FESTIVALY 2019

září
01
02
03
04
05
06

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LÉTOFEST LIBEREC
07

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

LÉTOFEST LIBEREC
ROCKOVÝ NÁŘEZ
08

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

KAŠPÁRKOHRANÍ
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
DOPORUČUJEME FESTIVALY
5.6. - 6.6.
18.6. - 20.6.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Prague Nightmare Label Night na LiR festivalu

Prague Nightmare Label Night na LiR festivalu
08. 08. 2013   |   Autor: Honzin   |   Komentáře (50)
První srpnový víkend proběhl v Benešově u Prahy DnB festival Let it Roll. Jedna z šesti stage byla věnována čistě Hardcore. Byl jsem velmi zvědavý, jak se toto spojení bude v průběhu večera vyvíjet. A světe div se, byl jsem velice překvapen! Posuďte sami.
Do sobotního večera jsem nevěřil, že by spojení Hardcoru a DnB mohlo fungovat. Ale ono to fungovalo a dokonce na jedničku s hvězdičkou. Ale vezmu to pěkně popořádku.

K festivalovému areálu jsem dorazil krátce před dvacátou hodinou. Následoval průchod kontrolu, kdybych chtěl do areálu pronést cokoliv, co by v kraťasech a za tričkem šlo a nevypadalo moc nápadně tak by se mě to snad i povedlo. Naštěstí nepatřím mezi ty, co by se o to snažili. Tady bych do budoucna rozhodně přitvrdil. Osobně jsem za tvrdší kontroly rád, pak se člověk na festivalu cítí bezpečněji.

Let It Roll - 2013

Poté jsem se vydal okouknout hlavní stage. Než jsem se k ní dostal, tak se mně podařilo projít celý areál. Byl jsem trochu zklamaný, že jediná stage, která byla opravdu venkovní byla ta hlavní. Zbylé stage byly ukryty v budově. Když jsem dorazil na Main stage, tak jsem si řekl: „ Wow, tohle je fakt pecka!“ Za to patří ode mne organizátorům opravdu BIG THUMBS UP! Takovouto fenomenální stavbu jsem na tuzemském festivalu neviděl. Třešničkou na dortu byla vyladěná aplikace pro mobilní telefony. Takhle by to mělo vypadat! Doufám, že do budoucna si další pořadatelé vezmou inspiraci a v nastaveném standardu budou pokračovat.

Následně jsem se vydal na obhlídku cateringu. Barů bylo všude dost a překvapivě i dostatek stánků s jídlem. Nikde se dlouho nečekalo a byl velký výběr jídla, což mi osobně udělalo radost! Přistavenou cisternu s pitnou vodou taktéž považuji za velké plus. A kropení velice zaprášené silnice hasičským vozem jsem také uvítal.

No a v závěru obhlídky areálu jsem se vydal k Prague Nightmare Label Night stagi. Ta, stejně jako další stage, byla ukrytá v budově. Výhoda zastřešení se projevila až v brzkých ranních hodinách, kdy se přehnala silná bouřka s vydatným deštěm. Bohužel v tom čase už v útrobách stage bylo pro mě k nevydržení. Vzduch byl dost teplý a nasycený prachem z podlahy. Naštěstí to vadilo jen mně a tak stage až do samého konce zůstala plná!

Večer pro mě odstartoval Tosha, který hrál trošku pomaleji, než jsem u něj zvyklý, ale na čas, který měl vyhrazený to bylo tak akorát. Pro mě to jednoznačně rozpumpoval peckou Endymion & The Viper ft FERAL is KINKY - Raging In The Dancehall, kterou zahrál v The Outside Agency Remixu. Parket zatím zel bohužel prázdnotou a tak jsem aspoň měl čas na pracovní povinnosti. A tak jsem celý set Hardcore Fuckers a více jak polovinu setu DirtyZ věnoval anketě. Na plno k párty jsem se vrátil až na italského DJ a producenta FrazzBasse, který si dokázal během několika minut naplnit stage k samému prasknutí. Další zahraniční host, portugalský Ak-Industry bohužel díky nehodě nedorazil. A tak FrazzBass protáhl své vystoupení o půl hodiny. Volný čas vyplnili domácí oblíbenci Distric7, kteří otevírali svým setem Prague Nightmare Label Night stage. Díky tomu, že jsem o ně kvůli pozdnímu příjezdu přišel, jsem tuto náplast vřele uvítal.

Po klukách se kormidla ujal holandský Nitrogenetics, který rozhodně nezklamal! Předvedl spoustu své produkce. Většina jeho tracků byla z loňského alba Train Of Thought a zaznělo třeba Pledge of resistence, Inside your head a Nothing Personal. U mě převládala jednoznačně spokojenost. Během jeho setu se objevilo několik dalších fans harderstyles music s tričky s logem festivalu Dominator, nebo s logem Master sof Hardcore. Dokonce jsem zahlédl i Wizarda s Thunderdoomu. Hardcore na domácí půdě opravdu pomalu ale jistě rozkvétá.
 

No a pak už bylo jen peklo! O neskutečný zážitek a pořádnou párty jízdu se postaral oblíbený domácí projekt Hungry Beats. Krystof s Filipem do toho řezali, jak se na ně sluší a patří. Nejedno triko během jejich setu zůstalo suché. Z jejich domácí dílny mě během jejich vystoupení hodně bavila jejich produkce Are you fuckin mad, Limp disskick, Children of core a i jejich novinka No frenchcore no Party. Došlo i na jejich remix skladby Tommyknocker - Today is the day. Pecka! Během jejich setu se za nimi objevila obrovská plachta s logem Master sof Hardcore. Opravdu, se i tady u nás najde pár lidí, co touto hudbou žijí - Keep it Hardcore!!!

Párty uzavírali kluci z Prague Nightmare jmenovitě pak Calgarry, Ychy a Mephisto. Ychy začal hrát jako první z nich. A od začátku se s tím nepáral. Sázel tam jednu pecku za druhou. Art of Fighters – Nirvana of Noise (Dominator 2011 Anthem), Angerfist & Outblast feat. Mc Tha Watcher - Catastrophe (Dominator 2012 Anthem), Mad Dog – Time machine nebo Angerfist - Street fighter. To jsou pro mě klasiky, za které jsem rád. V jednu chvíli jsem si myslel, že snad ani nejsem v ČR, protože takhle dobře mně hrají jen mimo naše hranice. Ale stál jsem nohama na zemi a byl jsem na domácím festivalu a to co se tam hrálo, bylo opravdu na kvalitní hudební úrovni! A přesně za to jsem byl rád! Kluci díky!!!

Jubilejní desátý ročník festivalu LiR stál rozhodně za návštěvu. Slunné počasí k tomu rozhodně vybízelo! Černým puntíkem byla ranní bouřka, ale bohužel větru ani dešti organizátoři zatím poručit neumí. Na festival jsem jel s tím si hlavně užít Prague Nightmare Label Night stage, a ostatní stage jsem nenavštívil vůbec nebo jen sporadicky, jelikož DnB nepatří mezi druhové žánry, které bych moc často vyhledával. Ale i tak jsem měl z festivalu dobrý pocit. Je vidět, že organizátoři na tom udělali opravdový kus práce a za to jim patří velký dík.

Pro ty, kterým se zamlouval hardcore vřele doporučuji další díl Prague Nightmare Label Night na které se jako hlavní hosté představí italští THE BRAINDRILLERZ, kteří v České republice vystoupí poprvé! Nightmare stage doplní čeští Hungry Beats, Hardcore Fuckers, Dirty-Z, Mephisto Vs Maniak a Dj Ychy Vs Calgarry. Spodní Rezonance stage Vám nabídne hardstylové pokochání pod taktovkou djs z Hardstyle.cz - George Crusher, Style D, Darkwatcher, Rob-R a Darkwizard. Rozhodně byste si neměli nechat tuto klubovou událost na konci léta ujít! Akce je zároveň warm up na Imagination festival, který proběhne 18.října na pražském Výstavišti.

https://www.facebook.com/events/577742575589957/?fref=ts
LET IT ROLL

LET IT ROLL

Pátek 2. 8. 2013 až Sobota 3. 8. 2013
1000 Kč + poplatky
Vystupují:
Netsky, Noisia, Andy C, Feed Me, Black Sun Empire, Ed Rush & Optical feat. MC Ryme Tyme, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Wilkinson, The Upbeats, Audio, Optiv & BTK, Ayah Marar Live, Culprate , John B, Koven Live, A.M.C, A.Skillz, Mind Vortex, Elite Force, Neonlight, Gridlok, Nicky Blackmarket, Katharsys, Nitrogenetics, Fragz, Ak-Industry, Forbidden Society, Frazzbass, Hungry Beats, Paul SG, Hosta, Jay Rome, Flowrian, Rowpieces, Decon, Carter, Jodi, Recline, Merdz, Systematic, Rido, B-Complex, No Money, L Plus, Forbidden Society, Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Deadly Vipers, Hungry Beats, Substance-D, Babe LN a spousta dalších
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
Webů | 31. 07. 2014 | 09:46:25
Hans: Ahoj, máš stále lístky? Koupila bych si je :) kdyžtak mail: zeidlerova.v@seznam.cz nebo tel: 723234505

Hans | 30. 07. 2014 | 01:11:48
Lístky

Zbyli mi tady tři lístky Chrom na celej víkend s kempem. 1500,-Kč/kus.Chcete někdo?

kuky | 26. 07. 2014 | 10:09:00
tak přece jen

Vstupenku jen na pátek nelze zakoupit. Vstupenku jen na sobotu lze zakoupit, jen na místě akce za cenu 1000 Kč (Kobalt) a 1200 Kč (Chrom).
Lukáš | 11. 07. 2014 | 06:57:01
nevíte náhodou jestli budou na míste vstupenky jen na sobotu nechapu proč nemaj na sobotu v předprodeji nechápu lukáš

kuky | 25. 06. 2014 | 09:01:52
proc na tenhle festacek nemaj na prodej i jednodenni vstupenky ? Aspon na sobotu je mohli udelat. Ne kazdy se muze jet na dva dny vyvalit na festak
... | 04. 05. 2014 | 11:53:40
pořád stejné sračky dokola a za takové prachy??? ha ha ha... neskutečné kam se ta dnb scéna dostala... doprdele... už aby se ti náctiletý probrali...

DJ Calgarry | 13. 08. 2013 | 06:42:13
Prague Nightmare

a neřikám nic

cube | 08. 08. 2013 | 10:32:06
oldskuler

souhlas... ...a s tema spindirama na poli jsi to napsal moc hezky!! ;)

Oldskuler | 06. 08. 2013 | 11:39:11
Fascinuje me, jak ma neustale nekdo potrebu skatulkovat parties podle toho jestli to je komerce, nebo ne. Pokud ti vadi kvalita, snaha organizatoru neco udelat lip nez parta spindir na poli, dotahnout svetovy djs, poskytnout novej hudebni zazitek atd, tak tam nelez, jed si smazit do bunkru a nevotravuj tady slusny lidi!

kaja | 06. 08. 2013 | 11:01:06
no jo, klasika.

super přenos | 03. 08. 2013 | 12:48:57
neZkutečný? To je neskutečný.

NA PLECH | 30. 07. 2013 | 03:23:54
500ml

zkusit lidi od let it roll .. sety nahravaji ale kde ty sety konci .. to nevim ..

500ml | 13. 02. 2013 | 11:01:22
NA PLECH

....prosimta kde bych sehnal ten set ANDY C ..z LIRu ...byl opravdu nezkutecny....kvuli nemu sem upe ozelel Black Sun Empire =)

xxxx | 21. 02. 2012 | 08:23:54
Mustaffa

tak, tak...
NA PLECH | 21. 02. 2012 | 03:52:46
mini report LIR 2012

celou noc na take control (bylo hodne mista dekuji !) krome Andyho ..
DBridge 1*
Radien 1- (selekce jak vino !)
Andy C 1
Vicious Circle 1* (druha pulka)
Xmorph 1*

Andy C LIR 2012 zhruba nejak takto >>
hral malo hospital a hodne ram hodne dark .. neuro .. myslim ze si to popletl a misto Hospital night to bylo spis Ram Vs. Renegade Hardware nebo nejak tak ..
super bozi .. rekl bych zatim mozna nejlepsi jeho set (slysel jsem ho zatim 7x)

nastrel jeho setu .. no .. chytil sem tak pulku veci ani ne mozna ..
nedalo se to zase stihat :-)))
super poskladane super zamichane .. miliony teasu atd .. klasika :-)
nove jsem od nej sylsel peckoidni opravdu oldskool session .. to byla parada ..

Mind Vortex - Hotbox c 2012
Noisia & Phace - Floating zero c 2010
DJ Fresh - Cylon c 2011
Marcus Intalex & ST Files - Outta space c 2005
>> Ed Rush & Optical - Chubrub << c 2009
DJ Fresh - Mission to Mars c 2011
Delta Heavy - Overkill c 2011
Spor - Kingdom VIP c 2010
Ram Trilogy - Screamer VIP c 2008
Sub Focus - Swamp thing c 2006
Ram Trilogy - The Quest c 1997
Jonny L - Back to your roots (DJ Friction & KTee rmx) c 2007
The Prodigy - Voodoo people (Pendulum rmx) c 2005
Ram Trilogy - Gridlock (Break rmx) c 2010
Chase n Status - Smash TV c 2008
DBridge & Vegas - True romance VIP c 2005
Apolo Two - Atlantis c 2001
Sub Focus - Stomp c 2011
>> Noisia - Facade VIP << c 2007
wicked bass line - oldskool ?? - Dillinja style .. !!! REWIND !!! the one and only .. !!
Ram Trilogy - Night flight c 1998
Andy C & Shimon - Body rock c 2001
>> Andy C + Fresh - Mo´Fire -- MC only << c 2003
Drumsound & Bassline Smith - Can you feel it c 2011
Chase & Status - Problem c 2011
Mind Vortex - Onslought c 2010
Commix - Be true c 2007
Super oldskool mix session 1992 - 1996 cca 5 min (3-4 desky Moving Shadow/ Metalheadz/31 records etc.)
známa oldskool dnb pecka .. C.I.A. ??
Loadstar??? - Sensation c 2012
>> Omni Trio - Renegade Snares << c 1997
Bad Company - Planet dust c 2001
Audio - Pixel fist (slow beat) c 2010
konec .. odpocet .. dekovacka ...
++
Sub Focus - Timewarp c 2008
>> DJ Hazard - Machete << c 2008
???
>> Splash - Babylon << c 2001
Sub Focus - Let the story begin c 2009
>>DJ Hazard - Mr. Happy << c 2007
+ long fade out na "let the story" ....
??? last one

no a po cca 100 minutach nas konecne pustil ! :-)


dubsea | 20. 02. 2012 | 07:51:55
dubsea

Dubsep, electro, drum and bass, dnb, dance, disco, techno, trance, house ke stažení. Přinášíme Vám jen tu nejlepší hudbu, můžete hodnotit, stahovat, komentovat!

- www.dubsea.g6.cz
Mustaffa | 20. 02. 2012 | 05:48:10
Disko

Tak koukám, že se za těch pár let stala z LiR pěkná diskotéka, no jo no, hold komerce zválcuje snad úplně všechno. FUJ
r.o.n.n.y | 27. 02. 2010 | 12:29:28
Video z Let It Roll od Ronnyho

http://www.youtube.com/watch?v=eb2XTGQKX9U
oldclubber | 25. 02. 2010 | 06:45:06
čolda:no když jsem ho potkal na dvounulce tak sem si chvíli nebyl jistej...je to kulík.jinak anketa a někteří její aktéři viz JS.to je vizitka noukoment.
c | 25. 02. 2010 | 06:19:21
co to je za ho....,kdyz ani nevedej ,ze se hraje OH :)
čolek | 22. 02. 2010 | 08:04:45
Co pohledával na akci Marek Taclík ? Že by Roniho fanda ?
Daniel K. | 21. 02. 2010 | 01:58:33
topstar81

to si byl asi na jine akci ne piťio :D
video | 20. 02. 2010 | 08:48:55
http://www.youtube.com/watch?v=9illp4Y0_oI
Velda | 20. 02. 2010 | 04:02:06
NALEZENY FOTAK

Ahoj, v prubehu noci jsem nasel fotak Olympus. Kdo ho postrada, at se ozve na o.velicka(zavinac)seznam.cz nebo 608732317.
YannD | 19. 02. 2010 | 09:26:07
http://www.shadowbox.cz/press/2010-02-19/8286/let-it-roll-shy-fx-nedorazi-n ahradi-ho-adam-f.html Shy FX Nedorazí
heerer | 12. 02. 2010 | 09:50:28
jaaan

Jaaan | 12. 02. 2010 | 07:24:52
roni size

jednoznačně Roni Size !)
tommy | 12. 02. 2010 | 03:20:35
andy c

jednoznačně ANDY C
heerer | 12. 02. 2010 | 08:05:51
kopec

jj asi bude, zase nemuzu jako loni... nicmene ty MCs bych vyhodil, pac akorat kurvej sety/vetsinou/
oldclubber | 12. 02. 2010 | 07:00:36
vip

koupím vip vstup,nabídněte vector2000@seznam.cz
kopec | 25. 01. 2010 | 11:48:25
RONI SIZE KM TO BUDE
Daniel K. | 30. 12. 2009 | 09:06:36
povánoční dárek-2lístky se sympatickou slevou...to nemyslejí ani vážně ne? :D
jáán | 29. 12. 2009 | 11:28:06
Let IT Roll - únor 2010

hlavně Roni Size si nenechám ujít!
Dope Killaz | 25. 08. 2009 | 04:46:51
supr fotky !!

nejlepsi Noisia obr 161 .. .."hele nevite kam sem si sem kua dal ten bag s mashupama ???" :-))
kostra | 09. 08. 2009 | 09:46:47
co toje ten andy c trapas
finch | 04. 08. 2009 | 09:03:46
Topstar81

mel jsi dat prednost Temperovi .-)
Topstar81 | 04. 08. 2009 | 08:36:42
BAHNO: organizatori se na webu dušovali, ze maji objednano dostatek pilin. Kdyz jsem videl tu hromadku za plotem, mel jsem chut se jich zeptat, co se stalo.Na webu ted maji vyveseno, ze vykoupili piliny v okruhu 30km. To bych chtel videt.
DJs co jsem slysel:
Chase and status vyborny - kvalitni dubstep a dnb.
Andy C - zaparil jsem si, ale docela monotonni. Nezklamal, nepřekvapil
Noisia - naprosto uzasna prvni pulhodina, kdy jsem nechapal, jak to mixuje skoro bez sluchatek zato bravurni selekce
LTJ Bukem - stejný sound jako před deseti lety, vicemene nuda, jen takovy flashback
Ed Rush+Optical - hrůza, jakmile vlezl za gramec Optical, tak všechno podělal! Možná vás tohle zhodnocení překvapuje, ale byl jsem tam za hudbou, takže jsem v sobě neměl ani THC.
Příští rok bych rád uvítal i další jména z Hospitalu jako Danny Byrd. V Roxy to byl naprosto excelentní zážitek
sagvan | 04. 08. 2009 | 05:50:30
jo a noisia magor bud at prijedou vsichni tri nebo to nema cenu aby si tam poustel cedecka a hral jenom kdyz na nej prijde rada
sagvan | 04. 08. 2009 | 05:48:56
protoze ty co hrajou jenom na masinky to maj jednodussi abyste vedeli
sagvan | 04. 08. 2009 | 05:47:03
tak abych to shrnul ja tak jedinej kdo tam hral na tri gramofony tak byl andy c tak ze je pro mne borec dale jse mne libil chase and status a temper d a jeho set na dva gramce a dva masinkvery byl nehoraznej takze se tesim na dalsi rok
MTSH | 31. 07. 2009 | 07:26:42
to bilichov

dyk tam je woe ;o)
bilichov | 30. 07. 2009 | 08:38:29
kde je noisie

a kde je sakra noisie??????? ste jí úplně vynechali to si děláte prdel ne???!!!!!!!
kapr | 30. 07. 2009 | 12:27:25
Ghonzales + flétna + mc

nemáte náhodou někdo video ze soboty když hrál Ghonzales s flétnistou a s mc?
Všichni to moc vychvalujou
Luciana | 29. 07. 2009 | 09:07:39
MTSH

jasný, mě tam taky vadilo pár věcí, ale tak nejsem z cukru a trochu se na to povznesu, když už tam jsem :) Tak je to jasný, ještě to asi nezvládaj stoprocentně zorganizovat takhle velký akce, docela se to v posledních letech vyhrotilo, ale jsem ráda že se o to pokoušej a věřim, že se poučej a bude to jenom lepší :) Nikdo učenej z nebe nespadl, chybama se člověk učí apod. :)) Nevim, užila jsem si to hodně, a to nejsem z těch, co v pátek začnou a v neděli skončej :)
MTSH | 29. 07. 2009 | 02:23:43
to Luciana

Mě nevadí že je tam hodně DJ's, ale to jak upadá kvalita samotnýho festivalu na úkor velikosti line-upu. Na L.I.R. jezdim pravidelně a nikdy to nebyla taková bída, dokud se nezačali dělat tyhle masovky... Chirana to byl celkově proděl, Kolbenka opět bez míst k sezení o šatně psát ani nemusim... Neni možný dělat dvoudení akci bez zóny pro odpočinek (to nevydržej ani sebevyjetější smahny). Toiky byly v pohodě po tom co je vyčistili, o těch na parkáči radši ani nemluvit (humus). A co se týká bláta, všichni dopředu věděli že chcát bude, radši si připlatim 50,- za vstup, když budu vědět že tam budou lavičky pod stanem a mobilní chodníky, což je v cizině naprostý standart a nemyslim si že našinci si ho taky nezaslouží. Performance a dekorace na nule.
S klubem bych to vůbec nesrovnával, ale dá se to srovnávat s předchozíma L.I.R.ama kdy sem si nikdy nemohl stěžovat na nedostatek dobrý hudby i když dorazili 2,3 headleaneři a k zázemí sem nikdy neměl výčitky (jak sem se několikrát zmiňoval, jednoznačně šlo o nejlepší DNB akce svýho času, o to smutnější je potom sledovat úpadek něčeho, co vždycky skvěle fungovalo). Shotgun, nebo DigitalSun sou v dnešní době přesně ty fesťáky o kterých mluvim... pár hvězd, ale žádný nedostatky (a to se bavíme o třetinovym vstupnym). Před rokem a půl tady takovýhle masovky nikdo nedělal a taky sme se všichni dobře bavili... festival neni jen o tom nabušit line-up, ale o tom co ti nabídne jako celek.
Tan | 29. 07. 2009 | 12:56:06
Finch

No jo.. cisla necisla.. kompromis mezi tim, aby to v predu nerezalo hlavy a vzadu to krajelo kolecka salamu a pritom bas zatloukal hrebiky je spis unreal.. :) jj mel sem prsty na pultu.. :)
Luciana | 29. 07. 2009 | 11:28:16
MTSH

Tak to já si teda pošlapu radši v bahně a počkám si 5 minut na záchod (i když teď se mi to ani jednou nestalo, fronty a čistota bylo to poslední co jsem řešila) a poslechnu si lepší obsazení. Aspoň je z čeho vybírat, nikdo ti nezaručí, že ty tři djs, co přijedou, zahrajou podle tvýho gusta. To můžeš rovnou chodit do klubu na jednoho dva headlinery a zázemí máš jistý.
Luciana | 29. 07. 2009 | 11:21:12
Tak si teď tak nějak uvědomuju, že Andy mě bavil vždycky jen v klubu... Teď na lir ani 2 roky zpátky na Hradhousu to nestálo za nic...
finch | 29. 07. 2009 | 09:18:04
Tan

zvuk jsem oznacil jako vyborny a psal jsem o hlasitosti, ne o sile. takze cisly sice hazis pekne, ale zbytecne :). btw. ty jsi mel neco spolecneho se zvukem na lir ?
m | 29. 07. 2009 | 12:21:41
hudebne dobry, kdo zvuk byl v pohode, pokud si clovek dobre stoupnul, nebyl problem, i vyvazeny mi to prislo v pohode
blato bylo po desti, s tim se dalo pocitat, piliny pomohly minimalne, ikdyz lepsi nez dratem do oka ... chtelo to ale nejaky sezeni kurna ... kdo to kde videl festak bez lavicek?

celkove super mjuuzika, slaby vybaveni interniho arealu ... stanky s hadrama lidi nevytrhnou, sezeni jo ... nekdo si tady stezoval na malo toiek - vevnitr jich bylo dost, v podstate skoro nikdy jsem necekal ... venku u aut ty dva pro stovky lidi spis symbolika, druhej den uz se v lese valelo docela dost macku a potme dal jak dva metry za plot to bylo o hubu

mozna by nebylo od veci hodit na stranky nejaky info pro neprizen pocasi, kde se da zajez zrat a tak ... jeli jsme se vykoupat do pardubek na krytak a luxus :)

dobry to bylo, ale este je fest co zlepsovat zejmena z hlediska zazemi

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |