FESTIVALY 2017

srpen
01
02

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SLAVONICE FEST
03

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

LET IT ROLL OPEN AIR
SÁZAVAFEST
SLAVONICE FEST
06

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

SLAVONICE FEST
STARÝ DOBRÝ WESTERN
07
08
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BRUTAL ASSAULT
THE SUN DANCE
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
11

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
12

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
20
21
22
23
24
25

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
ROCK FOR CHURCHILL
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
17.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
18.8. - 19.8.
19.8. - 19.8.
25.8. - 26.8.
25.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
1.9. - 2.9.
2.9. - 2.9.
3.9. - 3.9.
8.9. - 9.9.
9.9. - 9.9.
23.9. - 23.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

URBAN ART FORMS (A) 2008

Čtvrtek 29. 5. 2008 až Neděle 1. 6. 2008 | Rakousko - - Wiesen - Festivalgelände
         

Program:

2raumwohnung, Absolum, Alex Bau, Alix Perez, Amito, Anthony Rother, Aphrodite, Astralex, Astral Projection, Astrix, Azax Syndrom, Bassline, Body & Soul, Boogieman, Bounty Chiller & Skarlatan, Break, Bungle, Calyx, Camo, Catekk & El Gonzo, Chris Liebing, Combinations, Commix, CONCEPT, CPU, Crazy Sonic, David Carretta, Dica, Die Plattenspieler Tm, Digitalism, Dillinja, Disaszt, DJ Pat Mahoney, DJ Hell, Domenic D'Agnelli, Ed Rush & Optical, Ego, Electric Universe, Elektrochemie, Entrophy, Eric Sneo, Esp, Fauna & Ken Hayakawa, Felix Kröcher, Fierce, Fresh, Future Prophecy, Gabriel Ananda, Gi O, Groove Armada Djs, Gus Gus, Guy Gerber, Hazard, Hulk, Ill Skillz, Intoxicated, Kajolat, Kazi, Klute, Kollektiv Turmstrasse, Kosheen DJs, Krooked, Lagun, Lützenkirchen, Mampi Swift, Marcato, Marcus Intalex, Mat, Maxximus, MC Bench, Mc Davox, MC Daxta, MC GQ, MC Junior Red, MC Shnek, MC Sinista, Menog, Moonbootica, Murphy, NDL, Origin, Oxia, Padre El Ferenco, Panacea, Pendulum, Piemont, P MAC, Raiden, Roni Size, Rotama, Sèbastien Lèger, Shift, Shroombab, Shy FX, Silain, Simon, Skywalker, Smith, Snitchbros., Space Tribe, Splinta, Spor, Stork Crew, SubFocus, Teebee, Tiefschwarz, Timo Maas, Wicked Squad, Zest, Zubcore

CENA
79,-/ 44,- Euro

Hudební styly:

alternativa, ambient, breakbeat, breakcore, breakz, dance music, downtempo, drum and bass, dub, electro, experimental, house, jungle, minimal, nespecifikovaný, rock, techhouse, techno, world music

Popis:

Čtvrtý ročník festivalu elektronické hudby Urban Art Forms odkryl první jména. Oproti minulým ročníkům, kdy se tato několikadenní nonstop akce konala na konci července a začátku srpna, se organizátoři rozhodli uspořádat tuto přehlídku hvězd pro změnu už na konci května. Konkrétně tedy 29.-31. května.

Články k festivalu

Urban Art Forms již za 10 dní

Už jen necelé dva týdny nás dělí od jednoho z hlavních festivalů...

Urban Art Forms: Hvězdy za hubičku

Čtvrtý ročník festivalu elektronické hudby Urban Art Forms odkryl první jména. Oproti...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2008.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |