FESTIVALY 2018

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

HABROVKA
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
02

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

FESTIA
HABROVKA
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
03

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KAŠPÁRKOHRANÍ
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PRAHA ŽIJE HUDBOU
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PRAHA ŽIJE HUDBOU
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

HARD N HEAVY CASTLE
PRAHA ŽIJE HUDBOU
10
11
12
13
14
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

SLAVNOST CIDERU
VOTVÍRÁK
17

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

RESPECT FESTIVAL
SLAVNOST CIDERU
VOTVÍRÁK
18

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

ESKALACE DOBRA NA VÍTKOVĚ
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

UNITED ISLANDS
VALAŠSKÝ ŠPALÍČEK
24

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
UNITED ISLANDS
DEFQON.1
25
26
27
28

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

AERODROME
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

AERODROME
MYSTIC SK8 CUP
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

AERODROME
MYSTIC SK8 CUP
SOS FESTIVAL
DOPORUČUJEME FESTIVALY
21.6. - 24.6.
22.6. - 24.6.
22.6. - 23.6.
23.6. - 23.6.
28.6. - 30.6.
29.6. - 1.7.
30.6. - 30.6.
4.7. - 7.7.
4.7. - 6.7.
5.7. - 8.7.
6.7. - 7.7.
13.7. - 14.7.
13.7. - 15.7.
13.7. - 15.7.
14.7. - 14.7.
18.7. - 21.7.
20.7. - 21.7.
21.7. - 21.7.
27.7. - 28.7.
27.7. - 28.7.
3.8. - 4.8.
3.8. - 5.8.
8.8. - 11.8.
10.8. - 11.8.
10.8. - 11.8.
10.8. - 12.8.
10.8. - 11.8.
17.8. - 18.8.
17.8. - 19.8.
17.8. - 17.8.
18.8. - 18.8.
18.8. - 18.8.
23.8. - 25.8.
24.8. - 25.8.
24.8. - 25.8.
24.8. - 25.8.
31.8. - 1.9.
7.9. - 8.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
22.6. - 24.6.
4.7. - 6.7.
5.7. - 7.7.
13.7. - 15.7.
21.7. - 21.7.
8.8. - 15.8.
1.9. - 1.9.
8.9. - 9.9.

HOSPITALITY ON THE BEACH (HR) 2018

Čtvrtek 12. 7. 2018 až Pondělí 16. 7. 2018 | Chorvatsko - - Tisno - The Garden
         

Program:

ANDY C (3 HOUR SET), CAMO & KROOKED, HIGH CONTRAST, DANNY BYRD, LONDON ELEKTRICITY, S.P.Y, FRED V & GRAFIX, KINGS OF THE ROLLERS, MADUK, LOGISTICS, NU:TONE, KRAKOTA, INJA'S FULLY FUELLED FLEX (FEATURING PETE CANNON),MAKOTO, URBANDAWN, HUGH HARDIE, UNGLUED, MEFJUS, IVY LAB, KASRA, ENEI , HALOGENIX,FOREIGN CONCEPT, ETHERWOOD,KEENO, BLU MAR TEN, WHINEY,KIMYAN LAW, BOP, CONDUCT, TIM REAPER, CALIBRE B2B DBRIDGE (3 HOUR SET HOSTED BY DRS & SP:MC), BCEE, TECHNIMATIC, LSB, SEBA, UTAH JAZZ, VILLEM & MCLEOD, DJ MARKY, FABIO,LENZMAN, NU:LOGIC, TOTAL SCIENCE, FD, SUBMORPHICS, ARP XP, TOP CAT (LIVE), RANDALL (3 HOUR SET), DILLINJA, NU:TONE (LOST DUBPLATES SET), S.P.Y (JUNGLE SET), CHANNEL ONE SOUND, UNCLE DUGS,SHAK OUT SOUNDS, SUITMAN JUNGLE,The Blast, EGOLESS (LIVE), SP:MC (DJ SET), L U C Y, JAYDROP,FIRE MAN SAM, K STYLZ, TS2W, THE PROTOTYPES, SUB ZEO B2B CRITICAL IMPACT, VOLTAGE & SERUM, D*MINDS, High Tea Music, T & SUGAH, NCT, HIGH MAINTENCANCE, L.A.O.S, KASGER B2B MELURAN, ZAZU, APERIO, SMUSKIND, LASU, KROMABIS, AUDIO DEVICE,ARCNET, BLIND JUDGE, CRUMBLING EMPIRE, TOTAL RECALL, DORA

Hudební styly:

breakbeat, drum and bass, liquid funk


Festival najdete zde:

GPS: 43° 47' 59.7444'' N, 15° 39' 23.454'' E

Články k festivalu

Zatím žádné články k ročníku 2018.

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2018.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |