FESTIVALY 2019

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ SLUNOVRAT
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
HARDSHOCK
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
09
10
11
12
13
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

FESŤÁK NA YUKONU
VOTVÍRÁK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
17
18
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
LAVÓROVICA FEST
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KEFASFEST
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
28

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
DOPORUČUJEME FESTIVALY
21.6. - 23.6.
21.6. - 22.6.
27.6. - 27.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
6.7. - 6.7.
12.7. - 13.7.
12.7. - 13.7.
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
22.6. - 22.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 7.7.
11.7. - 13.7.
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

HARDSHOCK (NL) 2019

Sobota 1. 6. 2019 | Nizozemsko - - Hellendoorn - Hellendoorn woods
         

Program:

Angerfist LIVE, N-Vitral vs. Deadly Guns, Dr. Peacock vs. Billx, Sefa, Guerrillas LIVE, Anime [special], Mad Dog, Nosferatu [album showcase], D-Fence, Never Surrender, Dither, Restrained, Host: Ruffian, F. NøIzE, Akira vs. Drokz, Andy the Core, Noisekick LIVE, Sjammienators, GPF LIVE, The Destroyer LIVE// Spitnoise, Angernoizer vs. NSD, DRS vs. Estasia, Lady Dammage, Cryogenic, Repix, FrenchFaces, Host: Da Mouth of Madnes, The Sickest Squad, Le Bask, Billx, M4LEFiK LIVE, Maissouille, Floxytek, The Speed Freak & Mutante [gabber disco set], Death by Design, Marcus Decks, Frantic Freak [early frenchcore set], Hungry Beats, The Braindrillerz LIVE, Super Trash Bros LIVE, Host: No-IDm , The DJ Producer, The Outside Agency, Negative A, Detest, Thrasher, Tripped vs. [KRTM] LIVE, Lenny Dee vs. Malke [special drum set], The Satan LIVE, Sei2ure vs. Stolen Cult, Igneon System LIVE, Stormtrooper vs. Dataklysm, Penta, Densha Crisis, Neophyte LIVE, Noize Suppressor, Tha Playah, Rotterdam Terror Corps LIVE, Re-Style, Unexist, Ophidian, MD&A LIVE, Endymion LIVE, Promo [files set], Buzz Fuzz, Painbringer, Sequence & Ominous, Host: Tha Watcher, Radical Redemption vs. Act of Rage, Warface vs. D-Sturb, Digital Punk, Deadly Guns, Delete, Rooler, Killshot, Sub Sonik LIVE, RVAGE, Nightbreed Crew [Endymion - Degos & Re-Done - MYST], Ncrypta, Genox presents: Inhuman Power LIVE, Host: Axys

Hudební styly:

hardcore, techno

Články k festivalu

Hardshock festival se po odmlce vrací zpět

Festival Hardshock o sobě dává po několika leté odmlce vědět. Tentokráte proběhne...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2019.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |