FESTIVALY 2019

září
01
02
03
04
05
06

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LÉTOFEST LIBEREC
07

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
ROCKOVÝ NÁŘEZ
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KAŠPÁRKOHRANÍ
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Představujeme festival Suncastle

Představujeme festival Suncastle
29. 06. 2007   |   Autor: redakce   |   Komentáře (3)
Open Air Festival Semtex Suncastle po čtvrté opanuje tajemný hrad Svojanov. V tradičním termínu na úplném konci letních prázdnin na vás čeká netradičně silné obsazení, poprvé zahrnující i umělce proslavené daleko za hranicemi naší země i kontinentu.
Jedním z nich bude techno live-act Jacka Sienkiewicze z Polska, kterého jste měli opakovaně možnost slyšet na festivalu Summer of Love v Pardubicích. Poprvé zde vystoupil v roce 2001 a jen pár měsíců na to se stal čestným členem království Sven Vaetha – bookingu a vydavatelství Cocoon. Nejen to mu v následujících letech zajistilo účast na nejprestižnějších evropských eventech jako je festival I love techno v Belgii, Love parade v Německu, koncerty v USA, Chile a na mnoha dalších místech po celé zeměkouli. Jsme opravdu hrdí na to, že budeme na Suncastle moci přivítat hvězdu takového formátu. Jeho vystoupení bude lahůdkou i pro hudební fajnšmekry.

Jacek Sienkiewicz se stane tahounem hlavního pódia, ale rozhodně není jediným kdo stojí za pozornost. Pro milovníky house music zahraje jeden z otců české taneční scény - DJ Loutka! Příznivci rychlejších beatů v ranních hodinách jistě uvítají slovenského řezníka Tokyho následovaného Elektrabelem, kterému při zavírání hlavního podia jistě přijdou vhod zkušenosti z Japonska kam ho zavedl drobný mužík s velkou mocí – Jeff Mills. A nějaká nová krev? Jistě! Pokud jste z Prahy určitě uvítáte duo Abu a Nailer aka Machine Funck, pokud jste z Brna tak vám nebude neznámé jméno Hydrophonic a pokud bydlíte někde mezi, tak si svého koně jistě vyberete mezi dalšími mladými DJi z mnoha regionů.
Na „zlomeném“ podiu se role headlinera ujme zkušený drtič jehel a ušních bubínků, Konsta Tuomas Mikkonen, ve zlomeném světě známější jako DJ Muffler.

svojanov

Mnozí z vás už jistě ví odkud (severní) vítr fouká, pro ty ostatní si uděláme stručný průřez největšími Mufflerovými úspěchy. Začněme třeba labely kde Konsta vydává svou produkci: Moving Shadow, Commercial Suicide, Hospital, Urban Takeover? Nic? Nevadí, mrkneme se, kdo jeho desky hraje: Andy C, Pendulum, Grooverider, Ed Rush&Optical, High Contrast. Stále nic? Vážne posloucháte d'n'b? Tak snad zbývá už jen výčet zemí, kam ho kvalita jeho vystoupení zavedla: Anglie, Dánsko, Německu, Španělsko, Rusko, Švýcarsku, Norsku,USA, Polsko, Chorvatsko, Švédsku, Slovensko a....Česká republika! Ano, Mufflera jsme měli možnost slyšet na jednom z dílů proslulé pražské akce Let It Roll v roli headlinera. Kdo nebyl, může buď litovat anebo se přijet přesvědčit na vlastní uši! Muffler rovná se nářez! A když ne on, tak kdo? Třeba dvě a půl hodiny od projektu pánů C-phone a Limitedd aka No Money? Jump-up a raggajungle od Pixieho? Dvoiky a troiky od Reverba? Brněnské štajl od X.morpha a Blulajty? Nebo něco od lamačů, kteří jsou zatím underground?

Třetí podium přivítá jako hlavní hvězdy přední slovenské Djské duo - Miloshe a Skanka. Ti se obléknou do zářivých šatů svého projektu Milkshake. Jak už název napovídá, v jejich vystoupení nemá cenu rozlišovat hrané styly, uslyšíte vše od housu po hip-hop, smíchané přesně tak jako luxusní koktejl. Aby nebyla nabídka baru tak monotónní, přispějí svými recepty i další barmani a jedna barmanka. Jedno budou mít však stejně společné, v jejich drincích vždy najdete více či méně ingredience zvané „house“. A konkrétně? Subsist, Clara Bailar, Flower, Carl King a další.

Pro neunavitelné bude po skončení hlavního programu od 6.00 v prostorách minimal/housového podia připravena afterparty, na které uslyšíte různé podoby electra a electro-housu. Zahrají samí odborníci, kteří již zelektrizovali většinu klubů po celé republice – TinTin , Ixer, Axiom a Joshek. Baterie nechte doma, tentokrát vás dobije muzika.

Tak vystupující by jsme měli. Tedy skoro. Začíná být dobrým zvykem, že pořadatelé velkých akcí dávají šance i „malým“ djům. A protože nechceme zůstat stranou, i my jsme připravili soutěž pro kvalitní a zatím nepříliš známé Dje. Hlavní výhra? Přece vystoupení na Semtex Suncastle! A jak na to? Jednoduše! Stačí zajít na web - www.suncastle.cz, vyplnit formulář v sekci „contest“ a mít štěstí.

Vystupující sice do značné míry dělají tvář festivalu, ale sami o sobě nestačí. V částečně zastřešeném areálu hradu na vás bude kromě podií s křišťálově čistým zvukem od L'acoustics čekat také zastřešená orientální čajovna, stánek se steaky, kavárna, stánek se zmrzlinou, jako už standardně lidové ceny na všech barech, stylové dekorace, lasery a také různá nehudební vystoupení.

Na festival bude zřízena kyvadlová doprava ze Svitav. Předprodej vstupenek začíná 2. července na těchto místech: Pobočky Ticketpro, IC Svitavy, IC Litomyšl, IC Ústí nad Orlicí, Knihkupectví Martin Dolejš - Polička.

www.suncastle.cz
 
SEMTEX SUNCASTLE

SEMTEX SUNCASTLE

Pátek 31. 8. 2007
Předprodej 199 Kč
Vystupují:
Jacek Sienkiewicz live (PL), Muffler (FIN), Loutka, Toky (SK), No Money, Machine Funck, Pixie, Milosh + Skank aka Milkshake (SK), X.Morph, Hydrophonic, Subsist, Elektrabel, Reverb, Clara Bailar, Blulajta, Joshek, Flower, Voodoo Piet + Sven Lucious live, e-li a Mc myussa, Trick vs Funk Halen, Petr Eco, Axiom, Czermis, Ambient drift, Oci, Newmi live, Ixer, Carl King, Rivendel, Tin Tin, Devyb
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Titi | 02. 09. 2007 | 11:22:29
To byla zvěř!! Supa action, jen škoda že to tak brzo usekly..
LFO | 31. 08. 2007 | 03:11:13
zvraceči, těšte se, muhehe 8)
komunista | 26. 08. 2007 | 07:28:41
už se těšim

jo jo na tuhle akcičku se, už moc těšim! Lístky mám doma už tejden! Už aby byl pátek! Bude to perfektní zakončení prázdnin!
SOUVISEJÍCÍ SOUTĚŽ

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |