FESTIVALY 2019

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ SLUNOVRAT
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
HARDSHOCK
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
09
10
11
12
13
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

FESŤÁK NA YUKONU
VOTVÍRÁK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
17
18
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
LAVÓROVICA FEST
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KEFASFEST
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
28

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
DOPORUČUJEME FESTIVALY
21.6. - 23.6.
21.6. - 22.6.
27.6. - 27.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
6.7. - 6.7.
12.7. - 13.7.
12.7. - 13.7.
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
22.6. - 22.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 7.7.
11.7. - 13.7.
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

Diome & Face: Bratři v deephouseovém triku

Diome & Face: Bratři v deephouseovém triku
02. 07. 2008   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Shotgun, sobotní noc, chillout, v hlavní roli dva pánové se sluchátky. Zaujměte výhodnou pozici, následující čas bude vaše smysly a dolní končetiny zaměstnávat mistrně podaný deephouseový set, pro gurmány kořeněný nemalým množstvím chytlavého disca.
Zdravím vás pánové! Na festivalu Shotgun se v září předvedete ve společném setu. Zkuste každý charakterizovat svůj protějšek.

Face: Vašek je hlavně hodnej, milej, citlivej a obětavej kluk s obrovským přehledem, dohledem a nadhledem a s až nebezpečnou závislostí na počítačových hrách. :)

Diome: Myclick je vskutku zajímavá figurka. Velice sympatickej chlapík s konstantně dobrou náladou a s neutuchající chutí k rozhovoru v podstatě o čemkoliv. Jo, jeho chuť na zmrzlinu a opalování je taky neutuchající. :)

Jak často se setkáváte za stejnými gramofony? Přemýšleli jste už o nějakém názvu, který by zastřešil vaše společná hraní?

Face: Viděl bych to asi tak na jedno hraní za dva měsíce momentálně. To je přesně ta doba, kdy máme oba plnou náruč nové muziky a chceme se navzájem pochlubit a inspirovat toho druhého... Myslíš něco jako WeKi nebo třeba Rewalkers? Na to jsme si zvolili podivné nicky, které k sobě příliš nepasují, ale můžeš si hrát s písmenky, třeba tě něco napadne. Já myslím, že bohatě stačí: Diome + Face (back 2 back set). Nějaký společný název bychom vymýšleli, až pokud bychom se vrhli do vlastní produkce, tam to podle mě má smysl, ale k té mě osobně asi nikdo nikdy nedokope... A nebo vlastně DJs can dance? Já totiž vždycky hrozně vrtím prdelkou. :o)

Diome: Jak kdy, někdy se nám to sejde a hrajeme spolu pár víkendů po sobě a jindy se zase nějaký ten měsíc nevidíme. V každém případě je radost si s Myclikem zahrát a častější frekvenci bych se vůbec nebránil. Společný název..hmm..co třeba Table Tennis Collective? :)

face a diome

Zhruba kolikrát za set se vám stane „Sakra, tuhle jsem chtěl hrát já!“? :o)

Face: Párkrát určitě, ale víš jak to je... My se střídáme po desce, takže v okamžiku, kdy mícháš další placku, to pro spoustu lidí vypadá tak, že ta co hraje, je právě od Tebe. :)

Diome: Máme spoustu společný muziky, takže se to stává celkem pravidelně. Ale já nad tím tak nepřemýšlím, naše společný hraní je spíš o kooperaci než o vzájemné hudební přestřelce.

Shotgun bývá příjemným zakončením festivalové sezony. Jak vy se těšíte na léto? Spojíte některý z víkendů s hudebními zážitky?

Face: Co myslíš? :o) Jasně, že jo! Vždycky mám festivaly jenom a jenom o muzice, letos jsem si u nás opět v line-upech nevybral a tak konečně mířím do Německa na MELT! Z těch našich mrknu paradoxně jen na Rock For People kvůli Massive Attack, na Creamfields najdu pár z těch, kteří mě opravdu zajímají, v srpnu si zahraju na High Jump a s Face 2 Face v Roztokách na jednom malém open-airu a pak si dám klasicky svůj měsíc dovolené v kuse a na Shotgun dorazím dozlatova opálený a odpočatý. Už aby to bylo!

Diome:
Na léto se samozřejmě těším, kdo by se netěšil. S jistotou se chystám na slovenskou Pohodu a zbytek ponechám na momentální chuti, ikdyž obsazení tuzemských festů mi opět moc nevoní. Ovšem Shotgun je jistota a jel bych se tam podívat i kdybych nemusel.

Asi nemá smysl sondovat, koho byste vy dva pozvali jako headlinera lineupu, který byste měli na starost. Vaše fanatická láska k Belgičanům Spirit Catcher je notoricky známá :-) Jenže oni v ten imaginární termín nemůžou a vy máte možnost vybrat dvě nebo tři jiná jména, kdo to bude?

Face: Počkej, počkej, ale já jsem se jich ptal a oni nemohou v sobotu, v pátek čas mají. Tak nepřehodnotíme to ještě? :) Jenom tři jména? Tak alespoň dvakrát tři jména, prosím... Za mě rozhodně Greg Wilson, Ilija Rudman a Pete Herbert. A nebo raději Pete Herbert i s Baby G. jako L.S.B. :) Jo a ještě Brendon Moeller aka Beat Pharmacy rozhodně!
 
Diome: Heh..to je fakt škoda, že nemůžou. :) Mno..Ilija Rudman a Greg Wilson jsou tutovky jak pro mne, tak pro kolegu. Sám za sebe bych pak doplnil Aeroplane, Metro Area, Henrik Schwarz a někoho ze svaté skandinávské trojice Lindström, Prins Thomas & Todd Terje. To by bylo a ještě by se našlo.. :)

Díky pátečním povinnostem zřejmě nestihnete tentýž den strávit i na Shotgunu. I tak by mě zajímalo pět jmen z celého programu, která byste určitě nevynechali, popř. která nevynecháte.

Face: Budeš se divit, ale pokud bude hrát Vašek v pátek v Roxy na začátku, máme v plánu dorazit... Daniel Stefanik je pro nás příliš velké lákadlo. No a koho z těch dalších? Pět je taky strašně málo, když hraje tolik kamarádů na jednom místě, aby se náhodou neurazili. Uděláme to takhle - chci si vás poslechnout všechny a udělám pro to maximum, ale rozhodně mi ještě neuniknou: Someone Else nebo povedená bandička Eclectica. Jo a Ans, protože to bych jinak dostal za uši. :)

Diome: Možná v pátek stíháme..záleží jak rychle se stačíme přesunout z Prahy na festival a v kolik kdo a kde bude hrát. Moc rád bych si poslechl Stefanika, už jen proto, že Moon Harbour dlouho patřil k mým oblíbeným labelům. Chill out alá Eclectica bych taky nevynechal, stejně jako koncert Midi Lidi. Click Joe, Subsist, Ála, Mooris, pro mne neznámá djane GG a spousta dalších zajímavých jmen a projektů. Shotgun se letos pochlapil. :)

Kdybyste měli na starost PR kampaň, na co byste potenciální návštěvníky Shotgunu lákali?

Face: No, do tiskovky bych napsal zhruba tohle: “Dáváte přednost kamarádské atmosféře, kdy se všichni mezi sebou znají a nebo vás ještě pořád baví civět na důvěrně známá loga sponzorů, která potkáváte cestou k jednotlivým pódiím, bez nichž by to prý nešlo? Shotgun je festival dělaný s láskou, odehraný s láskou a je jedním z posledních. Tak toho využijte a nabijte se dopředu na podzimní plískanice! Navíc, kdy jindy si můžete během chvilky udělat výlet do Polska i do Německa?

Diome: Myslím, že lépe než Myclick už to neřeknu. :o)

Poskládáte vaši společnou Top 10?

Face:
Tak tady by asi měly být pecky, které máme oba dva, aby to bylo fér, viď? Tak u mě v tašce a u Vaška na disku najdeš tyhle kousky:

01. Nick Chacona / Anthony Mansfield – Oh Snap! (Hector Works)
02. Henrik Schwarz feat. Amampondo – I Exist Because of You (Innervisions)
03. Yolanta Sy – The Garden / Greg Wilson & Ilija Rudman Versions (Red Music)
04. Turntablerocker – All Night (Compost Black)
05. Roland Appel – Unforgiven (Sonar Kollektiv)
06. Manuel Tur – Girardet (Freerange)
07. Acos CoolKAs – Stellar Way EP (Theomatic)
08. Only Fools and Horses – Spectacle Wins / Holly Ghost Remix (Permanent Vacation)
09. TJ Kong & Nuno Dos Santos – Tranentrekker (Compost Black)
10. Toby Tobias – Eleven (Rekids)

Diome: Já bych to rozklíčoval následovně.. liché jsou Myclickovo, sudé moje a celkově tak nějak společné :o)
SHOTGUN EURO

SHOTGUN EURO

Pátek 5. 9. 2008 až Sobota 6. 9. 2008
Předprodej: 250 Kč jednodenní, 400 Kč dvoudenní
Vystupují:
live: Exium (ESP), Female (UK), Someone Else (USA), Midi Lidi, Elektrabel, Ventolin, Cyp, Sayko, Insect Elektrika. DJs: Noisia (NL), Daniel Stefanik (DE), Clipz (UK), Apex (UK), Dreikommanull (DE), Djane GG (DE), Daho & Ginger, Spyro, Koogi, Anakin, Suki & Pixie, Brooklyn, Ark & Kyanid, Diome & Face, Peet & Moover, Mooris, Machine Funck, Ans, Click Joe, Kopeczek, Skuban, Jeny, Milky, Blue, Tall, Stanzim, Carl.Exe, Subsist & Ala, Tomig, Subgate, Soldik, Czervas
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |