FESTIVALY 2019

prosinec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
19.6. - 20.6.
15.7. - 18.7.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
9.7. - 11.7.

Reportáž z Love Family Parku v Hanau

Reportáž z Love Family Parku v Hanau
16. 07. 2010   |   Autor: stolda   |   Komentáře (50)
První neděli v červenci oslavil v Hanau u Frankfurtu, své kulaté patnácté narozeniny, taneční festival Love Family Park (LFP). Letní mutace o rok staršího Time Warpu vůbec za svým starším bratříčkem nezaostala. Zábava to však byla trochu odlišná.
Velitelský čas T – 11 hodin, Severní Čechy. Nasedáme do našeho již velezkušeného partytransporteru, kontrolujeme nejdůležitější pitné zásoby, opalovací krém taky máme, spouštíme Pavla Lišku v navigaci a „jedééééém“. U Sokolova si dáváme jedno trestné kolečko, udělujeme si černý puntík za nepozornost. Časový plán se opožďuje zhruba o 1 hodinu.

T – 6 hodin, někde na okraji Bavorska. „Hele, hele v klidu, jo? Opatrně!“, hlásí Pavel v navigaci a my se raději odhodláváme k dobrovolnému spánku. Možná z potřeby zabít rychleji čas, možná z únavy. Dvě luxusní lóže pro tři týpky je dost málo, nejmladší maže do kufru. Dnes máme ještě strach, ono taky odpočívadlo někde v německých končinách se třemi řidiči „náklaďáků“ z neznámých zemí, není úplně ten nejbezpečnější způsob spánku.

T – 120 min, doufáme že stále na okraji Bavorska. Rozlepíme oči, jsme stále tři, naštěstí. Pavel v navigaci hlásí už jen 50 km. Ranní hygiena na opuštěném odpočívadle odpovídala kvalitě našeho spánku, ale to nás nerozhazuje, za dvě hodiny nám to stejně bude jedno. Zhruba 2 km od Hanau přejíždíme přes most a pod námi se objevuje známka nějakého festivalu. „To bylo ono, ne?“, „To byly nějaký kolotoče u pionýrského tábora, ty...“ Asi tak nějak to ze silnice vypadalo. Každopádně všemocný Pavel v navigaci nás ujistil, že sláva nazdar výletu, festival je nadosah. Minout jsme prostě dneska nemohli, teď už jen zaparkovat. Trochu problém. Necháváme auto trochu neomaleně u crew parkingu, ale nikomu to evidentně nevadí.

T – 15 minut, Hanau před areálem. Na obloze ani vidu po předpovídané jasné obloze, ale teplota, jak kdyby na nás svítila rovnou dvě slunce. Doplníme potřebné provozní kapaliny, hodíme se trochu do nálady, deodorantem zakryjeme poslední neodstraněné nedostatky a můžeme se jít tlačit před vstup. Pověstná německá organizace malinko vázne, což nám nevadí, máme aspoň trochu času, dopít všechny naše zásoby.

T + 30 minut, LFP stage 2. Prokousali jsme se vstupní kontrolou, odevzdali vstupenku, nafasovali žetony kartičky s 10-ti zaškrtávacími poli, stejně jako na TW – (ostatně paralela s Time Warpem je zde pochopitelně více než patrná) a mohli se kochat „táborem s kolotoči“. Spíše než pionýrský připomíná tábor umělecky nadaných indiánských dětí. Hlavní dominantou je kromě tří jednoduchých stageí, několik týpí a výzdoba alá maškarní ples 4.B. Nemyslím to nijak výsměšně, prostě to tak vypadá, je to vkusné (obrovské škrabošky, skládané krepáky apod.). Vlastně bych ještě zapomněl na sprchu. Měli indiáni vlastně sprchu? Oni možná ne, ale podle trhajících se mraků na obloze bych řekl, že tady bude více než oblíbená.

Magda, love family park 2010

T + 35 minut, LFP stage 2. Těžká pohoda. Stojíme 5 metrů od předních zátaras, krky sice trochu vytahujeme, abychom přes bílý kryt zahlédli poněkud použitého Nicka Curlyho (už v 10 hodin), kolem sebe moře prostoru, posloucháme, „tančíme“ a slyšíme i češtinu. Po výborném zahřívacím Curlyho kole čekáme Magdu. První track přichází, skoro druhý a Magdaléna nikde. V tom z pódia zmizí bílý ochranný štít a za mohutného aplausu se objeví sympatická usměvavá polka.

T + 3 hodiny, LFP stage 3. Někde mezi nebem a zemí, rozhodně ne pevně na zemi, se nachází vydatná skupina tanečníků při setu Matthiase Tanzmanna. Ještě před tanečky procházíme sprchou, doplňujeme chladící kapalinu, vodu do ostřikovačů, sluníčko pálí a klakson troubí... Ještě těžší pohoda. Když se kouknu do areálu uvědomuji si, že tohle je tak trošku jiný festival. Někdo sedí, někdo leží, což na festivalu není nic neobvyklého. Ale pak tu jsou ti, co se jen tak opalují, leží ve stanu (i stany tu jsou povolené), stále se sprchují nebo se jen prostě baví. A zábavy je tu víc než dost.

T + 5 hodiny, LFP stage 1. Reboot zakončuje „livko“, němci nepochopitelně nechápou nacvičený signál na Caminando, hlavni stage a backstage se zaplňují na nejvyšší možnou mez, v popředí blonďatá hlava a růžové triko. Jasně, Sven začíná. Před ním a jeho fanoušky je 7 hodin geniálních, originálních tracků nabitých energií. Sorry Svene, dnes ne, dnes mají přednost jiní, kteří do Čech zavítají jen, když je přelétávají.

T + 5 hodin a 10 minut, LFP stage 3. Kde je sakra ten Gerber. Počkáme a uvidíme. Hodina uplyne jak voda a naše lákadlo nikde. Stejně to nevadí vůbec nikomu, Matthias Tanzmann odvedl víc než dobrou práci. Každý následující track má větší grády než předchozí a nikoho nepustí ani do nedaleké sprchy, natož pak doplňovat chladící kapalinu. Za pultem ho střídá Étienne de Crecy. Jeho produkci moc neznáme, každopádně vstupní track je jak hrom z čistého nebe. „Má to koule“, zvuk je dokonalý podobný Boys Noizeovému, zhruba před dvěma lety.

Sevn Vath love family park 2010

T + 6 hodin, LFP stage 2. Carolu jsme prošvihli. Loca Dice zvládáme celého. Od 14:00 na „dvojce“ stejně vládne stará známá bandička okolo papá Svena a Richieho. Kolem nás už není takové místo jako na začátku, nic to nemění na výborné náladě. Tohle slunečné odpoledne jen tak nikdo nezapomene. Teda až na několik skupinek po zuby ozbrojených policistů. Nevím co tu dělají, upřímně řečeno raději ani nechci vědět, proč jsou tak ozbrojení. Dvakrát je vidíme v zárodku akce. Někam se rozbíhají. Dále raději nepozorujeme. O bezpečnost na mostě se stará také několik hlídkujících strážníků.

T + 8 hodin, LFP tak nějak uplně všude. Na záchody, rozuměj Toi-toiky a několik kvalitnějších pisoárů se musí čekat. Soused od vedle, či organizátor si krátí chvilku kropením čekajícího davu. V tomhle vedru sice žádná kvalitka, ale nemusí pršet, stačí když kape. „Je libo jídlo? Tak já tam zajdu, vydržte!“ Čekací doba dlouhá, čekací doba na pizzu ještě delší. Aha, on chce pizzu uplně každý, takže je celý 30-ti metrový restaruační pult zaplněn čekateli na pizzu za 3 €. Ostatní jídlo zdá se v tomhle horku nezabírá. Možná, kdyby tak prodávali nanuky.

T + 10 hodin, už skoro na Měsíci. Procházíme areál, ale zdá se, že je to všude stejné. Všude se lidé výborně baví. Každý po svém. Všichni sem přišli „pařit“ na tech-house a minimal (i když ten zde zněl hodně poskromnu), nikdo neremcá, všichni moc dobře vědí na jaký druh hudby přišli. Ještě jedna sprcha, no raději ještě dvě, další provozní kapaliny do stojánků (rozuměj opuštěných, vyzutých tenisek) jinak než bosky se zde netančí a jde se na poslední střídání. Penalty dnes pravděpodobně neproběhnou.

Karotte, love family park 2010

T + 11 hodin, LFP stage 3. „Ten  ty divný lidi snad přitahuje?!“ Na TW tančil před Garnierem sám, dnes ho zastoupila vydatně povzbuzená čtyřicátnice. Pohled sice žádná sláva, ale alespoň je legrace. Za chvíli jej nahrazují dvě slečny s plastikovým motivem oslavenecké patnácky nad hlavou – to už je krapet zajímavější pokoukáníčko. Přeskočí CD, to z toho jak na stagei kromě Petera, vesele poskakují i jeho kamarádi. Úsměv ze tváře to sebralo pouze zvukaři. Posledních pár minut zakončuje ohňostroj a z vedlejší stage slyšíme několik díků od „šefa“ Sfena s kapitánskou páskou v německých barvách na pravé ruce (WM Fieber byl patrný i na stage manažerech, oděnných v dresech německé fotbalové reprezentace).

T + 13 hodin, Nějaká strasse. Dneska to na after v Cocoonu nevypadá. Zítra dlouhá cesta domů. Povinné doplnění posledních provozních kapalin, nějaká ta sváča, úprava postýlky v zeleni za chodníkem a jdem se pokusit počítat letadla připravující se na přistání na nedalekém letišti ve Frankfurtu. Přijde mi, že skákají rychleji a častěji než příslovečné ovečky. Mnoho jich stejně nenapočítám, usínám příjemně unaven a velmi spokojen. Získal jsem přesně to co jsem očekával. Zážizek z luxusního denního „mejdanu“ s hudbou a lidmi, se kterými se nikdy nenudím. Pro příští rok, už jen přidat k vodní stěně bazén a večírek, pardón deníček to bude téměř dokonalý.
LOVE FAMILY PARK (DE)

LOVE FAMILY PARK (DE)

Neděle 4. 7. 2010
Předprodej 35,- euro
Vystupují:
Sven Väth, Richie Hawtin, Ricardo Villalobos, Étienne de Crécy, Onur Özer, Loco Dice, Karotte, Marco Carola, Magda, Reboot, Matthias Tanzmann, Guy Gerber, Kiki, Dj Hell
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
ri-chard | 01. 08. 2011 | 07:03:18
paveell

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=248202158525553&set=t.1000000731 13031&type=1 ??
paveell | 31. 07. 2011 | 09:03:55
ri-chard

:D jj :)
ri-chard | 29. 07. 2011 | 07:39:01
to Paveell

nepařil si náhodou po family parku v cocoonu s partičkou čechů?? 2 chlapíci a blonďatá holčina??
Ksh-tce | 07. 07. 2011 | 02:37:32
LFP 16

moc hezky napsanej report,osobně se mi letos líbilo taky víc,než minule..,big thanks všem zúčastněným krajanům za bomba atmosféru,bez vás by to nešlo!! Už ať je tu další ročník!! Jo a malej vzkaz všem našim promo,Frivolous Frivolous Frivolous!!!!

cole | 07. 07. 2011 | 10:46:37
Skvele LFP 2011

Vynikajuca akcia, velmi sa mni pacila. O rok pojdem zas.

ri-chard | 05. 07. 2011 | 10:09:18
ale byl to teda neskutečnej nářez!!!! :smile59: sven vath prostě ví
paveell | 05. 07. 2011 | 07:14:15
a je po :-( zas za rok

paveell | 30. 06. 2011 | 07:00:15
3 dnyyy a jsou 3 místa volný !!

:D :D
paveell | 25. 06. 2011 | 11:56:07
8 dNí

:D
S | 24. 06. 2011 | 10:06:26
ahoj, jedeme pres phu a mame volne 1 misto. odjizdime uz v sobotu 2.7., zpet v po 4.7. mame jedno volne misto na hotel (1 noc/30EUR) zajemci piste na sona.c@seznam.cz

climax | 20. 06. 2011 | 11:09:01
cesta na LFP

Zdarec, nechystá se někdo náhodou na LFP nejlepe z Prahy a má místo v aute?
oldclubber | 28. 04. 2011 | 06:16:56
G&B

letos velice zajímavá lajna na greenblue=je rozhodnuto

ri-chard | 12. 04. 2011 | 08:35:14
tak letos nás čeká tohle:

[b: DJs:[/b:
SVEN VÄTH
RICARDO VILLALOBOS
LUCIANO
LOCO DICE
MARCO CAROLA
KAROTTE
ZIP
MATHIAS KADEN & DANIEL STEFANIK B2B
MATTHIAS TANZMANN
DOMINIK EULBERG
ROBERT DIETZ
tINI

[b: LIVE:[/b:
GUILLAUME & THE COUTU DUMONTS
KOLLEKTIV TURMSTRASSE
FRIVOLOUS

Oldclubber | 20. 07. 2010 | 11:06:43
pěkně napsané... jo a bylo to fakt výborný! až na tu tlačenici po ukončení
Pitris | 20. 07. 2010 | 01:20:55
Přesné, výstižné, výborné!

vlasy | 18. 07. 2010 | 09:52:28
pekne si to popsal:-)

Tom | 09. 07. 2010 | 07:38:07
Anonymni Zýaznami

Ty jsi Lihovka ne???

Mistr_stolistr | 08. 07. 2010 | 12:00:39
videa LFP 2010

trocha videí od naší skupinky... tímto zdravíme PePeho a jeho grupu... (pak jsme Vás ještě párkrát hledali, ale nebyli jsme úspěšní :( )
http://www.youtube.com/user/mistrstolistr#grid/user/144B9F6851A94119 Videa Love Family Park
pavel | 06. 07. 2010 | 03:40:16
Tak teda pecka..:-) co říkate? :-)
Anonymni | 05. 07. 2010 | 04:54:30
daji se sehnat zýaznami??
electric_flower | 03. 07. 2010 | 06:11:47
uz dobry, uz mam odvoz :)

oldclubber | 03. 07. 2010 | 07:03:08
johny

hihihi takhle se ti směju

pavel | 02. 07. 2010 | 11:51:14
hod sem cislo

Anonymni | 01. 07. 2010 | 08:35:32
ma nekdo teda jeste jedno misto v aute, pls?
pisnete mi kdyztak na mail electric.flower6@gmail.com
diky, diky! :-
vlasy | 01. 07. 2010 | 12:48:23
chybi vam tam Karotte na 3 place ..my mista jeste mame ..

johny | 30. 06. 2010 | 03:13:01
tahle akce je hroznej shit,kdo by jezdil na takovej vytuh je fakt blaaaazen:)

oldclubber | 29. 06. 2010 | 08:24:33
jen pro pořádek :) bude vodní stěna na schazení horkých hlav :) 4m vysoká a 10m dlouhá. takže go v neděli go

S | 28. 06. 2010 | 11:38:24
ta volna mista v aute uz nejsou

paveell | 27. 06. 2010 | 06:40:42
paveell | 26. 06. 2010 | 12:51:09
tak uz jen par dni...Nejaky zmeny?...ma nekdo misto v aute?..
S | 03. 06. 2010 | 09:29:45
lfp

hoj, nejspíis jedeme a mame jeste 2 mista v aute, pridal by se nekdo? piste na sona.c@seznam.cz

paveell | 29. 05. 2010 | 07:22:05
pepe

No mě taky řeklo spousta kámošů a známých,že pojedou..ALE většinou to dopadne ,tak,že se na to vyserou a já bych nakonec nejel taky..Takže raději si to domluvím s nějakými nadšenci do hudby,který prostě jet chtěj...:-) Určitě dej vědět..klidně sem..koukám sem často
PepPe | 29. 05. 2010 | 07:01:38
já to sice neorganizuju ale kdyby bylo místo tak dám vědět. Nás jede asi 20 tak se uvidí jak to všem vyjde...
paveell | 29. 05. 2010 | 05:18:41
moooooooooc chci jet...

Jede někdo a má místo v autě?....
PepPe | 29. 05. 2010 | 04:22:16
je tomu asi tak rok co jsem denní párty uplně zavrhoval, zatím jsem ještě na žádné nebyl, ale když jsem na fest dorazil ještě za světla tak jsem si uvědomil že jsem se bavil víc jak za tmy, a nej je, když se začíná stmívat!!!

Těšim se nehorázně....
Jervin | 13. 05. 2010 | 09:45:27
PepPe

chmm, opět trochu závist :)

tak to se těš... je to tam rachot - denní party jsou super
PepPe | 11. 05. 2010 | 03:41:18
Jervin

Joop, poslouchal sem i jeho dj sety a taky nářez. Vona sice tak kostka ve dne byla docela naprd ale i tak sem doufal že s ní vystoupí někdy k večeru. Ale těšim se hodně - denní párty sem ještě nezažil
Jervin | 11. 05. 2010 | 08:48:14
PepPe

jj tak to každopádně bude Etienne nářez i jako dj :))

LFP je hodně v poho denní party, navíc jak je tam "máloů djs na tom plácku u toho mostu, tak se to dá stíhat krásně všechno, co člověk chce :) až budu opět toužit po té Sfénově bandě, zas tam vyrazím za úžasným dejavu :))

PepPe | 05. 05. 2010 | 11:12:09
Sakra Etienne bez kostky. škoda ale tak si to užiju
Tomika | 05. 05. 2010 | 11:01:51
Mazec

!!!!

gggg | 25. 04. 2010 | 02:10:44
Přesne tak ale jeto v pohode nemecko je hned za rohem :))))))))

Pitris | 23. 04. 2010 | 10:43:57
Výborně Poslouchej.net, dobrá zpráva!!! škoda, že taková skvadra nepřijede někdy k nám, holt musíme my k nim!

d_p | 22. 04. 2010 | 06:23:26
llll

no ty ses ale chytraaaaak! :) tak dekujeme ze si nam to sdelil, jsme opravdu moc moc radi ze uz vime, ze si nejakej dementni anonym mysli o "minimalu" (ktery se tam ani tak moc nehraje, jde spis o tech house ...) toto, hned se nam bude klidne spat! Diky! Diky za infoo!
llll | 22. 04. 2010 | 04:21:18
time warp ale venku !!Onicem minimal je dobrej ale kdyz ho slysite furt tak vas unudi!

Petr | 17. 04. 2010 | 08:19:19
šup sem s lístkama:)!

Pitris | 16. 04. 2010 | 09:20:57
Letní Time Warp!!! snad to taky výjde!

soulbass | 05. 04. 2010 | 06:45:03
tak mám nabídku letos vyrazit,snad to vyjde :)
PooL | 18. 05. 2009 | 11:40:04
jeee

Uz se tesim jestli opet vydaji nejakou peknou komilaci, jinak osobne se opet nezucastnim pac jsem mimo republiku....
Jervin | 16. 05. 2009 | 08:00:33
trailer 2009

ofiko trailer

http://www.youtube.com/watch?v=iUNUuJzsnCs
Anonymni | 11. 05. 2009 | 10:59:01
nema nekdo tip na ubytovani blizko LFP a nejaky tip na vecer

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |