FESTIVALY 2019

srpen
01

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
04

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

LET IT ROLL OPEN AIR
05
06
07

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
08

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

CHODROCKFEST
SZIGET
09

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
SZIGET
10

TENTO DEN SE KONAJÍ 4 FESTIVALY

CHODROCKFEST
ČESKÉ HRADY
DEN PRO VALY
SZIGET
11

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
12

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
13

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

SZIGET
14
15

TENTO DEN SE KONÁ 1 FESTIVAL

HIP HOP KEMP
16
18
19
20
21
22
23

TENTO DEN SE KONAJÍ 2 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
MÁCHÁČ
24

TENTO DEN SE KONAJÍ 3 FESTIVALY

ČESKÉ HRADY
KOUŘIMSKÁ SKÁLA
MÁCHÁČ
25
26
27
28
29
DOPORUČUJEME FESTIVALY
23.8. - 24.8.
23.8. - 24.8.
24.8. - 24.8.
30.8. - 31.8.
30.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
31.8. - 31.8.
7.9. - 7.9.
ZAHRANIČNÍ FESTIVALY

Představujeme Soundfeer 2012

Představujeme Soundfeer 2012
07. 05. 2012   |   Autor: redakce   |   Komentáře (0)
(Promotion) Soundfeer už je téměř na obzoru, máme pro vás čerstvé novinky. Breakbeatová stage zatím mlčela. Můžeme s potěšením oznámit, že jejím headlinerem bude mistr party breaku dj Deekline . Odtajněný program dalších pódií najdete článku.
Techno stage se nám nadále rozrůstá, dalšími headlinery jsou veterániDJ Ant a DDR, kteří se představí v projektu Cogs, Beans and The Machines (UK), spojující gramofony a živé „mašinky“. Nebude chybět ani legendární JEFF23 ze Spiral Tribe.

Na Radio 1 stage vystoupí UONE (AUS/DE), projekt světoběžníka Ewana Scotta představující různé odnože minimalu, housu a techna. Na LIVE stage přibyli PEDRO ZAKATCHKU (CZ), kteří nás svým nabušeným electrem zaujali při posledním koncertu v Crossu.

DJ Deekline /UK/
V 90. letech Nicholas Annand alias DJ Deekline  poslouchal funk, elektro a jungle, objížděl kluby a skládal. Ostruhy si v roce 1999 vysloužil 2stepovým trackem Don´t Smoke Da Reefer, který dnes patří do zlatého fondu. Zcela zásadní bylo v roce 2003 jeho spojení s producentem Wizardem. Společně vydali dvě alba Breaks, Beats and Blondes (2004) a Back Up, Coming Through (2009). Hlavně v období prvního alba byl jejich zvuk pro breakbeat naprosto určující. Dokázali vytvořit jak popovější track pro rádia, tak tvrdý party destroyer s monstrózní basou. Poslední roky spolupracuje s Ed Solem a zaměřuje se na „letní“ sound plný samplů z minulosti. Tím si vydobyl jméno i mimo svůj dosavadní rybníček a objíždí velké party po celém světě. V setech míchá od pomalejšího ghetto funku až po tvrdší a progresivnější braeky. Stojí za labely Sludge, Hot Cakes, Jungle Cakes, Booty Breaks, Rat Records and Giant Pussy Records. Letos by mu společně s Ed Solem mělo vyjít album Bounce and Shake. Před čtyřmi lety roztančil Roxy a není důvod si myslet, že na Soundfeeru to bude jinak.

Cogs, Beans and The Machines /UK/
je spojení dvou veteránů londýnského acid techna. Livesetář DDR (FullOn and Bedlam Sound Systems) a majitel labelu Powertools DJ Ant (www.djant.net) spojili v roce 2010 svá studia, aby dlouholeté producentské schopnosti využili při společné tvorbě. A stihli toho už spoustu. V poslední době například populární track „YES LONDON“, který vyšel jako 100. release labelu Stay Up Forever. V momentě, kdy se sešli jako producenti, začali zkoušet zbrusu nový liveset, kde Ant na gramofonech doprovází DDR s mašinkami. A právě takto si borce, kteří se hudbě věnují dohromady už skoro 40 let, budeme moci vychutnat na festivalu Soundfeer. Turntables vs Live machines. Analogue and digital.

JEFF23 /UK/
JEFF23 figuruje na scéně již bez mála čtvrtstoletí, v Anglii byl jedním z průkopníků freeparties. Po sezoně 1991 na Tenerife a Korfu vystupoval na spoustě undergroundových i oficiálních klubových parties a rádiových stanicích, a po uzákonění Criminal Justice Act ve Velké Británii následoval Spiral Tribe na cestu po starém evropském kontinentě. Podílel se na organizaci největších undergroundových parties v Evropě, stejně tak jako největších klubových parties ve Francii, jako je třeba Elegal Frequencies. Stál u zrodu takových jmen, jako jsou například Popof, Noisebuilder, Crystal Distorsion či Radio Bomb. Jeff vydává na labelech Network23, Elegal Electronics, Maximum Reception a spoustě dalších. Koprodukuje nahrávky jmen, jako jsou Les Boucles Etranges, 69db nebo Crystal Distorsion. Jeff projel se svou muzikou kontinent od Skotska po Tel Aviv a stal se legendou nejen díky své roli ve Spiral Tribe nebo novátorskému labelu Netvork23, ale především díky nezapomenutelné atmosféře jeho DJských setů a parties, které spoluvytváří.

Uone /AUS,DE/
Ewan Scott aka Uone momentálně žijící v Berlíně je původem Australan. Má více než 10 let zkušeností jako DJ, producent a zároveň i promotér. Podílí se na organizaci proslulého festivalu Rainbow Serpent a stará se o tours světových elektronických umělců pod hlavičkou LAB a Beef records. V jeho DJ setech můžeme slyšet citlivou kombinaci minimal, house, techno a nejrůznějších odnoží této hudby. Vždy se ale jedná o pečlivě vybrané underground tracky s ,twisted´ nádechem. Uone za svou kariéru vystoupil kromě Evropy v Brazílii, USA i Japonsku, zkrátka všude možně. Teď konečně zavítá i k nám. Jak sám Uone říká: „I am real Party Animal ready to rock the floor!“

Pedro Zakatchku /CZ/
Pedro Zakatchku = Elegantní Disco Punk. Vyvážená kombinace popu, techna a punku s živýma bicíma, kytarama, samplama a navrch sugestivním zpěvem vám pořádně rozkroutí nohy. Sled žvýkačkových písní. Za Kačku!

www.soundfeer.cz

Dodal: Festival SoundFeer
SOUNDFEER

SOUNDFEER

Pátek 22. 6. 2012 až Neděle 24. 6. 2012
Vystupují:
Woody McBride aka DJ ESP (USA), DJ-ESP-aka-Woody-McBride, Deekline /UK/, Cogs, Beans and The Machines /UK/, JEFF23 /UK/, Uone /AUS,DE/, UniversoParalello, Dead Silence Syndicate Band (UK), The-Tchendos, Sci*Fi*Psi, Le Pneumatiq, PEDRO ZAKATCHKU a další
DISKUZE
Jméno:                   Nadpis:   
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ FOTKY
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tipy na zajímavý obsah

© Copyright Poslouchej.net 2003-2011  |    ISSN 1801-6340  |