FESTIVALY 2017

srpen
01
02

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SLAVONICE FEST
03

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

LET IT ROLL OPEN AIR
SÁZAVAFEST
SLAVONICE FEST
06

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

SLAVONICE FEST
STARÝ DOBRÝ WESTERN
07
08
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BRUTAL ASSAULT
THE SUN DANCE
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
11

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
12

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
20
21
22
23
24
25

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
ROCK FOR CHURCHILL
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
17.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
19.8. - 19.8.
25.8. - 26.8.
25.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
1.9. - 2.9.
2.9. - 2.9.
3.9. - 3.9.
8.9. - 9.9.
9.9. - 9.9.
23.9. - 23.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Tip: Sety pro Hardshock festival

Tip: Sety pro Hardshock festival
25. 03. 2013   |   Autor: Honzin   |   Komentáře (0)
První hardcorový festival Hardshock proběhne již za necelý měsíc v holandském Zwole v rekreační oblasti Wijthmenerplas. Pořadatelé nyní každý týden uveřejňují set jednoho z vystupujících protagonistů.
V případě, že si budete chtít poslechnout nové sety, sledujte http://www.youtube.com/user/hardshockfestival?feature=watch.
 
Nejnovější informace najdete na https://www.facebook.com/Hardshock?ref=ts&fref=ts
 
Amada



Leviathan


Chimera


Omkara Techichi


Rheeza
HARDSHOCK  (NL)

HARDSHOCK (NL)

Sobota 27. 4. 2013
39,5 EUR
Vystupují:
Partyraiser, The DJ Producer, Tymon, Ruffneck, Tieum, Mad Dog, Promo, Insane DJ Mafia, Amada, Master of Noise, DaY-mar, Fight Live: Ophidian, The Destroyer, Endymion MC Ruffian, Section Grabuge, Richie Gee, Manu Le Malin, Petrochemical vs. Warchetype, E-Noid, Deathmachine, Chimera vs. Cemon Victa, Sandy Warez, The Outside Agency, Live: Hellfish, Omkara Techichi, Bartoch vs. The Punisher, Frantic Freak, Delta 9, Mark N, Dano vs. Chosen Few, System 3, Bass-D, Buzz Fuzz vs. Rheeza, Leviathan, Live: Dr.¬ Macabre, Advanced Dealers MC Da Mouth of Madness, Radium, Dr. Peacock, Simon Underground, Subversion, Rotator, Rictus Sempra, SRB, Crazy-2nr, Fight vs. Noizefucker Live: Dr. Vannacut, The Speed Freak, Frazzbass, Junkie Kut, Prefix & Density, Titan, Hasty Boy, Radical Redemption, Frequencerz, Solutio & The I’s, Kax Deejay, Mind.¬Illusion, Proto Bytez, Code Black, ArmenianBoy, Deetox MC Renegade
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |