FESTIVALY 2017

listopad
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
22.6. - 23.6.
4.7. - 6.7.
27.7. - 28.7.
24.8. - 25.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

SonneMondSterne vyložilo karty na stůl

SonneMondSterne vyložilo karty na stůl
17. 04. 2008   |   Autor: Pav   |   Komentáře (3)
Že bude na německých festivalech letos horko bylo po prvnich zveřejněných jménech headlinerů jasné, ale že některé festivaly vyrukují s takovou plejádou zajímavých jmen pro dvoudenní program to jsme ani netušili. Nedaleko od západní hranice v Saalburgu se bude konat Sonne Mond Sterne s více jak 130 vystupujícími.
Jmen je to hodně a tak neřešme o kom jsme již psali a o kom ne a vezměme to pěkně popořadě všechno. Za mě osobně doporučuji nejvíce M_NUS show, Jamese Holdena, Dubfire, Wighnomy Bros, D.Digglera, Jacka Sienkiewicze a Hearthrob.



Výčet zmíněných es:


MASSIVE ATTACK - exclusive festivalshow - www.massiveattack.co.uk
MOBY - exclusive festivalshow - www.moby.com
Fettes Brot - www.fettesbrot.de
Sven Väth - www.myspace.com/svaeth
MIA. - www.miauk.com
M_NUS show (R. Hawtin vs. T.Pierce vs. Magda) 5 hodin - www.m-nus.com
Deichkind - www.deichkind.de
Digitalism - www.myspace.com/digitalism
Simian Mobile Disco - www.simianmobiledisco.co.uk
Northern Lite - www.northern-lite.de
Zoot Woman - www.zootwoman.com
Ricardo Villalobos - www.myspace.com/ricardovillalobos
DJ Koze - www.djkoze.de
Boys Noize - www.myspace.com/boysnoizemusic
Ivan Smagghe - www.myspace.com/ivansmagghedj
Alter Ego - www.myspace.com/therealalterego
DJ Rush - www.djrush.net
James Holden - www.myspace.com/iamtherealjamesholden
Moonbootica (live) - www.myspace.com/moonbootique
Felix Kröcher - www.felixkroecher.de/
Dubfire - www.myspace.com/djdubfire
Tiefschwarz - www.myspace.com/tiefschwarz
Klee - www.myspace.com/kleemusik
Lexy & K Paul - www.lexykpaul.eu
Polarkreis 18 - www.myspace.com/polarkreis18
Karotte - www.myspace.com/djkarotte
Wighnomy Brothers - www.wighnomy-brothers.de
Extrawelt - www.myspace.com/extrawelt
DJ Krust - www.myspace.com/fullcyclemusic
Erobique (live) - www.myspace.com/erobique
Tobi Neumann - www.myspace.com/djtobineumann
Oliver Lieb - www.myspace.com/solieb
Onur Özer - www.myspace.com/onurozer
Frank Lorber - www.franklorber.de
D.Diggler - www.myspace.com/ddigglermusic
Jacek Sienkiewicz - www.recognition.pl
Gregor Tresher - www.myspace.com/gregortresher
 Lopazz - www.myspace.com/lopazz
Paul Brtschitsch (live) - www.myspace.com/paulbrtschitsch
Anja Schneider - www.myspace.com/anjaschneider
Emerson - www.myspace.com/djemerson
Nicky Blackmarket - www.myspace.com/nickyblkmkt
Minilogue - www.myspace.com/minilogue
Heartthrob - www.myspace.com/heartthrobminus
Toni Rios - www.tonirios.com

A mnoho dalších djs a live actů. Kompletní line-up vyčtete napravo od tohoto článku. O dalším dění v souvislosti s tímto festivalem Vás budem informovat. Případné podrobnější ucelé info najdete webu festivalu.

www.sonnemondsterne.de
SONNEMONDSTERNE (DE)

SONNEMONDSTERNE (DE)

Pátek 8. 8. 2008 až Neděle 10. 8. 2008
74,- Euro
Vystupují:
MASSIVE ATTACK - exclusive festivalshow, MOBY- exclusive festivalshow , Fettes Brot, Sven Väth, MIA., M_NUS Special 5h Richie Hawtin feat. Troy Pierce feat. Magda, Deichkind, Digitalism, Simian Mobile Disko, Northern Lite, Zoot Woman, Ricardo Villalobos, DJ Koze, Boys Noize, Ivan Smagghe, Alter Ego, DJ Rush, James Holden, Moonbootica (live), Felix Kröcher, Dubfire, Tiefschwarz, Klee, Lexy & K Paul, Polarkreis 18, Karotte, Wighnomy Brother, Extrawelt, DJ Krust, Erobique (live), Tobi Neumann, Oliver Lieb, Onur Özer, Frank Lorber, D.Diggler, Jacek Sienkiewicz, Gregor Tresher, Lopazz, Paul Brtschitsch (live), Anja Schneider, Emerson, Nicky Blackmarket, Minilogue, Heartthrob, Toni Rios, Mathias Kaden, Krause Duo, Luna City Express, Jeremy P. Caulfield, Mathias Tanzmann, Markus Meinhardt, dhoerste aka Hr. Ludwig, Hanson & Schrempf vs. Reche & Recall aka Techno from Chemnitz City Special Live Battle, Schrempf vs. Kratzer, Markus Weby, Treplec, Julietta, Kratzer, Michael Forshaw vs. Der Totmacher, Chris, The Sonic Boom Foundation, MC Dragoon, Mixmaster Andrew, Rec de Seidl, Le Tompe feat. Jenny Casparius, Miss Mira, Green, Marek Hermann, Ron Albrecht, Oliver Goldt, The Earth (live), Breakfastklub, Cannibal Cooking Club, Oscar, Deph, Schleck & Stecker, Ian Simmonds, Ullswaterschmidt, Kevin Schulz, Colt (live), Limo, Kollektiv Turmstrasse (live), Ken Tamburri, Carina Posse & Kathy Felixe, Sierra, Siebenschläfer, Electric Sun, Ana, Djane Bux & Vinyl D, Marbert Rocel (live), Digital Slaves, aMpHeTaMiN & GrÜnÄäs, 2Face vs. Subtrak, Needlebreaker, Ducksfunk, Supermagnet, Wuttig & Reuter, The Dwarf & Pat van Stone, Lex Landers, Duo Deluxe aka Tom B. vs. Marcapasos – new, Chopstick & JohnJon, Esquare (live), Kay Paul feat. Jens Timber, Ron Tom, Base, SBF:LTP1, Supadizko aka Vortex vs. Nick D-Lite, Steve Nash, Ron Flatter, Phertil & Aerts (live), Marc Coon, Molle aka Mollono Bass, Dreher & Smart (live), Mashu Sunim, Play R, DJ Tayler, Electrostatic (live), Yutanie, Heinrich Miller, Fun Key & B-Rok, Playin around the Pot (live), Jenn, BSTee, Ronny Gee, ASP, AL, GKone, Leiph Johnson, Norman Graf, Queaver vs. Versis (live)
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
jama | 18. 04. 2008 | 04:36:41
gem : Kdyz je kvalitni akce tak dam vice nez 2000...
gem | 18. 04. 2008 | 04:24:29
to R

Hele ty chytracku, ty das bez problemu 2000Kc za vstupenku? Taky je rozpocet akce nekde okolo 15tis lidi...to je pro CR maximalni meznik. Jenze na SMS prijede 50tis...nez napises dalsi chytrost, tak se poradne zamysli.
R | 18. 04. 2008 | 03:24:55
kde se hrabe summeroflove a creamfields a svojsice a cosmic atd....
SOUVISEJÍCÍ FOTKY

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |