FESTIVALY 2016

prosinec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
11.6. - 11.6.
4.7. - 6.7.
19.7. - 22.7.
9.8. - 9.8.
17.8. - 19.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
15.4. - 15.4.
9.8. - 16.8.

Časový line-up festivalu Votvírák

Časový line-up festivalu Votvírák
09. 06. 2008   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
Multižánrový festival Votvírák 2008 v Milovicích u Prahy je doslova za dveřmi. Pořadatelé oficiálně otevřou samotný areál až ve čtvrtek v 15.30 hodin, ale již tuto středu bude od 18-ti hodin příchozím k dispozici kemp s parkovištěm, non stop občerstvením a barem.
Čtvrtek 12.6.

Central Stage
16:30 – 17:15 Tomáš Klus
17:35 – 18:20 Petr Bende
18:50 – 19:35 Kamil Střihavka
19:55 – 20:40 Iva Fruhlingová
21:10 – 22:10 No name
22:40 – 23:40 Chinaski
00:10 – 01:10 Michal Pavlíček a Bára Basiková
01:10 – 01:55 Rockotéka

In-Line Stage
17:35 – 18:20 Michael Hejč
18:50 – 19:35 DJ Jorgos
19:55 – 20:40 DJ Jorgos
21:10 – 22:10 Moja Reč
22:40 – 23:40 DJ Noir
00:10 – 01:10 Vec&Jazzy

Gambrinus Stage
16:00 – 16:45 Lakeside X
17:05 – 17:50 Juicy Freak
18:10 – 18.55 Coward
19:15 – 20:00 Alkehol
20:20 – 21:05 Totální nasazení
21:25 – 22:10 Walda Gang
22:30 – 23:15 Deratizéři
23:35 – 00:20 Zajíc Company
00:40 – 01:25 Richard Scheufler

Coca -Cola Stage
16:15 – 17:00 Chocolate Jesus
17:20 – 18:05 Niceland
18:25 – 19:10 Sly Rabbits
19:30 – 20:15 Imodium
20:35 – 21:20 UDG
21:40 – 22:25 Ready Kirken
22:45 – 23.30 Temperamento
23:50 – 00:35 Sek jsi bombonky

Pátek 13.6.

Central Stage
12:30 – 13:15 Den
13:35 – 14:20 Season crack
14:40 – 15:25 Veronika Padilla
15:45 – 16:30 Eastpark
17:00 – 18.00 Škwor
18:05 – 18:25 Letecká exhibice
18:30 – 19.30 Doga
20:00 – 21:10 Medvěd 009
22:00 – 23:15 Kabát
23:45 – 00:45 Wohnout
01:05 – 01:50 Matahari

In Line Stage

13:35 – 18:25 Jirka Forman
18:30 – 19.30 DJ Swordz
20:00 – 21:10 Supercrooo
22:00 – 23:15 Indy & Wich & La4
23:45 – 00:45 Vladimir518
01:05 – 01:50 DJ Tuco

Gambrinus Stage
12:00 – 12:40 Insane Projekt
13:00 – 13:45 X-left to die
14:05 – 14:50 Jo Ann
15:10 – 15:55 Legendy
16:15 – 17:00 Argema
17:20 – 18:05 Harlej
18:25 – 19:10 Volant
19:30 – 20:15 Komunální odpad
20:35 – 21:20 Jolly Joker
21:40 – 22:25 Lords
22:45 – 23:30 Closeknit
23:50 – 00.35 Promile
00.55 – 01.40 Blek Defekt

Coca -Cola Stage
14:00 – 14.45 No Heroes
15:05 – 15:50 Keks
16:10 – 16:55 Possibilní explikace
17:15 – 18:00 Lety mimo
18:40 – 19:25 P. Jakub Ryba
19:45 – 20:30 Circus Ponorka
20:50 – 21:35 My own story
21:55 – 22:40 Nikita

Sobota 14.6.

Central Stage
10:00 – 10:40 De fuck to
11:00 – 11:40 Bublifuck
12:00 – 12:40 Prohrála v kartách
13:00 – 13:45 INA HANY BANY
14:05 – 14:50 Another Way
15:10 – 15:55 Crossband
16:15 – 17:00 Jaksi Taksi
17:20 – 18:05 Bára Zemanová
18:25 – 19:10 Michal Hrůza
19:40 – 20:40 Aneta Langerová
21:10 – 22:10 Kryštof
22:40 – 23:40 Mig 21
00:10 – 01:10 Anna K
01:30 – 02.15 Daily News

In Line Stage
12:00 – 17:00 Hudební DJ maraton
17:20 – 18:05 Alef Zero
18:25 – 19:10 DJ DoubleJ
19:40 – 20:40 ISCream Boyz
21:10 – 22:10 Pio Squad
22:40 – 23:40 Kontrafakt
00:10 – 01:10 DJ Rawal
01:30 – 02.15 Waxwork vs Genetic

Gambrinus Stage
10:30 – 11:10 Drain
11:30 – 12:10 HappyEnd
12:30 – 13:10 Debill Heads
13:30 – 14:15 Weget
14:35 – 15:20 CZ
15:40 – 16:25 Pěchota
16:45 – 17:30 Panama
17:50 – 18:35 České srdce
18:55 – 19:40 Pankix
20:00 – 20:50 Blue Effect
21:10 – 21:55 Rybičky 48
22:15 – 23:00 Ticho de Pre Cupé band
23:20 – 00:05 Revelation
00:25 – 01:10 Enter

Coca -Cola Stage

10:40 – 11.20 P.O.City
11:40 – 12.25 Eddie Stoilow
12:45 – 13:25 Qwil
13:45 – 14:30 Split Bearing
14:50 – 15:35 Roxor
15:55 – 16:40 Jiří Schmitzer
17:00 – 17:45 Photolab
18:05 – 18:50 Bůhví
19:10 – 19:55 1st Choice
20:15 – 21:00 Bludy (vítěz Rock Nymburk)
21:20 – 22:05 O5&Radeček
22:25 – 23:10 3Brats
23:30 – 00:15 Dovolená narkotika
00.35 – 01.20 Mandrage
VOTVÍRÁK

VOTVÍRÁK

Čtvrtek 12. 6. 2008 až Sobota 14. 6. 2008
Zdarma
Vystupují:
Kabát, Chinaski, Aneta Langerová, Kryštof, No Name, Iva Fruhlingová, Mig 21, Wohnout, Anna K & Band, Michal Pavlíček, Horkýže Slíže, Gaia Mesiah, Bára Zemanová, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Michal Hrůza, Medvěd 009, Another Way, Blue Effect, Doga, UDG, Petr Bende, Škwor, Jiří Schmitzer, České srdce, Mandrage, Eastpark, Bůhví, Photolab, Imodium, Jaksi Taksi, Rybičky 48, Crossband, Matahari, Legendy, Alkehol, Argema, Volant, Harlej, Walda Gang, Totální nasazení, Komunální odpad, Debill heads, Triquetrum, 1st choice, Ticho de Pre Cupé Band, Eddie Stoilow, The Airbags, Richard Scheufler, Pavel Jakub Ryba, Sek Jsi Bombonky, Revelation, Mons Veneris, Keks, Kontrafakt, Indy + Wich, Supercroo, Bow Wave, Isc boys, WWW, Tina, Moja rec, Pio Squad, De fuck to, Idea, Wladimir 518, Prago Union, Iva Fruhlingová, Bára Zemanová, Gaia Mesiah, Aneta Langerová, Bára Basiková, Anna K & Band, Photolab, Matahari
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |