FESTIVALY 2019

srpen
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
04

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
08

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

CHODROCKFEST
SZIGET
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
DEN PRO VALY
SZIGET
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
12

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
16
18
19
20
21
22
23

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
MÁCHÁČ
24

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
KOUŘIMSKÁ SKÁLA
MÁCHÁČ
25
26
27
28
29
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
LÉTOFEST KARLOVY VARY
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
7.9. - 7.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

HARDSHOCK (NL) 2019

Sobota 1. 6. 2019 | Nizozemsko - - Hellendoorn - Hellendoorn woods
         

Program:

Angerfist LIVE, N-Vitral vs. Deadly Guns, Dr. Peacock vs. Billx, Sefa, Guerrillas LIVE, Anime [special], Mad Dog, Nosferatu [album showcase], D-Fence, Never Surrender, Dither, Restrained, Host: Ruffian, F. NøIzE, Akira vs. Drokz, Andy the Core, Noisekick LIVE, Sjammienators, GPF LIVE, The Destroyer LIVE// Spitnoise, Angernoizer vs. NSD, DRS vs. Estasia, Lady Dammage, Cryogenic, Repix, FrenchFaces, Host: Da Mouth of Madnes, The Sickest Squad, Le Bask, Billx, M4LEFiK LIVE, Maissouille, Floxytek, The Speed Freak & Mutante [gabber disco set], Death by Design, Marcus Decks, Frantic Freak [early frenchcore set], Hungry Beats, The Braindrillerz LIVE, Super Trash Bros LIVE, Host: No-IDm , The DJ Producer, The Outside Agency, Negative A, Detest, Thrasher, Tripped vs. [KRTM] LIVE, Lenny Dee vs. Malke [special drum set], The Satan LIVE, Sei2ure vs. Stolen Cult, Igneon System LIVE, Stormtrooper vs. Dataklysm, Penta, Densha Crisis, Neophyte LIVE, Noize Suppressor, Tha Playah, Rotterdam Terror Corps LIVE, Re-Style, Unexist, Ophidian, MD&A LIVE, Endymion LIVE, Promo [files set], Buzz Fuzz, Painbringer, Sequence & Ominous, Host: Tha Watcher, Radical Redemption vs. Act of Rage, Warface vs. D-Sturb, Digital Punk, Deadly Guns, Delete, Rooler, Killshot, Sub Sonik LIVE, RVAGE, Nightbreed Crew [Endymion - Degos & Re-Done - MYST], Ncrypta, Genox presents: Inhuman Power LIVE, Host: Axys

Hudební styly:

hardcore, techno

Články k festivalu

Hardshock festival se po odmlce vrací zpět

Festival Hardshock o sobě dává po několika leté odmlce vědět. Tentokráte proběhne...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2019.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |