k tanci a texty k zasmání. Midi Lidi jsou prostě srdcová záležitost. Při „Rád vařim“ na podium nastoupil celý organizátorský tým Pohody, aby se představil a poděkoval. Protancovali jsme i „Na co nesmíš zapomenout“, „Pokoj“ a „Projdeme se koupelnou“. Písničku „Doktor“ nakonec Midi Lidi vůbec nezahráli a tak vybraní tanečníci trochu zmateně zatančili na „Bujón“ a pařit zůstali až do závěrečné „Operace Kindigo“. S nostalgií jsem vzpomínala na ty časy, kdy s kapelou ještě vystupovala Markéta Lisá a při téhle písničce všichni skákali na podiu v prostěradlech s vystřiženými dírami pro oči.

Moc mě mrzí, že jsem prošvihla koncert estonských Ewert and The Two Dragons. Byla to ovšem oběť pro nabrání sil na večerní jízdu. Dánská zpěvačka Karen Marie Ørsted, která si říká podivně , předvedla sebevědomou podívanou. S vysoko vyčesaným copem a dětským ale za to parádně znělým hlasem se ladně pohybovala po podiu a bylo vidět, že si to užívá a že je jí úplně jedno, co si kdo myslí. Chvílemi mainstreamovější polohy připomínají Lanu Del Rey, znatelná je ale i severnější a trochu melancholičtější složka.

Orquesta Buena Vista Social Club mě svými latinskoamerickými rytmy příšerně rozčiluje a tak se jdu schovat do Literárního stanu. Tam zrovna probíhá soutěž ve Slam Poetry, na které samozřejmě nemůže chybět ani nejznámější slamer Jan Jílek. Párkrát publikum rozesměje, než nastane ten okamžik nejtěžšího rozhodování letošní Pohody. Bonobo nebo Peaches? Peaches nebo Bonobo? Obojí? Ale jak?
 

Po dlouhém uvažování se ručičky vah nakonec přehouply na stranu Peaches a to i přesto, že už jsem jí jednou viděla a Bonobo ještě ne. Nebo možná právě proto, že už jsem jí jednou viděla. V deset hodin začíná svůj set v Space Aréně a já jsem nachystaná pěkně vepředu, abych dobře viděla. Do prostoru mezi podiem a publikem přichází dva hasiči a dva zdravotníci. Je jasné, že divoška Peaches má nachystanou nějakou nevídanou show, zřejmě obsahující oheň. Nemýlila jsem se. Tahle Kanaďanka přišla na podium oblečená v přiléhavé lesklé kombinéze tělové barvy a šílené paruce. Postupně vystřídala několik svršků, včetně toho klasického, který má na sobě desítky různě velkých prsou. Do varu dostala publikum hned z kraje hitem „Talk To Me“. Peaches zvládala mixovat, do toho zpívala a v mezihrách tančila. Novinkou oproti DJ setu, který jsem zažila na Stimul Festivalu v Arše, byla přítomnost dvou tanečnic. Tanečnic, jejichž vystoupení pomalu hraničilo s lesbickým pornem a které se několikrát za koncert zvládly převléknout do různých dost sexuálně explicitních kostýmů a provádět v nich na podiu nevídané věci. Peaches je diktátorka a nikdo z nás si nedovolil ji neposlechnout.

Moje touha vidět Simona Greena aka Bonobo byla ovšem velmi silná. Přispěla k tomu i tisková konference, na které se ukázal být velmi sympatickým a ochotně zodpovídal veškeré dotazy novinářů. Lákadlem pro mě byla také nová deska The North Borders, která je tak skvělá, že jí prostě musíte poslouchat pořád dokola. Obětovala jsem proto asi 20 minut Peaches pro 10 minut Bonobo a utíkala jsem přes areál ze Space Arény k Orange stage. Asi to byla chyba. Peaches byla hrozně rozjetá a já z toho běhu celá uřícená. Koncert byl jistojistě senzační, ale já se prostě v té chvíli nedokázala zklidnit a ten ambient si vychutnat. Rozběhla jsem se tedy zpátky, abych ještě stihla závěr vystoupení Peaches. Přiběhla jsem právě včas. „We don’t need to fight! We need to fuck!“ a jedna z tanečnic se pustila do plivání ohně.

Ihned jak Peaches definitivně skončila, jsem se opět rozeběhla, tentokrát k hlavní stage, kde už se mezitím začal snad nejočekávanější koncert Pohody 2013 – vystoupení Nicka Cavea a jeho kapely The Bad Seeds. „We No Who U R“ – nevím, jestli to byla úplně první písnička, každopádně mě k sobě přivolávala a nutila mě běžet ještě rychleji. A už ho vidím. Nick Cave ve své klasické strakaté košili a kožené bundě má tváře ještě propadlejší, než si pamatuju ze starých videoklipů. Na nic si nehraje, vůbec nic nepředstírá a je vidět, že všechno, o čem zpívá myslí smrtelně vážně. Následuje povedená „Jubilee Street“, doprovázená houslemi. Celou dobu se vlastně střídají skladby starší s těmi z letošního alba Push The Sky Away. „This is the weeping song.“ zpívají všichni sborově.
 

Moje nejoblíbenější skladba z nového alba je „Mermaids“. Nickův hluboký konejšivý hlas mě nutí zavřít oči, zaklonit hlavu a vystavit tvář tmavé obloze. Je to klišé, ale fakt je to taková krása, až mě to nutí k pláči. Horko těžko se vzpamatovávám a zkouším se radši místo na hudbu soustředit na Nickův pohyb na podiu. Velmi často sestupuje dolu na molo přímo k divákům. Opírá se o ně, skoro na nich leží, ale alespoň patou jedné nohy se vždy dotýká mola. Z melancholie mě vyvádí až píseň „Deanna“, která je o rok starší než já. Jenže teď přichází balada „People ain’t no good“ a mně už se chce zase brečet. „Into My Arms“, „Higgs Boson Blues“ a pak ještě asi desetiminutová verze „Stagger Lee“, plná neočekávaných zvratů a konečně přichází na řadu závěrečná „Push The Sky Away“. Publikum jásá, ale ihned se zklidňuje. Nikdo už ani necekne. Nick káže nekonečnou pravdu a my si to všichni uvědomujeme a sami sobě slibujeme, že budeme „keep on pushing“. Přesně tohle je ten moment, kdy cítíte, jak vás hudba mění. Je to hudební katarze, vědomí, že svět už nikdy nebude jako předtím. Přídavková „We Real Cool“ jenom umocňuje tyhle pocity.

Jsem toho plná. Tenhle emocionální zážitek mě šíleně vyčerpal. Ve Space Aréně hraje Amon Tobin a a pak i SBTRKT, já ale nejsem schopná už nic pojmout. Potřebuju čas, abych mohla to strávit. Je to nejnádhernější zakončení Pohody, jaké jsem si kdy mohla přát.
BAŽANT POHODA (SK)

BAŽANT POHODA (SK)

Čtvrtek 11. 7. 2013 až Sobota 13. 7. 2013
89 EUR
Vystupují:
Atoms for Peace, Nick Cave & the Bad Seeds, The Smashing Pumpkins, Amon Tobin – Two Fingers DJ set, Peaches, Kaiser Chiefs, Justice DJ set, Bloc Party, Kate Nash, Major Lazer, Orquesta Buena Vista Social Clob, Tony Allen, Bonobo, SBTRKT DJ set, Diplo, Beak>, Erol, Django Django, Ondatrópica, O. Children, Quantic, Anthony Jospeh & The Spasm Band, Karin Park, Sam Lee & Friends, Naive New Beaters, A.K.A.C.O.D., Cathy Davey, Ewert & the Two Dragons, Babzlon Circus, Iamamiwhoami, Bonga, Mixhell, Che Sudaka, Kouyaté-Neerman, Hermeto Pascoal, SAZ, Za!, Dengue Fever, Youth Lagoon, MØ, Maia Vidal, Kiril Djaikovski, Café Aman Istanbul, Skip & Die, Asgeir Trausti, The Bots, Batida, Beware of Darkness, Radiomatic, Šutka Roma Rap, Dubioza Kolektiv, Pražský výběr, Midi Lidi, Prago Union, Zrní, Skyline, Xavier Baumaxa, Bratři Ebenové, Ventolin, Kyklos Galaktikos, My Dead Cat, Ghymes, Vec, Para, Andrej Šeban Band, Kubo Ursiny a Provisorium, Polemic, Bratislava Hot Serenaders, Zlokot, Tibor Holoda, Modré Hory, AMO, Davová Psychóza, Purist, Walter Schnitzelsson, Symbiosis, Malalata a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Tereza | 14. 06. 2015 | 10:47:31
Pohoda 2015

Ahoj, Koupím lístek na Pohodu 2015.
pište na: terezabicer@gmail.com

Kuba | 21. 03. 2015 | 11:12:08
Ahoj,
prodám lístek na Pohodu 2015, cena 1700. Pište na saphirwbk@seznam.cz

werrily@seznam.cz | 18. 06. 2014 | 01:50:15
Koupím lístek na Pohodu, werrily@seznam.cz. Děkuji
Tom | 09. 03. 2014 | 06:15:32
Druhý červencový víkend ;-)

Hell | 11. 07. 2013 | 12:27:22
Listek Pohoda za 1500

Prodam listek na Pohodu za 1500, predani dnes v Praze. hestup@centrum.cz
elias | 07. 07. 2013 | 09:30:05
Prodam 2 listky na Bazant Pohoda 2013

PRODANO!!! PRODANO!!! PRODANO!!!

elias | 04. 07. 2013 | 10:14:31
Prodam 2 listky na Bazant Pohoda 2013

Prodám 2 lístky (permanentky) na festival Bažant Pohoda 2013 11.7.2013 - 13.7.2013. Cena 1750Kč/ks. Osobni predani v Praze. tel.606 741 848
Anonymni | 21. 06. 2013 | 04:47:47
Vyhrále jsem ho a jsem z ČR, takže pro mě nepoužitelný. Poslala bych na dobírku. Zaručuju se za pravost :). Zda méte zájem napiště mi na viktorievernerova@seznam.cz
marthy | 02. 07. 2012 | 08:08:51
PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012 oprava

PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012
Mam na prodej 4.vstupenky na tento festival,ktery se uskutecni v Trencine,jen nejlepe vsechny dohromady,predani je mozne po domluve na morave-nejlepe Olomouc,Ostrava,Brno,Slovensko uchov,Trencin nebo blizko ceskych hranic.

Cena CR:1800kc/kus,pri odberu vsech 4.kusu najednou cena za kus 1650kc


Cena nyni v preprodeji v cz:2300-usetrite 500kc na listku

tel:773 260 331
marthy | 02. 07. 2012 | 06:30:38
PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012

Mam na prodej 4.vstupenky na tento festival,ktery se uskutecni v Trencine,jen nejlepe vsechny dohromady,predani je mozne po domluve na morave-nejlepe Olomouc,Ostrava,Brno,Slovensko uchov,Trencin nebo blizko ceskych hranic.

Cena CR:1800kc/kus

Cena SK:80 EUR

Cena nyni v preprodeji v cz:2300-usetrite 500kc na listku

tel:773 260 331
Anonymni | 02. 07. 2012 | 03:52:34
Bažant Pohoda (Praha) SLEVA!!!

Prodám 2 vstupenky na Bažant Pohoda festival který se koná 5.-7.7. na Letisti Trencin na Slovensku.
Cena za kus 1100,- (Za původ se zaručím!!!)
Předání osobně v Praze

PRODÁNO!!!

Email: melyone@seznam.cz

Telefonni kontakt: +420 720 616 938
Anonymni | 30. 06. 2012 | 10:57:41
Bažant Pohoda (Praha) SLEVA!!!

Prodám 2 vstupenky na Bažant Pohoda festival který se koná 5.-7.7. na Letisti Trencin na Slovensku.
Cena za kus 1100,- (Za původ se zaručím!!!)
Předání osobně v Praze

Email: melyone@seznam.cz

Telefonni kontakt: +420 720 616 938
melyone | 28. 06. 2012 | 11:29:53
Bažant Pohoda (Praha)

Prodám 2 vstupenky na Bažant Pohoda festival který se koná 5.-7.7. na Letisti Trencin na Slovensku.
Cena za kus 1500,- Při odběru obou dvou SLEVA 100,- (Za původ se zaručím!!!)
Předání osobně v Praze

Email: melyone@seznam.cz

Telefonni kontakt: +420 720 616 938
Evicka | 27. 06. 2012 | 04:25:18
Bažant Pohoda - vstupenky

Prodám 2 lístky na festival Bažant pohoda - 1ks 70 EUR nebo 1750 Kč.

Předání v Praze nebo na dobírku.

Email: evajzza@email.cz

Tel: 774 344 300

Eva
tomane | 27. 06. 2012 | 02:39:29
Bažant Pohoda

Prodám 8 vstupenek na Bažant Pohoda festival (5.-7.7., Letiste Trencin).

Cena: 1-4 ks = 70 EUR (1800 Kč), 5-8 ks = 60 EUR (1550 Kč).

Osobní předání v Praze případně po domluvě i jinde.

Email: Tomas.Fojt@kcc.com

Telefonni kontakt: +420 724 361 827
cube123 | 05. 06. 2012 | 01:01:52
prodam vstupenky

jestli máte zájem někdo kupit lístky na http://www.pohodafestival.sk/ tak mám možnost prodat 2 lístky .. Jeden lístek stojí v předprodeji 85€(cca 2167kč), na místě 99€(cca 2524kč)...Jeden lístek prodám za 1500kč
specha to sem z ostravy a nejlepe obe dve najednou nejlepsi by bylo este dneska muj email je jstrba@centrum.cz
Kostel30 | 04. 06. 2012 | 10:02:48
Pohoda

Prodám 2* vstupenky na Pohodu. Cena dohodou

email: kostelinhoo@centrum.cz
tel: 731 648 146
mastermind | 13. 05. 2012 | 06:27:48
letos je pohoda hodně luxusní: Orbital, Chase & Status Live, Aloe Blacc, Caribou, Yann Tiersen, DJ Die & Jenna G., Portico Quartet, Eskmo, Femi Kuti, Emika, Hypnotic Brass Ensemble, Movits!, Submotion Orchestra, Hugo Mendez aka Sofrito....tohle všechno bych chtěl stihnout!!!
Anonymni | 13. 05. 2012 | 10:35:46
pohoda je shit letos.
Anonymni | 13. 05. 2012 | 10:09:35
PRODAM vstupenky - POHODA festival 2012

Mam na prodej 2.vstupenky na tento festival,ktery se uskutecni v Trencine,jen vsechny dohromady,predani je mozne po domluve na morave-nejlepe Olomouc,Ostrava,Brno,Slovensko uchov,Trencin nebo blizko ceskych hranic.

Cena CR:2000kc/kus

Cena SK:80 EUR

Cena nyni v preprodeji v cz:2300-usetrite 300kc na listku

tel:773 260 331
eskmo | 03. 04. 2012 | 05:24:01
jesupr!
Anonymni | 23. 02. 2012 | 01:21:30
nic moc....neznám....zatim Pohoda nic moc....Madari mají již Korn,Placebo..
Moderátor | 23. 02. 2012 | 01:06:33
další potvrzená jmén

Public Enemy, White Lies, S.C.U.M., Guillemots a Dry the River
. | 09. 02. 2012 | 10:35:12
zatim nic moc...dosla love??
vvvojto | 26. 07. 2011 | 11:30:07
sziget listky

Predam dva listky na Sziget Festival 2011, listky su na 5 dni bez campingu, povodna cena 170 Eur/kus.
Pozadujem len 130 za kus!!!, len spolu.
vvvojto@azet.sk
Jedna paní povídala | 15. 07. 2011 | 02:07:09
Slabší zvuk Moby

To že na Mobym byl slabší zvuk je zapříčiněno tím, že osobní zvukař Mobyho i sám Moby radši zvuk zeslabí, než aby byl přemrštěně nabasovaný a zkreslený. Takže já byl spokojený. Na takovém koncertě jde o zvukové niance a ne o sílu zvuku
mashos | 06. 07. 2011 | 10:45:52
ahoj koupim lstek na ohodu nelepe predani v brne zitra nebo jeste dnes:)) cenu nabizim do 2300kc dekuji za nabidku na tel 736539980
Lucka | 05. 07. 2011 | 09:24:58
Permanentky jsou už prodané.

Díky za zájem, permanentky jsou už prodané. Přeji Všem ať si užijí skvělou POHODU!

Lucka | 02. 07. 2011 | 04:22:59
Prodám 2 permanentky na POHODU

Nabízím 2 permanentky na skvělý Festival POHODA. V předprodeji jsou již vyprodané. Nejraději osobní předání v Brně. Cena dohodou - nabídněte.
E-mail: normalnilucka@seznam.cz nebo tel.:777908861.

Josef | 29. 06. 2011 | 05:45:09
jeste k nize polozonemu prispevku

Jsem z Prahy :)
Josef | 29. 06. 2011 | 05:41:35
prodam dva listky

Ahoj, nemuzu kvuli praci jet na Pohodu. Ač jsem je vyhrál, tak nabizim dva lupeny, jeden za 1000 kč. Piste na newlaw.sound@gmail.com Josef
fia | 29. 06. 2011 | 10:27:36
lístky

sháním lístky na Pohodu... hrozně nutně... zaplatím cokoliv :D ozvětě se mi na číslo 733214130
ťapalsky | 22. 03. 2011 | 11:15:31
Pohoda!

Exit! nebude bude Pohoda!!!!

u | 17. 03. 2011 | 10:28:13
nás

tu takovýdle směřování prostě nemáme, čili 2 x potleskat - minimálně ! (srovnej se všema votvírákama, hrachovkama, rfp, atd)

fx | 16. 03. 2011 | 09:23:55
Tak z mé strany totální a neskrývané nadšení... M.I.A, Imogen Heap, Lamb, Moby, Portishead.. Už kvůli těmhle pár jménům to stojí za to :-)

Martin11 | 20. 07. 2010 | 01:38:59
podekovani

Byl sem letos poprve diky Leftfield ktere videt live byl muj zivotni hudebni zazitek. musim slozit velkou poklonu a podekovani vsem organizatorum za opravdu skvely festak s neopakovatelnou atmosferou . je pravda ze kdo byl jednou musi za rok znovu a ja nejsem vyjimka takze za rok dovi :)
Fish | 19. 07. 2010 | 11:47:20
to lks: myslím si, že to tak nebylo CC byli v O2 od desíti před Danem Le Sacem :))

lks | 18. 07. 2010 | 09:32:16
chybka

Crystal Castles byly v otevřené Garnier aréně, ne v O2 stanu :))

David | 16. 07. 2010 | 11:08:34
Pohoda

Absolutní pohoda jako každý rok!!! :-)

r.o.n.n.y | 12. 07. 2010 | 12:30:23
pohoda 2010

[b: Leftfield - Pohoda 2010 sestrih HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=u_iBpFMMxzQ&feature=channel
---------------

[b: Scissor Sisters - (I Don't Feel Like Dancin' ) - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=oBvyTKqJk1g&feature=channel
-----------------
[b: Digitalism(dj set) - Pohoda 2010 sestrih HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=rNXILAzsib4&feature=channel
-------------------
[b: Max Romero - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=kTkZe7gE8s0&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=v6HPuF79Scc&feature=channel
------------------------
[b: Klaxons - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=Fl_JP53VonA&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=vdPIT4QXHtc&feature=channel
---------------------
[b: Ian Brown - Pohoda 2010 HD[/b:

http://www.youtube.com/watch?v=R3519EPNkZA&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=RAv6gcxTC5A&feature=channel

------------------------
SegaC | 12. 07. 2010 | 10:33:05
Pohoda 2010!!! SUPER!!!

Pohoda 2010 - SUPER, FANTAZIA, KRASA, I LOVE POHODA

cube | 07. 07. 2010 | 11:56:39
dfbsadb

nemuzu se dockat.... kdo nadava na line up je komercne zaujaty barbar!!! kdybych chtel jen parit na stageich tak mam prebouchany plan na cely vikend... jsou tam luxusni zalezitosti!!! pojdme pohoda po 6té!!!

Andy | 16. 06. 2010 | 03:07:53
prodam vstupenky

cena 1400kc,tel:723 660 954
Vadim | 11. 06. 2010 | 05:06:52
Aj trocha kritiky

Kam sa vlastne pôvodne hudobný fest. Pohoda uberá ? Kolotoče ?/už aj pre dospelých/ omša ? a spústu ďalších ,,hodových" atrakcíí , už je toho taká všehochuť až sa mi to zdá celé zhovadilé /prepáčte za výraz/ a to nehovorím o výbere kapiel. P.S. Kapely domáce sú každý rok tie isté !!!

Rishule | 03. 02. 2010 | 07:03:10
Loni sem od tama odjizděl totálně vyřízené, letos to zapíchnu na NZ dřív, abych nepřišel o tentok svátek festivalový potažmo hudební...
Vlasta | 02. 02. 2010 | 07:22:10
hodně sil a štestí ... určitě se budu snažit znovu dorazit :D
500ml | 03. 10. 2009 | 12:04:16
..LXS

..ani newiite jag raad toto cztu !! =)
..tagze narok na letisku !! ;)-
..uz by to aj mohlo byt nemysliite ?!?! ;D
Macio | 02. 10. 2009 | 04:36:18
Super, držím palce!!!
mira | 02. 10. 2009 | 11:45:16
Velký respect

Děkuji pořadatelům za to že prežili krizi středního věku-období po poslední pohodě nebylo nejjednoduší pro jejich životy a proto jsem velice rád že našli motivaci jít dál. THX Mira
kubino | 01. 10. 2009 | 08:59:14
pohoda bude!!!

preju hodne stesti,lepsi festival jsem nezazil...

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |