FESTIVALY 2019

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ SLUNOVRAT
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
HARDSHOCK
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
09
10
11
12
13
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

FESŤÁK NA YUKONU
VOTVÍRÁK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
17
18
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
LAVÓROVICA FEST
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KEFASFEST
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
28

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
OPENING SUMMER PARTY
DEFQON.1
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
DOPORUČUJEME FESTIVALY
27.6. - 27.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
6.7. - 6.7.
12.7. - 13.7.
12.7. - 13.7.
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
27.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
28.6. - 30.6.
3.7. - 7.7.
4.7. - 6.7.
11.7. - 13.7.
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

TOMORROWLAND (BE) 2009

Sobota 25. 7. 2009 | Belgie - - Boom - De Schorre, Boom
         

Program:

Guy J, David Guetta, Paul van Dyk, Infected Mushroom, Felix da Housecat, Snap!, Sasha, Timo Maas, Above & Beyond, Martin Solveig, Dominik Eulberg, DJ Koze, Push, Goldie, Michael Mayer, The Thrillseekers, John Digweed, John Dahlbäck, Dada Life, Dirty South, Silicone Soul, Laidback Luke, Kiki, Joris Voorn, Aril Brikha, Neophyte, Technoboy, Derrick May, Pig & Dan, David Morales, Marc Romboy, Kenny Larkin, Popof, Donkey Rollers, James Zabiela, The Subs, Evil Activities, Kevin Saunderson, Mark Knight, Juan Atkins, Style of Eye, Sied van Riel, Leon Bolier, Tatanka, D-Block & S-Te-Fan, Copyright, Josh Wink, Hernan Cattaneo, Les Petits Pilous, Armani & Ghost, Maxime Dangles, Stacey Pullen, Chuckie, Marco Remus, Stephy, Burger & Voigt, Natural Born Deejays, Radioslave, Rolando, Pat Krimson, Prinz, Jon O Bir, Junior Jack And Kid Creme, Shovell, REGI & WOUT, Daniel Bovie, Simon Dunmore, DJ Sash!, 16 bit lollitas, Yves V, John '00' Flemming, Smos & Baby Bee, DJ Ward, Roy Rox, Bartholomeo, D Bridge & SP:MC, jan eric kaiser, Patrick Schmidt

CENA
Bude upřesněno

Hudební styly:

drum and bass, electro, minimal, progressive, techno, trance

Články k festivalu

Zatím žádné články k ročníku 2009.

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2009.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |