FESTIVALY 2016

prosinec
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
DOPORUČUJEME FESTIVALY
11.6. - 11.6.
4.7. - 6.7.
19.7. - 22.7.
9.8. - 9.8.
17.8. - 19.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
15.4. - 15.4.
9.8. - 16.8.

Kompletní časový line-up na Rock for People

Kompletní časový line-up na Rock for People
18. 06. 2007   |   Autor: darkina   |   Komentáře (2)
Další čerstvou festivalovou informací je právě zveřejněný, kompletní line-up největšího domácího festivalu, Rock for People. Zajímá-li vás, který den a v kolik hodin vystoupí například Basement Jaxx, článek je určen právě vám.
Oficiálním pivem festivalu bude Gambrinus. Tím to však letos rozhodně nekončí! Podobně jako v loňském roce vyrazí na festival Rock For People také městečko zábavy. G-city nabízí 15 různých atrakcí, z nichž hned několik uvidíte letos na festivalech vůbec poprvé. Více na: http://www.gambrinus.cz/g-city/.

0. den 3.7.2007


Filter Stage
18:00 18:40 Budoár staré dámy
19:10 19:50 Jarret
20:20 21:00 Mashy Muxx
21:30 22:10 Tomáš Kočko & Orchestr
22:40 23:20 NIL
23:50 00:30 Hoochie Coochie Band

Mattoni Music Stage
17:30 18:10 vítěz Broumovská Kytara
18:40 19:20 No Heroes
19:50 20:30 Another Way
21:00 21:40 Oválná
22:10 22:50 Den
23:20 00:20 Brutus


1. den 4.7.2007

O2 Stage
14:30 15:15 The Tap Tap
15:45 16:30 Landmine Spring
17:00 17:50 The Bones /swe/
18:20 19:10 No Means No /can/
19:50 20:50 Kryštof
21:20 22:25 Flipsyde /usa/
23:30 00:30 Gogol Bordello /usa/

Česká Spořitelna Stage
14:00 14:45 Tleskač
15:15 16:00 Sto Zvířat
16:30 17:15 La Ruda /f/
17:45 18:30 Karamelo Santo /arg/
19:00 20:00 Divokej Bill
20:40 21:40 Levellers /uk/
22:25 23:40 The Killers /usa/
00:20 01:10 The Beatsteaks /de/

Filter Stage
13:45 14:30 Bůhví
15:00 16:00 ETC & Vladimír Mišík
16:30 17:20 Blue Effect
18:00 19:00 Schäl Sick Brass Band /de/
19:30 20:15 !Deladap /aut/
20:45 21:30 Gipsy.cz
22:10 23:10 Front Line Assembly /can/
23:40 00:25 La Phaze /f/
00:55 01:40 Le Pneumatiq

Mattoni Music Stage
12:00 12:40 Fantajm
13:10 13:50 Kokosass
14:20 15:00 Mothers Angels
15:30 16:10 Magma Hotel
16:40 17:20 Atari Terror
17:50 18:30 Dark Gambale
19:00 19:40 X Core
20:10 20:50 Elektrick Man
21:20 22:00 Eggnoise
22:30 23:10 Khoiba
23:40 00:20 Roe Deer
00:50 01:30 Posmrtné zkušenosti


2. den 5.7.2007

O2 Stage
13:15 14:00 Schodiště
14:30 15:15 Znouzectnost
15:45 16:30 Mňága & Žďorp
17:00 17:45 Anna K
18:15 19:00 JaroslaV Uhlíř
19:20 20:20 bude upřesněno
21:00 22:00 The LocoS /esp/
22:40 23:40 Chinaski
00:10 00:55 Clou

Česká Spořitelna Stage
12:30 13:15 NaVel /ch/
13:45 14:30 Zeroscape /can/
15:00 15:45 Pleymo /fr/
16:15 17:00 Gaia Mesiah
17:30 18:15 Horkýže Slíže /sk/
18:45 19:30 Walls Of Jericho /usa/
20:00 21:00 Sick Of It All /usa/
21:45 23:00 The Hives /swe/
23:40 00:25 Disco Enseble /fin/
00:55 01:40 Sunshine

Filter Stage
12:45 13:45 Imodium
14:15 15:00 Deti Picasso /rus/
15:30 16:15 NVÚ
16:45 17:30 E!E
18:00 18:45 Otentikk Streets Brothers /ms/
19:15 20:00 Extra Action Marching Band /usa/
20:30 21:15 Kissmet /uk/
21:45 22:30 Puppetmastaz /f/
23:00 23:50 Enter Shikari /uk/
00:20 01:05 United Flavour

Mattoni Music Stage
11:00 11:40 Na Všechny 4
12:10 12:50 Chuť
13:20 14:00 Ion At An
14:30 15:10 Five O'clock Tea
15:50 16:30 Hazydecay
17:00 17:40 The Switch
18:10 18:50 Status Praesents
19:20 20:00 Medvěd 009
20:30 21:10 Prohrála v kartách
21:40 22:20 Gang Ala Basta
22:50 23:30 Vladivojna La Chia & Banana
00:00 00:40 Sunflover Caravan


3. den 6.7.2007

O2 Stage
14:20 15:00 Southpaw
15:20 16:00 UDG
16:30 17:15 Cocotte Minute
17:45 18:30 Krucipusk
19:00 19:50 Vypsaná fixa
20:20 21:10 Wohnout
22:00 23:15 Toy Dolls /uk/
00:00 00:45 Plexis

Česká Spořitelna Stage
13:40 14:20 2 Wings
14:40 15:25 Michal Hrůza
15:45 16:30 Bára Zemanová
17:00 17:45 Die Happy /de/
18:15 19:00 Hana Hegerová
19:40 20:40 Mory Kante
21:40 22:55 Basement Jaxx /uk/
23:45 00:30 Skyline

Filter Stage
13:00 13:45 My First Date
14:15 15:00 5th April
15:30 16:15 The Airbags
16:45 17:30 Green Frog feet /de/
18:00 18:45 The Chancers
19:15 20:00 The Pepper Pots /esp/
20:30 22:00 Buty
23:00 00:00 Tata Bojs
00:30 01:15 Gulo Čar

Mattoni Music Stage
11:00 11:40 Hakka Muggies
12:10 12:50 Crionic
13:20 14:00 Jana Lota
14:30 15:10 Lay Out The Traps /uk/
15:50 16:30 Green Frog Feet /De/
17:00 17:40 Plus Minus /sk/
18:10 18:50 Flaming Cocks
19:20 20:00 Apple Juice
20:30 21:10 Fourth Face
21:40 22:25 Insania
22:55 23:40 Wickeda /bg/
ROCK FOR PEOPLE

ROCK FOR PEOPLE

Středa 4. 7. 2007 až Pátek 6. 7. 2007
online předprodej 550 Kč, na místě 900 Kč
Vystupují:
Basement Jaxx, Toy Dolls (UK), The Levellers (UK), The Killers, Deti Picasso (RUS), Green Frog Feet (DE), Navel, Wickeda (BG), Mory Kanté, Schäl Sick Brass Band (DE), Divokej Bill, Clou, Anna K, Kryštof, Chinaski, Gaia Mesiah, Tři sestry, Tata Bojs, Wohnout, Vypsaná Fixa, United Flavour a další.
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Paulos | 08. 07. 2007 | 02:53:36
Tak tohle byl nejlepsi festtak Rock for People... Cely tri dni jsem si to uzival cus Paulus
Hustey | 05. 07. 2007 | 01:49:42
-_-;;

ti rockeri jsou pekne sracky - kalit jenom do jedne, co to je za akci :))

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |