FESTIVALY 2017

duben
01
02
03
04
05
06
07
08
09

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
12

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
HARDSHOCK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
18

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
19

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
20

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MAJÁLES
VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

APRÍLES
VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VELIKONOČNÍ FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY
24
25
26
27
28
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MAGIC - ČARODĚJNICE
MAJÁLES
30

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

ČARODĚJNICE NA LADRONCE
DOPORUČUJEME FESTIVALY
29.4. - 29.4.
6.5. - 6.5.
12.5. - 12.5.
20.5. - 20.5.
25.5. - 27.5.
27.5. - 28.5.
11.6. - 11.6.
16.6. - 16.6.
16.6. - 18.6.
17.6. - 18.6.
23.6. - 24.6.
30.6. - 30.6.
4.7. - 6.7.
5.7. - 8.7.
13.7. - 16.7.
14.7. - 15.7.
14.7. - 16.7.
19.7. - 22.7.
21.7. - 22.7.
22.7. - 22.7.
28.7. - 29.7.
28.7. - 29.7.
3.8. - 5.8.
4.8. - 5.8.
5.8. - 5.8.
9.8. - 9.8.
11.8. - 12.8.
17.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
25.8. - 26.8.
25.8. - 26.8.
1.9. - 2.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
23.6. - 25.6.
5.7. - 9.7.
6.7. - 8.7.
15.7. - 15.7.
9.8. - 16.8.

NATURE ONE (DE) 2009

Pátek 31. 7. 2009 až Neděle 2. 8. 2009 | Německo - - Kastellaun - Raketenbasis Pydna
         

Program:

Paul van Dyk, Carl Cox, Armin van Buuren, Sven Väth, Dubfire, Turntablerocker, Chris Liebing, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Monika Kruse, Sven Wittekind, Judge Jules, Moguai, The Disco Boys, Marco Bailey, Hell, Menno de Jong, Dominik Eulberg, Moonbootica , DJ Murphy & Christian Fischer, Paul Kalkbrenner, Lützenkirchen, Anthony Rother, Arkus P., Gregor Tresher, Extrawelt, The Advent, SONO, Jacek Sienkiewicz, Gabriel Ananda, Einmusik, Eric Sneo, Brian Sanhaji, Alien Factory, Kollektiv Turmstrasse, NatureOne Inc, Phil Fuldner, Tom Novy & Nic Fanciulli, Dag , Joell Mull, Robert Natus , Milk & Sugar, Alex MORPH vs. Woody van Eyden, Ronski Speed, Charly Lownoise & Mental Theo, Format:B, Stoneface & Terminal, Steve Mason, Oliver Bondzio, Butch, Roland Casper, Dr. Motte , Hardy Hard , Dj Toyax, Frerikson & Benno Block, Babor, Moritz Piske, Mike-MH4, Klaudia Gawlas, Dj Lukas, Tiger and Dragon, Sebastian Gnewkow, Roland M. Dill, Daniel Kandi, David Forbes, Chris Liebing, Felix Kröcher, Eric Sneo, Sven Wittekind, Marco Remus, Frank Kvitta, Robert Natus, Kaoz & Ewe, Torsten Kanzler, Krischmann & Klingenberg, Marcel Cousteau, Sutura, Razor, Kenned Pool, Giuseppe Castani, Rudi, Eazy, Blasphemy vs. Feedi, MC Justice, Recype, E-Ruption, Obscurity, Hamunaptra, DaY-Már, Tymon, MC Axys, Na-Goyah, Panic, The Vinyl Junk, Weapon X, G-Town Madness, Evil Activities, Nexes, The Deamon Dwarf vs. E-Ruption, Discordia, Frank Sonic, Martin Heyder, Joseph Capriati, Alex Bau, DJ Emerson, Tommyfourseven, Monoloc, Masuki, Hypnotic, S.P.H.E.R.E., Infinity, Dready-2, greenhead vs. Brad Goldfinger, Scream, Now Here, SKY, Nyando and Nico, Dee Tree-9, Fredy S, Audiolink, StickA, Eric Preston, Andreas Neufeld, Sachi Toyama, Bazzkid, Lars Lindenberg, Mary C Jane, Dark Vain, Darrien K., Audioklinik, Breakfastklub, Ron Flatter, Foss & Stoxx, The Admirals, Ostblockschlampen, Golden Toys, Beatcuisine feat. Caroline, Pretty Pink, Soapespierre, RicD, Marc Miroir, Sonic, Daniel R, Jay Frog, Nykk, Der Agent, Projekt Hubraum, Dela Dope 023 & Andi B., DJ Dean, A*S*Y*S, DJ Shoko, DJ Wag, DJ Yanny, Patrick Bunton, Waveliner, DJ Shane, Krid Kid, DJ Merlin, DJ Apollo, Rod Bolts, DJ Joeker, Dave Joy, Benjamin R., DeeJane Kim, Felixx, Primax, Dr. WiLLis, Pressureheads, theXfactor, Miss Gee, DJ Doom, Leif, Joe Ellis, Pierre, Marky, Bine, Norman, Sercan, Mike Dehnert, Marcel Heese, Ro, Liquid Sky, Eric 47, T.A.G., DJ Hildegard, DJ TOM, Falko Richtberg, Raul Rincon, Jimmy Hill, Marcello Marchitto, DJ Oliver, Alex Miles, Michael Heuser, Tom Baxter, Noggy, Man at Arms, Sorgenkint, Roland Casper, OBI aka Tobias Lücke, 2Junxion, Punisher, Jon Asher, Michael Kruck, Dave Ryder, Hierro, The Incredible Papst, Senad, Pi, Stone, Seven, Frank S., Oliver Kaine, Toni Cliffton, X-Said, Mimo, Amaris, Rocchound, Raschel, Marc Galves, Simoné, Fräggel, Ben Gala, Sebastian Gnewkow, Simon Phinixx, Ben Konrad, John Shurefly, Markus Klein, Chris Hearing, Milk & Sugar, Hubee Held, Wishes&Dreams, Pumpmaster, Boogie Pimps, Phil Fuldner, Francesco Sanna, Robin Junker, TT Hacky, Dirk Federkeil, Playboyz, Qatja S, Ronald V, Coone, Mystery, Activator, Chicago Zone, Binum, Stephanie, Gave, Vicious D & Larsson, Dark-e, Fenix, Q-IC, Guarana, Jones, Demoniak, Sjoekoe, Psyko Punkz, Lizard, Sascha D., Mark Mayu, Userkiller, Jason Little, Sandy Warez, Pablo Ramirez, MP Leary, Boris Naumann, Stefan Senk, Nadine Coalyard, Kosiol Brothers, HellsBangers, Stormtrooper, BazzDee, Patric Backes, Lochmahr & Malucha, K & Saly, Cyre vs. Mr. T, Sean Finn, Finger and Kadel, DiskopunkS, Robin Hirte, Oliver Mandes, Alex Kiss, Anna Reusch, Cala Loca, Chisee, Christian Kliché, Courtis, Dr. Gonzo, Dr. Motte, Jagger, Kraus & Wagner, Massimo, Michael Lehmkuhl, MiniCoolBoyz, Sia-Mac, Rocca MC, MC H, Distiller, Chrust, Instigator, The Audio Criminalz, The Villain, EBE Company, Ezkimo, No Rules DJ Team, Shogun, Ron & Baby Raw, AGK vs E-Phex, Impuls Factory, Drokz, Pradera, Twilight Forces, Alphaverb, Amnesys, The Whishmaster, Point Blanc, Doebler & Berg Club-LiveActs: Arkus P., BMG aka Brachiale Musikgestalter, Arcane, Reche & Recall, Marcapasos, NDK, Alec Troniq, Elastique, Mentalic, Queaver, Tokzid, Brian Sanhaji, FLX, Boris S., Waldhaus & Weichentechnikk, Tom Ellis

CENA
Jeden den 48.40,-/ dva dny 64.9,- Euro

Hudební styly:

acid, alternativa, chill out, clicks n cuts, drum and bass, electro, experimental, house, jungle, minimal, progressive, schranz, techhouse, techno, trance

Články k festivalu

Nature One: 24 hodin nonstop party?

Od první chvíle, kdy jsem koketovala s myšlenkou navštívit letošní Nature One,...

Stahuj sety z Nature One 2009

Připravili jsme pro vás výběr setů z německého mega festivalu Nature One,...

Známe časový line-up Nature One!

Již příští víkend proběhne na raketové základně Pydna, poblíž Německého městečka Kastellaun,...

Poslední místa v zájezdu na Nature One

Máte již pouze 10 dní na přihlášení Vaší účasti na zájezdu na...

Nature One je kompletní

Německý festival Nature One odhalil zbytek line-upu. Na celkem 19 klubových scénách...

Zájezd na Nature One

Na přelomu července a srpna se odehraje další ročník světoznámého festivalu Nature...

Line-up Nature One opět oslňuje

Konečně byl zveřejněn dlouho očekávaný line-up jednoho z nejvěhlasnějších evropských festivalů, Nature...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2009.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |