FESTIVALY 2018

září
02
03
04
05
06
07
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
LODŽIE WORLDFEST
LOLLAPALOOZA
10

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LODŽIE WORLDFEST
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LODŽIE WORLDFEST
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

BUDVAR FEST
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
21.6. - 22.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Blíží se O2 Sázavafest

Blíží se O2 Sázavafest
19. 07. 2007   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
Již 1. srpna se otevřou brány O2 Sázavafestu v Kácově. Na první srpnovou středu je připraven warm-up zcela zdarma. Mezi kapelami, které „rozehřejí“ první návštěvníky, budou Medvěd 009, Lure Of Senses, Volant, No Heroes, Los Perdidos a další.
Kdo si počká, ten se dočká! Kdo se řídí tímto heslem a ještě nemá lístek na O2 Sázavafest, pak se dočkal velmi příjemných „růží“ v podobě zvýhodnění cen lístků na celý festival! Od 23.7. do 27.7.2007 je cena v předprodeji snížena na 720 Kč (+ poplatky), pak se ale vrací do starých kolejí (900 Kč) a vyráží směr Kácov. Takže i ti, co nechávají vše na poslední chvíli, si teď vstupenky na O2 Sázavafest zajistí „s předstihem“!

Festival se naplno rozjede ve čtvrtek 2. srpna, kdy se rozezní všechny 4 ŽIVÉ festivalové scény a jedna veřejně přístupná scéna na kácovském zámku. Tento den bude žánrová scéna Mentos Stage hostit Hip hop, v pátek rock a v sobotu world music se ska. Alternativní scéna je tradičně pod hlavičkou Radia 1 a scénu „unplugged“ s atmosférou Balbínky – proslavené pražské kavárenské scény - hostí Mattoni stage. Hlavní stage, kde vystoupí největší hvězdy festivalu, nese jméno O2 stage. Ta ve čtvrtek přivítá mimo jiné britskou zpěvačku Skye, v pátek trio Kosheen a v sobotu „trojkoaliční“ jam Illustratosphery, J.A.R a Monkey Business. Na neděli je připraven pro změnu chill-out, ale ne jen tak ledajaký. Zde vystoupí např. Vlasta Redl, Blue Effect a Vladimír Mišík, Bran, Irish Dew, Zdeněk Vřešťál a další.

Po dobu festivalu bude zavedena specielní linka z Prahy, zastávky metra A depo Hostivař až do Kácova. Ve čtvrtek a v pátek budou posíleny i vlaky z Čerčan do Kácova. Pro návštěvníky je k dispozici hlídaný kemp s kapacitou cca 2000 lidí za 120 Kč, v němž se budou nacházet sprchy, umyvárny a WC. K dispozici bude i hotel pro psy, který provozuje městys Kácov.

Novinářům budeme veškeré důležité informace sdělovat prostřednictvím tiskového centra, které bude vybaveno 4 počítači připojenými na internet a tiskárnou. Dále jsme připravili speciální webovou stránku, na kterou budeme v průběhu festivalu umisťovat fotografie ve velkém rozlišení ke stažení zdarma. Detailní informace budou připraveny v tiskovém středisku.

AniFest na Sázavě
Ozvěny AniFestu se staly již tradiční a velmi vítanou součástí O2 Sázavafestu, a tak se zde i letos můžeme setkat se současnou animovanou tvorbou z celého světa. Spojení těchto dvou „Festů“ je skvělou příležitostí ukázat, kolik společného má hudba a animovaný film. Série krátkých filmů a videoklipů jsou přesvědčivým důkazem toho, že hudba je rovnocenným partnerem a spoluhráčem obrazu.

Letošní O2 Sázavafest představí pět tematických pásem krátkých animovaných filmů ze soutěžního programu AniFestu, tedy: To nejlepší z AniFestu 2007, Hledání a nalézání a hledání , Konflikty kráčí cestou destrukce, Podivné světy, světy fantazie a Vztahy jsou někdy různé, někdy i divné.

V této animační „smršti“ se divák setká s filmy z celého světa: od Iránu přes Rusko, Evropu, Argentinu, Ameriku a Kanadu, až po Japonsko. Ale především vstoupí do světa fantazie. AniFest je jediný specializovaný mezinárodní festival animovaných filmů v ČR, který se koná jednou ročně, jako soutěžní přehlídka, pokračuje celoročně právě prostřednictvím projektů „Ozvěny AniFestu“ a „AniFest na školách“.
 
O2 SÁZAVA FEST

O2 SÁZAVA FEST

Čtvrtek 2. 8. 2007 až Neděle 5. 8. 2007
online předprodej 600 Kč
Vystupují:
Kosheen, Skye, J.A.R., Southpaw, PSH, Supercrooo, Xavier Baumaxa, Pio Squaw, La4, Věc, Anima Sound Systém, Skye, Tata Bojs, Vladimir Mišík & Blue Effect, Moimir Papalescu & The Nihilists, Sunshine, Švihadlo, The Prostitutes, Skyline, Vypsaná Fixa
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |