FESTIVALY 2017

červen
01
02

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

HABROVKA
OSTRATSKÝ PIVNÍ FESTIVAL
04
05
06
07
08
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KOUPÁK SMACK FEST
VŠUDYBUD
10

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KOUPÁK SMACK FEST
REBEL FEST
VŠUDYBUD
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

AERODROME
12
13
14
15
16
17

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BIG CRASH
RESPECT FESTIVAL
VOTVÍRÁK
18

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BIG CRASH
RESPECT FESTIVAL
VOTVÍRÁK
19
20
21
22

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

UNITED ISLANDS
25

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

CITYFEST
KEFASFEST
UNITED ISLANDS
DEFQON.1
26

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

EXPLORATION FESTIVAL
27
28

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

THE SUN DANCE
29

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
PŘEŠTĚNICE
ŠPILBERK OPEN AIR
DOPORUČUJEME FESTIVALY
28.6. - 28.6.
29.6. - 1.7.
30.6. - 2.7.
30.6. - 30.6.
4.7. - 6.7.
5.7. - 8.7.
7.7. - 8.7.
8.7. - 8.7.
13.7. - 15.7.
13.7. - 16.7.
14.7. - 15.7.
14.7. - 16.7.
14.7. - 16.7.
19.7. - 22.7.
19.7. - 19.7.
21.7. - 22.7.
22.7. - 22.7.
28.7. - 29.7.
28.7. - 28.7.
28.7. - 29.7.
2.8. - 6.8.
3.8. - 5.8.
4.8. - 5.8.
4.8. - 5.8.
5.8. - 5.8.
9.8. - 9.8.
9.8. - 9.8.
11.8. - 12.8.
11.8. - 12.8.
17.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
25.8. - 26.8.
25.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
1.9. - 2.9.
3.9. - 3.9.
8.9. - 9.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
5.7. - 9.7.
6.7. - 8.7.
14.7. - 16.7.
15.7. - 15.7.
28.7. - 30.7.
9.8. - 16.8.

ROSKILDE (DK) 2008

Čtvrtek 3. 7. 2008 až Neděle 6. 7. 2008 | Dánsko - - Roskilde - Roskilde
         

Program:

Radiohead, The Chemical Brothers, Goldfrapp, Cat Power, Gnarls Barkley, Neil Young, Jay-Z, Kings of Leon, Mogwai, The Streets, Slayer, José González, Hot Chip, Bullet for My Valentine, M.I.A., Judas Priest, My Bloody Valentine, CocoRosie, Band of Horses, Kate Nash, Anti-Flag, The Gossip, Lupe Fiasco, The Notwist, Bonnie 'Prince' Billy, MGMT, Digitalism, Robyn, Battles, Duffy, The Dillinger Escape Plan, Tokyo Police Club, The Raveonettes, Liars, The Ting Tings, Fedde le Grand, Enter Shikari, At the Gates, Orishas, The Hellacopters, Girl Talk, Efterklang, Solomon Burke, Shantel, Black Mountain, Clutch, Alphabeat, Job for a Cowboy, Santogold, Grinderman, Culcha Candela, Teitur, Yeasayer, Slagsmålsklubben, The Duke Spirit, Swollen Members, Lykke Li, Holy Fuck, Sharon Jones and the Dap-Kings, Joan as Police Woman, bob hund, Dan Deacon, Skream, No Age, Motorpsycho, Familjen, AaRON, Fuck Buttons, Mugison, Dengue Fever, Lady Saw, Rotten Sound, Raunchy, Cadence Weapon, Von Hertzen Brothers, Supersilent, The Dø, VETO, La Kinky Beat, Seasick Steve, Shackleton, Polarkreis 18, The Fashion, Static, Jay Reatard, Spleen United, Tina Dickow, The Black Seeds, Various Production, Sunburned Hand of the Man, Säkert!, Tone, DJ Disse, DJ Scotch Egg, Orquestra Imperial, L.O.C., Press Play on Tape, Frisco, Miss Platnum, Queen Ifrica, Canon Blue, August, Burhan G, Jomi Massage, Vieux Farka Touré, Rumskib, Extra Golden, Juan Formell y los Van Van, Wildbirds & Peacedrums, OVe-NaXx, The Count & Sinden, Vira, L.O.C, Wagner Pá, 18th Dye, Choir of Young Believers, when saints go machine, Lulu Rouge, The Shape Of Broad Minds, Bloodgroup, Tumi and the Volume, Rumble in Rhodos, Babylove & The Van Dangos, dunkelbunt, Krusseldorf, Various productions, Maruosa, Erik Levander, Nicole Atkins & The Sea, beta satan, Noize, A Kid Hereafter, Boy Better Know, Pilgrimz, August Engkilde, Sleep with all your friends, The Campbell Brothers, La Shica, isam b, Ian Ion, Boom Clap Bachelors, Majors, Jong Pang, albertslund terror korps, The Grand, Kiss Kiss Kiss, Frédéric Galliano, Valravn, BadboE, loungeclash, kirsten ketsjer, Henrik Hall, Awadi, [dunkelbunt], Maria Timm, Spokfrevo Orquestra, Casiokids, Bogulta, FredNukes, Mamar Kassey, Fanfara Tirana, Klaus Lynggaard, Troels Boberg, Kenge Kenge, The Asteroids Galaxy Tour, BeardyMan, Anthony Joseph & The Spasm Band, The Late Parade, Lucy Love, The Good the Bad, ricoloop, A Kid Hereafter In The Grinding Light, Riffelsyndikatet, The River Phoenix, yoke & yohs, Le Fiasko, The Brazierlights In The Window, Dj Banel, Sidi Goma, Dee Pee, MARIA & METAMMIT, Dub Tractor & Opiate, T.S. Høeg, The Freudian Slip, Tivolis Symfoniorkester, Peter Laugesen, Lars Frost, Job For A Cowboy , Shantel & Bucovina Club Orkester, MC Jabber, Thomas Boberg, Osaka Invasion

CENA
240,- Euro

Hudební styly:

ambient, breakbeat, chill out, downtempo, drum and bass, dub, EBM, electro, experimental, hardcore, hip-hop, house, indie, industrial, jazz, jungle, laptop music, metal, minimal, nespecifikovaný, nu-jazz, oldies, pop, progressive, punk, R'n'B, reggae, rock, ska, soul, techhouse, techno, underground, world music

Popis:

Bližší informace o festivalu poskytneme v nejbližším terminu po jejich zveřejnění.


Festival najdete zde:

GPS: 55° 38' 55.428'' N, 12° 5' 20.6916'' E

Články k festivalu

Dánský megafestival Rosklide startuje

Dnešním dnem se otevřou již 36krát zavřené brány jedno z největších a...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2008.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |