FESTIVALY 2018

červenec
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

MYSTIC SK8 CUP
02
03

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

ROCK FOR PEOPLE
04

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

BEATS FOR LOVE
MILKVID
BALATON SOUND
05

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

BEATS FOR LOVE
BOSKOVICE
POHODA
BALATON SOUND
07

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

BEATS FOR LOVE
BOSKOVICE
PEKELNÝ OSTROV
POHODA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

BOSKOVICE
09
10
11
12

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HOSPITALITY ON THE BEACH
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HOSPITALITY ON THE BEACH
17
18

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

COLOURS OF OSTRAVA
19

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

COLOURS OF OSTRAVA
22

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LĚTOFEST ČESKÉ BUDĚJOVICE
23
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
POLANKA FEST
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
18.7. - 21.7.
20.7. - 21.7.
21.7. - 21.7.
27.7. - 28.7.
27.7. - 28.7.
3.8. - 4.8.
3.8. - 4.8.
3.8. - 5.8.
8.8. - 11.8.
10.8. - 11.8.
10.8. - 11.8.
10.8. - 12.8.
10.8. - 11.8.
10.8. - 12.8.
17.8. - 18.8.
17.8. - 19.8.
17.8. - 17.8.
18.8. - 18.8.
18.8. - 18.8.
23.8. - 25.8.
24.8. - 25.8.
24.8. - 25.8.
24.8. - 25.8.
31.8. - 1.9.
1.9. - 1.9.
7.9. - 8.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
21.7. - 21.7.
8.8. - 15.8.
1.9. - 1.9.
8.9. - 9.9.

TOMORROWLAND (BE) 2009

Sobota 25. 7. 2009 | Belgie - - Boom - De Schorre, Boom
         

Program:

Guy J, David Guetta, Paul van Dyk, Infected Mushroom, Felix da Housecat, Snap!, Sasha, Timo Maas, Above & Beyond, Martin Solveig, Dominik Eulberg, DJ Koze, Push, Goldie, Michael Mayer, The Thrillseekers, John Digweed, John Dahlbäck, Dada Life, Dirty South, Silicone Soul, Laidback Luke, Kiki, Joris Voorn, Aril Brikha, Neophyte, Technoboy, Derrick May, Pig & Dan, David Morales, Marc Romboy, Kenny Larkin, Popof, Donkey Rollers, James Zabiela, The Subs, Evil Activities, Kevin Saunderson, Mark Knight, Juan Atkins, Style of Eye, Sied van Riel, Leon Bolier, Tatanka, D-Block & S-Te-Fan, Copyright, Josh Wink, Hernan Cattaneo, Les Petits Pilous, Armani & Ghost, Maxime Dangles, Stacey Pullen, Chuckie, Marco Remus, Stephy, Burger & Voigt, Natural Born Deejays, Radioslave, Rolando, Pat Krimson, Prinz, Jon O Bir, Junior Jack And Kid Creme, Shovell, REGI & WOUT, Daniel Bovie, Simon Dunmore, DJ Sash!, 16 bit lollitas, Yves V, John '00' Flemming, Smos & Baby Bee, DJ Ward, Roy Rox, Bartholomeo, D Bridge & SP:MC, jan eric kaiser, Patrick Schmidt

CENA
Bude upřesněno

Hudební styly:

drum and bass, electro, minimal, progressive, techno, trance

Články k festivalu

Zatím žádné články k ročníku 2009.

Fotky k festivalu

Zatím žádné fotoreporty z ročníku 2009.

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |