FESTIVALY 2018

září
02
03
04
05
06
07
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
LODŽIE WORLDFEST
LOLLAPALOOZA
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LODŽIE WORLDFEST
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LODŽIE WORLDFEST
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

BUDVAR FEST
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.9. - 22.9.
21.6. - 22.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Elektrošrot band na Trnkobraní zazpívá o elektroodpadu

Elektrošrot band na Trnkobraní zazpívá o elektroodpadu
19. 08. 2010   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Nová hudební formace s názvem Elektrošrot BAND, ve které hrají zkušení muzikanti, přichází nejen s pořádnou dávkou originální muziky, ale také s poselstvím o potřebě recyklace elektrozařízení a vstřícném vztahu k přírodě. Michal Pavlíček ml., Jan Zadražil, Jiří Novotný a Tomáš Lacina se představí na hudebním festivalu Trnkobraní již tento pátek.
Vznik Elektrošrot BANDu se datuje k březnu loňského roku. Samotná myšlenka na zrod kapely však začala klíčit už v září 2008. „Šli jsme se tehdy s Tomášem Lacinou v Praze přes Anděl a spatřili impozantní šestimetrovou sochu ze starých elektrospotřebičů. Tenhle Šrotozemšťan upozorňoval kolemjdoucí, že elektroodpad nepatří do popelnice. To pojetí se mi moc líbilo, působilo to nenásilně a příjemně a velice jasně. U stánku ASEKOLu jsme si vyzvedli materiály k problematice třídění a recyklace elektroodpadu a po čase se s kamarády rozhodli, že zkusmo nahrajeme písničku,“ říká Michal Pavlíček a dodává: „Z nahrávky jsme měli radost, a tak jsme ji poslali do ASEKOLu jako takový pozdrav i s informací, že plánujeme natočit celé album. Odpověděli, že jsou z takové myšlenky propagace třídění elektroodpadu nadšení a navrhli podporu při tvorbě a vydání alba „Kam zmizí?“.“

elektrosrot

Elektrošrot BAND na festivalu Trnkobraní zahraje v pátek 20. 8. 2010 od 22:30 na Bonver stage. Koncert bude složen ze skladeb z debutového alba s názvem „Kam zmizí?“. Na Trnkobraní bude mít kapela svůj stánek, kde po skončení koncertu proběhne autogramiáda. Návštěvníci si zde budou moci i zasoutěžit a vyhrát zmíněné CD „Kam zmizí?“ nebo tričko. Zároveň se dozvědí informace o třídění a recyklaci elektroodpadu.

Skupina v červenci dokončila videoklip k písni Elektropáni, který bude mít v srpnu premiéru na hudební televizní stanici Óčko. Další štací pro Elektrošrot BAND bude 27. srpna festival Rock for Church(ill).

Informace najdete také na www.elektrosrotband.cz, kde jsou ke stažení i písničky.

Kdo hraje v Elektrošrot Bandu?

- Michal Pavlíček ml.

Je synem předního kytaristy Michala Pavlíčka. V současné době se věnuje hudbě v mnoha podobách, od tvorby hudebních spotů, reklamy a znělek, po hraní ve skupinách Gangala-basta, One season band nebo hostování na řadě alb českých muzikantů.
- Kulich alias Jiří Novotný
Hrál nebo hraje v kapelách Černý ucho, VT Marvin, Veleslavín, Special guest, Technofactory, Moje Řeč, Red Hot Chili Peppers revival, BOA a La Grupa. Spolupracuje s předními českými skupinami jako zvukař a produkuje také hudební podklady pro reklamy a spoty.
- Tomáš Lacina
V současnosti je členem skupin Gang-ala-Basta a U-Prag. Spolupracuje též s bluesovým kytaristou Marcelem Flemrem a jeho Grape. V minulosti se účastnil německých turné projektu Musical Hautnah, hrál v českoalbánských funkových Hitfakers a v doprovodné kapele Natálie Kocab.
- Jan Zadražil
Působí jako herec na volné noze, hraje v představeních divadel jako je Divadlo v Řeznické, Švandovo divadlo, Veselé skoky, Strašnické divadlo, Husa na Provázku atd. Známý je také jako představitel jedné z rolí televizního seriálu „Velmi křehké vztahy“ (TV Prima).


Dodal: Aleš Povr, 4info.cz
VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ

VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ

Pátek 20. 8. 2010 až Neděle 22. 8. 2010
Předprodej 440 Kč (do konce dubna)
Vystupují:
Chinaski, J.A.R., Nightwork, Visací zámek, Gipsy.cz, Miro Šmajda, Michal Hrůza, The Cell, Petr Bende, Čankišou, Traktor, Fleret & Jarmila Šuláková, Xindl X, T4, Mch Band, Nadoraz, Tomáš Kočko, Le Pneumatique, Evolution Deja Vu, Charlie Straight a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |