FESTIVALY 2019

září
01
02
03
04
05
06

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LÉTOFEST LIBEREC
07

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
ROCKOVÝ NÁŘEZ
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KAŠPÁRKOHRANÍ
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Summer Session má kompletní hlavní stage

Summer Session má kompletní hlavní stage
13. 04. 2010   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Hlavní hosty DJe Spirose Kaloumenose a Grega Notilla jsme si již představili. Nyní pro vás detailně zrentgenujeme celou Techno.cz Stage, abychom vás už teď navnadili na datum 9. 7. 2010 a připravili na to, kdo další rozjede nekonečný mejdan páteční noci.
To nejlepší ze své vlastní produkce do vás nasype nové jihočeské producentské duo Spiriakos & Steen. Jejich tracky obletují celou Evropu a vzbudily zájem o vydání na labelech takových jmen jako např.: The Advent, A. Paul, Spiros Kaloumenos a další. Jejich muzika se objevila i v top desítce Space Djz.

Dále se můžete těšit na jednoho z našich nejlepších techno Djs, giganta Dje Agenta. Své sety charakterizuje jako stále tvrdší, podpořené čistým a energickým mixem. Právě na technice mixu si velice zakládá.

Rezidentní duo Steen & Keeper v pátek společně nevystoupí, ale Dj The Keeper si střihne samostatný setík. Připravte se na techno pecky a také jeho vlastní produkci. Keeprovy rychlé ruce vám zamotají hlavu a scratching vás pak řádně dorazí.

Samozřejmě nesmí chybět další z rezidentů festivalu. Rychlost, přesnost, FX a dobrý cuting vystihuje DJe, který hraje ze tří kanálů a preferuje ke svému hraní dva gramofony a dva CD playery. Kdo ještě neví, tak řeč je o blonďáku a bláznovi, který si říká Dj Golpe.

Dále se představí DJ, který hrál na všech dílech Summer Session a stál u samotného zrodu akce. Z jeho setů je vždy cítit energie a dynamika. Klade velký důraz na vývoj setu a jeho dějovost. Rezident festivalu, DJ Franke.

Velmi pestré a barevné techno, často i ze tří gramofonů, do vás napumpuje Dj Pavel Krejdl. V jeho setech se objevuje řada prvků, chcete-li zvuků či samplů, z jiných hudebních stylů (nejvíce z hip hopu), které pomocí scratchů vkomponovává do techna a tím vytváří velmi zvláštní efekty a vyvolává nadšení u publika.

Dj Twips, rodák z Tábora, se poprvé seznámil s elektronickou hudbou v dnes už nefungujícím klubu 603, kde si zamiloval tamní klubovou scénu. Dnes se pokouší o vlastní produkci progresivního housu nebo techna, které přikořeňuje electro prvky s minimalovými náznaky.

Jako Dj se prezentuje rychlým mixem energických techno desek na 140-150+ BPM s jediným cílem bavit partypeople. Pražský Dj, producent a liveact Destroyer je v současnosti považován za českou jedničku v produkci hardtechno tracků a zároveň za velice kvalitního DJe hrajícího zpravidla z 3 gramofonů.

DJ a Producent Peca propadl taneční hudbě ve 12 letech. Nejdříve ho poslechem oslovila hudba v houpavém stylu houseu a přibližně v 16 letech začal objevovat kouzla techno stylu a postupně přecházel na hardtechno a schranz. Střihne si společný setík s DJem Keszem, jehož sety se pohybují okolo 160 BPM.

Dodal: Jiří Koubek, Technovinyl
SUMMER SESSION 6

SUMMER SESSION 6

Pátek 9. 7. 2010
Předprodej 200 Kč, na místě 250 Kč
Vystupují:
Main Stage: Greg Notill, Steen, Keeper, Golpe, Franke, Efendy, Pavel Krejdl, Twips, Destroyer, Kesz, Peca, Peter Pea, Mr. Pole a další Second Stage: Sens, MC Shary, Efendy, Jean Luc, Jay Beck, Michel Řanda, Groove Dan, Scarpo, Apollo, Flyplender, Dave Wala
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |