FESTIVALY 2019

červen
01

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ROCKOVÝ SLUNOVRAT
ROCKOVÝ SLUNOVRAT
HARDSHOCK
02
03
04
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HABROVKA
09
10
11
12
13
14

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
15

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

FESŤÁK NA YUKONU
VOTVÍRÁK
16

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

VOTVÍRÁK
17
18
19
20
21

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
22

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

KEFASFEST
METRONOME
LAVÓROVICA FEST
23

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KEFASFEST
24
25
26
27

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

PŘEŠTĚNICE
28

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
29

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
30

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

MYSTIC SK8 CUP
DEFQON.1
DOPORUČUJEME FESTIVALY
14.6. - 16.6.
15.6. - 15.6.
21.6. - 23.6.
21.6. - 22.6.
27.6. - 27.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
4.7. - 6.7.
6.7. - 6.7.
12.7. - 13.7.
12.7. - 13.7.
17.7. - 20.7.
19.7. - 20.7.
26.7. - 27.7.
2.8. - 3.8.
2.8. - 3.8.
3.8. - 3.8.
8.8. - 10.8.
9.8. - 10.8.
10.8. - 10.8.
16.8. - 17.8.
16.8. - 17.8.
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY
22.6. - 22.6.
28.6. - 30.6.
3.7. - 7.7.
11.7. - 13.7.
20.7. - 20.7.
26.7. - 28.7.
27.7. - 27.7.
7.8. - 13.8.

Boskovice 2014 začínají již zítra

Boskovice 2014 začínají již zítra
09. 07. 2014   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Již zítra, ve čtvrtek 10. 7. začne čtyřdenní multižánrový festival Boskovice 2014 a to v 9.30 filmovými projekcemi v kině Panorama. Návštěvníci budou moci shlédnout například film Ovoce stromů rajských jíme režisérky Věry Chytilové nebo přednášku doplněnou filmovými ukázkami Františka Čuňase Stárka.
V muzeu boskovicka proběhne v 16.00 vernisáž výstav Antonína Střížka, Jána Triašky a projektu studentů katedry fotografie FAMU vedených Jaroslavem Bártou za hudebního doprovodu dua Bellevue, které se v 19.00 představí i samostatným koncertem v synagoze.

Oficiální zahájení pak obstará v 17.00 v zámeckém skleníku kapela Chasidic songs (SK) v čele se slovenským zemským rabínem Baruchem Myersem. Poté se zámeckým skleníkem rozezní blues: Jakub Racek & Radek Vaňkát, Erich Boboš Procházka & Marek Wolf (SK), Good Biscuits (GB) a Marcel Flemr Band.

V Sokolovně představí boskovické divadlo NABOSO svou novou hru Lhář a na Palouku před hradem vystoupí mimo jiné kapely Kopec šišek, kursk.sk (SR) nebo divadlo Kolárka.

http://boskovice-festival.cz/program/2014-07-10

ONLINE PŘENOSY
Z jednotlivých scén (zámecký skleník, letní kino, UNI scéna v panském dvoře) bude od čtvrtka možné sledovat online přenosy na www.unijazz.tv.

Z PROGRAMU
Na hudební scéně v jednom z největších českých amfiteátrů vystoupí:
Pátek: DVA, Korben Dallas (SK), Akurat (PL), Korai Öröm (HU)
Sobota: Rolling Stones Blues Cirkus (SK), WWW Neurobeat + Fajt, Nylon Jail, United Flavour (E/USA/CZ)

Na další hudební scéně, zaměřené na hudbu folkovou, rockovou, ale i alternativní, zahrají:

Pátek: Sklad by Walda, Ira Mimosa, Irish Dew, Martina Trchová Trio, Petr Nikl, Vasilův rubáš

Sobota: Postižená oblast, Dřevěné Pytlí v Jutových Uhlích, Post-hudba, Kvety nikotínu (SK), Kazety, The Drain

Neděle: Pohlavní nádraží, Andrej Polanský wtf Emül Langman, The Finally, Kolowrat (SK), Bratři Orffové

Na česko-německé jazzové scéně ve skleníku se představí:
Pátek: Bopus Trio (SK), Mara & David (D), Los Quemados, Christopher Rumble

Sobota: Grim (D), Limbo, Borderland Express (CZ/D), Atomic Gigolo

Komornější koncerty návštěvníky čekají v synagoze a v neděli pak v evangelickém kostele:

Čtvrtek: Bellevue
Pátek: Zabelov group (BLR/CZ)
Sobota: Irena a Vojtěch Havlovi
Neděle: Brno Gospel Choir

Palouk před hradem bude již potřetí v produkci hudebně-divadelního stanu Potrvá:

Pátek: Divadlo DNO, Noisetrap, Napszyklat (PL), Overland Inn (F), Puss O'Liquor
Sobota: Asstma, Laundered Syrup, Neřvi mi do ucha, Planety
Neděle: Divadlo PRKNO, Ufajr, Vložte Kočku, Mutanti hledaj východisko, DJ Mardoša

Festival Boskovice ale není jen o hudbě. V příjemném prostředí hradu, farské zahrady a sokolovny uvidí návštěvníci divadla:
Čtvrtek: NABOSO
Pátek: Clipa Theater (IL) & Teatr Novogo Fronta (CZ/RU)
Sobota: Taneční divadlo Honzy Pokusila, Loco:Motion Company, Lachtaní divadlo Honzy Kovaříka, Divadlo Noriho Sawy

Neděle: Divadlo KAM!, DAMÚZA, Anička a letadýlko, Divadlo plyšového medvídka

Filmové projekce v kině Panorama nabídnou během festivalu například tyto filmové bloky:
Filmový profil Věry Chytilové, Polské filmové odpoledne, Z festivalu Jeden svět, Snímky filmových škol, 50 let od premiéry a mnoho dalšího.

Bohatý doprovodný program: přednášky, komentované prohlídky židovské čtvrti, cyklovýlet, výtvarné i řemeslné dílny, výstavy…

PRODEJ VSTUPENEK NA MÍSTĚ
Permanentka na 4 dny (platí v letním kině, na hradě, v zámeckém skleníku, v panském dvoře, v muzeu, v kině Panorama, ve farské zahradě a v evangelickém kostele)
základní: 650 Kč
studentská: 550 Kč / pro držitele karet ISIC, ALIVE(IYTC), ITIC, STAFF
členská: 250 Kč

držitelé karet ZTP a držitelé karet ZTP-P + doprovod: 250 Kč
Filmová permanentka 150 Kč / platí na všechny filmy v kině Panorama i v letním kině
Vstupenky na jednotlivé akce od 20 do 290 Kč
Děti do 12 let v doprovodu rodičů zdarma (kromě představení Příhody kluka BomBarďáka, jehož je sdružení Unijazz pouze spolupořadatelem)

UBYTOVÁNÍ
Ubytování návštěvníků v krásném prostředí parku pod zámkem ve vlastních stanech nebo v tělocvičnách.

PSI
Nutné je vodítko. Pozor, do hradu psi nesmějí.

POČASÍ
Všechny otevřené scény jsou částečně kryté, program proto bude probíhat dle plánu i za nepříznivého počasí. Pouze divadelní představení budou v případě deště přesunuta do zastřešených prostor (sobota – přesun z hradu do stanu na palouku před hradem, neděle – přesun z farské zahrady do mateřského centra).

Dodal: Petra Černá, Unijazz
BOSKOVICE

BOSKOVICE

Čtvrtek 10. 7. 2014 až Neděle 13. 7. 2014
250 - 450 Kč
Vystupují:
Chassidic Songs (SK), Bellevue, Good Biscuits (GB), Erich Boboš Procházka & Marek Wolf (SK), Radek Vaňkát &Jakub Racek, Marcel Flemr Band, Kopec Šišek, Tomáš Palucha, DVA, Korben Dallas (SK), Akurat (PL), Korai Öröm (HU), Sklad by Walda, Ira Mimosa, Martina Trchová Trio, Petr Nikl, Vasilův rubáš, Irish Dew, Bopus Trio, Limbo, Mara & David (D), Christopher Rumble (D), Zabelov Group (BLR/CZ), Overland Inn (FR), Napszyklat (PL), Clipa Theater (Izrael): With Unarmed Forces, Rolling Stones Blues Cirkus 50 (SK), WWW Neurobeat + Fajt, Nylon Jail, United Flavour (E/USA/CZ), Dřevěné Pytlí v Jutových Uhlích, Kazety, The Drain, Kvety nikotínu (SK), Grim (D), Los Quemados, Atomic Gigolo, Borderland Express (CZ/D), Synagoga, Irena a Vojtěch Havlovi, Asstma, Neřvi mi do ucha, Planety, Pohlavní nádraží, Andrej Polanský wtf Emül Langman, The Finally, Kolowrat (SK), Bratři Orffové, Brno Gospel Choir, Vložte Kočku, DJ Mardoša
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |