FESTIVALY 2017

prosinec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.6. - 23.6.
28.6. - 30.6.
4.7. - 6.7.
18.7. - 21.7.
27.7. - 28.7.
24.8. - 25.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Časový program Colours of Ostrava

Časový program Colours of Ostrava
18. 06. 2008   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
Na festival se sjede od 10. do 13. července přes 100 kapel, DJs a divadelních souborů, které vystoupí na 12 scénách – od venkovních pódií přes rockové a taneční kluby až po kostel, minikinokavárnu a knihkupectví. Nejvyšší počet zahraničních účinkujících (32) a především jejich jména napovídají, že Colours letos přichází s nejnabitějším programem za celou svoji historii.
Čtvrtek 10. 07.

Colour Music Stage

20.00 - 22.15 Jan Garbarek Group & Trilok Gurtu
23.15 - 00.30 Shantel & Bucovina Club Orkestar

Kostelní scéna
18.00 - 19.30 Deva Premal & Miten

Pátek 11. 07. 2008

Colour Music Stage
14.15 - 15.15 Ready Kirken
16.00 - 17.00 Slniečko
18.00 - 19.00 The Violet Burning
20.00 - 21.15 Noa
22.15 - 23.45 Happy Mondays Generation
00.45 - 02.00 Dandy Warhols

Barvy
15.00 - 16.00 Charlie Straight
16.45 - 17.45 The Jays
18.15 - 19.15 Precedens a Bára Basiková
19.45 - 20.45 Priessnitz
21.30 - 22.45 Inga Liljeström
23.45 - 00.45 Tanya Tagaq
01.15 - 02.30 Hypnotix

Tent
17.00 - 18.00 Irfan
19.00 - 20.00 Sidi Tobiasz
21.15 - 22.15 Longital
23.45 - 00.45 Karimski Club
02.00 - 03.00 Narcotic Fields

Klub Marley
18.30 - 19.30 Woodoojam
20.30 - 21.30 Kofe-In
22.15 - 23.15 Jeseter
00.00 - 01.00 Ye-Den a 1

Divadelní scéna
16.00 - 17.00 Bílé divadlo: Z tohoto obrazu už nikdy neodejdu
18.00 - 19.00 Jaroslav Dušek a Divadlo Vizita Barevná ostrá káva
22.00 - 23.00 Divadlo P. Bezruče: Should i stay or should i go?

Workshopová scéna
17.00 - 18.00 Workshop: orientální tanec
19.00 - 20.00 Workshop: flamenco

Sobota 12. 07. 2008

Colour Music Stage
12.00 - 13.00 Prohrála v kartách
13.45 - 14.45 Para
15.45 - 16.45 Dan Bárta & Illustratosphere
18.00 - 19.15 Sergent Garcia
20.00 - 21.30 Sinéad O´Connor
22.30 - 23.45 Goldfrapp
00.30 - 02.00 Hawkwind

Barvy
12.15 - 13.00 Černá kočka
13.30 - 14.30 Xavier Baumaxa
16.45 - 17.45 Psalm Drummers
18.30 - 19.30 Lucie Bílá
20.00 - 21.00 Pražský výběr II
21.30 - 22.45 Daby Touré
23.45 - 01.00 Koop
01.30 - 03.00 Recycler

Tent
12.45 - 13.45 Please the Trees
14.45 - 15.45 Gendos
16.45 - 18.00 Lou Rhodes
19.15 - 20.00 Vladivojna La Chia
21.30 - 22.30 Gulo čar
23.45 - 00.45 Vítkovo kvarteto
02.00 - 03.00 BBP

Klub Marley
15.15 - 16.15 Šufunky Gang
17.00 - 18.00 D.U.B.
18.30 - 19.30 Café Industrial
20.30 - 21.30 Toto Nono
22.15 - 23.15 Idea Fate

Divadelní scéna
14.00 - 15.00 Divadlo SKUTR: Mistr a žák
16.00 - 17.00 Divadlo VOSTO5: Stand´artní kabaret
18.00 - 19.00 Divadlo Aqualung: Cesta kolem světa za 60 dnů

Kostelní scéna
13.00 - 14.15 Tim Eriksen
15.45 - 16.45 A Filetta

Workshopová scéna
12.45 - 13.45 Workshop: africký tanec
16.45 - 18.00 Workshop: břišní tanec
21.30 - 22.30 Workshop: showdance a r.n.b.

Neděle 13. 07.

Colour Music Stage
12.30 - 13.30 One Night Band
14.15 - 15.15 Sir Jay & His Blue Orchestra
16.00 - 17.00 Craig Adams & The Higher Dimension of Praise
18.00 - 19.00 J.A.R.
19.45 - 21.00 Habib Koité & Bamada
22.00 - 23.30 Gogol Bordello

Barvy
13.00 - 14.00 O5 & Radeček
14.30 - 15.15 Tomáš Klus
15.45 - 16.45 Prouza
17.15 - 18.00 Cartonnage
19.00 - 20.15 Tosh Meets Marley
21.00 - 22.30 Les Boukakes

Tent
17.00 - 18.00 100°C
19.00 - 19.45 Budoár staré dámy
21.00 - 22.00 Fru Fru

Divadelní scéna
13.00 - 13.45 Divadlo Buchty a Loutky: O neposlušných kůzlátkách
15.00 - 16.00 Divadlo Buchty a loutky: Rocky
17.00 - 18.00 Lenka Vychodilová & Ti3: Lemura - někdy luzná, jindy hrůzná

Kostelní scéna
14.00 - 15.30 Iva Bittová, George Mraz, Emil Viklický, Laco Tropp Moravian Gems

Workshopová scéna
15.15 - 16.00 Workshop: tribal dance
COLOURS OF OSTRAVA

COLOURS OF OSTRAVA

Čtvrtek 10. 7. 2008 až Neděle 13. 7. 2008
Předprodej 890 Kč, poté za 960 Kč
Vystupují:
Sinéad O´Connor, Lou Rhodes, Jan Garbarek a band, Habib Koité, Happy Mondays, Trilok Gurtu, Hawkwind, Inga Liljeström, Daby Touré, Koop, Sergent Garcia, Noa, Maria Kalaniemi, Craig Adams, The Higher Dimension of Praise, Dandy Warhols, Shantel & Bucovina Club Orkestar, Tosh Meets Marley, Les Boukakes, Iva Bittová a George Mraz, Dan Bárta, J.A.R., Lucie Bílá, Hypnotix, Priessnitz, Xavier Baumaxa a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |