FESTIVALY 2017

září
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

ČESKÉ HRADY
03

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

THE SUN DANCE
04
05
06
07
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SHOTGUN
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ NÁŘEZ
SHOTGUN
SLOVENSKÉ HRADY
10
11
12
13
14
15
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

STOP ZEVLING 11
17
18
19
20
21
22
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PARDÁL FEST
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
23.9. - 23.9.
27.7. - 28.7.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Kompletní časový line-up Sázava Festu

Kompletní časový line-up Sázava Festu
29. 07. 2007   |   Autor: redakce   |   Komentáře (6)
Sázava Fest v Kácově se nezadržitelně blíží. Od čtvrtka se má navíc oteplovat, takže je zaděláno na pohodový víkend v přírodě za přítomnosti Skye, Kosheen či dalších hudebníků letošního ročníku Sázava Festu. A právě zde si můžete nastudovat časový line-up tohoto festivalu.
Středa 1.8. (warm up)

Mattoni Stage

13.30 - 14.10 ZPRAKU !
14.30 - 15.10 PĚCHOTA
15.30 - 16.10 CROSSBAND
16.30 - 17.10 CHOCOLATE JESUS
17.30 - 18.10 NIKITA CHRUSČOV
18.30 - 19.15 LURE OF SENSES
19.35 - 20.20 FAR CRAP
20.40 - 21.30 VOLANT
21.50 - 22.40 MEDVĚD 009
23.00 - 23.50 NO HEROES
00.10 - 01.00 LOS PERDIDOS


Čtvrtek 2.8.

Hlavní scéna
12.45 - 13.30 DOUBLE BUBBLE
13.50 - 14.40 FREE FALL
15.00 - 15.50 TEMPERAMENTO
16.10 - 17.00 VILDA ČOK
17.20 - 18.10 KATKA KOŠČOVÁ
18.30 - 19.20 POST IT
19.50 - 20.50 KRYŠTOF
21.50 - 23.00 SKYE
23.40 - 00.40 LENKA DUSILOVÁ
01.10 - 02.00 SUNFLOWER CARAVAN
02.30 - 03.20 LETY MIMO

Mentos Stage
16.00 - 18.00 DJ DOUBLE J + DJ ENEMY
18.00 - 19.00 VEC
19.00 - 20.00 PIO SQUAD
20.00 - 21.00 MARKO
21.00 - 22.00 LA4
22.00 - 23.00 H16
23.00 - 00.00 SUPER CROOO
00.00 - 01.00 PSH
01.00 - 02.00 DJ DOUBLE J + DJ ENEMY

Mattoni Stage
12.10 - 13.00 WAJSAROVÁ VJERA
13.20 - 14.10 JIŘÍ KONVRZEK
14.40 - 15.30 OSKAR PETR
16.00 - 16.50 POSPÍŠIL & ZATLOUKAL
17.20 - 18.10 JANA ŠTEFLÍČKOVÁ
18.50 - 19.50 ZTRACENÁ EXISTENCE
20.00 - 20.30 ZORA ŠIMŮNKOVÁ
20.50 - 21.50 AUSTIN LUCAS
22.50 - 23.40 PEPA NOS
00.20 - 01.10 JAMISON YOUNG
01.30 - 02.20 JANA VEBROVÁ

Radio 1 Stage
12.00 - 12.50 SLY RABBITS
13.10 - 14.00 SATISFUCKTION
14.20 - 15.10 LONGITAL
15.30 - 16.20 ROE-DEER
16.40 - 17.30 PHOTOLAB
17.50 - 18.40 FAST FOOD ORCHESTRA
19.00 - 19.50 SOUTHPAW
20.50 - 21.50 VYPSANÁ FIXA
23.00 - 00.00 TATA BOJS
00.30 - 01.30 SOIL
01.50 - 02.40 SPORTO

Red Zone
19:00 - 21:00 LILLOU
21:00 - 22:30 M.PAVLÍČEK,NAČEVA+DJ FIVE
22:30 - 00:30 LUCAS
00:30 - 02:30 CHRIS SADLER
02:30 - 04:30 LUCCA
04:30 - 06:00 VECTIF


Pátek 3.8.

Hlavní Scéna
11.00 - 12.00 PAN KIX
12.30 - 13.10 JANA LOTA
13.40 - 14.30 PANAMA
15.00 - 16.00 IVA FRUHLINGOVÁ
16.40 - 17.40 UDG
18.20 - 19.10 STO ZVÍŘAT
19.50 - 20.50 ANNA K
21.50 - 23.00 KOSHEEN
23.40 - 00.40 SUPPORT LESBIENS
01.20 - 02.20 PEHA
02.40 - 03.30 KHOIBA

Mentos Stage
12.00 - 12.40 VOTCHI
13.00 - 13.40 EGOTRIP
14.00 - 14.50 APPLE JUICE
15.10 - 16.00 PLEXIS
16.20 - 17.10 RYBIČKY 48
17.40 - 18.40 NOVEMBER 2ND feat. JANET ROBIN /usa/
19.20 - 20.20 PRAŽSKÝ VÝBĚR II
21.00 - 22.00 WOHNOUT
23.00 - 00.10 KAMIL STŘIHAVKA & LEADERS
00.50 - 01.50 SUNSHINE
02.20 - 03.10 BLOMQVIST

Mattoni Stage
12.10 - 12.50 STRAŠIDELNÝ ELEKTRIK BAND
13.10 - 14.00 JAN KRYL
14.30 - 15.20 VÁCLAV KOUBEK
15.50 - 16.40 P.J. RYBA
17.10 - 18.00 LEMURA
18.15 - 19.00 CIRCUS PONORKA
19.20 - 20.20 RIDINA AHMED
20.50 - 21.35 VERONIKA PADILLA
21.55 - 22.40 TA JANA Z VELKÉ OHRADY
23.00 - 23.50 IVAN HLAS
00.50 - 01.40 ESTER KOČIČKOVÁ

Radio 1 Stage
11.30 - 12.20 LANDMINE SPRING
12.50 - 13.40 LIVING ROOM
14.10 - 15.00 TROMBENIK
15.30 - 16.40 PANNONIA ALLSTARS SKA ORCHESTRA
17.20 - 18.10 BASTA FIDEL
18.40 - 19.40 AHMED MÁ HLAD
20.20 - 21.30 RONA HARTNER
22.30 - 23.30 GAIA MESIAH
00.00 - 01.00 SKYLINE
01.50 - 02.40 MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS
03.10 - 04.00 TEAR

Houser Stage
12.50 - 13.40 DUB IN DA TRIP
14.00 - 14.50 BRÉCY
15.10 - 16.00 GÁBA AL DHÁBBA
16.20 - 17.10 BÁRA ZEMANOVÁ
17.30 - 18.20 PROHRÁLA V KARTÁCH
18.40 - 19.40 BIG CHESS BAND VÁCLAVA KOZLA
20.00 - 21.00 FATAL SHORE
21.20 - 22.20 VLASY

Red Zone
19:00 - 21:30 ELITE
23:30 - 00:30 ENRICO
21:30 - 23:31 LAFAYETTE
00:30 - 02:30 BRIAN
02:30 - 04:30 LADIDA
04:30 - 06:00 K SANDRA


Sobota 4.8.

Hlavní Scéna
11.00 - 11.50 STABILITY
12.10 - 13.00 EDDIE STOILOW
13.20 - 14.10 VLADIVOJNA LA CHIA
14.30 - 15.20 MADFINGER
15.40 - 16.40 MŇÁGA & ŽĎORP
17.10 - 18.10 FERNANDO SAUNDERS
19.00 - 20.10 DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE
21.00 - 22.10 MONKEY BUSINESS
23.00 - 00.10 J.A.R.
00.20 - 01.40 TROJKOALIČNÍ JAM
02.00 - 03.00 STEPHUNK T

Mentos Stage
10.50 - 11.40 VRTULE 1
12.00 - 12.50 PRAGUE SKA CONSPIRACY
13.20 - 14.10 THE AMIT CHATTERJEE ALLIANCE /usa/
14.30 - 15.20 NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK
15.40 - 16.30 CHANCERS
16.50 - 17.50 OPEN SEASON /ch/
18.30 - 19.30 PSYCHO KEY /fr/
20.10 - 21.10 ELECTRIC BAZAR CIE
22.00 - 23.00 ROMANO DROM
23.50 - 00.50 ŠVIHADLO
01.20 - 02.10 UNITED FLAVOUR
02.30 - 03.20 BENGAS

Mattoni Stage
11.50 - 12.40 HROMOSVOD
13.10 - 13.55 WOTIENKE AND BAND
14.15 - 15.00 IMODIUM
15.20 - 16.10 DOCUKU
16.30 - 17.20 JAN BUDAŘ A ELIŠČIN BAND
17.50 - 18.40 MICHAL VIEWEGH a IRENA OBERMANNOVÁ
18.55 - 19.40 ŠTĚPÁN KOJAN
20.00 - 21.00 JIŘÍ SCHMITZER
21.15 - 22.00 THE SLOTS
22.20 - 23.20 MEKY ŽBIRKA
23.50 - 00.50 JIŘÍ & ZUZANA STIVÍNOVI
00.50 - 01.40 KATUS YOUNG

Radio 1 Stage
10.20 - 11.10 LE PNEUMATIQUE
11.30 - 12.20 LAKESIDE X
12.50 - 13.40 YELLOW SISTERS
14.00 - 14.50 EGGNOISE
15.20 - 16.10 THE PROSTITUTES
16.30 - 17.20 ČANKIŠOU
18.00 - 19.00 NEW ORCHESTRA OF DREAMS & T.GRAVES
19.40 - 20.40 XAVIER BAUMAXA
21.30 - 22.30 PRIESSNITZ
23.00 - 00.00 BOW WAVE
00.30 - 01.20 WWW
01.40 - 02.30 FLAMING COX
03.00 - 03.50 LOVE GANGSTERS

Houser Stage
12.50 - 13.40 MILO
14.00 - 14.50 1ST CHOICE
15.10 - 16.00 SLÁVEK JANDA BANDA
16.20 - 17.10 KEKS
17.30 - 18.20 GLANC
18.40 - 19.40 EAST PARK
20.00 - 21.10 PRECEDENS A BÁRA BASIKOVÁ
21.30 - 22.20 WALDA & GANG

Red Zone
19:00 - 21:00 RAJU & PACO
21:00 - 22:30 RAI
22:30 - 01:00 ENRICO
01:00 - 03:00 TOMMY ROGERS & PEET
03:00 - 05:00 LOUTKA
05:00 - 06:00 PACO


Neděle 5.8.

Mattoni Stage
11.20 - 12.10 VIKI
12.30 - 13.30 BRAN
13.50 - 14.40 JAKUB NOHA
15.00 - 16.00 VLASTA REDL
16.30 - 17.30 BLUE EFFECT & VLADIMÍR MIŠÍK
17.30 - 18.00 P. HEJÁTKO
18.00 - 19.00 ZDENĚK VŘEŠŤÁL
19.30 - 20.30 IRISH DEW
21.00 - 22.00 MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY
 
O2 SÁZAVA FEST

O2 SÁZAVA FEST

Čtvrtek 2. 8. 2007 až Neděle 5. 8. 2007
online předprodej 600 Kč
Vystupují:
Kosheen, Skye, J.A.R., Southpaw, PSH, Supercrooo, Xavier Baumaxa, Pio Squaw, La4, Věc, Anima Sound Systém, Skye, Tata Bojs, Vladimir Mišík & Blue Effect, Moimir Papalescu & The Nihilists, Sunshine, Švihadlo, The Prostitutes, Skyline, Vypsaná Fixa
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Andrea | 04. 08. 2007 | 06:40:30
To by mě také zajímalo, já myslím ze máloktery cesky festival je na takové urovni.
Lenka | 03. 08. 2007 | 11:20:30
s čím máme zkusit porovnat?;))))))
mirhou | 31. 07. 2007 | 01:59:46
sociálové pčíští ročník rovnou zrušte

dost nahovno slabota drahýýý ale nejde o prachy ale o úroven festu zkuste porovnat ... ale což kdo chce kam ...
Cherry* | 30. 07. 2007 | 08:13:13
2 lístky

nabízím jestli někdo nechce koupit za 700 jeden lístek protože já nakonec nejedu tak kdyby jste chtěli tak se mi ozvěte na mail...Nabízím 2 lístky...ale po jednom neprodám...Kupovala jsem je ještě za 900 jeden tak se kdyžtak ozvěte...
Vasek | 30. 07. 2007 | 06:43:28
1.8.07 v 17 33 je odjezd z Cercan vlakem na Sazava fest a kdo tam jz jste dryte misto na stan .Jo a do vlaku vemte neco na piti.
Mata | 30. 07. 2007 | 04:32:07
LINE-UP

tomu rikam prodlouzeny vikend :-)

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |