FESTIVALY 2019

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ SLUNOVRAT
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
HARDSHOCK
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
09
10
11
12
13
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

FESŤÁK NA YUKONU
VOTVÍRÁK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
17
18
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
LAVÓROVICA FEST
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KEFASFEST
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
28

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
OPENING SUMMER PARTY
DEFQON.1
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
DOPORUČUJEME FESTIVALY
27.6. - 27.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
6.7. - 6.7.
12.7. - 13.7.
12.7. - 13.7.
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
27.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
28.6. - 30.6.
3.7. - 7.7.
4.7. - 6.7.
11.7. - 13.7.
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

DANCE VALLEY (NL) 2009

Sobota 11. 7. 2009 | Nizozemsko - - Amsterdam - Festivalterrein Spaarnwoude
         

Program:

Armin van Buuren, Ferry Corsten, Eddie Halliwell, Mark Knight, Josh Gabriel (Gabriel & Dresden), Plump Djs, Dave Spoon, Showtek, Dr Rude, Funkagenda, Dirty Vegas (DJ Set), Sasha, Markus Schulz, Gareth Emery, Remy, Steve Lawler, DJ Scot Project, Alex Kidd, Tiefschwarz vs M.A.N.D.Y., Gabriel Ananda LIVE, Timo Maas, Oliver Huntemann, Agoria vs Oxia, Paul Kalkbrenner LIVE, David Caretta LIVE, DJ Hell, Stephan Bodzin LIVE, Anthony Rother LIVE, Alter Ego LIVE, Johannes Heil LIVE, Hernan Cattaneo, Nick Warren, Dave Seman, Jerome Isma Ae, The Bloody Beetroots, Marco V, Terry Toner LIVE, Just a Band LIVE, Erick E, Sidney Samson, Kraak & Smrak, Hardwell, Mick Di Lano, MC Marxman, Glenn Kortison, MC Stretch, ATFC, Simon Dunmore, Sergio Flores, David Penn, Hardsoul LIVE (Roog & Greg van Beuren feat. MC Crown, Dorothy Sherman & Glenn Helder), Chocolate Puma, Baggi Begovic, Born to Funk, Shovell LIVE, Marcus James, Prinz, Diynamic showcase with H.O.S.H. vs Stimming LIVE vs Dolomuj, Terry Toner, Tron, Clockwork, Jarno, Audiofly (Luca), Ida Engberg, Dean Mushin (Bearweasel), Manual Movement aka Paul Hazendonk vs Qbical vs Commu, Mr Snu & Sir Matthew, Peter Horrevorts LIVE, Piet van Dongen LIVE, Lovin L'ectro pres: Tomaschek vs Fokko Versloot & Koen Lebens LIVE, Taras van de Voorde, David & Tony Moreno, Paul Lomař, Alex Kentucky, Gino, Jasper Wolff vs Mark Boon, Kartikeya vs H.E. Pennypacker, The Jop & Jordi show, LoPoll vs Radiosus, Wub vs Dastego, Rosie, Martijn ten Velden, Tiger Stripes, Pete Griffiths, George Andrews, Jean, Vato Gonzales feat. MC Tjen, D Rashid feat. MC Bizzie, Tony Cha Cha, Quintin, Rico Favella, Eric van Kleef, Asino Di Medico, Frederik Abas, M.E.M., Mike S, Ruben Vitalit, MC Boogshe, Remo-Noc, Eskimo LIVE, Dr Willis, Kamui, A*S*Y*S, Tom Gardiny, Fausto, Artento Divini, Re-Ward, MC Da Silva, DHHD, Sasha F, Cally & Juice, The Machina, Alex Kidd, Josh & Šest, Audio Psychos, Abyss & Judge, Activator live feat MC Rems, Daniele Mondello, MC The Watcher, Bonzai Classics LIVE, Quazar LIVE, The House of God / Luca Cucchitti, Lenny Dee, Miss Djax, Dano, Buzz Fuze, Spider Willem, Pavo, Bass D, JP, Boemklatsch, DJ Rockid & MC Dan Stereo, Wannabe a Star, Mightyfools, PDE feat. Jay Baron & El Salvo, Elroy Vanderlay, Roger72 & the Walk, Guerilla Speakers, Rory Parks, the Fringe LIVE, Dem Slackers, Vage Gasten, MC Atactic & James Pomp, Gary Global presents 90's NOW!, 030303 Dave Team, Risk SoundSystem, Everready, Return up the Bass, Super de Boer, Wij Zlickem, Cosmic Force LIVE, Disko Machina, Robert De Hiro, Marko Bakker, Mulat, Jean D’ Egbert, Saskia Rocks, The Super Surprise act, Dekmantel (Thomas Martajo & Caspar Tielrooij), Rahaan, San Proper, Tom Trago, Rednose District LIVE (Steven de Peven & Aardvarck), Cinnaman, Zender, When Harry met Sally & Tess is More

CENA
Předpordej 62.50,- Euro

Hudební styly:

chill out, dance music, electro, electro clash, electronic music, experimental, house, minimal, nu-rave, progressive, techhouse, techno, trance

Články k festivalu

Dance Valley otvírá své brány

Již tuto sobotu otevře své brány hvězdně obsazený holandský festival Dance Valley....

Dance Valley odhalila line-up!

Letos 11.července se v Holandské rekreační oblasti Spaarnwoude odehraje další ročník jednoho...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2009.
Můžete si prohlédnout fotky z loňských ročníků.

Fotky z minulých ročníků DANCE VALLEY (NL):

2008
Fotky z festivalu Dance Valley
Jeden z členů naši autobusové výpravy na holandský festival Dance Valley se...
2007
Fotky z festivalu Dance Valley
Minulý víkend nedaleko Amsterdamu proběhl monstrózní festival Dance Valley. Naprostým vrcholem celélého...

Festival DANCE VALLEY (NL) v minulosti:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |