FESTIVALY 2017

srpen
01
02

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SLAVONICE FEST
03

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

LET IT ROLL OPEN AIR
SÁZAVAFEST
SLAVONICE FEST
06

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

SLAVONICE FEST
STARÝ DOBRÝ WESTERN
07
08
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BRUTAL ASSAULT
THE SUN DANCE
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
11

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
12

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
STARÁK FEST
SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
17

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
20
21
22
23
24
25

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
ROCK FOR CHURCHILL
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
25.8. - 26.8.
25.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
26.8. - 26.8.
1.9. - 2.9.
2.9. - 2.9.
3.9. - 3.9.
8.9. - 9.9.
9.9. - 9.9.
23.9. - 23.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

GLASTONBURY (GB) 2010

Středa 23. 6. 2010 až Neděle 27. 6. 2010 | Velká Británie - - Pilton - Worthy Farm
         

Program:

Muse, U2, Jack Johnson, MGMT, Norah Jones, Fatboy Slim, The Flaming Lips, Stevie Wonder, Editors, Snoop Dogg, Faithless, Imogen Heap, Groove Armada, Broken Social Scene, We Are Scientists, LCD Soundsystem, Hot Chip, Vampire Weekend, Phoenix, Tegan and Sara, Scissor Sisters, Kate Nash, Pet Shop Boys, Corinne Bailey Rae, Bonobo, Kelis, The National, Nouvelle Vague, Devendra Banhart, Coheed and Cambria, Grizzly Bear, Crystal Castles, Orbital, Mos Def, Simian Mobile Disco, La Roux, The Black Keys, The Cribs, The Stranglers, Ash, Foals, Willie Nelson, Empire of the Sun, The Magic Numbers, Dizzee Rascal, Laura Marling, Gomez, Gang of Four, Jackson Browne, Newton Faulkner, Boys Noize, Chromeo, Turin Brakes, The Orb, The Hold Steady, Toots and the Maytals, Jamie T, Good Shoes, Roger Sanchez, Blood Red Shoes, The xx, Beach House, Above & Beyond, Midlake, Sasha, Squeeze, Rodrigo y Gabriela, The Temper Trap, Hybrid, Vanilla Ice, Os Mutantes, I Am Kloot, Miike Snow, The Courteeners, Bombay Bicycle Club, Frightened Rabbit, Dirty Projectors, Fionn Regan, Banco de Gaia, Billy Bragg, Marina & the Diamonds, Sandi Thom, The Bees, Girls, The Lightning Seeds, The Gaslight Anthem, Tunng, Mumford & Sons, Julian Casablancas, Reverend and The Makers, These New Puritans, Two Door Cinema Club, Chase & Status, Al Stewart, Adam F, Sub Focus, Holy Fuck, The Avett Brothers, Dub Pistols, Delphic, Alabama 3, Plan B, Ellie Goulding, Brother Ali, George Clinton, New Model Army, Frank Turner, The Big Pink, The Drums, N-Dubz, Broken Bells, Loudon Wainwright III, Richard Thompson, Sander Kleinenberg, Reef, Band of Skulls, Field Music, Seasick Steve, Nick Lowe, Dan Le Sac vs Scroobius Pip, Cymbals Eat Guitars, Lou Rhodes, The Beat, Steve Harley & Cockney Rebel, Paloma Faith, Chipmunk, Local Natives, Transglobal Underground, Teddy Thompson, Roll Deep, Judy Collins, Boy George, Christy Moore, Breakestra, Femi Kuti, Dubfire, Archie Bronson Outfit, Stanton Warriors, Aquasky, Chiddy Bang, Gadjo, Rusko, Tinie Tempah, We Have Band, Slash, Fake Blood, Filthy Dukes, Example, The Matthew Herbert Big Band, Bashy, Seth Lakeman, Dervish, Here We Go Magic, The King Blues, Hudson Mohawke, Ray Davies, Fiction Plane, Charlie Winston, Tune-Yards, Foreign Beggars, Crystal Fighters, Aeroplane, The Phenomenal Handclap Band, Ben Harper and Relentless7, Alex Metric, Virus Syndicate, Magnetic Man, The Strange Boys, Snowboy, Blasted Mechanism, Portico Quartet, Sophie Hunger, The Leisure Society, The Souljazz Orchestra, De Staat, Tubelord, Boy 8-Bit, The Middle East, GIGGS, Hypnotic Brass Ensemble, Baby Charles, Dan Mangan, Emalkay, The Wurzels, Bassekou Kouyate & Ngoni ba, Jamie Jones, Brian Kennedy, Lissie, Professor Green, Jack Beats, I Blame Coco, George Clinton & Parliament Funkadelic, Alan Price, The Saw Doctors, General Fiasco, James Carrington, Riva Starr, Chamber, Nick Warren, Mariachi El Bronx, South Central, Toddla T, Everything Everything, James Taylor Quartet, My Luminaries, David Lindley, The Trojans, Dr John, Temper Trap, Frankie & the Heartstrings, The Woodentops, stornoway, Julie Feeney, Robinson, A1 Bassline, Cate Le Bon, Mountain Man, Peggy Sue, Egyptian Hip Hop, Baobinga, Staff Benda Bilili, Rox, The Unthanks, Benji Boko, Carl Barât, Donaeo, Samsara, John Otway, Shortstuff, Attila the Stockbroker, The Travelling Band, Goldheart Assembly, Chief, The Baghdaddies, Jon Allen, Chapel Club, Andrew Morris, The Blues Band, Beth Jeans Houghton, Detroit Social Club, Bob Smith, Redlight, Arthur Smith, David Celia, Baskery, Villagers, Rob Da Bank, Earl Brutus, Yasmin, Jaguar Skills, 360, The Dub Factory, Danny And The Champions Of The World, Steve Knightley, Denys Baptiste, Trembling Bells, Steve Mason, Luke Wright, The Bays, Nick Harper, The Correspondents, Quantic & His Combo Barbaro, Equalizers, Gappy Ranks, DJ Target, The Zen Hussies, Florence The Machine, Mr Woodnote, 6ix Toys, Cory Chisel, Goldhawks, Brigitte Demeyer, David Rhodes, Will And The People, Gabby Young & Other Animals, Murray Lachlan Young, Dr Meaker, Norman Jay, BeardyMan, The Cheek, Noise Control, Hannah Holland, The Operation, Neville Staple, Polka Madre, King Porter Stomp, The Space Cowboy, Ventriloquist, John Hegley, Tiffany Page, Filth & Splendour, Mad Dog McRea, Anthony Joseph, Gandalf Murphy & The Slambovian Circus of Dreams, Tom Williams & The Boat, DJ Chamber, Judy Dyble, Jackbeats, Mix Hell, Baba Brinkman, Jerry Dammers, Faded Cadence, Zoe Rahman, Kubla Khan, Warrior One, Ichi, Mark Levin, Zane Lowe, Marcus Brigstocke, The Bad Shepherds, Josie and the Lovecats, Jeremy Hardy, Ellen and the Escapades, Serious Sam Barrett, Mr.B The Gentleman Rhymer, Carnival Collective, Lee Foss, Mistajam, Gabby Young and Other Animals, London Community Gospel Choir, Gentleman's Dub Club, The Hand, Joel Rafael, Funkineven, Thabani, The Fortunate Sons, Joe Acheson Quartet, Urusen, Professor Skank, Tru Thoughts, Jason Yarde, Exel, Dub Boy, killaflaw, Kevin Brown, RSVP, McIntosh Ross, Top Shelf Jazz, Dave Arcari, Family Machine, The Undercover Hippy, Hobo Jones & the Junkyard Dogs, Jeuce, Becky Brine, Robin Ince, The Riff Raff, Wild Geese, Scubaroots, John Allen, Anthony Joseph And The Spasm Band, Dizraeli, Bex Marshall, The John E Vistic Experience, Central Spillz, New York Alcoholic Anxiety Attack, The Supernovas, Dan Williams, Charli 2na, Mike Bandoni, montage populaire, ATempo, mayhew, Paula Varjack, Yes Sir Boss!!!, Nicole Fermie, The Roots Union, Bunny come, Molotov Jukebox, Tony Walsh, The Communicators, Ellen & The Escapades, Eastroad, Megan Henwood, Ian Siegel, jim crawford, Stephen Frost, Jean Binta Breeze, McClean, Phillip Henry, Phill Jupitus, Jamie Strange, Let's Buy Happiness, Bang On, Larry Stabbins, Kele, Gaynor O'Flynn, Port Erin, Atomic Drop, Benita Johnson, Frank Olivier, Wilfredo, Tiger Shadow, Bryony Marie Fry, Fear of Theydon, Hooligan Night, The Shortlist, King King, Blackberry Wood, Aisle 16, Megan & Joe Henwood, Poeticat, The Blonde, Live Tech Rebelz, Jade Jagger, Lee Westwood, RedRoots, Severino, Mik Artistik's Ego Trip, Danny Savage, Veed, Rufus Hound, the Joe Public, Lewis Garland and the Kett Rebellion, Kate Tempest, Dynamo Rhythm Aces, Julian Tulk, Bootleg Beatles, Four Poofs and a Piano, Jason Baxter, Cal Jader, Saul Rose, The Fisherman's Friends, Tribal Vibe, Mista Jam, Howls, Jacqui Wicks, Kirsty Almeida, Biggles Wartime Band, Lewis Hill, Will Kaufman, Backbeatsoundsystem, Submotion Orchestra, Mundo Jazz, Tobias Ben Jacob, Carmen Ghia and the Hotrods, The Original Rabbit Foot Spasm Band, Chiddybang, Dread MC, Pete Hunter, The Vagaband, The Strumpettes, The Stella Frays, Charley Macaulay, The Fantasy Funk Band, Three Bonzos And A Piano, Violent Tango, The Oli Brown Band, Vid Warren, Cromwells League, Troy Ellis And The Longshots, Alison Jones, Pete The Temp, Kat Francois, Jerry Dammers' Spatial AKA Orchestra, Brian Boothby, Andre Vincent, Jo Bell, James Lascelles, Al Pitcher, blackSKYwhite, Hot Feat, Barbieshop, Fat 45, Michael Eavis, Gabby Young and the Other Animals, The Boxettes, Maclaine Colston, Zen Elephant, Mesagana, Fire Fingers, Harp For Hangovers, The Dolphins Fly, Dizraeli & the Small Gods, Holoman, The People's String Foundation, The Secret Cinema Band, Francine Luce, Secret Cinema Band, 10 Ton Tongue, The Phantom Light

CENA
Vyprodáno (uvolněné vstupy viz web)

Hudební styly:

acoustic, alternativa, ambient, breakbeat, breakz, chill out, clicks n cuts, crossover, deep house, downtempo, drum and bass, dub, dubstep, electro, electro clash, electronic music, experimental, folk, funky, house, IDM, indie, metal, minimal, nespecifikovaný, pop, progressive, raggajungle, reggae, rock, ska, soul, synth pop, techhouse, techno, world music


Festival najdete zde:

GPS: 51° 10' 0.36839999999995'' N, -2° 35' 26.5488'' E

Články k festivalu

Glastonbury má headlinera: U2

Michael Eavis, pořadatel festivalu Glastonbury, který je se svými 177 500 tisíci...

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2010.

Festival GLASTONBURY (GB) v minulosti:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |