FESTIVALY 2016

prosinec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
11.6. - 11.6.
4.7. - 6.7.
19.7. - 22.7.
9.8. - 9.8.
17.8. - 19.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
15.4. - 15.4.
9.8. - 16.8.

Časový harmonogram festivalu Boskovice

Časový harmonogram festivalu Boskovice
03. 06. 2010   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Festival pro židovskou čtvrť Boskovice, který proběhne od čtvrtka 8. do neděle 11. července ve stejnojmenném městě v Jihomoravském kraji, odhalil svůj časový harmonogram.
ČTVRTEK 8. 7.

16.00 Muzeum Boskovicka
vernisáž výstav
Muzeum Boskovicka
Jan Kubíček, fotografie z let 1948-1985
Markéta Kubačáková
Synagoga
Ladislav Sitenský

17.00 Zámecký skleník
zahájení festivalu – koncert skupiny Trombenik

18.00 Kino Panorama
Společnost film a sociologie uvádí…
Psáno pro Pražské jaro, opus č. 3 (režie: Jaroslav Hovorka, Pavel Koutecký, ČR 2007, 58 min.)
Včely letěly krásně (režie: Karel Čtveráček, ČR 2009, 57 min.)

19.00 Synagoga

Hana Frejková / Michal Hromek

20.15 Kino Panorama

Zločiny komunismu I.
Neznámí hrdinové: Poslední akce – Pravomil Raichl (dokument České televize, ČR 2009, 25 min.)
Zločin jménem Katyň (režie: Petra Všelichová, ČR 2006, 60 min.)

21.00 Zámecký skleník

scéna Blues Alive Boskovice 2010
Bonzo & Resonators (SK)
Hanka Dundrová & The Kids
Justin Lavash
vítěz Blues Aperitiv 2010

22.00 Kino Panorama

Bez paměti by se žilo lépe…
Vzkaz Václava Havla (režie: J. Skála, ČR 2009, 15 min.)
Neznámí hrdinové: Mánička ze severu – František „Čuňas“ Stárek
(režie: Vítězslav Roamanov, ČR 2010, 25 min.)
Charta 77 – třetí část (režie: Olga Sommerová, ČR 2009, 59 min.)

23.00 Palouk
Drum’n’bass stage


PÁTEK 9. 7.

09.00 Kino Panorama
Filmové školy uvádějí I.
Vyšší odborná škola filmová Zlín, Vyšší soukromá škola filmová Písek,
Akademie Miroslava Ondříčka Písek

9.00–12.00 Mateřské centrum

10.00 Židovská čtvrť
komentovaná prohlídka židovské čtvrti

11.00 Kino Panorama
Bílá stuha (režie: Michael Haneke, Německo, Rakousko, Francie 2009, 144 min.)

13.45
Profil Vojtěcha Jasného
Touha (režie: Vojtěch Jasný, Československo 1958, 91min.)

Mateřské centrum
14.00–17.00

15.45 Kino Panorama

70. Výročí bitvy o Británii
Neznámí hrdinové: Nejdůležitější útěk – nadporučík Arnošt Valenta
(režie: Roman Vávra, ČR 2007, 25 min.)
Nebeští jezdci (režie: Jindřich Polák, Československo 1968, 94 min.)

14.00–17.00 Mateřské centrum

15.30 Scéna za muzeem
Terezie Palková
Jana Šteflíčková
Romanika (SK)
Karolina Kamberská
Žofie Kabelková

17.00 Boskovický Zámek

Boskovický pohádkový Hřebínek 2010 (pořádá KZMB)
Divadýlko Mrak – Pirátská pohádka aneb o přátelství a plavbě za pokladem

18.00 Synagoga

Lenka Lichtenberg

19.00 Kino Panorama

Birds Build Nests Underground – Jdi za štěstím

19.00 Zámecký skleník
česko-německá jazzová scéna
The Aspergers
Brenneis Quartett
Ondřej Štveráček Trio
HARTMANN & BRUNN
jam session

21.00 Kino Panorama

Profil Vojtěcha jasného
Všichni dobří rodáci (režie: Vojtěch Jasný, Československo 1968, 114 min.)

21.00 Letní kino

Traband
Mišík & ČDG
Abigail Ybarra
Švihadlo

23.00 Kino Panorama

Davkrát dokument
Shit credit (režie: Martin Řezníček, ČR 2010, 30min.)
Pahrbek český (režie: Lucie Králová, ČR 2009, 60 min.)

Nonstop Palouk
Drum’n’bass stage

SOBOTA 10. 7.

09.00 Kino Panorama
Den slovenského filmu v Boskovicích
Patnácté putování pohádkovým světem
Krvavá paní (režie: Viktor Kubal, Československo 1980, 77 min.)

9.00–12.00 Mateřské centrum


09.15 Cyklovýlet
Boskovice – Jevíčko

10.00 Židovská čtvrť
komentovaná prohlídka židovské čtvrti

11.00 Bílkova ulice

autorské čtení Radka Denemarková
(doba trvání čtení je 24 hodin)

11.00 Kino Panorama
Den slovenského filmu v Boskovicích
Ako sa varia dejiny (režie: Peter Kerekes, Slovensko, Rakousko, ČR 2009, 88 min.)

13.00
Den slovenského filmu v Boskovicích
Pokoj v duši (režie: Vladimír Blako, Slovensko 2009, 97 min.)

13.30 Scéna za muzeem
Gaffa
Maso
Night
Kazety
Mch Band
Květy
Lu

14.00 Hrad
divadelní představení
Kurva Pražák – Budovatelé říše
Vlkabaret
Ztracená existence – Dentální rapsodie
Divadlo Commedia Poprad – Statkyzmatky aneb jak se Gianni Schicchi přes postel k majetku dostal
Zkouška sirén – Pud a zkušenost (Pýcha a předsudek)

14.00–17.00 Mateřské centrum


15.00 Kino Panorama
Den slovenského filmu v Boskovicích
Momentky (režie: Petr Kryštůfek, Slovensko 2008, 90 min.)

17.00
Den slovenského filmu v Boskovicích
Slepé lásky (režie: Juraj Lehotský, Slovensko 2008, 77 min.)

18.00 Synagoga
Musica ad Tabulam

19.00 Zámecký skleník

česko-německá jazzová scéna
Scrootsch Quartett (D)
Krajňák/Fečo/Hejnic modern jazz trio
r.ren (D)
wrgha POWU Orchestra
jam session

18.45 Kino Panorama
Den slovenského filmu v Boskovicích
Nedodržený slib (režie: Jiří Chlumský, Slovensko, ČR 2009, 129 min.)
21.00 Letní kino
Živé kvety
WWW
Tata Bojs
Midnight Peacocks (Izrael)

21.15
Den slovenského filmu v Boskovicích
Muzika (režie: Juraj Nvota, Slovensko 2008, 99 min.)

23.00
Den slovenského filmu v Boskovicích
Filmové školy uvádějí… II.
Vysoká škola múzických umení Bratislava

Nonstop Palouk
Drum’n’bass stage

NEDĚLE 11. 7.

09.00 Kino Panorama
Profil Vojtěcha Jasného
dokumentární a krátké filmy

9.00–12.00 Mateřské centrum


10.00 Židovská
komentovaná prohlídka židovské čtvrti

11.00 Kino Panorama

Zločiny komunismu II.
Neznámí hrdinové: Dejte toho spratka pryč! – Miluška Havlůjová
(režie: Vítězslav Romanov, ČR 2009, 25 min.)
Neznámí hrdinové: Nenávist neživím, ale nezapomínám – Bohumil Černík
(režie: Jiří Fiedor, ČR 2010, 25 min.)
Mlynáři od Babic (režie: Marcel Petrov, ČR 2009, 59 min.)

11.00 Synagoga

Ensembl Dereh

13.30 Náměstí

Bratři v tricku – žonglérská show

14.00 Farská zahrada

Divadelní představení
Tatíček Lojza – Ferda na popravišti
Jakub Folvarčný – Vlak a hlad
divadlo Kulich – Piráti
Bratři v tricku – žonglérská show

14.00–18.00 Mateřské centrum

12.30 Scéna za muzeem
Strom stínu
Fru Fru
Jindra Holubec
Ty Syčáci

13.30 Kino Panorama

Filmové školy uvádějí… III.
FAMU Praha

21.30 Letní kino
Control (režie: Anton Corbijn, USA / Velká Británie 2007, 121 min.)

Změna programu vyhrazena



Dodal: Unijazz
BOSKOVICE

BOSKOVICE

Čtvrtek 8. 7. 2010 až Neděle 11. 7. 2010
390/490
Vystupují:
Vladimír Mišík & ČDG, WWW, Tata Bojs, Švihadlo, Živé kvety, Traband, Abigail Ybarra, Ty Syčáci, Květy, Kuzmich Orchestra, Gaffa, Jindra Holubec, Ondřej Štveráček Trio, Strom stínu, Night, Jana Šteflíčková, Žofie Kabelková, The Aspergers Scrootch Trio, HARTMANN & BRUNN, Gaffa, Maso, Kazety, MCH Band, Květy, LU a mnoho dalších
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ SOUTĚŽ

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |